مشاوره برای خرید ماشین تا 12 تومن - صفحه 2
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 8 تا 10 , از مجموع 10
  1. بالای صفحه | پست شماره : 8

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.51
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

پاسخ : مشاوره برای خرید ماشین تا 12 تومن

ممنون از همه دوستان برای نظرات خوبشون....

بچه ها ماشینو 3 ماهه تحویل میدن نه 6 ماهه که...!!!!

والا ما همیشه ماشینایی که گرفتیمو چه از سایپا و پ ایران خودرو سر وقت و این سمندرو که الان داریمو زودتر از موعد تحویل دادن....حالا شاید بابای ما خوش شانسه....

در مورد ماشینهایی که سپرشون رنگ شدست مثل 132 و سورن هم کاملا موافقم....یه ضربه کوچیک بخوره تموم رنگاش پریده....ما همش لاک دستمونه اون خالایی که میپرره رو میگیریم....

در مورد رایطش الان 9 تومن میدم......لحظه تحویل ماشین تقریبا 3 ماه دیگه که ماشینو تحویل میدن حدود یکو سیصد دیگه باید بدیم که با سود مشارکتش حدود 700 تومن باید بدیم....بعد هم تقریبا ماهی 300 تومن(هر 6 ماه حدود یکو هشتصد) البته رقم ها خورده داره که من رند کردم......این شرایط حداقل برای من خوبه.....البته اون چیزی که حامد و علی گفتند هم جالب بود.....

ماشین بابا رو هم سندشرو بعد از اتمام قسط هاش تحویلمون دادن ولی این اشنایی که تو سایپا دارم میگفت اونجوری نیست اینا (حالا نمیدونم چه جوریه )

فعلا برای 131 یه حواله گرفتم چون احتمالا بسته بشه......فکرامو کنم ببینم چی میشه.....
    3 کاربر پسندیده اند: aligator,™@я€z,Rezaei

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

2. بالای صفحه | پست شماره : 9

سرپرست کل
    متخصص ماکیان
    مدیر نمونه زمستان 92
    نام
    Ali
    محل اقامت
    Esfahan
    شماره عضویت
    33
    میانگین ارسال
    0.48
    پسند داده
    6,652
    پسند گرفته
    7,296
    امتیاز کاربری
    11800

ببین داداش
    برای شما که مصرف کننده ای شاید اصلأ ازین مسائل مطلع نباشی،ولی ماها یه عادت بدی که داریم موقع سود ودرصد که میشه سریعأ دست به چرتکه میشیم حامد میدونه من چی میگم...
    شما در بدترین حالت این 10 میلیونتو تو هر بانکی که سپرده کنی،4ماه دیگه معادلش10ملیون با کارمزد4%بانکی واقساط12ماهه میگیری...این معمولی ترین راهیه که برای گرفتن وام اقدام کنی،یعنی هیچ طرح ویژه ای تو هیچ بانک یا قرض الحسنه ای نباشه که شرایطی بهتر از این داشته باشه...که البته ار محالاته طرح ویژه موجود نباشه!
    شما این موضوع رو میبینی که برای ثبت نام چکهای مدت دار ازت میگیرن به اسم سود کم! پیش خودت هم میگی ماهی 300 قسطاش میشه،ولی اونطرف موضوع رو نمیبینی که برای سر رسید ها شرکت خوردو ساز میاد رأس گیری هاش رو به جای ماه به ماه برات3ماه به 3ماه میگیره؟؟؟
    این متأسفانه کلاه گشادیه که سر خیلیا میره ومتوجه نمیشن...
    این فقط یکی از عیبهایی هست که به خودروهای ثبت نامی وارده...
    بحث سند و...رو هم که حامد جان گفت واقعأ مهمه!چون بالاخره زندگیه و1000تا فراز ونشیب...
    در هر حال انچه شرح سخن بود با تو تمام کردیم!خواه پند گیر و خواه،نه
    ببخشید که طولانی شد
    4 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,Rezaei,somijooon,علی بختیاری
    ​تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم...
    قله ها در زير پايم...کهکشانها آشيانم...
    سرکشم چون کوه آتش ،آتشم... آتشفشانم...
    چون سياوش پاک پاکم...همچو رستم پهلوانم...
    کاوه ام آزاده مردم...تار و پود کاويانم...
    من زماد و از هخايم...از ارشک ساسانيانم...
    مازيارم...بابکم...من رهبر آزادگانم...
    جشن يلدا جشن نوروز...هم سده هم مهرگانم...
    نور خورشيد نور چشمم...آسمانها زير پايم...
    زاده پاک اهورا...از نژاد آريايم...
    کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    همچنین کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

3. بالای صفحه | پست شماره : 10

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

به گفته های قبلی این رو هم اضافه کنیم که ماشین رو هم به قیمت روز باهات حساب میکنند
    اگر حتی یک روز دیرکرد در پرداخت داشته باشی حساب میکنن اما از پرداخت دوم که قبل از تکمیل پرونده هست به بعد سود مشارکت ندارند و از اون طرف تاخیر در تحویل هم براشون کاملا یه چیز بی معنیه

از من میشنوی همین فردا برو پولت رو رسالت سپرده کن خیلی کم دردسر تره یا حتی جاهایی مثل ثامن الحجج یا ... که وام قرض الحسنه میدن

وقتی هم که پولت کامل شد نقدی از یه نمایندگی اصلی ماشینت رو بگیر

الان خواهر اینا ثبت نام کردن و در حال حاضر 2 ماهه که از موعد تحویل میگذره و هنوز دیروز میگفتن ( از نمایندگی ) هنوز خبری نیست
    اینا با پول مردم کار میکنن و منت هم سر مردم دارند

کار کردن با شرکت لیزینگی به نظر من واقعا حرومه ؛ بگذریم از بعضی توضیحات که در حوصله این تاپیک نیست
    4 کاربر پسندیده اند: aligator,™@я€z,somijooon,علی بختیاری

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع