راهنمایی جهت تقویت زبان انگلیسی
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 14

Threaded View

1. بالای صفحه | پست شماره : 7

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153

پاسخ : راهنمایی جهت تقویت زبان انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط elias.kh نمایش پست ها
    سلام
    من دوتا مشکلی که دارم اول این که نمی تونم به طور صحیح از کلمات در جمله استفاده کنم و نمی تونم تشخیص بدم این کلمه فعل یا اسم یا ...چه جوری باید این مشکل رو رفع کنم؟
    من دارم توی یک دفتر چه کلماتی رو که معنی اون هارو بلد نیستم می نویسم بنظرتون می تونه کمک کنه یا نه؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز،
    نوشتن معنی خالی کلمات و حفظ اونا هیچ کمکی به یادگیری واقعی زبان نمیکنه (ممکنه برای سیستم آموزش و پرورش ما جواب بده ولی)
    شما سه مسئله رو باید رعایت کنی:
    1- یادگیری گرامر و نحوه ی استفاده از فعل، اسم، ضمیر و ...
    اینکه بدونی advantage با advantageous چطوری میتونه استفاده بشه.
    2- یادگیری لغت در جمله و نه به صورت انفرادی.
    برای همین اکثر کتابهای معتبر لغت، بعد از توضیح ، مترادف، متضاد و چند مثال ، ازتون سوال جاخالی میپرسن که نحوه ی استفاده از لغت رو یاد بگیرین.
    3- لازمه ی یادگیری زبان، مطالعه یا اگر listening قوی ای دارین، شنیدن زیاد هست که دائم ببینید که کلمات در کجا چه استفاده ای میشن.
    همیشه هم معنی لغات رو به صورت تعریفی یاد بگیر و مترادف هاشو در بیار،
    و الا مثلا تو فارسی، جلوی condition نوشته وضعیت و جلوی situation هم همینطور! ولی اینا اصلا با هم برابر نیستند و نمیتونن همیشه به جای هم استفاده بشن.
    دیکشنری انگلیسی به انگلیسی بگیر.
    این سایت هم مناسبه: Dictionary, Encyclopedia and Thesaurus - The Free Dictionary ولی دیکشنری لانگمن خیلی بهتره.

کوه ها،نهرها،درختان، پرندگان،ستارگان ،همه و همه با ما سخن میگویند. تنها لازم است سکوت کنیم،صبر کنیم و با آرامش به آنها گوش دهیم. Rachel Carson
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالات به صورت پیام خصوصی معذورم - سوالات خودرا در فروم مخصوص خود بپرسید تا دیگران هم استفاده کنند.
    کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

کلمات کلیدی این موضوع