راهنمایی جهت تقویت زبان انگلیسی - صفحه 2
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 8 تا 14 , از مجموع 14
  1. بالای صفحه | پست شماره : 8

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153

پاسخ : راهنمایی جهت تقویت زبان انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط elias.kh نمایش پست ها
    سلام
    من دوتا مشکلی که دارم اول این که نمی تونم به طور صحیح از کلمات در جمله استفاده کنم و نمی تونم تشخیص بدم این کلمه فعل یا اسم یا ...چه جوری باید این مشکل رو رفع کنم؟
    من دارم توی یک دفتر چه کلماتی رو که معنی اون هارو بلد نیستم می نویسم بنظرتون می تونه کمک کنه یا نه؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز،
    نوشتن معنی خالی کلمات و حفظ اونا هیچ کمکی به یادگیری واقعی زبان نمیکنه (ممکنه برای سیستم آموزش و پرورش ما جواب بده ولی)
    شما سه مسئله رو باید رعایت کنی:
    1- یادگیری گرامر و نحوه ی استفاده از فعل، اسم، ضمیر و ...
    اینکه بدونی advantage با advantageous چطوری میتونه استفاده بشه.
    2- یادگیری لغت در جمله و نه به صورت انفرادی.
    برای همین اکثر کتابهای معتبر لغت، بعد از توضیح ، مترادف، متضاد و چند مثال ، ازتون سوال جاخالی میپرسن که نحوه ی استفاده از لغت رو یاد بگیرین.
    3- لازمه ی یادگیری زبان، مطالعه یا اگر listening قوی ای دارین، شنیدن زیاد هست که دائم ببینید که کلمات در کجا چه استفاده ای میشن.
    همیشه هم معنی لغات رو به صورت تعریفی یاد بگیر و مترادف هاشو در بیار،
    و الا مثلا تو فارسی، جلوی condition نوشته وضعیت و جلوی situation هم همینطور! ولی اینا اصلا با هم برابر نیستند و نمیتونن همیشه به جای هم استفاده بشن.
    دیکشنری انگلیسی به انگلیسی بگیر.
    این سایت هم مناسبه: Dictionary, Encyclopedia and Thesaurus - The Free Dictionary ولی دیکشنری لانگمن خیلی بهتره.

کوه ها،نهرها،درختان، پرندگان،ستارگان ،همه و همه با ما سخن میگویند. تنها لازم است سکوت کنیم،صبر کنیم و با آرامش به آنها گوش دهیم. Rachel Carson
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالات به صورت پیام خصوصی معذورم - سوالات خودرا در فروم مخصوص خود بپرسید تا دیگران هم استفاده کنند.
    کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

2. بالای صفحه | پست شماره : 9

کاربر تاثیرگذار
    نام
    الیاس خداپرست
    شغل
    دانشجوی پرستاری
    محل اقامت
    مشهد
    شماره عضویت
    125
    میانگین ارسال
    0.09
    پسند داده
    1,297
    پسند گرفته
    1,252
    امتیاز کاربری
    2013

سلام
    راهنمایی هاتون خیلی خوب بود.
    من الان باید توی دفترچم برای یک کلمه چه چیزهایی رو بنویسم.
    من تعداد کتاب های زیادی رو برای تقویت زبانم گرفتم ولی نحوه ی صحیح استفاده از اون ها رو نمی دونم اگر میشه یک راهنمایی بکنید.
    کتاب های من : grammar in use
    vocabulary in use
    یک کتاب هم خریدم برای speaking &listening
    ممنون
    پسندیده : Hamzeh
    هیچ وقت مغرور نشو برگ درختان زمانی می ریزند که فکر می کنند طلایی شدن....
    گلخانه ی من
    عکس های من

3. بالای صفحه | پست شماره : 10

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153

سلام
    راهنمایی هاتون خیلی خوب بود.
    من الان باید توی دفترچم برای یک کلمه چه چیزهایی رو بنویسم.
    من تعداد کتاب های زیادی رو برای تقویت زبانم گرفتم ولی نحوه ی صحیح استفاده از اون ها رو نمی دونم اگر میشه یک راهنمایی بکنید.
    کتاب های من : grammar in use
    vocabulary in use
    یک کتاب هم خریدم برای speaking &listening
    ممنون
    You picked up very good books and points.
    Generally, we tend to skip first pages in books. These pages are trying to introduce the content of a book and how students can get the best results by reading it.
    So, you should take a glance over a book (e.g.. grammar in use) and subsequently you will find a page entitled "For students"
    In this page, it is suggested that you needn't practice all the parts; besides you should investigate which unit you need to learn and which one can contribute to improve your English skill.
    First read the left-hand page whose purpose is an explanation for a unit, then, do the exercises on the right-hand page.
    If you found any mistakes or ambiguities, you would review the left-hand page to apply any possible amendments.
    Please do not hesitate to post your questions in related topics regarding both grammar and vocabulary
    2 کاربر پسندیده اند: elias.kh,Hamzeh

کوه ها،نهرها،درختان، پرندگان،ستارگان ،همه و همه با ما سخن میگویند. تنها لازم است سکوت کنیم،صبر کنیم و با آرامش به آنها گوش دهیم. Rachel Carson
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالات به صورت پیام خصوصی معذورم - سوالات خودرا در فروم مخصوص خود بپرسید تا دیگران هم استفاده کنند.
    کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

4. بالای صفحه | پست شماره : 11

کاربر تاثیرگذار
    نام
    الیاس خداپرست
    شغل
    دانشجوی پرستاری
    محل اقامت
    مشهد
    شماره عضویت
    125
    میانگین ارسال
    0.09
    پسند داده
    1,297
    پسند گرفته
    1,252
    امتیاز کاربری
    2013

thank you
    I hope I can improve my English but you didn't write any thing about a notebook.
    maybe you think it isn't so good for improve my English
    thank for advize
    2 کاربر پسندیده اند: DarKfish,Hamzeh
    هیچ وقت مغرور نشو برگ درختان زمانی می ریزند که فکر می کنند طلایی شدن....
    گلخانه ی من
    عکس های من

5. بالای صفحه | پست شماره : 12

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153

thank you
    I hope I can improve my English but you didn't write any thing about a notebook.
    maybe you think it isn't so good for improve my English
    thank for advize
    Improving English skills is inextricably coupled through an array of "Practicing" and "References"; as a result of these couplings, you should take into account that having a lot of books or merely working on your notebook will be helpless. It is difficult to uniquely introduce a routine way to improve your English, unless an exam from all skills including Speaking, Listing, Writing and Reading is available.
    Nevertheless, it is a good idea to have a notebook in order to make notes from useful expressions and words; but it is important to keep in mind that without using them and understanding their meaning in English, this way is futile.
    I hope you learn the fundamental of grammar which is indeed the heart of English and then improve all of the skills simultaneously.
    ویرایش توسط DarKfish : ۱۳۹۲-۱۲-۲۱ در ساعت 21:47
    4 کاربر پسندیده اند: Arsalan,™@я€z,Hamzeh,Rezaei

6. بالای صفحه | پست شماره : 13

کاربر سایت
    نام
    اصلانی
    شغل
    بروکر
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1672
    میانگین ارسال
    0.00
    پسند داده
    7
    پسند گرفته
    0
    امتیاز کاربری
    10

قبلا برای فراگیری و تسلط بر هر چیزی 10000 ساعت تمرین معادل 5 سال کار نیاز بود اما "جاش کافمن" در کتاب " The First 20 Hours " به شما آموزش میده در مدت 20 ساعت به هر Skill که میخواید مسلط بشین.دوستان توصیه میکنم حتما این کتاب رو تهیه کرده و مطالعه کنید.
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

7. بالای صفحه | پست شماره : 14

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsalan نمایش پست ها
    قبلا برای فراگیری و تسلط بر هر چیزی 10000 ساعت تمرین معادل 5 سال کار نیاز بود اما "جاش کافمن" در کتاب " The First 20 Hours " به شما آموزش میده در مدت 20 ساعت به هر Skill که میخواید مسلط بشین.دوستان توصیه میکنم حتما این کتاب رو تهیه کرده و مطالعه کنید.
    سلام دوست عزیز،
    ممنونم به خاطر راهنماییتون، ولی واقعیش این تبلیغات که معمولا تو سایتهای ایرانی خیلی زیاده، دقیقا عین تبلیغات "در یکماه لاغر شوید!" یا "در یک هفته جوان شوید" هست.
    یادگیری زبان مثل یادگیری دروس عمومی نیست که با حفظ کردن و خرخونی به جایی رسید. ذهن نیازمند زمان هست که مسائلی که یاد گرفته رو پیاده سازی کنه. تمرین مستمر (و مسلما بیش از 20 ساعت!) لازمه ی یادگیری زبان هست.
    متاسفانه در ایران هم طرف دو تا کلمه (نه جمله) بتونه بگه حلوا حلواش میکنن که زبان بلده! نخیر! زبان انگلیسی یعنی بتونین مسلط بدون مشکل بخونین، بشنوین، حرف بزنین و بنویسین.
    بنده روش اول، یعنی پیوسته و آهسته زبان کار کردم و جواب گرفتم.
    اگر شما با این روش 20 ساعت مسلط هستید، انگلیسی بنویسین و یا اسپیکینگ خودتو تو سایت بذارین...
    5 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,Hamzeh,hesam,Rezaei,علی بختیاری

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع