سالن تکثیر رسپینا دیسکس(محسن بهزادی)
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 42

Threaded View

1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کاربر پیشکسوت
    نام
    teruy
    شغل
    منابع انسانی و گزینش
    محل اقامت
    همه جای ایران سرای من است
    شماره عضویت
    2
    میانگین ارسال
    0.15
    پسند داده
    1,084
    پسند گرفته
    2,553
    امتیاز کاربری
    4438

سالن تکثیر رسپینا دیسکس(محسن بهزادی)

سلام
    سالن تکثیر رسپینا دیسکس رو سال 1389 استارت زدم در یه محیط حدود 100 متری.زیر زمین یه واحد مسکونی بود و بعد از 9 ماه کار حدودای دی ماه بود که آماده ماهی ریزی شد.اولین محموله از سورم های تایلندی بود و دومین محموله از دیسکس های مالزی و سومن محموله هم گوپی های سنگاپوری بودن که وارد سالن شدن.
    البته در کنار اینها هم به صورت سلیقه ای ماهی هایی مثل پرت و فلاور رو جفت زدم.از همه ماهی هایی که توی سالن داشتم تونستم مولد بگیرم و بچه هایی خوبی هم تونستم پرورش بدم.
    سه محموله اول رو به ایران آکواریوم(نمایندگی فارس) دادم.حدود 300 قطعه دیسکس 3 اینچی بود و 1000 قطعه سورم طلایی بود و یه چیزی حدود 5000 قطعه گوپی در هر بار فروش.(البته خرده فروشی نداشتم).
    محموله چهارم رو بین ماهی فروشای شیراز تقسیم کردم که البته سود بهتری هم داشت.در حال امضای قرارداد با ایران آکواریوم برای فروش تضمینی بودم و از طرفی در حال گسترش کار از سالن به مزرعه بودم که یه رفیق نارفیقی کردو ...
    تمام مولد هام و قسمت اعظمی از تولیدات از بین رفت و دیگه نتونستم ادامه بدم.
    تصاویرش رو برای استفاده دوستان اینجا قرار میدم.(البته با حصرت فراوان)

من برای ساخت اون سالن این تعداد چسپ استفاده کردم،فکر کنم حدودای 90 تا بود.تصورش رو بکن الآن اگه بخوای بخری باید چه هزینه ای رو پرداخت کنی؟

این تصویر متعلق به یه مخزن 200 لیتری رکود آب بود که با شیشه 4 میل ساختم.نحوه پل ها رو می بینید:

اینم پل یکی از مخازن مولد سازی و پرورش عمومی بود که البته من اصلا بهش اعتقاد نداشتم و اصلا مخازن رو اینطوری نمیسازم و این کار دوستمه که باهام همکاری می کرد توی ساخت مخازن:

شخصا از این پل ها استفاده می کنم.چرا که دردسر بسیار کمتری برای نظافت و دکوراسیون برای ما به وجود می آره.البته استحکامش هم بیشتره چرا که من مخازن 1000 لیتری رو هم با این روش ساختم.

ادامه دارد ...
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

کلمات کلیدی این موضوع