مشاوره برای لحظه باز شدن جوجه مرغ ها
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 19

Threaded View

1. بالای صفحه | پست شماره : 16

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.50
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

پاسخ : مشاوره برای لحظه باز شدن جوجه مرغ ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Nanaz نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من خیلی دلم میخواد در مورد رفتار مرغ و خروس و ارتباط برقرار کردن باهاشون اطلاعات داشته باشم و اقعا هم برام اهمیتی نداره که دیگران نسبت به احساساتم به حیوانات چه قضاوتی میکنند
    عاشق مرغ و خروس و جوجه هام هستم و باهاشون خیلی حرف میزنم و مطمئنم اون ها به حرفهام گوش میدند و با رفتارشون یه چیزایی و به من میفهمونند
    بیشتر دلم میخواد در مورد نحوه رفتار باهاشون و اینکه بهم اعتماد کنند اطلاعات داشته باشم
    ممنون میشم یکنفر منبعی کتابی مقاله ای بهم معرفی کنه
    سلام.
    این سوالتون زیاد ارتباطی با این تاپیک نداره.
    همه اونهایی که به پرندگان علاقه دارن این احساس شمارو میفهمند و چیز عجیبی نیست.
    حتما حیوانات احساس طرف مقابلشون رو میفهمند و محبت رو درک میکنند اما شاید به شکل و ظاهری متفاوت از اون چیری ک ما درک میکنیم.حتما دنیای اونها راه و رسم متفاوتی داره...
    ولی درکل وقتی به ارومی و کم کم و با صبر به پرنده ها نزدیک بشید و اون چیزی ک نیاز دارند مثلا دونه های خوشمزه و متفاوت رو در اختیارشون بذارید کم کم بهتون اعتماد میکنند و حتما ارتباط بهتر و صمیمانه تری با اونها خواهید داشت...همونطور که در خیلی از کلیپ ها دیدین پرنده با صاحبش ارتباط های خیلی جالب و صمیمانه ای دارن بطوری ک حتی پرنده رو در طبیعت رها میکنند و مجددا برمیگرده پیش مربیش.
    2 کاربر پسندیده اند: aligator,fishboy

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

کلمات کلیدی این موضوع