مشاوره برای لحظه باز شدن جوجه مرغ ها - صفحه 3
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 15 تا 19 , از مجموع 19
  1. بالای صفحه | پست شماره : 15

کاربر سایت
    نام
    Maryam
    شغل
    حسابدار
    محل اقامت
    Esfahan
    شماره عضویت
    4813
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    24
    پسند گرفته
    0
    امتیاز کاربری
    10

پاسخ : مشاوره برای لحظه باز شدن جوجه مرغ ها

سلام
    ببخشید من خیلی دلم میخواد در مورد رفتار مرغ و خروس و ارتباط برقرار کردن باهاشون اطلاعات داشته باشم و اقعا هم برام اهمیتی نداره که دیگران نسبت به احساساتم به حیوانات چه قضاوتی میکنند
    عاشق مرغ و خروس و جوجه هام هستم و باهاشون خیلی حرف میزنم و مطمئنم اون ها به حرفهام گوش میدند و با رفتارشون یه چیزایی و به من میفهمونند
    بیشتر دلم میخواد در مورد نحوه رفتار باهاشون و اینکه بهم اعتماد کنند اطلاعات داشته باشم
    ممنون میشم یکنفر منبعی کتابی مقاله ای بهم معرفی کنه
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 16

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.51
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

نقل قول نوشته اصلی توسط Nanaz نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من خیلی دلم میخواد در مورد رفتار مرغ و خروس و ارتباط برقرار کردن باهاشون اطلاعات داشته باشم و اقعا هم برام اهمیتی نداره که دیگران نسبت به احساساتم به حیوانات چه قضاوتی میکنند
    عاشق مرغ و خروس و جوجه هام هستم و باهاشون خیلی حرف میزنم و مطمئنم اون ها به حرفهام گوش میدند و با رفتارشون یه چیزایی و به من میفهمونند
    بیشتر دلم میخواد در مورد نحوه رفتار باهاشون و اینکه بهم اعتماد کنند اطلاعات داشته باشم
    ممنون میشم یکنفر منبعی کتابی مقاله ای بهم معرفی کنه
    سلام.
    این سوالتون زیاد ارتباطی با این تاپیک نداره.
    همه اونهایی که به پرندگان علاقه دارن این احساس شمارو میفهمند و چیز عجیبی نیست.
    حتما حیوانات احساس طرف مقابلشون رو میفهمند و محبت رو درک میکنند اما شاید به شکل و ظاهری متفاوت از اون چیری ک ما درک میکنیم.حتما دنیای اونها راه و رسم متفاوتی داره...
    ولی درکل وقتی به ارومی و کم کم و با صبر به پرنده ها نزدیک بشید و اون چیزی ک نیاز دارند مثلا دونه های خوشمزه و متفاوت رو در اختیارشون بذارید کم کم بهتون اعتماد میکنند و حتما ارتباط بهتر و صمیمانه تری با اونها خواهید داشت...همونطور که در خیلی از کلیپ ها دیدین پرنده با صاحبش ارتباط های خیلی جالب و صمیمانه ای دارن بطوری ک حتی پرنده رو در طبیعت رها میکنند و مجددا برمیگرده پیش مربیش.
    2 کاربر پسندیده اند: aligator,fishboy

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

3. بالای صفحه | پست شماره : 17

کاربر سایت
    نام
    Maryam
    شغل
    حسابدار
    محل اقامت
    Esfahan
    شماره عضویت
    4813
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    24
    پسند گرفته
    0
    امتیاز کاربری
    10

سلام
    من واقعا عذرخواهی میکنم قصد جسارت به کسی و نداشتم
    در مورد همه جوجه های که دارم راه غذای خوشمزه (البته به غیر از کرم میلورم) جواب نداده واسه غذای خوشمزه و متنوع بهم اعتماد میکنند اما بعدش ازم دور میشند و بعضی وقتها هم فرار میکنند تنها جوجه سلطانه که الان 3 ماهشه ولی خیلی وابسته است و اصلا نمیترسه و خیلی راحت با من کنار اومده میپره رو شونه ام رو پام کنارم دراز میکشه اما بقیه اینجوری نیستند
    اما حالا اینها به کنار امروز 2 تا از جوجه هام یکی سبرایت یکی دیگه سوماترا نمیدونم چی شدند یهو دراز به دراز افتادند و به سختی نفس میکشیدند تنها کاری که تونستم بکنم اب دادن بهشون بود سبرایته اوکی شد اما سوماترا نه هنوز هم حال نداره و انگار یه چیزی تو گلوش گیر کرده باشه و شکمش هم خیلی سفت شده خیلی دست و پام و گم کردم طاقت اذیت شدنش و درد کشیدنش و ندارم غیر از استارتر و تخم مرغ پخته و رنده شده چیز دیگه ای نخوردند واقعا دلم میخواد در مورد همه چیز مرغ و خروس و جوجه هاشون بدونم رفتارشون بیماری هاشون یکنفر منو راهنمایی کنه ممنون میشم
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

4. بالای صفحه | پست شماره : 18

سرپرست کل
    متخصص ماکیان
    مدیر نمونه زمستان 92
    نام
    Ali
    محل اقامت
    Esfahan
    شماره عضویت
    33
    میانگین ارسال
    0.48
    پسند داده
    6,652
    پسند گرفته
    7,296
    امتیاز کاربری
    11800

نقل قول نوشته اصلی توسط Nanaz نمایش پست ها
    سلام
    من واقعا عذرخواهی میکنم قصد جسارت به کسی و نداشتم
    در مورد همه جوجه های که دارم راه غذای خوشمزه (البته به غیر از کرم میلورم) جواب نداده واسه غذای خوشمزه و متنوع بهم اعتماد میکنند اما بعدش ازم دور میشند و بعضی وقتها هم فرار میکنند تنها جوجه سلطانه که الان 3 ماهشه ولی خیلی وابسته است و اصلا نمیترسه و خیلی راحت با من کنار اومده میپره رو شونه ام رو پام کنارم دراز میکشه اما بقیه اینجوری نیستند
    اما حالا اینها به کنار امروز 2 تا از جوجه هام یکی سبرایت یکی دیگه سوماترا نمیدونم چی شدند یهو دراز به دراز افتادند و به سختی نفس میکشیدند تنها کاری که تونستم بکنم اب دادن بهشون بود سبرایته اوکی شد اما سوماترا نه هنوز هم حال نداره و انگار یه چیزی تو گلوش گیر کرده باشه و شکمش هم خیلی سفت شده خیلی دست و پام و گم کردم طاقت اذیت شدنش و درد کشیدنش و ندارم غیر از استارتر و تخم مرغ پخته و رنده شده چیز دیگه ای نخوردند واقعا دلم میخواد در مورد همه چیز مرغ و خروس و جوجه هاشون بدونم رفتارشون بیماری هاشون یکنفر منو راهنمایی کنه ممنون میشم
    اینجور مشکلات رو باید سریعا با دامپزشک مطرح کنید
    ​تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم...
    قله ها در زير پايم...کهکشانها آشيانم...
    سرکشم چون کوه آتش ،آتشم... آتشفشانم...
    چون سياوش پاک پاکم...همچو رستم پهلوانم...
    کاوه ام آزاده مردم...تار و پود کاويانم...
    من زماد و از هخايم...از ارشک ساسانيانم...
    مازيارم...بابکم...من رهبر آزادگانم...
    جشن يلدا جشن نوروز...هم سده هم مهرگانم...
    نور خورشيد نور چشمم...آسمانها زير پايم...
    زاده پاک اهورا...از نژاد آريايم...
    کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    همچنین کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

5. بالای صفحه | پست شماره : 19

کاربر سایت
    نام
    Maryam
    شغل
    حسابدار
    محل اقامت
    Esfahan
    شماره عضویت
    4813
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    24
    پسند گرفته
    0
    امتیاز کاربری
    10

سلام
    خوشبختانه جوجه ها خوب شدند و شیطون
    ولی واقعا برای جوجه های تازه متولد شده هیچ چیز بهتر از مرغ مادر نیست
    من تو این 4ماهه که مشغول به نگهداری از مرغ و خروس و جوجه شدم تجربه های جالبی بدست اوردم
    میدونم که همه اتون بلد هستید و این تجربیات و هم بدست آوردید
    اول از همه فهمیدم مرغ ها خیلی بدشون میاد از پشت سر کسی اونهارو بگیره راحتر میشه از روبرو و با ارامش کاری کنی بیان رو دستات
    دیگه اینکه هیچوقت 2 تا مرغ کپ و کنار هم نذارم این تجربه تلخی شد برام یکی از مرغ ها روی تخم های اون یکی مرغ خرابکاری کرد و نصف بیشتر تخم هارو از بین برد
    جوجه های که زیر بدن مرغ متولد میشند واقعا با جوجه های که توی دستگاه بدنیا میاند فرق دارند اونها خوشبخترند جوجه های تو دستگاه نمیتونند صدای مرغ و که واسه غذا صداشون میزنه ارو درک کنند نمیتونند برن زیر پر و بال مرغ دنیاشون میشه یه لامپ
    اما شیطون و زرنگتر از جوجه های هستند که مادر دارند مستقل ترند
    من عاشق دنیای مرغ و خروسم خدارو شکر میکنم که میتونم از اونها نگهداری کنم

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع