مشاوره در مورد نحوه عملکرد و مقایسه داروهای آب شور
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 20
  1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1975
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    150
    پسند گرفته
    98
    امتیاز کاربری
    197

مشاوره در مورد نحوه عملکرد و مقایسه داروهای آب شور

سلام اقای مرادی من چند تا سوال داشتم ببخشید زیاده همه رو یکجا میپرسم لطفا راهنماییم کنید .

1- داروی ich attak کورودن اگر زیاد استفاده بشه مثلا یک ماه یا بیشتر ایا باکتری های مفید رو هم از بین میبره ؟

2-برای درمان سفیدک پاراگارد سیکم بهتر عمل میکنه یا ich attak کوردن ؟ منظورم اینه که کدوم یکی در درمان سفیدک موفق تره ؟

3-داروی پاراگارد از چه ترکیباتی تشکیل شده ؟

4-داروی stress guard سیکم رو میشه با داروهای درمانی مثل پاراگارد یا پوینتکس استفاده کرد یا تداخل ایجاد میشه ؟

5-راسته که داروهایی که مس دارن توی بدن ماهی یا ابشش هاش رسوب میکنن؟

6-مرسی خیلی مننونم .ایشالله جبران کنم
    2 کاربر پسندیده اند: pars.aqua,S.H.Moradi
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 2

نویسنده و سردبیر نشریه آبزیان
    شغل
    نویسنده ی کتاب و سر دبیر مجله
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    28
    میانگین ارسال
    0.09
    پسند داده
    139
    پسند گرفته
    1,467
    امتیاز کاربری
    2779

پاسخ : مشاوره در مورد نحوه عملکرد و مقایسه داروهای آب شور

نقل قول نوشته اصلی توسط bluetang نمایش پست ها
    سلام اقای مرادی من چند تا سوال داشتم ببخشید زیاده همه رو یکجا میپرسم لطفا راهنماییم کنید .

1- داروی ich attak کورودن اگر زیاد استفاده بشه مثلا یک ماه یا بیشتر ایا باکتری های مفید رو هم از بین میبره ؟

2-برای درمان سفیدک پاراگارد سیکم بهتر عمل میکنه یا ich attak کوردن ؟ منظورم اینه که کدوم یکی در درمان سفیدک موفق تره ؟

3-داروی پاراگارد از چه ترکیباتی تشکیل شده ؟

4-داروی stress guard سیکم رو میشه با داروهای درمانی مثل پاراگارد یا پوینتکس استفاده کرد یا تداخل ایجاد میشه ؟

5-راسته که داروهایی که مس دارن توی بدن ماهی یا ابشش هاش رسوب میکنن؟

6-مرسی خیلی مننونم .ایشالله جبران کنم

سلام
    1- نه هیچ تاثیری بر باکتریها نداره
    2- دو تا داروی مختلف هستند! پاراگارد ریف سیف نیست و تاثیرش بیشتره
    3- آلدهید و مالاشیت گرین
    4- استرس گارد رو نمیشه با داروهای حاوی مس استفاده کرد. با سایر داروها مشکلی نداره
    5- من چنین مطلبی رو جایی ندیدم و فکر نمی کنم صحیح باشه
    6- خواهش می کنم در خدمتتون هستم
    موفق باشید
    ویرایش توسط S.H.Moradi : ۱۳۹۳-۰۲-۱۹ در ساعت 09:58
    6 کاربر پسندیده اند: bluetang,momenii,pars.aqua,Rezaei,siamak398,علی بختیاری
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

3. بالای صفحه | پست شماره : 3

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1975
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    150
    پسند گرفته
    98
    امتیاز کاربری
    197

سلام جناب مرادی .:

1-اگر به مدت یک سال هر روز هر روز از داروی ich attak کوردون استفاده کنم تاثیری داره که ماهیام دیگه بیمار نشن یا بازم ممکنه بیمار بشن ؟

2-چون به مدت یک سال میخام هر روز از دارویی که گفتم استفاده کنم ضرری برای شقایق نداره ؟ میدونم ریف سیفه ولی چون هر روز برای مدت طولانی قراره استفاده بشه به شقایق اسیب نمیزنه یا باعث مسمومیت ماهی ها نمیشه ؟

4. بالای صفحه | پست شماره : 4

شغل
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    28
    میانگین ارسال
    0.09
    پسند داده
    139
    پسند گرفته
    1,467
    امتیاز کاربری
    2779

سلام جناب مرادی .:

1-اگر به مدت یک سال هر روز هر روز از داروی ich attak کوردون استفاده کنم تاثیری داره که ماهیام دیگه بیمار نشن یا بازم ممکنه بیمار بشن ؟

2-چون به مدت یک سال میخام هر روز از دارویی که گفتم استفاده کنم ضرری برای شقایق نداره ؟ میدونم ریف سیفه ولی چون هر روز برای مدت طولانی قراره استفاده بشه به شقایق اسیب نمیزنه یا باعث مسمومیت ماهی ها نمیشه ؟

سلام
    از مصرف دارو مشکلی برای شقایق ایجاد نمیشه ولی چون باید در طی استفاده از دارو اسکیمر خاموش باشه مشکلات بزرگتری برای سیستم به وجود میاد.
    چرا اینقدر نگران هستید؟؟!! شما سیستم رو درست راه اندازی کنید منظورم اینه همه ی استانداردها رو رعایت کنید (می تونید به کتاب راه اندازی آکواریوم های آب شور بنده مراجعه کنید) و ماهی رو از جای درست بخرید و ماهی سالم بخرید هیچ مشکلی براشون پیش نمیاد
    موفق باشید
    4 کاربر پسندیده اند: momenii,Rezaei,sh-sh,محسن بهزادی

5. بالای صفحه | پست شماره : 5

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1975
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    150
    پسند گرفته
    98
    امتیاز کاربری
    197

نقل قول نوشته اصلی توسط S.H.Moradi نمایش پست ها

سلام
    از مصرف دارو مشکلی برای شقایق ایجاد نمیشه ولی چون باید در طی استفاده از دارو اسکیمر خاموش باشه مشکلات بزرگتری برای سیستم به وجود میاد.
    چرا اینقدر نگران هستید؟؟!! شما سیستم رو درست راه اندازی کنید منظورم اینه همه ی استانداردها رو رعایت کنید (می تونید به کتاب راه اندازی آکواریوم های آب شور بنده مراجعه کنید) و ماهی رو از جای درست بخرید و ماهی سالم بخرید هیچ مشکلی براشون پیش نمیاد
    موفق باشید
    اخه من سیستم رو درست راه اندازی کردم ولی به خاطر اینکه 60 لیتر مفید ابگیری میشه تا یه انگل وارد بشه به خاطر خحم کم سریع گسترش پیدا میکنه دلیلش همینه واسه همین میخواستم از دارو استفاده کنم من تو این 1 سال همش تلفات دادم که دلیل همش هم بیماری بوده حتی بعضی از ماهیها رو هم خونگی از بستگان خریدم و سلامتشون تضمین شده بوده پس دلیلش کوچک بودن اکواریوممه و منم جایی برای اکواریوم بزرگتر ندارم مجبورم با همین کنار بیام .و در طی این مدتی که از داروی ایک اتک استفاده کردم تقریبا مشکلاتم رفع شده و دیگه تلفات ندادم اما برای ادامش و خرید شقایق دچار استرس شدم
    2 کاربر پسندیده اند: Hamzeh,Rezaei

6. بالای صفحه | پست شماره : 6

شغل
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    28
    میانگین ارسال
    0.09
    پسند داده
    139
    پسند گرفته
    1,467
    امتیاز کاربری
    2779

اخه من سیستم رو درست راه اندازی کردم ولی به خاطر اینکه 60 لیتر مفید ابگیری میشه تا یه انگل وارد بشه به خاطر خحم کم سریع گسترش پیدا میکنه دلیلش همینه واسه همین میخواستم از دارو استفاده کنم من تو این 1 سال همش تلفات دادم که دلیل همش هم بیماری بوده حتی بعضی از ماهیها رو هم خونگی از بستگان خریدم و سلامتشون تضمین شده بوده پس دلیلش کوچک بودن اکواریوممه و منم جایی برای اکواریوم بزرگتر ندارم مجبورم با همین کنار بیام .و در طی این مدتی که از داروی ایک اتک استفاده کردم تقریبا مشکلاتم رفع شده و دیگه تلفات ندادم اما برای ادامش و خرید شقایق دچار استرس شدم

نگهداری ماهی زوری نیست که!! وقتی جا ندارین و آکواریومتون کوچیکه منطقی اینه که فقط از ماهی های کوچیک و خانواده های خاص نگهداری کنید. فرشته ها، جراح ها، پروانه ها و سایر ماهی های پهن رو نمیشه تو این سیستم نگهداری کرد. عامل بیماری تو تمام آکواریوم ها وجود داره و کوچیک و بزرگ نداره !! پس دلیل مشکلات شما حجم کم آکواریومتون نیست اصرار شما بر نگهداری ماهی های بزرگ تو این سیستم کوچیک هستش !
    4 کاربر پسندیده اند: bluetang,kalantar.yahya,momenii,Rezaei

7. بالای صفحه | پست شماره : 7

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1975
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    150
    پسند گرفته
    98
    امتیاز کاربری
    197

سلام و صد سلام خدمت اقای مرادی عزیز

اقای مرادی چند تا سوال جدید برام پیش اومد :

1-این الدئید موجود در پاراگارد چه کاری انجام میده ایا ضد انگله مثل مالاشیت گرین ؟

2-پانکتول جی بی ال برای سفیدک قوی تره یا پاراگارد ؟

ممنونم ممنونم ممنونم

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع