مشاوره ویژه مشاوره نور در آکواریوم های آب شور - صفحه 2
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 2 از 15 نخستنخست 12345678912 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8 تا 14 , از مجموع 100
  1. بالای صفحه | پست شماره : 8

نویسنده و سردبیر نشریه آبزیان
    شغل
    نویسنده ی کتاب و سر دبیر مجله
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    28
    میانگین ارسال
    0.09
    پسند داده
    139
    پسند گرفته
    1,467
    امتیاز کاربری
    2779

پاسخ : مشاوره نور در آکواریوم های آب شور

نقل قول نوشته اصلی توسط ardn نمایش پست ها
    برای نور تانک ریف و ماهی 70*50*180 راهنمایی میخواستم. از چه نوری و با چه میزانی استفاده کنم؟

سلام
    با توجه به موجودی بازار و در نظر گرفتن حدود قیمتی متوسط:
    3 تا متال 150 وات گیسمان به همراه 4 تا مهتابی 150 سانتی که اگر گیر نیومد 110 سانتی متری گیسمان
    4 کاربر پسندیده اند: ardn,momenii,Rezaei,علیرضا نوروزی
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 9

کاربر سایت
    محل اقامت
    sh
    شماره عضویت
    1959
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    33
    پسند گرفته
    8
    امتیاز کاربری
    26

جناب مرادی اگر بخوام از led استفاده کنم چطور؟ میشه در مورد led راهنمایی بفرمایید؟
    پسندیده : علیرضا نوروزی
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

3. بالای صفحه | پست شماره : 10

شغل
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    28
    میانگین ارسال
    0.09
    پسند داده
    139
    پسند گرفته
    1,467
    امتیاز کاربری
    2779

نقل قول نوشته اصلی توسط ardn نمایش پست ها
    جناب مرادی اگر بخوام از led استفاده کنم چطور؟ میشه در مورد led راهنمایی بفرمایید؟

ال ای دی هایی که تو بازار ایران هستند از کیفیت لازم برای نگهداری مرجان ها برخوردار نیستن به همین دلیل به درد آکواریوم ریف نمی خورن
    اما اگر با مسئولیت خودتون اصرار به انجام این کار دارید 30 الی 50 لومن به ازای هر لیتر از آب آکواریومتون نور در نظر بگیرید
    4 کاربر پسندیده اند: ardn,momenii,Rezaei,علیرضا نوروزی

4. بالای صفحه | پست شماره : 11

کاربر سایت
    محل اقامت
    sh
    شماره عضویت
    1959
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    33
    پسند گرفته
    8
    امتیاز کاربری
    26

آیا از led cree هم نمیشه استفاده کرد؟
    ویرایش توسط ardn : ۱۳۹۳-۰۲-۳۱ در ساعت 08:28

5. بالای صفحه | پست شماره : 12

کاربر سایت
    نام
    سیامک قلی زاده
    شغل
    کارمند
    محل اقامت
    تبریز
    شماره عضویت
    1903
    میانگین ارسال
    0.02
    پسند داده
    242
    پسند گرفته
    121
    امتیاز کاربری
    161

سلام به همه دوستان و اساتید محترم . خیلی خوشحال شدم که فعالیت دوست عزیزم آقای مرادی رو اینجا میبینم . آقای مرادی هر جا بری ما هم میایم تا از معلوماتت استفاده کنیم و اذیتت کنیم. و خیلی بیشتر خوشحال شدم که قسمت مربوط به نور و ال ای دی رو پیدا کردم . آقای مرادی همونطور که در جریان هستید از حدود 6 ماه پیش من و یکی از دوستای عزیزه دیگه پیگیر ال ای دی های کری هستیم . کانال های متفاوت (4 کانل ترکیه - مالزی - چین و آلمان ) رو پیگیر شدیم و با دوستانی که تو این کشورها داشتیم مکاتبه کردیم . از همه نزدیکتر از لحاظ زمانی آلمان هستش که همین روز ها به نتیجه میرسه و ال ای دی های کری با همون کدهائی رو که خودتون پیشنهاد داده بودید به همراه پی سی بی های شرکت Bergquist رو سفارش دادیم . اگر خاطرتون باشه قیمت رو تلفنی گفتم خدمتتون. (قیمت الی ای دی + پی سی بی + هزینه حمل) . اما میخوام وقتی ال ای دی ها رسید دستم با کمکتون واسه چیدمان و ساختش ازتون کمک بگیر . راستی یه کنترلر 4 کاناله هم گرفتم که 3 کانالشو واسه پنل ال ای دی استفاده میکنم و یک کانال باقی مونده رو واسه ای تی اس . حتما عکس واسه استفاده دوستان و دریافت نظر اساتید همین جا میزارم . یه پیشنهاد که پست مخصوص واسه نور - ال ای دی رو جدا کنید. خیلی طولانی شد. ببخشید . در پناه حق.
    4 کاربر پسندیده اند: adn,Rezaei,S.H.Moradi,علیرضا نوروزی

6. بالای صفحه | پست شماره : 13

شغل
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    28
    میانگین ارسال
    0.09
    پسند داده
    139
    پسند گرفته
    1,467
    امتیاز کاربری
    2779

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak398 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان و اساتید محترم . خیلی خوشحال شدم که فعالیت دوست عزیزم آقای مرادی رو اینجا میبینم . آقای مرادی هر جا بری ما هم میایم تا از معلوماتت استفاده کنیم و اذیتت کنیم. و خیلی بیشتر خوشحال شدم که قسمت مربوط به نور و ال ای دی رو پیدا کردم . آقای مرادی همونطور که در جریان هستید از حدود 6 ماه پیش من و یکی از دوستای عزیزه دیگه پیگیر ال ای دی های کری هستیم . کانال های متفاوت (4 کانل ترکیه - مالزی - چین و آلمان ) رو پیگیر شدیم و با دوستانی که تو این کشورها داشتیم مکاتبه کردیم . از همه نزدیکتر از لحاظ زمانی آلمان هستش که همین روز ها به نتیجه میرسه و ال ای دی های کری با همون کدهائی رو که خودتون پیشنهاد داده بودید به همراه پی سی بی های شرکت Bergquist رو سفارش دادیم . اگر خاطرتون باشه قیمت رو تلفنی گفتم خدمتتون. (قیمت الی ای دی + پی سی بی + هزینه حمل) . اما میخوام وقتی ال ای دی ها رسید دستم با کمکتون واسه چیدمان و ساختش ازتون کمک بگیر . راستی یه کنترلر 4 کاناله هم گرفتم که 3 کانالشو واسه پنل ال ای دی استفاده میکنم و یک کانال باقی مونده رو واسه ای تی اس . حتما عکس واسه استفاده دوستان و دریافت نظر اساتید همین جا میزارم . یه پیشنهاد که پست مخصوص واسه نور - ال ای دی رو جدا کنید. خیلی طولانی شد. ببخشید . در پناه حق.

سلام
    با تشکر از اظهار لطف شما نسبت به بنده
    اتفاقاًجالب میشه که نحوه ی ساخت لامپتون رو تو همین بخش قرار بدید تا دوستان هم استفاده کنن
    د رخدمتتون هستم

7. بالای صفحه | پست شماره : 14

کاربر سایت
    محل اقامت
    sh
    شماره عضویت
    1959
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    33
    پسند گرفته
    8
    امتیاز کاربری
    26

آقای مرادی از led cree میشه استفاده کرد؟

صفحه 2 از 15 نخستنخست 12345678912 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع