ذره بین نهم با حضور ( kalantar.yahya ) - صفحه 5
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29 تا 35 , از مجموع 43
  1. بالای صفحه | پست شماره : 29

کاربر پیشکسوت
    نام
    یحیی میرکمالی
    شغل
    بیکار علاف میچرخیم تا پنچر شیم
    محل اقامت
    ایران
    شماره عضویت
    683
    میانگین ارسال
    0.26
    پسند داده
    4,889
    پسند گرفته
    3,910
    امتیاز کاربری
    6992

پاسخ : ذره بین نهم با حضور ( kalantar.yahya )

نقل قول نوشته اصلی توسط aligator نمایش پست ها
    خب به جمالت
    یه سری شبهه برای من پیش اومده،ممنون میشم اینا رو برام حل کنی... خواهش میکنم حتما

1- اول از همه در مورد 2تا پست بالاتر توضیح بده! این همه توضیح دیگه بلد نیستم بیشتر توضیح بدم :D
    مگه ادم و حوا گندم نخورده بودن؟ بالاخره تکسلف ما رو مشخص کنید سیب بوده؟گندم بوده؟ چی بوده؟ والا تا جایی که به ما گفتن سیب بوده . دیگه باقیش پای اونایی که تحریف میکنن . مهم نیست حالا سیب یا گندم بلاخره هرچی بوده یه چیز ممنوعه بوده .

یه سری سوال هم دارم که در مورد مثالهای عامیانست! چون خوب موشکافی میکنی ممنون میشم جواب بدیاینا رو باید مفصلأ با دلیل واستدلال جواب بدیا!!! نیام ببینم چنتا ابهام جدید هم برام پیش اورده باشی که تا اخر هفته دست از سرت بر نمیدارم...
    نمیدونم والا من که هرچی میگم انگاری زبونمو نمیفهمی یا اینکه دوس نداری قبول کنی . فقط نظر خودمو میگم دیگه باقیش با خودت :D
    2- اینایی که میگند "گر صبر کنی ز غوره حلوا سازم" اینا دقیقأ فازشون چیه؟ چی زدن که تو توهماتشون از غوره حلوا درست میکنن؟ من الان یه پلاستیک غوره به اینا بدم به نظرت چجوری باهاش برام حلوا درست میکنن؟ نمیدونم ولی صبر چیز خوبیه در صورتی که موضوعی باشه که قابل صبر باشه . فکر میکنم شب غذای سنگین خورده باشن در موارد حاد هم میتونن چیز زده باشن . نوش جونشون . فکر کنم قضیه همون سنگو تبدیل به طلا میکنن اینم تو همون مایه هاست میخوان اهمیت کارو بگن و اینکه چیزی که زدن خیلی جنسش توپ و ردیف بوده

3-بعد اینایی که میگند"با هر دستی بدی با همون دست پس میگیری" چی فکر میکنن؟ اخه مگه میشه؟ مثلأ من یه کوزه سفالی به تو بدم خو مگه چقدر میتونی توی یه دستت نگهش داری؟خب بعد یه مدت خسته میشی و دست به دستش میکنی!اون موقع ممکنه بهت بگم کوزه رو پس بده!!! خب با دست دیگت پس میدی دیگه...
    خوب دیگه اینجوری دارن بهت میفهمونن که اره باس شریک شی توی زندگیت همه چیزو . پس دلتو نبند به مال دنیا که اگه دادی پس میگیری . شایدم من که باشم کوزه رو میشکونم ولی پس نمیدوم بهت . خلاصه خیلی جنس چیزشون ردیف بوده :D
    4-موضوع بعدی در مورد اوناییه که میگن"مرغ همسایه غازه" یعنی اینا مشکل شنوایی دارند ؟ یا بینایی؟ یا هر دو مورد؟
    اخه چی مرغ و غاز به هم میخوره که این مثالو میزنند؟قد وقوارشون یکیه؟صداشون شبیح همه؟ رنگ و رخشون به هم میخوره؟این یکی رو خدایی دیگه خیلی فکر کردم به نتیجه نرسیدم . من میگم اینا فکر میکردن همسایشون مرغ داشته بعد که رفتن دیدن گفته اااااا مرغ همسایه غازه . شایدم هم مرغه بسکی بهش رسیدن شده غاز . شاید هم جریان چیز بوده و چیزشون ردیف و توپ بوده مرغه دم خور شده و تبدیل به غاز شده . فکر بدی نیست بزار تست میکنم چیز میدم به مرغا ببینم غاز میشن یا نه
    حالا به نظرت قابل درک تر نبود اگه حتی میگفتن مرغ همسایه اردکه ؟؟؟ خب این جوری حد اقل قد وقوارشون به همدیگه میخورد اخه...
    شاید هم اردک بوده اینا جنس چیزشون توپ بوده و چشاشون هفت هشتی میدیده . الله و اعلم ولش زیاد فکر نکنیم خوب نیس منحرف میشیم
    5- یه سریای دیگه هم هستند که میگن "یه اشی بپزم 1 من روغن روش باشه" اینا دقیقأ مواد لازم اششون چیه؟از چه سبزیجات یا حبوباتی استفاده میکنند که روغن میده به اششون؟ اصلأ مگه اش روغن داره؟
    اره دیگه روغن رو که داره مطمئن باش ما که روغن میزنیم اش شماهارو نمیدونم . من میگم یه سری یه بنده خدایی اومده یه کشف جدید کنه جا گوشت توی اش رفته دنبه ریخته بعد از پختن دیده اوه مای گاد یه من روغن روشه . و به این صورت بوده این مثال . . .
    6-بعد این مثل که میگه "کلاهتو قاضی کن "دقیقأ منظورش چیه؟ اخه هم به عنوان کنایه به کار میره! هم به عنوان دعوت کردن به عدالت!!! راسی چرا کلاهشو قاضی کنه؟
    ینی اینکه شخص سومی رو قاضی کن . والا سوالات سخته حوصله منم محدوده . خوب شایدم کلاهای اون زمانیا حرف میزدن و قدرت درک داشتن . گیر دادیا
    7- یه مثل دیگه میگه "برو ماستتو کیسه کن" خب این بابا حالا اگه بره ماستشو کیسه کنه چه نفعی به حال دیگران داره؟ اگه منظورشون این بوده که طرف فضولی نکنه و سر گرم کار خودش باشه... چرا این مثلو در باب انصاف و عدالت میزنن؟ کلأ چه ربطی بین "عدالت" و ماست وجود داره؟
    خوب الان عدالت شده ماست . ینی عین ماست بهش اهمیت میدن واسه همین یه زمانایی که یه افرادی میان یه چیزی بگن توی مشکلات یه چند نفر دیگه میگن برو حاچی به تو چه برو ماستتو کیسه کن بزار من اینو گول بزنم به توچه . اصن تو خودت خونه زندگی نداری ؟ ول کن بابا تو هم گیر دادی به اثار هنری ادبی
    8- دوباره از سری ابهاماتی که برای من پیش اومده مثل"دروغ شاخدار"هست! اخه دروغ که حرفه! چجوری میتونه شاخ داشته باشه؟
    یه سری ها هم اینجوری برداشت میکنن و میگن : "انچنان دروغی گفت که شاخ در اوردم" اینا کلأ انسان های ترا ژنن؟ یعنی مواقعی که تعجب میکنن شاخ در میارن وبعدش شاخاشون میخوابه؟ یا اینکه حکایت دیگه ای داره؟
    نه بابا اینا منظورشون پینوکیو بوده ولی نه اینکه اون زمان تلویزیونا سیا سفید بوده و خوب تصویر نداشتن فکر میکردن پینوکیو شاخ در میاورده و دیگه همینجوری یه ضرب و مثلی چیزی ار خودشون در کردن . حالا دیگه تو وارد محتویات نشو زیاد گیر بدی شب ماشین سیاها میان در خونتون میبرنت ها

9- یه سوال دیگه هم دارم؛قول میدم اخریش باشه! بالاخره "کلاه" رو میزارن سر ملت یا از سرشون بر میدارن؟؟؟
    تو سوال بپرس نگران جوابای منم نباش . میبینی که خلوتو تاریکه کسی ام سوالش نمیاد . ولی ایشالا ذره بین بعدی جبران میکنم سوال بارون میکنم هرکسی اینجا نشسته بود .
    خوب دو صورت داره یه کلاهای گرون قیمت پوست حیوونی هستن که اونو بر میدارن و دزدی میکنن از طرف در اون حالت میگن کلاه طرفو برداشتن . باز یه سری هست کلاهای جنس چینی رو میخرن مثلا 2 تومن بعد به یارو میفروشن 5 تومن خوب این میشه سرش کلاه گذاشتن . خلاصه زیاد قانونی نیست الان همه چی چینی شده و ارزون و همه هم گرون میفروشن . زیاد وارد جزئیات نمیشیم :D
    10- کلأ چطوری؟ ای خوبیم زنده ایم و میگذرونیم . شما چطوری چه خبر ؟ کی بیایم شیرینی عروسیتو بخوریم ؟

تا بعد...
    تا بعد
    مرسی لا اقل تو اهمیت میدی و سوال میزنی
    برای اثر گذاشتن روی دیگران اخم نکن
    پیشانیت چروک میشود ...

از لبخندت استفاده کن !

زیبائی دندانهایت تاثیر بیشتری دارند

مزرعه کوچک ما

آکواریوم های من
    محک : حمایت از کودکان سرطانی

2. بالای صفحه | پست شماره : 30

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

احوال شما؟

1- ذره بین؟
    2- انجمن عمومی؟
    3- اگر بهت بگن میتونی یک نفر رو کاملا از مشکلی که داره نجات بدی ؛ از چه قشری و آدم با چه مشکلی رو انتخاب میکردی؟
    4- کلا با خودت چند چندی؟
    5- شکلکهای زیر را تشریح کنید.

:163:
    :O00O:

e

:}-{:

6- این که میکن طرف به سر میاد یعنی چی؟

7- تارنما یعنی چی؟ جزء به جزء معنی کنی برام لطفا

8- برداشتن عینک بدبینی بهتره یا چشمها را باید کلا شست؟

9- تصمیم کبری چی بود؟

10- حاج زنبور عسل چرا اینقدری که دنبال مامانش بود اصلا اهمیت نمیداد باباش کیه و کجاست؟

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

3. بالای صفحه | پست شماره : 31

کاربر پیشکسوت
    نام
    یحیی میرکمالی
    شغل
    محل اقامت
    ایران
    شماره عضویت
    683
    میانگین ارسال
    0.26
    پسند داده
    4,889
    پسند گرفته
    3,910
    امتیاز کاربری
    6992

نقل قول نوشته اصلی توسط e m r u z i نمایش پست ها
    احوال شما؟ سلام مرسی حامد جان زنده ایم شکر

1- ذره بین؟ یکمی خسته کننده
    2- انجمن عمومی؟ راهی برای نجات از خستگی
    3- اگر بهت بگن میتونی یک نفر رو کاملا از مشکلی که داره نجات بدی ؛ از چه قشری و آدم با چه مشکلی رو انتخاب میکردی؟
    خیلی خوبه اگه همچین زوری داشته باشم که حتی کوچیکترین مشکل از کوچیکترین ادم حتی بتونم حل کنم . راستش اگه بگن سعی میکنم از پایین ترین و ضعیف ترین قشر جامعه شروع کنم . کسایی که بیماری های خاصی دارن . امیدوارم روزی همچین ارزویی که دارم بر اورده شه
    4- کلا با خودت چند چندی؟
    فکر میکنم من کلا توی این زمین دروازه ای ندارم بخوای گل بخورم سعی میکنم گل بکارم
    5- شکلکهای زیر را تشریح کنید.
    رهرو ان است که اهسته و پیوسته رود
    ای لاوینو
    :163: تمسخر
    :o00o: برنده مسابقات بهترین آکواریوم

اعصاب داغون

بیخیال
    کتک خورده
    همکاری
    عشقه اشپزی

eامروزی یه فروم در همه زمینه ها

جلو نیا

:}-{: دست نزن خطرناکه

کابوی

6- این که میکن طرف به سر میاد یعنی چی؟
    نشنیدم والا شاید هم منظورشون اینه سرش به تنش میارزه ؟
    7- تارنما یعنی چی؟ جزء به جزء معنی کنی برام لطفا
    تار میشه همون وب یا صفحات اینترنتی . نما هم که همون نما دیگه . زیاد تو بحر معانی اینا نیستم در همین حد
    8- برداشتن عینک بدبینی بهتره یا چشمها را باید کلا شست؟
    بعضی وقتا باید عینکارو برداشت چون بدبینی سطحی معمولا به عینک تشبیح میشه ولی اون چشمهارا باید شست رو باید واسه کسایی پیاده کرد که دیگه بد بینی عضوی از بدنشون میشه . من خودم عینکمو میشورم اکثرا . به چشم شستن نمیرسم
    9- تصمیم کبری چی بود؟
    یه درسی بود که یادمه همیشه باید از روش مینوشتیم . تصمیمشم فکر کنم باید روسریشو میشست ؟ یا نمیدونم شایدم دستو صورتشو ؟ والا زیاد حافظه ام کار نمیکنه . پیر شدیم
    10- حاج زنبور عسل چرا اینقدری که دنبال مامانش بود اصلا اهمیت نمیداد باباش کیه و کجاست؟
    شاید باورتون نشه اما بچه که بودم از این اهنگ اولیه این برنامه میترسیدم نمیدونم چرا ولی خوب خیلی خشن بود واسه اون زمان واسه همین برنامشم نمیدیدم دیگه
    خوب باباش فکر کنم مرده بوده و این هم میدونسته واسه همین بیخیالش شده بود . ولی ننش خوب ملکه بود نمیشد بمیره . ولی در کل خیلی اسکل کرده بودن مارو با این برنامه ها . اخه کدوم زنبوری اینقده سیریشه ؟ ول کن بچه برو دنبال زندگیت . ینی هرچی میگذشت این چیز تر میشد واسه پیدا کردنه ننش . نمیدونم شایدم ارثی چیزی میخواسته . حالا اخرش پیداش کرد یا نه ؟
    مرسی سر زدی
    پیش ما بیا اقا حامد
    5 کاربر پسندیده اند: aligator,Rezaei,shabahang,محمدمحسن,محسن بهزادی
    پیشانیت چروک میشود ...

از لبخندت استفاده کن !

مزرعه کوچک ما

آکواریوم های من

4. بالای صفحه | پست شماره : 32

سرپرست کل
    متخصص ماکیان
    مدیر نمونه زمستان 92
    نام
    Ali
    محل اقامت
    Esfahan
    شماره عضویت
    33
    میانگین ارسال
    0.48
    پسند داده
    6,652
    پسند گرفته
    7,296
    امتیاز کاربری
    11800

خب حاج یحیی گل
    1- چرا انقدر سعی میکنی سوالا رو یپیچونی؟ حالا حالا ها که اینجایی... لذت ببر برادر من...
    2-چرا توی جوابهای پست قبلی من انقدر تأکید برجنس ومخدر و اینا داشتی؟ هدفت از اینکه میخوای نیاکانمون رو یه سری ادمای معتاد جلوه بدیو مثلها رو بی پایه واساس چیه؟
    3- مواد لازم و طرز پخت اشی رو که روغن میبنده روش رو برام بگو..
    4-تو که همه مشاغلیو که من ازت سوال کردمو استعفا دادی که... 4 روز دیگه نون زن و بچتو میخوای از کجا بیاری؟

بزار یه چنتا سوالم از فازای دیگه بپرسیم ازت که همچین دچار یکنواختی نشده باشی!

5-اشپزیت چطوره؟ چه غذا هایی رو میتونی به تنهایی درست کنی؟
    6- ظرف شستنت و جارو کردنت چطوره؟
    7-کلأ نظرت در مورد کار خونه چیه؟ کمک مادرت چه کارایی رو چه مواقعی و به جبر یا اختیار ! انجام میدی؟
    8- ایا حاضری با همسرت در اینده کارهای خونه رو تقسیم کنی؟یعنی نوبتی ظرف بشوری،کهنه بچه عوض کنی و از این جور کارها...
    9-نظرت راجب مردایی که این کارها رو انحام میدن چیه؟ چقدر فکر میکنی فداکارن؟چقدر زن ذلیل؟چقدر چیز دیگه (نظر خودت)؟
    10-این یدونه هم تخفیفت باشه که راضی باشی و با جون دل جواب بدی!
    4 کاربر پسندیده اند: kalantar.yahya,Rezaei,محمدمحسن,محسن بهزادی
    ​تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم...
    قله ها در زير پايم...کهکشانها آشيانم...
    سرکشم چون کوه آتش ،آتشم... آتشفشانم...
    چون سياوش پاک پاکم...همچو رستم پهلوانم...
    کاوه ام آزاده مردم...تار و پود کاويانم...
    من زماد و از هخايم...از ارشک ساسانيانم...
    مازيارم...بابکم...من رهبر آزادگانم...
    جشن يلدا جشن نوروز...هم سده هم مهرگانم...
    نور خورشيد نور چشمم...آسمانها زير پايم...
    زاده پاک اهورا...از نژاد آريايم...
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    همچنین کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

5. بالای صفحه | پست شماره : 33

کاربر پیشکسوت
    نام
    یحیی میرکمالی
    شغل
    محل اقامت
    ایران
    شماره عضویت
    683
    میانگین ارسال
    0.26
    پسند داده
    4,889
    پسند گرفته
    3,910
    امتیاز کاربری
    6992

نقل قول نوشته اصلی توسط aligator نمایش پست ها
    خب حاج یحیی گل. خب به جمالت حاج خان شهید علی
    1- چرا انقدر سعی میکنی سوالا رو یپیچونی؟ حالا حالا ها که اینجایی... لذت ببر برادر من...
    والا سوالارو نمیپیچونم ولی بعضیاشون دیگه واقعا درکشون واسه منه بی... نیست دیگه هرکی یه حدی میتونه یه مدل سوالارو جواب بده. اصن منو وارد اثار هنری اینا نکن که اصن بارم نیس باز مزخرف جواب میدم میگی میپیچونی . از جنس دنیایه خودم بپرس ببین چطور پایه جواب میدم . سوالا صفحه 1 2 رو نیگا کن چه مفصل جواب دادم . .. پس عیب نگیر به من :D
    2-چرا توی جوابهای پست قبلی من انقدر تأکید برجنس ومخدر و اینا داشتی؟ هدفت از اینکه میخوای نیاکانمون رو یه سری ادمای معتاد جلوه بدیو مثلها رو بی پایه واساس چیه؟ . دقیقا واسه اینکه الان هرکی یخورده هدفمند صحبت میکنه جنسش خوب بوده . ادم عاقل که منطقی حرف نمیزنه مطمئن باش . میتونی خیلی جاها بری و ببری زیر سوال اونم با تایید اینکه چیز نزده باشن میبینی که اصلا معقول نمیحرفن .
    3- مواد لازم و طرز پخت اشی رو که روغن میبنده روش رو برام بگو..
    بیا الکی گیر میدی .باشه منم همینجوری سوال میکنی جواب میدم دیگه . روغن کله پاچه یه من . دنبه فرد اعلا . 1 کیلو . نخود لوبیا ( یزدی باشی عدسم بزن ) به میزان لازم تقریبا نیم کیلو . پیاز داغ و سیر داغم یه 250 گرم . دوغم اخرش بزنی تنگش خوشمزه میشه . بپز همینجوری همرو بریز تو دیگ بعد 1 ساعت اش تحویل بگیر . به همین راحتی به همین خوشمزگی
    4-تو که همه مشاغلیو که من ازت سوال کردمو استعفا دادی که... 4 روز دیگه نون زن و بچتو میخوای از کجا بیاری؟
    ببین من هدفمند جواب دادم دیگه . یه سوال وقتی مرغ نباشه تخم مرغم نیست دیگه . پس وقتی زن نباشه بچه هم نیست . بچه نباشه خرجم نیست . خرج که نباشه کارم نمیخوای . کی میره این همه راهو . تو این روزا شکم خودتو سیر کنی دیگه باید یه عمر شکر کنی خدارو . حالا بماند اون قضایای مفصل که در این محفل نمیگنجه . بیخیال زنو اولا کسی به ما نمیده دوما کسی نمیگیره سوما بیخیال کلا فعلا دهنم بو شیر خشکای خواهر زادمو میده که سرقت کردم

بزار یه چنتا سوالم از فازای دیگه بپرسیم ازت که همچین دچار یکنواختی نشده باشی!
    باشه من همچنان گوش به فرمان تو ام استاد
    5-اشپزیت چطوره؟ چه غذا هایی رو میتونی به تنهایی درست کنی؟
    اشپزیم در حد خودم واقعا خوبه . ینی کافیه فازش باشه هرچی که بگی درست میکنم . یادش بخیر تابستونایی که تقریبا در تنهایی به سر میبرم غذاهایی رو تست میکنم که هنو نخورده باشم . نیمرو از جهات مختلف . هندونه با نون . هندونه با نون باگت . هندونه با نون تست . ماست و خیار . ماست و نون . نون و ماست . خیار و ماست . و کلی چیز های دیگه خخخخخخ خدایی خودم ترکیدم یه لحظه
    6- ظرف شستنت و جارو کردنت چطوره؟
    ظرفم میشورم جارو هم میکنم . حالا دلایل مختلفی داره . مثلا زیر طوطیا که توی خونن به عهده منه در هر صورت . ظرفم وقتایی که کسی نباشه خودم عشقی میرم سمتش . اتاقه خودمم که خودم جارو میزنم . بابا علم پیشرفت کرده یه جارو برقی میزنی زارت اتاق تمیز تحویلت میده . فعلا هنوز ماشین ظرفشوئی نگرفتیم به اون حد پیشرفت علم دست نیافتیم .
    7-کلأ نظرت در مورد کار خونه چیه؟ کمک مادرت چه کارایی رو چه مواقعی و به جبر یا اختیار ! انجام میدی؟
    کار خونه الان دیگه واسه هر دو جنسه . همه کاری هم تا جایی که حوصلم قد بده واسه ننم انجام میدم . بیشترش از رو جبره ها ولی خوب من صفت اختیاری بهشون میدم که زوری هم در کار نباشه . انواع تعمیرات لوله اتصالات و . . . گردگیری چه میدونم لباسم میشورم وقتایی که فازش باشه . خلاصه و انواع کارهایی که از یه کدبانو توقع میره خخخخ
    8- ایا حاضری با همسرت در اینده کارهای خونه رو تقسیم کنی؟یعنی نوبتی ظرف بشوری،کهنه بچه عوض کنی و از این جور کارها...
    نمیدونم هنوز نمیدونم همسرم چجور ادمی ممکنه باشه . ولی خوب مطمئن باش زورش زیاد باشه ظرفم میشورم . کهنه بچه ولی سعی میکنم عوض نکنم بچرو یه سر بگیرم زیر شیلنگ اب و خودشو یادش میدم خودکفا باشه از سنین پایین تا منو هم زحمت نندازه . بد نیست همکاری کردن . مثلا جمعه ها من ظرفارو بشکونم باقی هفته اون بشوره . یا مثلا من کباب جمعه هارو درست کنم . از قدیم ندیم جمعه ها باس به سیخ کشید یه چیزی رو . اره بدک نیست همکاری ولی خوب به زور همسر هم باید مقایسه کرد که چطور میشه و الی ماشاالله . . .
    9-نظرت راجب مردایی که این کارها رو انحام میدن چیه؟ چقدر فکر میکنی فداکارن؟چقدر زن ذلیل؟چقدر چیز دیگه (نظر خودت)؟
    راستش خیلی مفصله . بنظره من یه مرد میتونه یه کاری رو سر فداکاری انجام بده تو همون حالت ممکنه سر زن ذلیلی انجام بده . بنظره خودم تا زور نشده بهتره رو فداکاری کار کنه تا دیگه به گیس و گیس کشی نرسه . حالا خود دانین دیگه از ما گفتن بود زور زنای امروزی از ما مردا بیشتره . . . باشد که رستگار شوید
    10-این یدونه هم تخفیفت باشه که راضی باشی و با جون دل جواب بدی!
    ای جونم تخفیف خوردم .
    مرسی این سری سوالات باحال بود حالا حیف کار داشتم عجله ای جواب میدم
    اگه شد یه بار دیگ بعدا مرور میکنم
    مرسی
    5 کاربر پسندیده اند: aligator,Rezaei,shabahang,محمدمحسن,محسن بهزادی
    پیشانیت چروک میشود ...

از لبخندت استفاده کن !

مزرعه کوچک ما

آکواریوم های من

6. بالای صفحه | پست شماره : 34

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

یحیی بدجوری داره زیر ذره بین بهت خوش میگذره
    داری آفتاب میگیری بیشتر تا بسوزی
    نمیدونم این بچه ها چرا اینقد بی حال شدن و حال تایپ کردن و سئوال پرسیدن ندارن ولی وقتی میان تاپیک رو میخونن نیشای همشون بازه

خووووووووب

1- اگه بگن فقط یه حیوون رو میتونی توی خونه نگهداری تصمیمتون با بابا چیه؟ جنگ و دعوا نمیشه؟
    2- بهترین و بدترین خاطره نگهداری از حیوونهات چیه
    3- تا حالا شده خسته بشی و با خودت فکر کنی کاش جریان زندگیت جور دیگه ای بود؟
    4- اگر بهت بگن فقط یک کار میتونی الان برای مردم کشورت انجام بدی و تا بیان کنی اتفاق بیوفته ( فکر کن غول چراغ جادو داری ) چیه؟
    5- یه بیت شعر که خیلی دوست داری؟
    6- چطور عاشق شدی؟ فارغ هم که نشدی؟ ولی نمیدونی همسر آیندت چطور ادمیه؟ نکنه عشقت فلسفی و .... بوده
    7- به نظرت روزی میرسه که تاریخ اینطوری نوشته بشه اول خرداد ماه سال 15142؟
    8- بزرگترین چرا در ذهنت چیه؟
    9- چرا به جای اینکه بگن فاز طرف چیه ؛ کسی نمیگه نول طرف چیه؟
    10- این یکی سئوال نیست آرزوست ؛ ذره بین خودم رو که میخونم و تاریخ بالا پستها رو نگاه میکنم با خودم اه میکشم و میگم کاش برمیگشت به اون تاریخ ( عزیزی بوده که الان در قید حیات نیست ) امیدوارم تا سالیان سال تاریخ بالای این پستها رو که نگاه کنی آه نکشی و بگی چه خوب گذشت یادش بخیر.

شاد باشی همیشه

به عمل کار برآید ، نه سخن

کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

7. بالای صفحه | پست شماره : 35

سرپرست کل
    متخصص ماکیان
    مدیر نمونه زمستان 92
    نام
    Ali
    محل اقامت
    Esfahan
    شماره عضویت
    33
    میانگین ارسال
    0.48
    پسند داده
    6,652
    پسند گرفته
    7,296
    امتیاز کاربری
    11800

خب دوباره امشبم خوابت کردم و برات تکلیف شب میزارم !!! خخخخ

1- برخوردت با بچه های مدرسه چطوره؟ چجوری تنبیهشون میکنی؟اصلأ جرأت تنبیه کردن داری با این قوانین تحصیلی؟
    2-چقدر سعی کردی ضعف هایی رو که معلما وناظمات در طول دوران تحصیلت داشتند رو تو نداشته باشی؟
    3-چقدر از روش ها واصول اونا تبعیت کردی تا الان؟
    4-کلأ چقدر به این کار علاقه داری؟
    5-اگه یه روز یه معلم نیاد چیکار میکنی؟بچه ها رو تعطیل میکنی یا میری سر کلاسشون و اون ساعت رو ادره میکنی کلاسشونو؟
    6-سر صبحگاه هم میری برای بچه ها صحبت کنی؟چی میگی؟
    7-تا حالا شده با والدین بچه ها سر موردی دعوا کنی؟چی بوده جریان؟
    8-به نظرت نظام اموزشی الان بهتره یا سیستم های قبلی؟
    9-برای بهبود سیستم اموزشی به نظرت چه کارایی موثره؟چه اقداماتی به نظرت باید درونشون تغییرات صورت بگیره؟
    10-اگه قرار بود معلمی کنی،چه درسی یا پایه ای رو انتخاب میکردی؟
    3 کاربر پسندیده اند: kalantar.yahya,محسن بهزادی,علی بختیاری
    ​تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم...
    قله ها در زير پايم...کهکشانها آشيانم...
    سرکشم چون کوه آتش ،آتشم... آتشفشانم...
    چون سياوش پاک پاکم...همچو رستم پهلوانم...
    کاوه ام آزاده مردم...تار و پود کاويانم...
    من زماد و از هخايم...از ارشک ساسانيانم...
    مازيارم...بابکم...من رهبر آزادگانم...
    جشن يلدا جشن نوروز...هم سده هم مهرگانم...
    نور خورشيد نور چشمم...آسمانها زير پايم...
    زاده پاک اهورا...از نژاد آريايم...
    همچنین کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع