ذره بین نهم با حضور ( kalantar.yahya ) - صفحه 6
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 36 تا 42 , از مجموع 43
  1. بالای صفحه | پست شماره : 36

کاربر پیشکسوت
    نام
    یحیی میرکمالی
    شغل
    بیکار علاف میچرخیم تا پنچر شیم
    محل اقامت
    ایران
    شماره عضویت
    683
    میانگین ارسال
    0.26
    پسند داده
    4,889
    پسند گرفته
    3,910
    امتیاز کاربری
    6992

پاسخ : ذره بین نهم با حضور ( kalantar.yahya )

نقل قول نوشته اصلی توسط E M R U Z I نمایش پست ها
    یحیی بدجوری داره زیر ذره بین بهت خوش میگذره . چیکار کنیم همه چی واسمون حکم خنده رو داره از جمله این ذره بین خیلی حال میده بهم :D
    داری آفتاب میگیری بیشتر تا بسوزی . نمیدونم کی گفته ذره بین سوزندس ؟ :D من که دارم صفا میکنم
    نمیدونم این بچه ها چرا اینقد بی حال شدن و حال تایپ کردن و سئوال پرسیدن ندارن ولی وقتی میان تاپیک رو میخونن نیشای همشون بازه
    بچه ها کلا بیحال شدن واسه فصل گرماست ایشالا نفره بعدی رو خودم اینقد سوال میپرسم دیگه سایت نیاد خخخخ . ایشالا همیشه نیشا باز باشه :D
    خووووووووب . به جمالت . یه جور واسه سوزندن شدید وارد شدیا :D

1- اگه بگن فقط یه حیوون رو میتونی توی خونه نگهداری تصمیمتون با بابا چیه؟ جنگ و دعوا نمیشه؟
    نگهداری من از همه مهم تره در اون صورت خخخخ . دعوا که میشه شاید هم اصن بابا بزاره بره جدی میگم . البته مطمئنم کبوترا موندگار ترن
    2- بهترین و بدترین خاطره نگهداری از حیوونهات چیه
    راستش همیشه بد ترین خاطره ها از مرگشون هست . ولی بدترین خاطره ای که دارم مربوط به دوسال پیشه که خدمت بودم . و بهترینم مربوط به همونه . بهترین حیوون خونگی من یه سنجاب بود که در کمال نا باوریه من و هرکسی که این داستان رو میشنوه جوری باهام خو گرفته بود که توی محیط طبیعی هم حاضر به ترکم نبود . چون خیلی دوسش داشتم بار ها اقدام به ازادسازیش کردم دوبار حتی توی جنگل قائم کرمان اما بازم نمیرفت و بر میگشت . تا اینکه زد و ما رفتیم خدمت بعد از یک هفته خبر دادن دق کرده بی دلیل مرده خیلی دلم سوخت هنوز که هنوزه بعضی وقتا خیلی ناراحت میشم یادش میافتم
    3- تا حالا شده خسته بشی و با خودت فکر کنی کاش جریان زندگیت جور دیگه ای بود؟
    اره خیلی وقتا . بعضی وقتا میگم این منم اینقده لش شدم و حوصله کاریو ندارم ؟ ولی خوب زندگی با پایین و بالاش باید زندگی بود . زندگی یکنواخت رو نمیپسندم باید همه چی توش باشه حتی چیزایی رو که واسم خوشی نمیارن . زندگی مجموعه اتفاقات خوب و بدیه که مار بهشون واکنش نشون میدیم . پس اگه همیشه خوش باشیمو بخندیم که دیگه خنده بی معنی میشه . پس باید سعی کنیم همیشه حالاتمونو بسته به موقعیت پیش ببریم تا مزه بده بهمون :D
    4- اگر بهت بگن فقط یک کار میتونی الان برای مردم کشورت انجام بدی و تا بیان کنی اتفاق بیوفته ( فکر کن غول چراغ جادو داری ) چیه؟
    فقط یه چیز . اونقدر بی پولی به زنی فشار نیاره که مجبور به تن فروشی اجباری بشه و واسه یه مرد اونقد بی پول فشار نیاره که جلوی خانوادش شرمنده بشه بگه نمیتونم . واقعا این بیشترین چیزیه که همیشه فکر منو درگیر کرده . بی پولی بعضی وقتا بلاهای بدی سر ادم میاره با اینکه زیاد تجربش نکردم. امیدوارم همه قدر خودمونو زندگیامونو بدونیم
    5- یه بیت شعر که خیلی دوست داری؟
    اهل شعر و اینا نیستم . از برم نیستم اصن فقط شاعر میگه . عمر گران مایه در این صرف شد . تا چه خورم صیف چه پوشم شتاء . ای شکم خیره به نانی بساز . تا نکنی پشت به خدمت دوتا . قسمت دومشم یادم نبود سرچ کردم :D باحاله بنظرم سعدی بدجور سیر خورده بوده در این قسمت و اینکه هروقتی من پر خوری میکنم ینی همیشه این بیت شعرو واسم از سمت ننه محترم سروده میشه :D
    6- چطور عاشق شدی؟ فارغ هم که نشدی؟ ولی نمیدونی همسر آیندت چطور ادمیه؟ نکنه عشقت فلسفی و .... بوده
    خوب عاشق شدن شاخ و دم نمیخواد . زیاد وارد محتویات نشیم . خوب دیگه ببین ادم از ایندش هیچ خبری نداره . عشق یه هدفه که میتونه زندگی ادمو دگرگون کنه که واسه من خیلی این دگرگونی شدید بوده و یه ادم ردیفی ازم در اورده . اما از اینده نمیتونم خبر بدم . امید چیز خوبیه اما راجع به اینده نباید جوری رفتار کرد که خودتو بعدا اگه بگی نشد وای دیگه باید بمیرم . هرچیزی به اندازه نیاز باید خواسته بشه . امیدوارم قانع شده باشی :D
    7- به نظرت روزی میرسه که تاریخ اینطوری نوشته بشه اول خرداد ماه سال 15142؟
    اره بلاخره اون روزم میرسه دیر یا زود با وجود یا بی وجود ادمایی امثال منو شما . اما خوب شاید اون زمان دیگه ما داریم خاک بازی میکنیم زیر خرمن ها خاک حالی به حولی میشیم . ایشالا اون روز دیگه جامعمون اینجوری نباشه همه دستشون به دهنشون برسه شرمندگی واسه هیچ مردی نباشه . :D
    8- بزرگترین چرا در ذهنت چیه؟
    چرا تو این دورو زمون خیلیا پولو به ابرو مندی ترجیح میدن و حاضرن دنیا نباشه ولی جیبشون پر پول باشه . چرا دستامون اینقد بی برکت شده که هرچی در میاریم سیر نمیشیم . چرا یادمون میره وقتی شکممون سیر شد بگیم خدایا شکرت اینم یکمی صدقه در راه تو . چراهای زیادی دارم فقط به همینا اکتفا میکنم . ولی مهم ترینش . چرا خدا رو فراموش کردیم
    9- چرا به جای اینکه بگن فاز طرف چیه ؛ کسی نمیگه نول طرف چیه؟
    خوب بنظرم نول یه موجود بی معنیه . مثلا من خودم از برق و اینا حالیم نیست اما یه سری یه لوستر تو اتاق بود ما فقط فازشو وصل کردیم . با کمال نا باوری این بدون اینکه سیم نولی بهش وصل باشه روشن میشد . جریانشم این بود که بنده خدا این لوستره از اون اهنی که بهش وصل بوده توی سقف نول رو میگرفته . خوب پس فاز بهتره نول محسوب میشه شاید :D نمیدونم والا سوالای سخت سخت میپرسی
    10- این یکی سئوال نیست آرزوست ؛ ذره بین خودم رو که میخونم و تاریخ بالا پستها رو نگاه میکنم با خودم اه میکشم و میگم کاش برمیگشت به اون تاریخ ( عزیزی بوده که الان در قید حیات نیست ) امیدوارم تا سالیان سال تاریخ بالای این پستها رو که نگاه کنی آه نکشی و بگی چه خوب گذشت یادش بخیر.
    اره زیاد پیش اومده از این چیزا واسم . کاشکی تا هستیم تا هستن قدر همو بدونیم . بدونیم این زندگی اونقد کوچیک و کم که ارزش لحظه به لحظه در کنار عزیزانمونو بدونیم . عمر بعضی وقتا به اندازه خوردن یه سیب کوتاست . بعضی وقتا هم به اندازه بزرگ شدن یه نهال و میوه دادنش طولانی . قدر همه لحظه هامونو بدونیم حتی بی حوصلگیامونو . قدر عزیزانمونو . قدر وقتایی رو که میزاریم . لذت ببریم از همه چیزو همه کس . از همه حالاتمون حتی اونایی که چهره بدی بهمون میدن . محبت کنیم که دنیا کوتاهه . ایشالا روحش شاد باشه <3
    شاد باشی همیشه
    مرسی حامد جان سوالای قشنگی بود
    ایشالا لبه هممنون خندون تنمون سلامت عزیزانمون در کنارمون
    3 کاربر پسندیده اند: aligator,Rezaei,محسن بهزادی
    برای اثر گذاشتن روی دیگران اخم نکن
    پیشانیت چروک میشود ...

از لبخندت استفاده کن !

زیبائی دندانهایت تاثیر بیشتری دارند

مزرعه کوچک ما

آکواریوم های من
    محک : حمایت از کودکان سرطانی

2. بالای صفحه | پست شماره : 37

کاربر پیشکسوت
    نام
    یحیی میرکمالی
    شغل
    محل اقامت
    ایران
    شماره عضویت
    683
    میانگین ارسال
    0.26
    پسند داده
    4,889
    پسند گرفته
    3,910
    امتیاز کاربری
    6992

نقل قول نوشته اصلی توسط aligator نمایش پست ها
    خب دوباره امشبم خوابت کردم و برات تکلیف شب میزارم !!! خخخخ ... خخخ تو که کلا عاشق اینی سورپریز کنی سره صبح ادمو . حال کن این مدت من هستم دیگه کم کم سرم میخواد شلوغ بشه . بچه ها یه خبر خوش برادر زادم شنبه به دنیا میاد واسش دعاهای خوب بکنین <3

1- برخوردت با بچه های مدرسه چطوره؟ چجوری تنبیهشون میکنی؟اصلأ جرأت تنبیه کردن داری با این قوانین تحصیلی؟
    والا من اگه بتونم اخلاقمو مادام واسه این دوره تحصیلی دقیقا مثه سگ میکنم . ولی خوب از اونجایی که ادمه شوخی هستم همیشه تو اینکه وحشی باشم کم میارم یه جا بلاخره نرم میشم و راه میدم واسه سواری دادن . زیاد سخت نمیگیرم ولی تا جایی که اقتدارم زیر سوال نره . تنبیهم میکنم بین خودمون باشه میزنم وقتایی که دیگه از کنترل خارج بشن . امیدوارم هیچ وقت ناظم مدرسه اونم تو این شرایط تحصیلی نشی . روح و روان نمیمونه واست . جراتشو که ندارم ولی دیگه بعضی وقتا باس تنبیه کرد . بزن اقا نوش جونشون چوب ناظم گله هرکی نخوری بیخود کرده نخوره دست خودشه مگه ؟
    2-چقدر سعی کردی ضعف هایی رو که معلما وناظمات در طول دوران تحصیلت داشتند رو تو نداشته باشی؟
    راستش همیشه از این میترسیدم که ضعف داشته باشم و هیچوقتم بی ضعف نبودم ولی خوب تا جایی که تونستم مدارا کردم که از طرف من اسیبی بهشون وارد نشه که جبران ناپذیر باشه و مث یه عقده همیشه همراهشون باشه . نظام تحصیلی رو که به فنا دادن با این قوانین . بچه روزی 5 ساعت مدرسس بعدش تو خیابونو اینا ول میچرخه خوب این بچه نمیشه که اخلاق صفر و اینا . ننه باباهای امروزی هم که فقط پول میدن دس بچه هاشون برن از شرشون راحت شن . راستش توی این دوران بچه ها کم کم نزدیک به بلوغ میشن و خطرناکه واسشون ازادیه زیاد . همینطور که من خودم نظرم این بود کلاس 5 بخاطره اینکه هروز سن بلوغ پایین تر میرسه از مدرسه ابتدائی حذف شه ولی اونا با عقل بسیار سلیمشون کلاس 6 هم اضاف کردن . همینطور برداشتن نمره یکی از افتضاح ترین ایده های نظام اموزشی به نظرم هست . خدا اخر عاقبتمونو بخیر کنه
    3-چقدر از روش ها واصول اونا تبعیت کردی تا الان؟
    همیشه سعی کردم تبعیت کنم . هرچی میگذره شل تر میشه نظام اموزشی و این واسه بچه بده و در اینده به گند میکشه بچرو . سعی میکنم لا اقل اگه نمیتونم ایده بهتری داشته باشم مثه قدیمیا پیش برم
    4-کلأ چقدر به این کار علاقه داری؟
    راستش الان هیچی دیگه . بیخیالش شدم و دیدم بهتره از این نظام خداحافظی خودمو به عرض برسونم . یه شغل مادرزادی هست و همه قول و خویش هم توی این نظام مشغول به کارن . به جرات میتونم بگم بالای 50 نفر از یه خانواده 100 نفره توی این نظام انواع مشاغل رو بر عهده دارن ولی من که دیگه حالشو ندارم . باشه واسه جوونا :D
    5-اگه یه روز یه معلم نیاد چیکار میکنی؟بچه ها رو تعطیل میکنی یا میری سر کلاسشون و اون ساعت رو ادره میکنی کلاسشونو؟
    میرم سر کلاس . البته سخته واسه کسی یه بچه رو تو محیط ازاد اداره کنه بعد بخواد محیط بسته به همون جدیت اداره کنه . معمولا سر کلاسای اینجوری هم فقط و فقط انشاء با موضوع ارزوها و خواسته های دانش اموزا مطرح میشه . البته بعضی وقتا هم یه حالی بهشون میدم میگم برین حیاط این گوی و این میدان . نمیشه تعطیل کرد که :D لا اقل توی مدرسه ما این تعطیلی معنی نمیده
    6-سر صبحگاه هم میری برای بچه ها صحبت کنی؟چی میگی؟
    سر صبحگاه میرم ولی اصن اجراش با من نیست . من معمولا زنگای تفریح با یخورده ورزشاشون باهامه . باقیشو ناظم دیگه انجام میده . حوصله ندارم از این کارا کنم :D چند باری هم که اون ناظم نبود یه عجلو نظام خبر دار . کسی صحبتی نداره ؟ پیروز باشید خدانگهدار :D بچه ها همینجور حال ندارن باشون بحرفی دیگه سخنرانی بیخیال بابا
    7-تا حالا شده با والدین بچه ها سر موردی دعوا کنی؟چی بوده جریان؟
    اره خیلی پیش اومده دعوا کردن . کلا ادم عصبیی هستم وقتایی که حرفمو چیز حساب کنن . سر اینکه بچرو بی اجازه یه هفته برداشتن بردن الانم اومدن طلبکار . بچرو راه ندادم گفتم برو پیش ننه بابات بشین حال کن تا اینکه از سمت اداره معذرت خواهی شده از مدرسه . سره شهریه هم درگیر شدم . بعد 5 سال شهریه ندادن و تموم شدن دوران تحصیلی ابتدایی بچش اومده میگه پرونده رو بده بعدا پول میدم . طرف رئیس بانک زورش میاد پول بده . منم ندادم . دعوا شد اما بعدش اومد معذرت خواهی کرد پامو بوسید ولی من ندادم بازم تا پولو نداد :D بعضی وقتا وظیفه گرفتن شهریه با منه :D کلا الان همه طلبکارن منم خوب میزارم تو کاسشون زیر بار نمیرم
    8-به نظرت نظام اموزشی الان بهتره یا سیستم های قبلی؟
    سیستم های قبلی صد شرف دارن . الان که بچه ها درس نمیخونن میان واسه سرگرمی اصلا هم ترسی از اینکه کار خطایی کنن ندارن . به شدت مخالف این سیستم اموزشی ام
    9-برای بهبود سیستم اموزشی به نظرت چه کارایی موثره؟چه اقداماتی به نظرت باید درونشون تغییرات صورت بگیره؟
    خیلی چیزا هست که باید انجام بگیره . ولی مهم ترین چیز اینه که تربیت به حد زیر صفر داره میرسه . الان از باباهاشونم دیگه ترسی ندارن چه برسه به ما که روزی 5 ساعت باهاشونیم . بنظرم باید گند زد به خونواده های اینجور بچه ها . طرف تازه از شیر گرفتنش کلاس 5 هست . خوب دیگه کلا الان چیزی به عنوان تربیت وجود نداره . حال و روز جامعه هم از همین جریانات رو به تباهی داره کشونده میشه . اقا نظام توصیفی رو بردارن . ینی چی نمره نباشه ؟ لا اقل از یه نمره هم نشه ترسوند ؟ معلم ها چرا کلاسای توجیحی تکمیلی ندارن ؟ چرا هیچوقت هیچ قانونی از یه معلم یا . . . حمایت نمیکنه ؟ چرا کسی پیگیر این نیست که چرا یه دانش اموز از نظر درسی ضعیفه ؟ خوب این همه عیب هست بازم نمیدونن نظام قدیم خیلی بهتر بوده ؟

10-اگه قرار بود معلمی کنی،چه درسی یا پایه ای رو انتخاب میکردی؟
    شاید درس های دینی و اسلامی . میدونی بهتره جور دیگه ای از خدا واسه بچه ها صحبت کرد . بنظرم نباید چیزی رو خوروند به بچه های امروزی . باید جور بهتری رفتار کرد حد اقل منی که از خدا حرف میزنم نباید خودم یه ذره فرق داشته باشم با کسی که خدارو قبول نداره ؟ خوب دیگه ولش کن زیاد پیش نمیرم
    ممنون دادا
    سوالات باحال بودن کلی هم حال کردیم
    ایشالا دوره دومی که خودت بری اون زیر ما هم زنده باشیم تا جبران کنیم
    <3
    3 کاربر پسندیده اند: aligator,محسن بهزادی,علی بختیاری
    پیشانیت چروک میشود ...

از لبخندت استفاده کن !

مزرعه کوچک ما

آکواریوم های من

3. بالای صفحه | پست شماره : 38

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.50
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

سلام بر یحیی عزیز....

1.این قضیه مدرسه چیه داداش؟؟؟خونه تو مدرسست؟؟؟مدرسه تو خونست؟؟؟

2.خوشم میاد که کبوترارو نمیتونی بیرون کنی...:6: چرا با کبوترا مشکل داری...؟؟؟ها؟؟

3.نظرت چیه یه بار بگیم حامد اخراجت کنه کیف کنیم؟؟اخه خیلی وقته کسیو اخراج درست درمونی نکردیم....

یکم سوال در گوشی....خب؟؟دوس نداشتی جواب نده

4.توی چشات یه چیزای اشنایی هست داداش....غم دیدی؟؟؟

5.الان دوس داری بازم ازدواج کنی؟؟؟

6.اگه یکیو بخوای بعد بگن چون سطحشون پایینه بدردت نمیخوره چبیکار میکنی؟؟؟

7.دیدی یه وقتایی سینه ادم سنگین میشه از یه غمی؟؟؟اون موقع چیکار میکنی؟؟؟

8.واسه این کلمه ها یه چیزی بگو....

تنهایی

انتظار

جدایی

صبر

اس ام اس

چیزی دیگه به ذهن کندم نمیاد....!!!!
    2 کاربر پسندیده اند: kalantar.yahya,محسن بهزادی

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

4. بالای صفحه | پست شماره : 39

کاربر پیشکسوت
    نام
    یحیی میرکمالی
    شغل
    محل اقامت
    ایران
    شماره عضویت
    683
    میانگین ارسال
    0.26
    پسند داده
    4,889
    پسند گرفته
    3,910
    امتیاز کاربری
    6992

نقل قول نوشته اصلی توسط علی بختیاری نمایش پست ها
    سلام بر یحیی عزیز.... سلام به رو ماهت علی جان

1.این قضیه مدرسه چیه داداش؟؟؟خونه تو مدرسست؟؟؟مدرسه تو خونست؟؟؟ نه قضیه خاصی نیس داداش . بابام مدرسه داره به همین خوشمزگی :D چسبیده به خونست و بهش راه داریم همین

2.خوشم میاد که کبوترارو نمیتونی بیرون کنی...:6: چرا با کبوترا مشکل داری...؟؟؟ها؟؟ مشکلم اینه تعداد هرچیزی بالا بره سخته جمع و جور کردنشون . میای واکسن 300 تا کفترو هر 6 ماه بزنی ؟ روزی 2 کیلو گندمو هم حیفه بدیم اینا خدایی توشون لش و پش خیلی هست . کبوتر دزد میاره اینم که خبر داری و مسائل دیگه

3.نظرت چیه یه بار بگیم حامد اخراجت کنه کیف کنیم؟؟اخه خیلی وقته کسیو اخراج درست درمونی نکردیم....
    بدک نیست یه چند روزی به هوای امروزی سیستمو روشن میکنم دیگه نمیکنم طفلی همش روشنه گناه داره یکم استراحت کنه . تو بگو اخراج شو من خودم مقدماتشو فراهم میکنم خخخخ
    یکم سوال در گوشی....خب؟؟دوس نداشتی جواب نده
    باشه عزیزم تا جایی که بلد باشم جواب میدم . نه بابا این حرفا چیه :D
    4.توی چشات یه چیزای اشنایی هست داداش....غم دیدی؟؟؟
    غمو که همه دیدن . اره غم دیدم خوشی دیدم همه چی دیدم ولی خوب سهم ما از غمش بیشتر بوده . خوب دیگه همه چی یکسان تقسیم نمیشه
    5.الان دوس داری بازم ازدواج کنی؟؟؟
    اره اگه شرایط فراهم شه بتونم چرا نکنم ؟ مگه بدی دیده کسی از ازدواج ؟ البته با کسی که واقعا دوسش داشته باشم مطمئنن فراهم شه همین فردا اصن
    6.اگه یکیو بخوای بعد بگن چون سطحشون پایینه بدردت نمیخوره چبیکار میکنی؟؟؟
    این یکم راجع به من بحثش فرق میکنه . ببین من واقعا اگه کسیو بخوام مانعی باشه دورش میزنم بی برو برگشت . البته اگه من بخوام اون نخواد حتی یه قدمم بر نمیدارم . مهم حس متقابل هست که اگه باشه خبرای دوماد شدنمو میدم بهتون
    7.دیدی یه وقتایی سینه ادم سنگین میشه از یه غمی؟؟؟اون موقع چیکار میکنی؟؟؟
    خوب بستگی داره به فضا یا فزا یا فذا خلاصه املام ضعیفه گیر ندید :D . بعضی وقتا خوب تحمل میکنم البته همیشه حالاتم توی رفتارم کاملا مشخصه بی اونکه بخوام حرفی بزنم . بعضی وقتا هم به قوله یه ملتی مث دخترا گریه میکنم . البته گریه منو کسی ندیده . بنظرم اگه اشک نباشه روح نیست . خوشحالم روحم زندست
    8.واسه این کلمه ها یه چیزی بگو....
    روی چشم
    تنهایی
    بعضی وقتا خیلی لازمه واسه قدر دونستن
    انتظار
    خیلی کشیدم و میکشم
    جدایی
    ایشالا هیچکس قسمتش نشه
    صبر
    خدمت خدمت خدمت
    اس ام اس
    خوشحالی من موقع شنیدن بوقش خخخخ
    چیزی دیگه به ذهن کندم نمیاد....!!!!
    سوالای به این قشنگی پرسیدی دیگه بهتر از این نمیشد
    مرسی دستت درد نکنه
    :12:
    4 کاربر پسندیده اند: aligator,Rezaei,محسن بهزادی,علی بختیاری
    پیشانیت چروک میشود ...

از لبخندت استفاده کن !

مزرعه کوچک ما

آکواریوم های من

5. بالای صفحه | پست شماره : 40

سرپرست کل
    متخصص ماکیان
    مدیر نمونه زمستان 92
    نام
    Ali
    محل اقامت
    Esfahan
    شماره عضویت
    33
    میانگین ارسال
    0.48
    پسند داده
    6,652
    پسند گرفته
    7,296
    امتیاز کاربری
    11800

خب خب خب
    دیگه داریم به لحظات پایانی ذره بین یحیی میرسیم
    هنوزم نمیخوای عکس سوژه داره رو نشونمون بدی؟

- ذره بین از نظر یحیی؟
    - کلأ خوش گذشت؟
    - سوالای کدوم یکی از بچه ها بیشتر از همه اذیتت کرد؟
    - کدوم یکی از سوالا رو بیشتر از همه دوست داشتی؟کدوم یکی به فکر بردت؟
    - حکمت برای ذره بین بعدی کیه؟

ببخش اگه سر به سرت گذاشتم،اگه اذیت شدی که کاملأ حقت بوده!اگه اذیت نشدی هم افسوس! ایشالا یه جای دیگه حسابی اذیتت میکنم...
    با ارزوی بهترین ها در همه جای زندگیت...
    3 کاربر پسندیده اند: kalantar.yahya,Rezaei,علی بختیاری
    ​تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم...
    قله ها در زير پايم...کهکشانها آشيانم...
    سرکشم چون کوه آتش ،آتشم... آتشفشانم...
    چون سياوش پاک پاکم...همچو رستم پهلوانم...
    کاوه ام آزاده مردم...تار و پود کاويانم...
    من زماد و از هخايم...از ارشک ساسانيانم...
    مازيارم...بابکم...من رهبر آزادگانم...
    جشن يلدا جشن نوروز...هم سده هم مهرگانم...
    نور خورشيد نور چشمم...آسمانها زير پايم...
    زاده پاک اهورا...از نژاد آريايم...
    کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    همچنین کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

6. بالای صفحه | پست شماره : 41

کاربر پیشکسوت
    نام
    یحیی میرکمالی
    شغل
    محل اقامت
    ایران
    شماره عضویت
    683
    میانگین ارسال
    0.26
    پسند داده
    4,889
    پسند گرفته
    3,910
    امتیاز کاربری
    6992

نقل قول نوشته اصلی توسط aligator نمایش پست ها
    خب خب خب . به جمولت
    دیگه داریم به لحظات پایانی ذره بین یحیی میرسیم .به به چه لحظات خوشی
    هنوزم نمیخوای عکس سوژه داره رو نشونمون بدی؟ نه دیگه حیف شد گمش کردم خخخخ

- ذره بین از نظر یحیی؟ نمیدونم نظری ندارم . فقط یخورده سوالا سطحشون خیلی خنک تر از اون چیزی بود که من فکر میکردم ینی گفتم میسوزم دیگه ولی نه
    - کلأ خوش گذشت؟ جای شما خالی بدک نبود
    - سوالای کدوم یکی از بچه ها بیشتر از همه اذیتت کرد؟ اصن اذیت نشدم باورت میشه ؟
    - کدوم یکی از سوالا رو بیشتر از همه دوست داشتی؟کدوم یکی به فکر بردت؟ سوالای مهدی خیلی تو فکر فرو بردم . سوالای همه خوب بود واقعا
    - حکمت برای ذره بین بعدی کیه؟ خوب راستش نمیدونم . از طرفی عضوی که هروز بیاد اونقدی نیست که بشه انتخابی داشت . اکثرا هم زیر ذره بین رفتن . فقط یه نفس هست که میترسم بنده خدا دیگه نیاد خخخخخ و اون کسی نیست جز مسیح خخخخخخ

ببخش اگه سر به سرت گذاشتم،اگه اذیت شدی که کاملأ حقت بوده!اگه اذیت نشدی هم افسوس! ایشالا یه جای دیگه حسابی اذیتت میکنم...نه بابا اتفاقا زیر ذره بین خیلی کمتر اذیت کردی بیشتر فک کنم اذیت شدی تا سوال گیر بیاری ازم بپرسی . من همیشه روی دایره حق میچرخم . مطمئنا باید افسوسو سال ها و سالها به همراه داشته باشی خخخخ نوش جونت
    با ارزوی بهترین ها در همه جای زندگیت... مرسی همچنین
    مرسی <3
    2 کاربر پسندیده اند: aligator,Rezaei
    پیشانیت چروک میشود ...

از لبخندت استفاده کن !

مزرعه کوچک ما

آکواریوم های من

7. بالای صفحه | پست شماره : 42

کاربر پیشکسوت
    نام
    یحیی میرکمالی
    شغل
    محل اقامت
    ایران
    شماره عضویت
    683
    میانگین ارسال
    0.26
    پسند داده
    4,889
    پسند گرفته
    3,910
    امتیاز کاربری
    6992

خوب اینم دلم نیومد تو کف بمونین دیگه میزارم :D
    خخخخخ فقط اون ممنوعات قبلی چند برابر شده بیماران قلبی و اینا حواسشون باشه
    بچه های زیر 25 سال هم سعی کنن با خواندن دعاهای گوناگون قلبشونو تسکین بدن بعد از دیدن این عسک
    خوب :D

4 کاربر پسندیده اند: aligator,Rezaei,shabahang,محسن بهزادی
    پیشانیت چروک میشود ...

از لبخندت استفاده کن !

مزرعه کوچک ما

آکواریوم های من

صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع