مشاوره برای کوچک کردن کتف ها
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
  1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1975
    میانگین ارسال
    0.05
    پسند داده
    150
    پسند گرفته
    98
    امتیاز کاربری
    197

مشاوره برای کوچک کردن کتف ها

سلام من کتف هام نسبت به بدنم خیلی پهن هستند یعنی از قسمت بالا عرض شانه هام خیلی زیاده و 1.5 برابر عرض شانه یک فرد بدنساز هست .قدم بلند نیست برا همینم این مقدار عرض زیاد کتف بهم نمیاد . من فکر نمیکنم از استخوان بندیم باشه چون تا جایی که یادم میاد همیشه خوش استیل بودم .شاید بر اثر تمرکز روی کتف در باشگاه کتفم زیادی پهن شده خلاصه نمیدونم چرا این بلا سرم اومده فقط میدونم خیلی ضایس .هر جا میرم باشگاه مربی میگه باید هیکلت رو یزرگ کنی تا پهن بودن کتف هات معلوم نباشه اما من خوشم نمیاد از تنه چاق یا بزرگ تر بشم دوس دارم لاغر بمونم .حالا راهی هست که با ورزش یا بدون ورزش عرض شانه هام کمتر بشه ؟
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 2

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

پاسخ : مشاوره برای کوچک کردن کتف ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bluetang نمایش پست ها
    سلام من کتف هام نسبت به بدنم خیلی پهن هستند یعنی از قسمت بالا عرض شانه هام خیلی زیاده و 1.5 برابر عرض شانه یک فرد بدنساز هست .قدم بلند نیست برا همینم این مقدار عرض زیاد کتف بهم نمیاد . من فکر نمیکنم از استخوان بندیم باشه چون تا جایی که یادم میاد همیشه خوش استیل بودم .شاید بر اثر تمرکز روی کتف در باشگاه کتفم زیادی پهن شده خلاصه نمیدونم چرا این بلا سرم اومده فقط میدونم خیلی ضایس .هر جا میرم باشگاه مربی میگه باید هیکلت رو یزرگ کنی تا پهن بودن کتف هات معلوم نباشه اما من خوشم نمیاد از تنه چاق یا بزرگ تر بشم دوس دارم لاغر بمونم .حالا راهی هست که با ورزش یا بدون ورزش عرض شانه هام کمتر بشه ؟
    پست شما رو ندیده بودم
    با معذرت

بهتر بود عکس شما رو ببینم تا بتونم بهتر نظر بدم
    اما احتمالا عدم تناسب در رشد اندام باید باشه یا شاید یک فیزیولوژی خاص
    از جزئی از فیزیولوژی و استخوان بندی شما باشه شما فقط مستونید با ورزن به تناسب بهتر بدنتون کمک کنید و طبعا کوچک کردن استخوان بندی ممکن نیست
    پسندیده : kalantar.yahya

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

3. بالای صفحه | پست شماره : 3

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1975
    میانگین ارسال
    0.05
    پسند داده
    150
    پسند گرفته
    98
    امتیاز کاربری
    197

نقل قول نوشته اصلی توسط E M R U Z I نمایش پست ها
    پست شما رو ندیده بودم
    با معذرت

بهتر بود عکس شما رو ببینم تا بتونم بهتر نظر بدم
    اما احتمالا عدم تناسب در رشد اندام باید باشه یا شاید یک فیزیولوژی خاص
    از جزئی از فیزیولوژی و استخوان بندی شما باشه شما فقط مستونید با ورزن به تناسب بهتر بدنتون کمک کنید و طبعا کوچک کردن استخوان بندی ممکن نیست
    خواهش میکنم ممنون از راهنماییتون .اگر فرض کنیم استخوان بندی کوچک بوده و بر اثر دمبل و هالتر زدن ماهیچش پهن شده باز هم راهی نیست ؟ مثلا اینا که تو بدنسازی هیکلشون سه برابر میشه که استخوان بندیشون بزرگ نمیشه فقط ماهیچه درمیارن که کتف هاشون پهن میشه پس باید راهی برای کوچک کردنش هم باشه من مطمئنم از استخوان بندیم نیست چون تو سن 23 سالگی که بعد از سن رشد هست استخوان بندی کتفم کوچک بوده پس بعیده که مثلا تو 26 سالگی رشد کرده باشن و احتمالا ماهیچه یا عضله کتفم بزرگ شده .
    پسندیده : kalantar.yahya
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

4. بالای صفحه | پست شماره : 4

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

نقل قول نوشته اصلی توسط bluetang نمایش پست ها
    خواهش میکنم ممنون از راهنماییتون .اگر فرض کنیم استخوان بندی کوچک بوده و بر اثر دمبل و هالتر زدن ماهیچش پهن شده باز هم راهی نیست ؟ مثلا اینا که تو بدنسازی هیکلشون سه برابر میشه که استخوان بندیشون بزرگ نمیشه فقط ماهیچه درمیارن که کتف هاشون پهن میشه پس باید راهی برای کوچک کردنش هم باشه من مطمئنم از استخوان بندیم نیست چون تو سن 23 سالگی که بعد از سن رشد هست استخوان بندی کتفم کوچک بوده پس بعیده که مثلا تو 26 سالگی رشد کرده باشن و احتمالا ماهیچه یا عضله کتفم بزرگ شده .
    تا عکس یا از نزدیک دیده نشه هیچ نظر دقیقی نمیشه داد ،
    سابقه ورزشی و نوع برنامه های تمرینی + عکس قرار بدید
    بله با انجام برنامه تمرینی و تغذیه رسیدن به تناسب کاملا ممکن هست
    3 کاربر پسندیده اند: bluetang,hasoo,kalantar.yahya

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

کلمات کلیدی این موضوع