مینی سالن تکثیر خانگی - otello100 - صفحه 3
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 15 تا 19 , از مجموع 19
  1. بالای صفحه | پست شماره : 15

کاربر سایت
    نام
    آرمين
    شغل
    دانش اموز
    محل اقامت
    teh
    شماره عضویت
    1598
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    47
    پسند گرفته
    78
    امتیاز کاربری
    163

پاسخ : مینی سالن تکثیر خانگی - otello100

خيلى زىبا هستن دوست گرام. امىدوارم موفق باشىن و عکس بچه ماهىاتون هم به زودى ببىنىم.
    3 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,mogahi,otello100
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 16

کاربر سایت
    نام
    مجید ایرانی
    شغل
    بندگی خدا
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    344
    میانگین ارسال
    0.00
    پسند داده
    22
    پسند گرفته
    70
    امتیاز کاربری
    147

باسلام خدمت شما rman گرامی خدمت شما عرض کنم منظورم از با زور جفت کردن این بود که بر خلاف میل ماده که بلو اسنک رو انتخاب کرده بود و 2 بار هم باهاش تخم ریخته بود این نر رو به زور قالبش کردم . در خصوص جفت شدن دیسکس ها باید خدمت شما عرض کنم که بعضی از دیسکس ها سن بلوغشون یکم دیر تر از بقیه هست مثلا بلو اس که من داشتم تقریبا 2 سالش بوده که جفت خورد. پیشنهاد میکنم تانک بزرگی رو برای 'گله انتخاب کنید و شرایط رو براشون آرام کنید از نظر دما و کیفیت آب بعد از جفت شدن هم حتما جفتها رو از گله جدا کنید تا قلمرو طلبی جفتها مانع از ایجاد جفتهای جدید نشه به محض خروج یک جفت از تانک احتمال جفت شدن سایر دیسکسها افزایش خواهد یافت بخاطر هورمونهایی که جفت ترشح میکنند و موجب تحریک ماهیهای دیگه میشه البته این تجربه شخصی من هست و اگر عزیزان نقدی بر اون دارند بفرماییند تا دانسته خودم رو اصلاح کنم باتشکر من خودم دو بار 5 تا5تا دیسکس تو گله داشتم که هر دو بار هم دو جفت از توش درومده .....خیلی مهمه که شرایط تانکتون خوب و آروم باشه به امید داشتن جفتهای خوب و سرحال برای شما و خودم و سایر دوستان
    ویرایش توسط otello100 : ۱۳۹۳-۰۳-۱۳ در ساعت 10:01
    8 کاربر پسندیده اند: aligator,armin j,™@я€z,kalantar.yahya,mogahi,NasHer,Rezaei,rman
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

3. بالای صفحه | پست شماره : 17

کاربر تاثیرگذار
    محل اقامت
    اصفهان
    شماره عضویت
    139
    میانگین ارسال
    0.07
    پسند داده
    391
    پسند گرفته
    319
    امتیاز کاربری
    479

تشکر دوست عزیز که این قدر راحت اطلاعاتتونو میذارید برای ماها!
    من به شخصه اثر برداشتن جفت غالبو از تانک دیدم.وقتی میرند ماهیا میپرند بالا پایین!بله برخیا نزادا ابی به خصوص نرهای اونا خیلی دیر بالغ میشند..ماده های من 4 بار تخم ریختند نره تازه یاد گرفته تخم چی هست.
    اقا خیلی دوست داریم بچه ماهیاتونو ببینیم!بی بهره نذار مارو داداش!:->
    3 کاربر پسندیده اند: kalantar.yahya,mogahi,NasHer

4. بالای صفحه | پست شماره : 18

کاربر پیشکسوت
    نام
    رضا
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    213
    میانگین ارسال
    0.14
    پسند داده
    5,968
    پسند گرفته
    2,834
    امتیاز کاربری
    4635

سلام
    آقا مجید گل ممنون از اطلاعات وتصاویری که گذاشتید واقعا لذت بردیم ...
    اگر امکانش هست از اون سفارشی ها (پلکو برزیل نویز) هم تصویر بذارید و در مورد تغذیه
    و تکثیرشون هم کمی توضیح بدید.
    باسپاس موفق باشید.

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk
    3 کاربر پسندیده اند: b.pakray,kalantar.yahya,mogahi
    نفس های آخر :
    اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم .
    من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ، کافي است دکمه پيراهن پريروزم را باز کني تا پاره پاره هاي عريان عصر هزار پروانه را به سوگ بنشيني.
    خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
    غمگین و تنها ...
    از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
    و آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
    که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
    که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

اهدای عضو اهدای زندگی
    -------------------------------------

<< بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد

5. بالای صفحه | پست شماره : 19

کاربر سایت
    نام
    مجید ایرانی
    شغل
    بندگی خدا
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    344
    میانگین ارسال
    0.00
    پسند داده
    22
    پسند گرفته
    70
    امتیاز کاربری
    147

نقل قول نوشته اصلی توسط ™@я€z نمایش پست ها
    سلام
    آقا مجید گل ممنون از اطلاعات وتصاویری که گذاشتید واقعا لذت بردیم ...
    اگر امکانش هست از اون سفارشی ها (پلکو برزیل نویز) هم تصویر بذارید و در مورد تغذیه
    و تکثیرشون هم کمی توضیح بدید.
    باسپاس موفق باشید.

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

سلام رضا جان ببخشید که باتاخیر پاسخ شما رو میدم مدتی بود که دسترسی به سایت برام مشکل شده بود علتش رو هم نمی دونم کلا پیغامهای خطای سیستم دریافت میکردم. به هرحال از شما بابت تاخیر عذر میخوام

دوم اینکه در خصوص عکس راستش تو سالن نور خیلی کمه عکسهای جفت هم مال وقتیه که توخونه نگهشون میداشتم و گرفتن عکس داخل سالن با اون شرایط و زدن فلش برای من و ماهی های خیلی سخته که البته چشم در اولین فرصت عکسهایی رو خدمت شما و دوستان از سالن تقدیم خواهم کرد .

در خصوص تکثیر هم باید بگم که من اول تعدادی از بریستول نوز هارو داخل یک تانک قرار دادم بعد از یک سال تقریبا بالغ شدن باید آب تانک اونها بصوت متناوب گردش داشته باشه ولی آروم باشه بعد تعداد فضا برا جفتها قرار میدم از لوله پی وی سی گرفته تا پوسته نارگیل و لوله های سفالی بعد از یک مدت نر غالب لونه گزینی میکنه و با جنگهای فرواوان ماده هارو به داخل لوله ها هدایت میکنه و یک به یک بعداز باروری تخمها و تولدشون سراغ ماده بعدی میره متاسفانه در بار اول به دلیل جابجایی همه جوجه ها که البته تعدادشون هم کم بود کشته شدن و از زمانی که داخل سالن قرارشون دادم متاسفانه یکی از نر ها از تانک بیرو افتاده بود که الان فقط یک جفت کامل سفید و یک نر مغلوب و یک ماده و ماده قهوه ای اون مرحوم باقی مونده که با توجه به حچم ماهیهای داخل تانک فعلا شرایط تکثیر اینها وجود نداشته و من هم لونه گذاری نکردم اگر خدابخواد به زودی با لونه گذاری تولد بچه را و به اطلاع شما و دوستان دیگه خواهم رسوند.
    5 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,b.pakray,kalantar.yahya,NasHer,Rezaei

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع