درخواست برنامه بدنسازی همراه با کاهش وزن - صفحه 3
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15 تا 21 , از مجموع 22
  1. بالای صفحه | پست شماره : 15

کاربر سایت
    نام
    ایمان کیانی
    شغل
    Electrical Engineer
    محل اقامت
    NaHaVaNd
    شماره عضویت
    8
    میانگین ارسال
    0.02
    پسند داده
    243
    پسند گرفته
    220
    امتیاز کاربری
    291

پاسخ : درخواست برنامه بدنسازی همراه با کاهش وزن

سلام خدمت همه دوستان امروزی
    حدودا یه ماه گذشت و طبق فرمایشات اقا حامد نیاز دیدم که گزارش بدم بلکه نظرات سازنده رو بشنوم

شنبه - سه شنبه
    ----------------------------
    گرم کردن برای شروع و سرد کردن برای آخر برنامه و حرکات کششی 5 دقیقه ( اول و آخر هر برنامه تمرینی حتما تکرار میکنی )

- شراک دمبل 3*12 تمرکزی با دمبل 20 کیلو
    - سر شانه هالتر پشت 12-10-3*8 وزنه از 10 کیلو با هالتر کوچیک شروع کن و به شکل هرمی افزایش بده تا ست آخر باید از 8 حرکت 5 تا رو خودت با وزنه 20 کیلویی بزنی و 3 تا کمک بگیری(این رو از همون روز اول بدون کمک اما خیلی سخت میزدم اما الان تقریبا بهتر شدم)
    - سر شانه هالتر جلو 2*12 با وزنه 15 کیلو و ثابت در هر دو ست(اینم دقیقا مثل هالتر پشت!)
    - نشر جلو دمبل 3*10 با دمبل 7.5 کیلو وزنه ثابت و تمرکزی(اوایل خیلی سخت 5 کیلو میزدم اما الان 7.5 رو راحت میزنم)
    - پشت بازو هالتر ez خوابیده 4*8 از 10 کیلو شروع و هرمی میره بالا تا ست پایانی باید 20 کیلو رو 4 تکرار خودت بزنی و 3-4 تا کمکی بگیری(اوایل نمیتونستم 20 کیلو بزنم اما الان ست اخر رو 8 تا 20 کیلو میزنم البته خودم حس میکنم این حرکت رو اصلا خوب نمیزنم!!)
    - پشت بازو سیم کش 4*10 تمرکزی آرنج جمع و حالت بدن رعایت بشه با وزنه 30-35 کیلو(اینو الان 38 کیلو میزنم)
    - گردن 3*20 خوابیده و بدون وزنه---------

یکشنبه و چهارشنبه
    -------------------------------
    - جلو پا ماشین 3*12 هرمی شروع از 25کیلو(28 کیلو هییچ فشاری رو پام نبود! از 38 شروع کردم و 10+ کیلو در هر ست(تا 58) اما الان از 78 شروع میکنم و تا 98 میرسونمش)
    - پرس پا دستگاه 4*10 هرمی شروع از 80 کیلو هر ست حداقل 10 کیلو اضافه بشه(دفعه اول به سختی 80+10+10+10 رو در ست چهارم میزدم اما امروز از 80 شروع کردم و در نهایت ست اخر رو 190 کیلو زدم)
    - فری اسکات 2*20- حالت اسکات رو میگیری دستها 90 درجه جلو و به شکل اسکات صحیح میشینی و بلند میشی
    - زیر بغل سیم کش دست جمع برعکس از جلو 4*9 از 35 کیلو شروع و هرمی هر ست حداقل 5 کیلو باید اضافه کنی(با اول همین کاری که گفتید رو کردم اما به مرور زمان امروز از 58 شروع کردم و 10+ در هر ست به 78 رسوندمش)
    - زیر بغل پارویی 3*10 هر 3 ست وزنه ثابت و تمرکزی حداقل وزنه باید 40 کیلو باشه ( تقریبا نصف وزن بدن )(تازه به سختی موفق شدم 40 کیلو رو بزنم(خیلی سخته))
    - شکم میز 90 درجه 3*30
    - مسکری 3 ست 5 دقیقه ای

دوشنبه پنج شنبه
    ------------------------
    - پرس سنه هالتر 12-10-3*8 از 20 کیلو شروع و هرمی افزایش وزنه تا ست آخر حتما به 35-40 کیلو برسون و چند تکرار کمکی داشته باش(با مشقت دیگه ست اخر رو 45 کیلو بدون کمک میزنم(هالتر کوچک))
    - پرس بالا سینه دمبل 4*8 با دمبل 10 شروع و هرمی تا 15 بالا ببر(اخرین بار ست اخر رو به زحمت تونستم با دمبل 20 بزنمش)
    - باترفلای ( اگر دستگاهش نیست توی باشگاه قفسه دمبل برو ) 3*10 وزنه ثابت تمرکزی(اینو قبلا هم 38 میزدم اما الان 58)
    - جلو باز ایستاده هالتر ez 4*8 (افزایشی ست اول 10 کیلو تا ست اخر به 20 میرسه)
    - جلو باز سیم کش ایستاده 3*10 (28 کیلو ثابت)
    - جلو باز دمبل چکشی 1*25تمرکزی(با دمبل 2.5 میزدم الان 5 کیلو میزنم)
    - ساق پا نشسته 3*30(این حرکتو هرچی وزنه میذاشتم رو پام فشار نمیومد دیگه با دستگاه اسمیت(حالت ایستاده) میزنم)
    ویرایش توسط ZeUs : ۱۳۹۳-۰۴-۰۴ در ساعت 23:13
    2 کاربر پسندیده اند: kalantar.yahya,Rezaei
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 16

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

نقل قول نوشته اصلی توسط ZeUs نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان امروزی
    حدودا یه ماه گذشت و طبق فرمایشات اقا حامد نیاز دیدم که گزارش بدم بلکه نظرات سازنده رو بشنوم
    بسیار هم خوب ایمان جان
    وزن و حجم توده عظلانی و همینطور چربی درچه مرحله ای هست و خلاصه بگو چیکار کردی و برنامه چطور پیش رفته
    2 کاربر پسندیده اند: kalantar.yahya,ZeUs

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

3. بالای صفحه | پست شماره : 17

کاربر سایت
    نام
    ایمان کیانی
    شغل
    Electrical Engineer
    محل اقامت
    NaHaVaNd
    شماره عضویت
    8
    میانگین ارسال
    0.02
    پسند داده
    243
    پسند گرفته
    220
    امتیاز کاربری
    291

نقل قول نوشته اصلی توسط E M R U Z I نمایش پست ها
    بسیار هم خوب ایمان جان
    وزن و حجم توده عظلانی و همینطور چربی درچه مرحله ای هست و خلاصه بگو چیکار کردی و برنامه چطور پیش رفته
    حامد جان شنیدن(خواندن) کی بود مانند دیدن!عکس هارو الان پیغام خصوصی میکنم شما نظر کارشناسانه بده!
    پسندیده : kalantar.yahya
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

4. بالای صفحه | پست شماره : 18

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

نقل قول نوشته اصلی توسط ZeUs نمایش پست ها
    حامد جان شنیدن(خواندن) کی بود مانند دیدن!عکس هارو الان پیغام خصوصی میکنم شما نظر کارشناسانه بده!
    باشه ایمان جان
    از توضیحاتی که روی برنامه دادی از روندی که طی کردی در قدرت گرفتن عضلاتت راضیم
    تفاوتی که در وزنه ها دیده میشه ( پیشنهادی و اجرایی ) بخاطر نوع دستگاهها هست که گاهی با تعداد قرقره بیشتر یا مکانیک متفاوت کار میکنند و باعث میشه وزنه موثر تغییر کنه
    مثل حرکت جلو پا که احتمالا دستگاهی که شما باهاش کار میکنی از نوع مستقیم نیست و وزنه بغل باید باشه که با چند قرقره تبدیل شده و از پدال جلویی نیرو میگیره
    2 کاربر پسندیده اند: kalantar.yahya,ZeUs

استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

5. بالای صفحه | پست شماره : 19

کاربر سایت
    نام
    ایمان کیانی
    شغل
    Electrical Engineer
    محل اقامت
    NaHaVaNd
    شماره عضویت
    8
    میانگین ارسال
    0.02
    پسند داده
    243
    پسند گرفته
    220
    امتیاز کاربری
    291

نقل قول نوشته اصلی توسط e m r u z i نمایش پست ها
    باشه ایمان جان
    از توضیحاتی که روی برنامه دادی از روندی که طی کردی در قدرت گرفتن عضلاتت راضیم
    تفاوتی که در وزنه ها دیده میشه ( پیشنهادی و اجرایی ) بخاطر نوع دستگاهها هست که گاهی با تعداد قرقره بیشتر یا مکانیک متفاوت کار میکنند و باعث میشه وزنه موثر تغییر کنه
    مثل حرکت جلو پا که احتمالا دستگاهی که شما باهاش کار میکنی از نوع مستقیم نیست و وزنه بغل باید باشه که با چند قرقره تبدیل شده و از پدال جلویی نیرو میگیره
    بله دقیقا همینجوریه که گفتید!!!!!
    من داشتم ذوق میکردم که چقد پاهاو قوی ان !!!! :-p

6. بالای صفحه | پست شماره : 20

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

عکسهات رو دیدم ایمان جان
    پیشرفت نسبی خوبی داشتی اما هنوز اول راهی و باید خیلی تلاش کنی که بدن تراشیده و خوش فرمی بسازی
    همین برنامه رو 5 هفته دیگه ادامه بده و باید رکوردها به شکل عادی بهبود داشته باشه وگرنه یکجای کارت مشکل داره ( تغذیه و استراحت )

7. بالای صفحه | پست شماره : 21

کاربر سایت
    نام
    ایمان کیانی
    شغل
    Electrical Engineer
    محل اقامت
    NaHaVaNd
    شماره عضویت
    8
    میانگین ارسال
    0.02
    پسند داده
    243
    پسند گرفته
    220
    امتیاز کاربری
    291

اقا حامد با توجه به اینکه ماه رمضان در پیشه بعید میدونم بتونم به خوبی این ماه کار کنم!نظری در این مورد ندارید؟
    2 کاربر پسندیده اند: kalantar.yahya,Rezaei

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع