مشاوره در مورد اصل یا تقلبی بودن محصولات seachem
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
  1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1975
    میانگین ارسال
    0.05
    پسند داده
    150
    پسند گرفته
    98
    امتیاز کاربری
    197

مشاوره در مورد اصل یا تقلبی بودن محصولات seachem

سلام اقای مرادی من در مورد اصل یا تقلبی بودن محصولات این شرکت به مشکل برخوردم لطفا کمکم کنید

1- در مورد فسفات گارد سیچم از اونجایی که فروشنده 1 کیلویی و بیشتر داشت منم کمتر میخاستم فله ازش خریدم .حالا سوالی که برام پیش اومده اینه که اگر خودش استفاده کرده باشه و بعد از اشباع شدن و قهوه ای شدن دونه ها اونا رو با وایتکس یا هر چیز دیگه ای مجددا سفید کرده باشه و بعد از خشک کردن در افتاب توی قوطی ریخته باشه تا مثل اولش نو بشه از کجا میشه فهمید استفاده شدس یا نه ؟ ایا نشونه خاصی داره ؟

1-من قبلا یک داروی استرس گارد سیچم گرفته بودم که پلمپ بود و تقریبا کمی ازش مونده هفته پیش هم که یه دونه جدید گرفتم و اون هم پلمپ بود (از دو جای مختلف خریده بودم) امروز بازش کردم و دیدم رنگ محلول هر دو متفاوت هست قبلی که استفاده میکردم تقریبا ابی متمایل به سبز هست و اینی که امروز باز کردم کاملا ابی روشن هست .حالا با توجه به این که هر دو رو من پلمپ خریدم کدومشون اصله ؟ مگه میشه در طی 3 ماه شرکت یک محصول رو با دو رنگ متفاوت ولی با همون بسته بندی و برچسب بیرون بده ؟ به نظرتون دستکاریش کرده فروشنده و دوباره پلمپشو چسبونده یا چون 2 ماه ازش استفاده کردم و باز و بسته شده تغییر رنگ داده یا خود شرکت رنگ دارو رو عوض کرده ؟
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 2

نویسنده و سردبیر نشریه آبزیان
    شغل
    نویسنده ی کتاب و سر دبیر مجله
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    28
    میانگین ارسال
    0.09
    پسند داده
    139
    پسند گرفته
    1,467
    امتیاز کاربری
    2779

پاسخ : مشاوره در مورد اصل یا تقلبی بودن محصولات seachem

نقل قول نوشته اصلی توسط bluetang نمایش پست ها
    سلام اقای مرادی من در مورد اصل یا تقلبی بودن محصولات این شرکت به مشکل برخوردم لطفا کمکم کنید

1- در مورد فسفات گارد سیچم از اونجایی که فروشنده 1 کیلویی و بیشتر داشت منم کمتر میخاستم فله ازش خریدم .حالا سوالی که برام پیش اومده اینه که اگر خودش استفاده کرده باشه و بعد از اشباع شدن و قهوه ای شدن دونه ها اونا رو با وایتکس یا هر چیز دیگه ای مجددا سفید کرده باشه و بعد از خشک کردن در افتاب توی قوطی ریخته باشه تا مثل اولش نو بشه از کجا میشه فهمید استفاده شدس یا نه ؟ ایا نشونه خاصی داره ؟

1-من قبلا یک داروی استرس گارد سیچم گرفته بودم که پلمپ بود و تقریبا کمی ازش مونده هفته پیش هم که یه دونه جدید گرفتم و اون هم پلمپ بود (از دو جای مختلف خریده بودم) امروز بازش کردم و دیدم رنگ محلول هر دو متفاوت هست قبلی که استفاده میکردم تقریبا ابی متمایل به سبز هست و اینی که امروز باز کردم کاملا ابی روشن هست .حالا با توجه به این که هر دو رو من پلمپ خریدم کدومشون اصله ؟ مگه میشه در طی 3 ماه شرکت یک محصول رو با دو رنگ متفاوت ولی با همون بسته بندی و برچسب بیرون بده ؟ به نظرتون دستکاریش کرده فروشنده و دوباره پلمپشو چسبونده یا چون 2 ماه ازش استفاده کردم و باز و بسته شده تغییر رنگ داده یا خود شرکت رنگ دارو رو عوض کرده ؟

سلام
    1- تقریباً هیچ جور نمیشه فهمید مگر اینکه داخل سیستم قرارش بدید و از کاراییش متوجه بشید
    2- رنگ این محصول آبی روشن هستش و محلول اولی ممکنه خراب شده باشه
    5 کاربر پسندیده اند: aligator,b.pakray,bluetang,momenii,Rezaei
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

3. بالای صفحه | پست شماره : 3

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1975
    میانگین ارسال
    0.05
    پسند داده
    150
    پسند گرفته
    98
    امتیاز کاربری
    197

نقل قول نوشته اصلی توسط S.H.Moradi نمایش پست ها
    سلام
    1- تقریباً هیچ جور نمیشه فهمید مگر اینکه داخل سیستم قرارش بدید و از کاراییش متوجه بشید
    2- رنگ این محصول آبی روشن هستش و محلول اولی ممکنه خراب شده باشه
    اقای مرادی حدودا سه هفته از گذاشتن این فوسگارد سیچم در سامپ میگزره امروز که نگاه کردم دونه هاش قهوه ای شده بودن ایا میشه گفت استفاده نشده بوده ؟ یا بازم نه ؟

4. بالای صفحه | پست شماره : 4

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1975
    میانگین ارسال
    0.05
    پسند داده
    150
    پسند گرفته
    98
    امتیاز کاربری
    197

اقای مرادی راهنمایی میکنید ؟

5. بالای صفحه | پست شماره : 5

شغل
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    28
    میانگین ارسال
    0.09
    پسند داده
    139
    پسند گرفته
    1,467
    امتیاز کاربری
    2779

اقای مرادی حدودا سه هفته از گذاشتن این فوسگارد سیچم در سامپ میگزره امروز که نگاه کردم دونه هاش قهوه ای شده بودن ایا میشه گفت استفاده نشده بوده ؟ یا بازم نه ؟

نه نمی شه گفت ! از کجا باید بدونیم استفاده شده بوده ؟
    پسندیده : kalantar.yahya

6. بالای صفحه | پست شماره : 6

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1975
    میانگین ارسال
    0.05
    پسند داده
    150
    پسند گرفته
    98
    امتیاز کاربری
    197

نقل قول نوشته اصلی توسط S.H.Moradi نمایش پست ها
    نه نمی شه گفت ! از کجا باید بدونیم استفاده شده بوده ؟
    اخه فوسگارد که قابل شارژ نیست اگه قبلا استفاده شده باشه و با وایتکس سفیدشون کرده باشه پس وقتی من برای بار دوم استفاده میکنم دیگه نباید فسفات رو جذب کنه و قهوه ای هم نباید بشه درسته؟
    پسندیده : kalantar.yahya

7. بالای صفحه | پست شماره : 7

شغل
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    28
    میانگین ارسال
    0.09
    پسند داده
    139
    پسند گرفته
    1,467
    امتیاز کاربری
    2779

اخه فوسگارد که قابل شارژ نیست اگه قبلا استفاده شده باشه و با وایتکس سفیدشون کرده باشه پس وقتی من برای بار دوم استفاده میکنم دیگه نباید فسفات رو جذب کنه و قهوه ای هم نباید بشه درسته؟

سلام
    فسگارد دقیقاً با وایتکس شارژ میشه
    ولی رنگش مثل اولش سفید نمیشه و با هر بار شارژ ظرفیت جذب اون کاهش پیدا میکنه
    3 کاربر پسندیده اند: bluetang,kalantar.yahya,Rezaei

کلمات کلیدی این موضوع