راهنمايي كلي براي ايجاد بونساي
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 16

Threaded View

1. بالای صفحه | پست شماره : 8

کاربر تاثیرگذار
    نام
    مجتبی
    شغل
    مکانیک(تنظیم موتور)
    محل اقامت
    اصفهان
    شماره عضویت
    1880
    میانگین ارسال
    0.05
    پسند داده
    357
    پسند گرفته
    448
    امتیاز کاربری
    670

پاسخ : راهنمايي كلي براي ايجاد بونساي

نقل قول نوشته اصلی توسط badsajad نمایش پست ها
    سلام ممنون از حاج همزه و دوست خوبمون حاج رسپيناشرمنده ميزنم رو نقل قول هنگ ميكنه سايتحالا جدا سوال ميكنماول حاج حمزه:گفتي شمشاد دير رشد ميكنه اگه من يه شمشاد پير گير بيارم چي؟شمشاد نهالش 4.5 ت درمورد قطر هم مثلا درخت كاجرو در نظر بگيريم !‌گفتي نارون گرونه؟ ؟؟ چنده مگه ؟ ارس چنده؟؟؟؟؟كلا قيمت برام مهمه =============حالا نوبت ميرسه به حاج رسپينامن كلا نفهميدم اين جملتو حاجي هنگ كردم (راستي من رفتم گلخونه همين طوري بگم كه نهال هايه پيرو بهم نشون بده؟ اينو فقط يكي سري جواب بده )=============راستي من رفتم گلخونه همين طوري بگم كه نهال هايه پيرو بهم نشون بده؟ اينو فقط يكي سري جواب بده =============دم همتون گرمايشالله يجا جبران كنم

--------- ادغام پست ( فاصله بین ارسالها جهت ادغام نشدن حداقل باید 15 دقیقه باشد ) ------------

دوستان نميدونم اينا چرا اينجوري شدن ؟؟ويرايش هم نميشه !! شرمنده

اون دیگه به زرنگی خودت بستگی داره باید بری بگردی.تو یه گلخونه که میری مثلا بپرس نهال های نارون کجاس و بعد برو توشون بگرد با دقت نگه کن تا اونی را که میخوای پیدا کنی مثل این پایه که من پیدا کردم البته هنوز خیلی کار داره ولی پایه خوبیه

2 کاربر پسندیده اند: badsajad,Hamzeh
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

کلمات کلیدی این موضوع