تاپیک ویژه آکواریوم ریف S.H.Moradi ( سید حسین مرادی ) - صفحه 2
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 2 از 20 نخستنخست 12345678912 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8 تا 14 , از مجموع 138
  1. بالای صفحه | پست شماره : 8

نویسنده و سردبیر نشریه آبزیان
    شغل
    نویسنده ی کتاب و سر دبیر مجله
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    28
    میانگین ارسال
    0.09
    پسند داده
    139
    پسند گرفته
    1,467
    امتیاز کاربری
    2779

پاسخ : آکواریوم ریف S.H.Moradi

نقل قول نوشته اصلی توسط E M R U Z I نمایش پست ها
    بسیار عالی جناب مرادی
    فقط فکر میکنم ارتفاع تاج یک مقدار کم باشه
    احتمالا فقط از یک مدیا برای سامپ اسفاده میکنید درسته ؟ انتخابتون چی هست

با تشکر از شما
    بله متاسفانه آقای نجار اشتباه کردن و کوتاه ساختن که سر فرصت تعویضش می کنم
    برای مدیا هم 2 کیلو مدیای 6 وجهی مارک ایستا استفاده می کنم
    6 کاربر پسندیده اند: adn,b.pakray,mehdi2000,Rezaei,SAEED.GALAXY,علیرضا نوروزی
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 9

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

حالا که قصد تعویض دارید به شکلی سفارش بدید براتون ساخته بشه که لبه بالا دوبل باشه و وقتی تاج قرار میگیره به عرض 1.6 سانتی متر روی تمام سطح مقطع بالایی تانک لبه قرار بگیره
    به این شکل که فقط از گونیا توی کنجها استفاده شده استحکام لازم رو نداره مخصوصا که برش قطعه جلو و بغل 45 درجه خوره

احتمالا برای ساخت این مدل بهانه بیارند اما قطعه اصلی تاج رو با ارتفاع بیشتر و به همین شکل به اتصالهای 45 درجه در نظر گرفته بشه و در مرحله بعد قطعه دوبل کاری بهش وصل و pvc بشه مشکل حله
    فقط باید با فرز دستی تیکه اضافی pvc که بخاطر زاویه 45 قطعه رو باقی میمونه حذف بشه

انشالله به زودی شاهد یک تانک زیبا و حرفه ای هستیم

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

3. بالای صفحه | پست شماره : 10

شغل
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    28
    میانگین ارسال
    0.09
    پسند داده
    139
    پسند گرفته
    1,467
    امتیاز کاربری
    2779

نقل قول نوشته اصلی توسط E M R U Z I نمایش پست ها
    حالا که قصد تعویض دارید به شکلی سفارش بدید براتون ساخته بشه که لبه بالا دوبل باشه و وقتی تاج قرار میگیره به عرض 1.6 سانتی متر روی تمام سطح مقطع بالایی تانک لبه قرار بگیره
    به این شکل که فقط از گونیا توی کنجها استفاده شده استحکام لازم رو نداره مخصوصا که برش قطعه جلو و بغل 45 درجه خوره

احتمالا برای ساخت این مدل بهانه بیارند اما قطعه اصلی تاج رو با ارتفاع بیشتر و به همین شکل به اتصالهای 45 درجه در نظر گرفته بشه و در مرحله بعد قطعه دوبل کاری بهش وصل و pvc بشه مشکل حله
    فقط باید با فرز دستی تیکه اضافی pvc که بخاطر زاویه 45 قطعه رو باقی میمونه حذف بشه

انشالله به زودی شاهد یک تانک زیبا و حرفه ای هستیم

با تشکر از توجه شما (جناب رضایی صندق پیامتون پر شده لطفاً خالی کنید می خوام پیام خصوصی ارسال کنم)
    احتمالاً ارتفاع تاج رو 14 سانت سفارش می دم که 4 سانتش میاد روی شیشه و 10 سانت بالا قرار میگیره
    چون طول اون 80 سانته خیلی سنگین نمیشه و با همین گونیاها هم کار راه میوفته البته این گونیاها داخلشون 4 تا پیچ می خوره که mdf های دو طرف رو به هم متصل نگه میداره و خیلی محکمه تو عکس پیچ ها دیده میشن

این هم از لوله ها و اتصالات به همراه فیتینگ ها
    لوله های 20 میل برای انتقال آب به داخل آکواریوم و 32 میل برای برگشت آب به سامپ

ویرایش توسط S.H.Moradi : ۱۳۹۳-۰۵-۰۷ در ساعت 13:32
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

4. بالای صفحه | پست شماره : 11

کاربر سایت
    محل اقامت
    خوزستان
    شماره عضویت
    2164
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    47
    پسند گرفته
    26
    امتیاز کاربری
    61

من فکر میکنم همین گونیا 45 واسه نگه داشتن تاج کافی باشه چون فشاری روی تاج نیست فقط جنبه پوششی داره.آقای مرادی 4 سانت زیاد نیست بیاد رو آکواریوم ؟
    اوور فلو رو بسیار زیبا ساختید .جناب مرادی شیر آلات هم یادتون نره .
    3 کاربر پسندیده اند: adn,parsedesigner,S.H.Moradi

5. بالای صفحه | پست شماره : 12

کاربر سایت
    محل اقامت
    ابادان
    شماره عضویت
    2239
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    65
    پسند گرفته
    30
    امتیاز کاربری
    67

سلام خدمت دوستان و جناب مرادی
    معلومه تانک بسیار زیبایی رو می خواین استارت کنین به نظرم از همین اول کار بهترین وسایلو استفاده کنین که مطمعنا همینو در نظر دارین واسه نور تو این سایز بهترین انتخاب ال ای دی از همون مارکی که واسه موج سازتون در نظر دارین هست که یکم گرونه ولی برای عاشقان اب شور ارزششو داره فقط موج ساز این شرکت یکم موتور بیرونیش صدا داره که نمیدونم مال من اینجوره یا همشون همینجورن
    4 کاربر پسندیده اند: adn,parsedesigner,S.H.Moradi,علیرضا نوروزی

6. بالای صفحه | پست شماره : 13

شغل
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    28
    میانگین ارسال
    0.09
    پسند داده
    139
    پسند گرفته
    1,467
    امتیاز کاربری
    2779

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2000 نمایش پست ها
    من فکر میکنم همین گونیا 45 واسه نگه داشتن تاج کافی باشه چون فشاری روی تاج نیست فقط جنبه پوششی داره.آقای مرادی 4 سانت زیاد نیست بیاد رو آکواریوم ؟
    اوور فلو رو بسیار زیبا ساختید .جناب مرادی شیر آلات هم یادتون نره .

با تشکر از شما
    ارتفاع آب تا حدود 57 سانت میشه که تاج تا سطح 56 سانتی رو پوشش میده که فکر کنم مناسب باشه
    البته باز بعد از آبگیری بهتر میشه نظر داد و میزان پوشش رو بر اون اساس در نظر می گیرم
    برای خروجی آب از آکواریم به سامپ هم شیر ایتالیایی در نظر گرفتم که امروز نصب می کنم و تصاویرش رو قرار میدم

نقل قول نوشته اصلی توسط sOrOush نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان و جناب مرادی
    معلومه تانک بسیار زیبایی رو می خواین استارت کنین به نظرم از همین اول کار بهترین وسایلو استفاده کنین که مطمعنا همینو در نظر دارین واسه نور تو این سایز بهترین انتخاب ال ای دی از همون مارکی که واسه موج سازتون در نظر دارین هست که یکم گرونه ولی برای عاشقان اب شور ارزششو داره فقط موج ساز این شرکت یکم موتور بیرونیش صدا داره که نمیدونم مال من اینجوره یا همشون همینجورن

سلام و تشکر از توجه شما
    والا حقیقتش یکی از گزینه هام vortec هستش و یا از مارک orfek اگر هر کدوم گیرم بیاد که باز البته قبلش باید تامین بودجه بشه
    شاید هم اولش با متال راه اندازی کنم و بعد سر فرصت یه لامپ ال ای دی حرفه ای براش بخرم
    صدا دادن موتور بیرونی موج سازتون هم بی دلیل نیست باید مشکلی داشته باشه! همراه موج سازتون باید دو تا پد وجود داشته باشه تا برای شیشه های با ضخامت مختلف استفاده بشن یعنی بین موتور موج ساز و شیشه ی آکواریوم قرار میگیرن شاید پد رو اشتباه گذاشتین ولی به هر حال براتون می پرسم تا بتونید مشکلش رو حل کنید
    موفق باشید

7. بالای صفحه | پست شماره : 14

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

صندوق پیام رو خالی کردم
    ببخشید متوجه پر شدنش نشده بودم

کاملا درست میفرمایید
    کار کردم با این گونیاها ( حتی با فلزیش ) اگر در این حالت بخواهید تارج رو نگه دارید کافیه
    اما اگر قصد داشته باشید در mdf روی تاج سوار بشه هم باید بدنه تاج و در از نظر وزنی با هم در تعادل باشند و کمی استحکام بدنه رو بالا تر ببرید ( عذرخواهی میکنم این سلیقه و نظر شخصی من هست جسارت نشده باشه )

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

صفحه 2 از 20 نخستنخست 12345678912 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع