مشاوره در مورد خدمت سربازی - صفحه 11
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 77 , از مجموع 105
  1. بالای صفحه | پست شماره : 71

کاربر تاثیرگذار
    نام
    علیرضاشمسی
    شغل
    آزاد
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    2570
    میانگین ارسال
    0.12
    پسند داده
    1,196
    پسند گرفته
    1,161
    امتیاز کاربری
    1272

پاسخ : مشاوره در مورد خدمت سربازی

سلام دوست عزیز شماکه نمی دونید کدام شهرقراره خدمت کنید که تابستون و زمستونش رو انتخاب میکنی,تازه حدودا هرفصل رو دوبار درخدمت تجربه میکنید,پس ازالان فکرت رو مشغول این چیزها نکن,فقط اگر کاری دردست نداری زودتر به فکر اعزام باش.
    3 کاربر پسندیده اند: bluetang,hasoo,علی بختیاری

2. بالای صفحه | پست شماره : 72

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1975
    میانگین ارسال
    0.05
    پسند داده
    150
    پسند گرفته
    98
    امتیاز کاربری
    197

نقل قول نوشته اصلی توسط فریبرز نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز شماکه نمی دونید کدام شهرقراره خدمت کنید که تابستون و زمستونش رو انتخاب میکنی,تازه حدودا هرفصل رو دوبار درخدمت تجربه میکنید,پس ازالان فکرت رو مشغول این چیزها نکن,فقط اگر کاری دردست نداری زودتر به فکر اعزام باش.
    والا داداش من تا اخر شهریور فرصت دارم که خودم رو معرفی کنم ولی اگه تا اخر اسفند دفترچه نفرستم به جای ۲۱ ماه باید ۲۴ ماه ناقابل خدمت کنم برای همین مجیورم تا اخر اسفند دفترجه بفرستم که ۳ ماه کمتر خدمت کنم همونطور که گفتم زمستون تو یگان مشکلی نیست حتی اکه ده تا زمستون مجبور شم خدمت کنم فقط اموزشی که قراره بدویم جون سرمایی هستم ریه هام دچار مشکل میشن و با سرفه خونریزی میکنن وضعیتم خیلی جالب نیست برای همین اصرار دارم هم تا قبل از ۹۴ دفترجه بفرستم هم اعزامم اواخر تابستان باشه.این که گفتید معلوم نیست کدوم شهر بیفتید فکر نکنم تو تالستون هیج شهری زمستون داشته باشه یعنی تو سردترین شهر ایران توی شهریور برف میاد ؟
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

3. بالای صفحه | پست شماره : 73

کاربر تاثیرگذار
    نام
    علیرضاشمسی
    شغل
    آزاد
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    2570
    میانگین ارسال
    0.12
    پسند داده
    1,196
    پسند گرفته
    1,161
    امتیاز کاربری
    1272

اگروضعیت شمااینطوریه چرابرای معافیت از رزم ویا دایم کاری نمی کنید؟بهرحال تلاشت روبکن شایدبه نتیجه برسی.موفق باشی.
    2 کاربر پسندیده اند: bluetang,hasoo

4. بالای صفحه | پست شماره : 74

سرپرست کل
    متخصص ماکیان
    مدیر نمونه زمستان 92
    نام
    Ali
    محل اقامت
    Esfahan
    شماره عضویت
    33
    میانگین ارسال
    0.48
    پسند داده
    6,652
    پسند گرفته
    7,296
    امتیاز کاربری
    11800

سلام
    دوست عزیز اولأ که قرار نیست شما با مدرک لیسانس در اون حد ها بدوی و کار به جاهای حساس برسه!
    کلأ اگه واقعأ کاربلد باشید که همونجا توی پادگان مشغولتون میکنن و سرباز کادر میشید،که خودش یه فرصت بزرگه برای کسب تجربه کاری ...
    اگه هم تمایل به این کارها ندارید ،با استفاده از اون اشناتون صنایع دفاع رو انتخاب کنید برای محل خدمت و برید اونجا یه ماشین تحویل بگیرید و رانندگی ...
    والا تا جایی که من پستاتونو خوندم خیلی سطح توقعاتتون از خدمت بالاست و فکر میکنم این 2 سال خدمت خیلی به دردتون بخوره
    4 کاربر پسندیده اند: bluetang,hasoo,فریبرز,رسپینا
    ​تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم...
    قله ها در زير پايم...کهکشانها آشيانم...
    سرکشم چون کوه آتش ،آتشم... آتشفشانم...
    چون سياوش پاک پاکم...همچو رستم پهلوانم...
    کاوه ام آزاده مردم...تار و پود کاويانم...
    من زماد و از هخايم...از ارشک ساسانيانم...
    مازيارم...بابکم...من رهبر آزادگانم...
    جشن يلدا جشن نوروز...هم سده هم مهرگانم...
    نور خورشيد نور چشمم...آسمانها زير پايم...
    زاده پاک اهورا...از نژاد آريايم...
    کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    همچنین کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

5. بالای صفحه | پست شماره : 75

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1975
    میانگین ارسال
    0.05
    پسند داده
    150
    پسند گرفته
    98
    امتیاز کاربری
    197

نقل قول نوشته اصلی توسط فریبرز نمایش پست ها
    اگروضعیت شمااینطوریه چرابرای معافیت از رزم ویا دایم کاری نمی کنید؟بهرحال تلاشت روبکن شایدبه نتیجه برسی.موفق باشی.
    اخه مرد مومن به کسی که فلجه معافیت میدن که حالا بخان به من بدن؟ من جند ساله که دنبالشم ولی نهایتش معاف از رزمه که بدرد من نمیخوره یعنی ارزش این همه دوندگی رو نداره تازه ممکنه همون معاف رزم رو هم ندن.کلا دانشگاهیها باید قید معافیت و اینا رو بزنن

--------- ادغام پست ( فاصله بین ارسالها جهت ادغام نشدن حداقل باید 15 دقیقه باشد ) ------------

نقل قول نوشته اصلی توسط aligator نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز اولأ که قرار نیست شما با مدرک لیسانس در اون حد ها بدوی و کار به جاهای حساس برسه!
    کلأ اگه واقعأ کاربلد باشید که همونجا توی پادگان مشغولتون میکنن و سرباز کادر میشید،که خودش یه فرصت بزرگه برای کسب تجربه کاری ...
    اگه هم تمایل به این کارها ندارید ،با استفاده از اون اشناتون صنایع دفاع رو انتخاب کنید برای محل خدمت و برید اونجا یه ماشین تحویل بگیرید و رانندگی ...
    والا تا جایی که من پستاتونو خوندم خیلی سطح توقعاتتون از خدمت بالاست و فکر میکنم این 2 سال خدمت خیلی به دردتون بخوره
    اتفاقا بهش گفتم ولی جون بهم گفت روی دفاع خیلی حساب باز نکن جون به راحتی نیست برای همین منم قیدش رو زدم .من توقعم از خدمت زیاد نیست و جون میدونم جه پدری از ادم درمیاد دنبال راهی هستم که در کنار دهن سرویسی یه حالی هم بکنیم تا سختی خدمت رو حس نکنیم.مثل جریان همون اجاره خونه ای که گفتم

--------- ادغام پست ( فاصله بین ارسالها جهت ادغام نشدن حداقل باید 15 دقیقه باشد ) ------------

دوستان سربازای سپاه چه پستایی میدن؟مثلا مثل نیروی انتظامی سرجارراهی کلانتری جایی هستند یا مثل ارتش همش تو پادگانن؟
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

6. بالای صفحه | پست شماره : 76

مدیر انجمن اقتصادی
    نام
    حسن اسدی
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1385
    میانگین ارسال
    0.28
    پسند داده
    4,167
    پسند گرفته
    2,229
    امتیاز کاربری
    3097

نقل قول نوشته اصلی توسط bluetang نمایش پست ها
    اخه مرد مومن به کسی که فلجه معافیت میدن که حالا بخان به من بدن؟ من جند ساله که دنبالشم ولی نهایتش معاف از رزمه که بدرد من نمیخوره یعنی ارزش این همه دوندگی رو نداره تازه ممکنه همون معاف رزم رو هم ندن.کلا دانشگاهیها باید قید معافیت و اینا رو بزنن

اتفاقا بهش گفتم ولی جون بهم گفت روی دفاع خیلی حساب باز نکن جون به راحتی نیست برای همین منم قیدش رو زدم .من توقعم از خدمت زیاد نیست و جون میدونم جه پدری از ادم درمیاد دنبال راهی هستم که در کنار دهن سرویسی یه حالی هم بکنیم تا سختی خدمت رو حس نکنیم.مثل جریان همون اجاره خونه ای که گفتم

دوستان سربازای سپاه چه پستایی میدن؟مثلا مثل نیروی انتظامی سرجارراهی کلانتری جایی هستند یا مثل ارتش همش تو پادگانن؟
    سلام...
    سپاه که توی هر قسمتش بیوفتی پستش هم فقط همونجاست.
    2 کاربر پسندیده اند: bluetang,فریبرز
    امروزی ها!!!!
    اصل همه ی قوانین گذاشتن احترام به یکدیگر است

7. بالای صفحه | پست شماره : 77

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1975
    میانگین ارسال
    0.05
    پسند داده
    150
    پسند گرفته
    98
    امتیاز کاربری
    197

نقل قول نوشته اصلی توسط hasoo نمایش پست ها
    سلام...
    سپاه که توی هر قسمتش بیوفتی پستش هم فقط همونجاست.
    این قسمت هاش معمولا کجاهاس؟ با جاهای خاصش که نصیب افراد خوش شانس میشه ندارم اون حجاهاییش که اکثریت میفتن کجاهان؟ اگه مثل ارتش تو پادگان باشه که ترجیح میدم ناجا بیفتم لااقل هرجاش باشم یه چند تا ادم میبینم

کلمات کلیدی این موضوع