مشاوره در مورد خدمت سربازی - صفحه 2
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 2 از 15 نخستنخست 12345678912 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8 تا 14 , از مجموع 105
  1. بالای صفحه | پست شماره : 8

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1975
    میانگین ارسال
    0.05
    پسند داده
    150
    پسند گرفته
    98
    امتیاز کاربری
    197

پاسخ : مشاوره در مورد خدمت سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط masih نمایش پست ها
    اگر انقدر شرایطت جوریه ک موقع دویدنو اینا اذیت میشی پس بامعافیت برو
    والا پذیرش میکنند ودیگه توی همون اورگان میمونی مثلا سپاه پذیرشت میکنه بعد ازهمونجا میفرستنت اموزشی بعد اموزشی دوباره میای همونجاامریه نیست سربازی معمولیه بااین فرق ک همونجای واورگانی هستی ک دوست داری
    البته فکر کنم کسایی ک معافیت از رزم دارنو نپذیرن
    بیمارستانی هست که واسه معافیتو...میری کمسیون پزشکی اصفهان اسمش صدوقیه اونجارو نمیدونم برو اونجا ببین الان پذیرش دارن یانه چون اینجا داره میگیره
    خودشم ی اورگان جداس وراحتم هستی
    مرسی دوست عزیز
    ولی فکر نمیکنم به این راحتی باشه که شما میگی چون اگر این طور بود همه از این راه میرفتن تا تو شهر خودشون بیافتن .احتمالا معایبی هم داره یا شرایط خاص
    2 کاربر پسندیده اند: hasoo,kalantar.yahya
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 9

کاربر متخصص آکواریوم آب شیرین
    نام
    مسیح
    شغل
    محصل
    محل اقامت
    اصفهان
    شماره عضویت
    439
    میانگین ارسال
    0.14
    پسند داده
    767
    پسند گرفته
    2,253
    امتیاز کاربری
    3642

نقل قول نوشته اصلی توسط bluetang نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز
    ولی فکر نمیکنم به این راحتی باشه که شما میگی چون اگر این طور بود همه از این راه میرفتن تا تو شهر خودشون بیافتن .احتمالا معایبی هم داره یا شرایط خاص
    والا بنده که اینکارو کردم
    شرایطش ک میگم نباید معاف از رزم باشی
    2 کاربر پسندیده اند: hasoo,kalantar.yahya
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

3. بالای صفحه | پست شماره : 10

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1975
    میانگین ارسال
    0.05
    پسند داده
    150
    پسند گرفته
    98
    امتیاز کاربری
    197

نقل قول نوشته اصلی توسط masih نمایش پست ها
    والا بنده که اینکارو کردم
    شرایطش ک میگم نباید معاف از رزم باشی
    یعنی هر کس معاف از رزم نباشه میتونه اینکار رو بکنه ؟ فقط همین یک شرط رو داره ؟
    ولی فکر میکنم موارد دیگه ای هم هست . هم باید محاسن بزاری و هم اینکه سابقه بسیج داشته باشی که من نه سابقه بسیج دارم نه حوصله ریش و پشم گذاشتن . یادمه چند سال پیش یکی از بستگان میخواست چنین کاری رو انجام بده که دقیقا سر همین دو مورد با مشکل مواجه شد و نپذیرفتنش .
    پسندیده : kalantar.yahya

4. بالای صفحه | پست شماره : 11

کاربر پیشکسوت
    نام
    یحیی میرکمالی
    شغل
    بیکار علاف میچرخیم تا پنچر شیم
    محل اقامت
    ایران
    شماره عضویت
    683
    میانگین ارسال
    0.26
    پسند داده
    4,889
    پسند گرفته
    3,910
    امتیاز کاربری
    6992

نقل قول نوشته اصلی توسط bluetang نمایش پست ها
    یعنی هر کس معاف از رزم نباشه میتونه اینکار رو بکنه ؟ فقط همین یک شرط رو داره ؟
    ولی فکر میکنم موارد دیگه ای هم هست . هم باید محاسن بزاری و هم اینکه سابقه بسیج داشته باشی که من نه سابقه بسیج دارم نه حوصله ریش و پشم گذاشتن . یادمه چند سال پیش یکی از بستگان میخواست چنین کاری رو انجام بده که دقیقا سر همین دو مورد با مشکل مواجه شد و نپذیرفتنش .
    سلام
    با اجازه اساتید
    داداش اینکه میگن معاف از رزمیا اذیت میشن همش الکیه
    هیچوقت باین حرفا گوش نکن
    از من به تو نصیحت اگه میتونی معاف از رزم بشیم یه ذره هم شک نکن
    ببین خیلی راحت شما معاف از رزم باشی توی یگان یا میری خدمات یا میری کارای دفتری
    سگش شرف داره به پاسداری که 24 ساعتت به فنایی طی کنی
    اقا کلا اگه میشه پاتو قطع کن ولی سمت پاسداری نرو
    زرنگ باش ببین چیش درسته
    اگه میتونی به صورت امریه ای بری توی یکی از ارگانای داخل شهر خدمت کنی پس معاف از رزم نگیر
    ولی اگه قراره ازاد مث ما بری خدمت کنی هرجوری شده معاف از رزمیتو بگیر
    موفق باشی
    2 کاربر پسندیده اند: bluetang,hasoo
    برای اثر گذاشتن روی دیگران اخم نکن
    پیشانیت چروک میشود ...

از لبخندت استفاده کن !

زیبائی دندانهایت تاثیر بیشتری دارند

مزرعه کوچک ما

آکواریوم های من
    محک : حمایت از کودکان سرطانی

5. بالای صفحه | پست شماره : 12

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1975
    میانگین ارسال
    0.05
    پسند داده
    150
    پسند گرفته
    98
    امتیاز کاربری
    197

والا من که دیگه قاطی کردم اما بهتره شرح حال خودم رو بگم تا شما و دوستان بهتر بتونید راهنمایی کنید .

راستش من 32 سال سن دارم و تا الان داشتم در دانشگاه ازاد به صورت پاره وقت تحصیل میکردم و الان تازه لیسانسم رو گرفتم .مشکلم هم اینه که استخوان پاهام مشکل داره .شاید بتونم بدوم اما احتمال اینکه کم بیارم زیاده چون بعد از کمی دویدن یا رژه رفتن درد شدیدی میگیره و زمین گیرم میکنه(البته این یه احتماله و در موقع رزم مشخص میشه میتونم یا نه) .قبلا جزو معاف دایم ها بودم اما الان که بخوام دنبالش رو بگیرم طبق ایین نامه جدید چون مدرک لیسانس دارم نمیتونم معاف دایم شم و فقط معاف از رزمم میکنن .(میزان تحصیلات رو تاثیر دادن در معافیت پزشکی) .مشکل الان اینجاست که اولا من با این سن مثل یه جوون 22 ساله انرژی ندارم که بخوام بدوم یا فعالیت سنگین انجام بدم .مشکل بعد اینکه احساس میکنم اموزش رزم مقدماتی چه از لحاظ جسمانی و چه از لحاظ سرعت عمل و... برایم لازم هست واز یک طرف هم تواناییش رو ندارم .اگر بخواهم دنبال معاف از رزمی برم کلی باید خرج سی تی اسکن و اینا از جیبم بدم و مهمتر از همه اینکه یه 6 -7 ماه از عمرم تلف میشه تا تاریخ اعزامم رو بزنن و مراحل پزشکی رو طی کنم من دیگه حاضر نیستم حتی 1 روز از عمرم رو به خاطر چیزای زوری و اجباری تلف کنم و زندگیم رو عقب بندازم .اما چون باید به خاطر پاهام دارو مصرف کنم چون در حالت پاسداری اجازه خوردن و اشامیدن ندارم نمیدونم باید چه کار کنم .کسری خدمت هم که بهم نمیخوره جز 1 ماه .امریه هم که اتفاقا یکی از شرایطش معاف از رزم بودنه اما ظاهرا نیاز به پارتی داره و به این راحتی ها که میگن نیست تازه افراد متاهل در الویت قرار دارن که شامل من نمیشه .تازه سابقه کار هم تاثیر زیادی داره که من ندارم.اگر هم قراره دوسال الکی برم وقت گرانبهام رو در اختیار اونها بزارم ترجیح میدم درست و حسابی برم نه اینکه اسم بیماری هم روم بزارن و بگن برای خودش رفته اونجا کار دفتری داشته و خوش گذرونده و صفا کرده چون از دیدگاه مردم تمام ارزش سربازی به سختیشه و دقیقا مثل این میمونه که شما یک امتحان سخت رو بخونی و شبها براش بیداری بکشی بعد موقع امتحان بگی من هیچی نخوندم یا اینکه یک نفر جواب سوالات رو بهم گفت اینطوری زحمات و بی خوابی های شما دیگه به چشم نمیاد و ارزشی نداره و فقط خودتون میدونید چقدر زحمت کشیدید..معاف از رزمی و علی الخصوص امریه هم مثل همین مورد میمونن و جز یه کارت پایان خدمت ارزش دیگری از نظر مردم ندارن. خلاصه اینکه الان میخام برم دنبال دفترچه اما تکلیفم با خودم مشخص نیست و نمیدونم کدوم کار درست تره .اگر کسی میتونه راهنماییم کنه چون به شدت نیازمند راهنمایی دوستان هستم.

سپاس
    پسندیده : kalantar.yahya

6. بالای صفحه | پست شماره : 13

مدیر انجمن اقتصادی
    نام
    حسن اسدی
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1385
    میانگین ارسال
    0.28
    پسند داده
    4,167
    پسند گرفته
    2,229
    امتیاز کاربری
    3097

سلام دوست عزیز...
    اینا همش بسته به سلیقه ی خودت داره.
    من سال 88 امریه آموزش و پرورش بودمو هفته ای 3 4 روز میرفتم سر کلاس و بعدشم عشق و صفا ولی طی یه خوشی زدن زیر دل رفتم ادامه تحصیل و وقتی برگشتم که ادامه خدمتمو برم با اینکه بالاترین درجه رو بین سربازا دارم ولی اندازه یه زیر دیپلمم ارزش و احترام ندارم! الان هر روز دارم خودمو لعنت میکنم به خاطر اینکه چرا اون سربازی به اون خوبی رو ول کردمو الان امدم از هر بی مقداری حرف میشنوم! تازه باید این یه ماه ته خدمتم رو با درجه ستوان دومی برم لب مرز سراوان پست بدم!!!!!!!!
    داداش من نظر من اینه که بری امریه بشی... الان که خدمت 24 ماهه دیگه بهترین راه اینه که بری امریه بشی.
    خیلی بهتر از نظامی هست
    2 کاربر پسندیده اند: bluetang,kalantar.yahya

7. بالای صفحه | پست شماره : 14

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1975
    میانگین ارسال
    0.05
    پسند داده
    150
    پسند گرفته
    98
    امتیاز کاربری
    197

نقل قول نوشته اصلی توسط hasoo نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز...
    اینا همش بسته به سلیقه ی خودت داره.
    من سال 88 امریه آموزش و پرورش بودمو هفته ای 3 4 روز میرفتم سر کلاس و بعدشم عشق و صفا ولی طی یه خوشی زدن زیر دل رفتم ادامه تحصیل و وقتی برگشتم که ادامه خدمتمو برم با اینکه بالاترین درجه رو بین سربازا دارم ولی اندازه یه زیر دیپلمم ارزش و احترام ندارم! الان هر روز دارم خودمو لعنت میکنم به خاطر اینکه چرا اون سربازی به اون خوبی رو ول کردمو الان امدم از هر بی مقداری حرف میشنوم! تازه باید این یه ماه ته خدمتم رو با درجه ستوان دومی برم لب مرز سراوان پست بدم!!!!!!!!
    داداش من نظر من اینه که بری امریه بشی... الان که خدمت 24 ماهه دیگه بهترین راه اینه که بری امریه بشی.
    خیلی بهتر از نظامی هست
    مرسی دوست عزیز
    فقط چند تا سوال دارم اگر زحتمی نیست لطفا راهنمایی کنید :

1-امریه اموزش و پرورش با سرباز معلمی فرق میکنه ؟

2-معاف از رزم باشم برای امریه مشکلی نیست ؟ چون فکر کنم جزو شرایطش هست اما دوستان میگن نباید معاف از رزم باشی ؟

3- اگر سرباز باشیم (امریه نباشیم) توی اموزشی یا بعد از ان معاف از رزم بودن چقدر بدرد بخوره ؟ (برای درجه گروهبان یکم)

4-ارزشش رو داره 6 ماه دوندگی کنم و وقتم رو تلف کنم برای کمیسیون پزشکی که معاف از رزمم کنن یا نه ؟

صفحه 2 از 15 نخستنخست 12345678912 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع