مشاوره در مورد خدمت سربازی - صفحه 3
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 3 از 15 نخستنخست 1234567891013 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15 تا 21 , از مجموع 105
  1. بالای صفحه | پست شماره : 15

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1975
    میانگین ارسال
    0.05
    پسند داده
    150
    پسند گرفته
    98
    امتیاز کاربری
    197

پاسخ : مشاوره در مورد خدمت سربازی

سلام من بلاخره نفهمیدم معاف از رزم خوبه یا بد ؟ پسرخالم صرع داشت ان هم از نوع شدیدش معاف از رزمش کرده بودن اما هم پاسداری میداد هم رژه میرفت هم ....و میگفت تاثیری در وضعیتم نداشته و البته راست هم میگفت چون یک بار در محل خدمتش دیدمش که توی کلانتری با اسلحه داشت پست میداد اون هم کسی که صرع داره و معاف از رزمه !!

از یه طرف دیگه همسایمون چند ماه پیش رفته خدمت و میگه معاف از رزم ها معاف از زندگی هستن و هیچ کاری جز جوک گفتن انجام نمیدن فقط طبق برنامشون نظافت میکنن.حالا من با این اوصاف چه جوری باید بفهمم کدوم درسته ؟ از کجا معلوم این دوندگی ها برای گرفتن معاف از رزمی بعدا بدردم بخوره ؟ اگه معاف از رزم شدم ولی کسی بهش توجه نکرد و مثل بقیه باهام برخورد کردن چی ؟
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 16

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.51
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

سلام...

البته بستگی به پادگان هم داره.....من خاتمی یزد بودم و معاف از رزم ها از نظر بدنی کار خاصی انجام نمیدادن و معمولا کارهای نظافت و خدماتی باهاشون بود و سر کلاسهای اموزشی هم مثل بقیه مینشستن و درسشونو میخوندن و جزوشونو مینوشتن....از بقیه هم که پرسیدم معمولا توی بیشتر پادگانها هم همینطور بوده....

البته این رو هم بگم که توی خدمت بیشتر غربته که ادمو اذیت میکنه نه کارهای بدنی.....موفق باشی
    پسندیده : bluetang

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

3. بالای صفحه | پست شماره : 17

کاربر متخصص ماهیان بتا
    نام
    behnam
    شغل
    <*)))<
    محل اقامت
    ahwaz
    شماره عضویت
    670
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    2,024
    پسند گرفته
    793
    امتیاز کاربری
    1425

سلام

سربازی همش یه گنده

چه بدون رزم چه با رزم

بدترین و منفورترین دوره زندگی
    پسندیده : bluetang

سعی نکن متفــاوت باشی
    فقط خــوب باش
    این روزها خوب بودن به اندازه کافی متفــاوت است

4. بالای صفحه | پست شماره : 18

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

نقل قول نوشته اصلی توسط bluetang نمایش پست ها
    سلام من بلاخره نفهمیدم معاف از رزم خوبه یا بد ؟ پسرخالم صرع داشت ان هم از نوع شدیدش معاف از رزمش کرده بودن اما هم پاسداری میداد هم رژه میرفت هم ....و میگفت تاثیری در وضعیتم نداشته و البته راست هم میگفت چون یک بار در محل خدمتش دیدمش که توی کلانتری با اسلحه داشت پست میداد اون هم کسی که صرع داره و معاف از رزمه !!

از یه طرف دیگه همسایمون چند ماه پیش رفته خدمت و میگه معاف از رزم ها معاف از زندگی هستن و هیچ کاری جز جوک گفتن انجام نمیدن فقط طبق برنامشون نظافت میکنن.حالا من با این اوصاف چه جوری باید بفهمم کدوم درسته ؟ از کجا معلوم این دوندگی ها برای گرفتن معاف از رزمی بعدا بدردم بخوره ؟ اگه معاف از رزم شدم ولی کسی بهش توجه نکرد و مثل بقیه باهام برخورد کردن چی ؟
    حداقلش اینه که تلاش خودتون رو انجام دادید

اگر شرایطش رو دارید برید دنبال معافیت پزشکی
    2 سال زندگی و عمر طلف کردنه

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

5. بالای صفحه | پست شماره : 19

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1975
    میانگین ارسال
    0.05
    پسند داده
    150
    پسند گرفته
    98
    امتیاز کاربری
    197

نقل قول نوشته اصلی توسط E M R U Z I نمایش پست ها
    حداقلش اینه که تلاش خودتون رو انجام دادید

اگر شرایطش رو دارید برید دنبال معافیت پزشکی
    2 سال زندگی و عمر طلف کردنه
    اقای رضایی میدونید مشکل کجاست ؟ مشکل اینه که بیماری من در حالت عادی معاف دایمه و برای دارندگان لیسانس به بالا تبدیل به معاف از رزم شده یعنی من در بهترین و بدترین حالت معاف از رزمم و به هیچ وجه معاف دایم نمیشم مگر اینکه کمیسیون خلاف ایین نامه عمل کنه که همچین چیزی محاله .حالا میخام ببینم معاف از رزمی ارزش کلی علافی و خرج کردن و ... اینا رو داره یا نه ؟ ضمن اینکه معاف از رزمی توی چیپ الکترونیکی کارت ثبت میشه و ممکنه بعدا یه جایی سنگ بندازه جلو پام
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

6. بالای صفحه | پست شماره : 20

کاربر متخصص آکواریوم آب شیرین
    نام
    مسیح
    شغل
    محصل
    محل اقامت
    اصفهان
    شماره عضویت
    439
    میانگین ارسال
    0.14
    پسند داده
    767
    پسند گرفته
    2,253
    امتیاز کاربری
    3642

سلام به همه این مدت ک نبودم همشو توی پادگان بودم وتازه امروز یه مرخصی پنجشنبه جمعه ای بهم دادن
    والا معاف از رزمای مازیاد فرقی به حالشون نداشت وشعار فرمانده ها اینه معاف از رزم معاف از اموزش نیست ودویدن وغلط وسینه خیز وتنبیه جزئی از اموزشه
    البته مارو بردن وسازماندهی کردن واسه رژه از اول شهریور تاالان داریم تمرین میکنیم معاف از رزمارو بردن بیرون اسلحه هم بهشون ندادن نمیدونم وضعشون چطوره (چون ب تازگی ازپیشمون بردنشون)ولی سروته ی کرباسه اما شما معاف از رزمو بگیر بکم بات راه میان مثلا مارو یکروز درمیون میبردن دور3200متر به اونااسون تر میگرفن توی سینه خیزو...هم همینطور
    درکل ده روز اولش سخته چون عادت نداری بعدش چون عادت میکنی اسون میشه
    6 کاربر پسندیده اند: aligator,bluetang,hasoo,kalantar.yahya,Rezaei,علی بختیاری

7. بالای صفحه | پست شماره : 21

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

نقل قول نوشته اصلی توسط masih نمایش پست ها
    سلام به همه این مدت ک نبودم همشو توی پادگان بودم وتازه امروز یه مرخصی پنجشنبه جمعه ای بهم دادن
    والا معاف از رزمای مازیاد فرقی به حالشون نداشت وشعار فرمانده ها اینه معاف از رزم معاف از اموزش نیست ودویدن وغلط وسینه خیز وتنبیه جزئی از اموزشه
    البته مارو بردن وسازماندهی کردن واسه رژه از اول شهریور تاالان داریم تمرین میکنیم معاف از رزمارو بردن بیرون اسلحه هم بهشون ندادن نمیدونم وضعشون چطوره (چون ب تازگی ازپیشمون بردنشون)ولی سروته ی کرباسه اما شما معاف از رزمو بگیر بکم بات راه میان مثلا مارو یکروز درمیون میبردن دور3200متر به اونااسون تر میگرفن توی سینه خیزو...هم همینطور
    درکل ده روز اولش سخته چون عادت نداری بعدش چون عادت میکنی اسون میشه
    خسته نباشی دلاور
    کدوم نیرو و پادگان افتادی مسیح جان؟
    2 کاربر پسندیده اند: kalantar.yahya,masih

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

صفحه 3 از 15 نخستنخست 1234567891013 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع