مشاوره در مورد خدمت سربازی - صفحه 4
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 4 از 15 نخستنخست 123456789101114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 22 تا 28 , از مجموع 105
  1. بالای صفحه | پست شماره : 22

کاربر متخصص آکواریوم آب شیرین
    نام
    مسیح
    شغل
    محصل
    محل اقامت
    اصفهان
    شماره عضویت
    439
    میانگین ارسال
    0.14
    پسند داده
    767
    پسند گرفته
    2,253
    امتیاز کاربری
    3642

پاسخ : مشاوره در مورد خدمت سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط E M R U Z I نمایش پست ها
    خسته نباشی دلاور
    کدوم نیرو و پادگان افتادی مسیح جان؟
    ممنونم داداش
    نیرو زمینی پادگان ولیعصر اباده
    خلاصه اگه رژه ی مارو نشون داد توی تلویزیون ب من نخندینا چون من وسط صف اولم صاف توچشم خخخخخ
    پسندیده : hasoo
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 23

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1975
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    150
    پسند گرفته
    98
    امتیاز کاربری
    197

نقل قول نوشته اصلی توسط masih نمایش پست ها
    سلام به همه این مدت ک نبودم همشو توی پادگان بودم وتازه امروز یه مرخصی پنجشنبه جمعه ای بهم دادن
    والا معاف از رزمای مازیاد فرقی به حالشون نداشت وشعار فرمانده ها اینه معاف از رزم معاف از اموزش نیست ودویدن وغلط وسینه خیز وتنبیه جزئی از اموزشه
    البته مارو بردن وسازماندهی کردن واسه رژه از اول شهریور تاالان داریم تمرین میکنیم معاف از رزمارو بردن بیرون اسلحه هم بهشون ندادن نمیدونم وضعشون چطوره (چون ب تازگی ازپیشمون بردنشون)ولی سروته ی کرباسه اما شما معاف از رزمو بگیر بکم بات راه میان مثلا مارو یکروز درمیون میبردن دور3200متر به اونااسون تر میگرفن توی سینه خیزو...هم همینطور
    درکل ده روز اولش سخته چون عادت نداری بعدش چون عادت میکنی اسون میشه
    فایده ای نداره .الان ظاهرا قراره روی کارت ها بنویسن معاف از رزمی رو که باز دردسر میشه .پس بهتره بی خیالش شم .راستی در دروران خدمت احتمال شهید شدن ادم چند درصده ؟
    پسندیده : aligator
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

3. بالای صفحه | پست شماره : 24

نام
    مسیح
    شغل
    محصل
    محل اقامت
    اصفهان
    شماره عضویت
    439
    میانگین ارسال
    0.14
    پسند داده
    767
    پسند گرفته
    2,253
    امتیاز کاربری
    3642

نقل قول نوشته اصلی توسط bluetang نمایش پست ها
    فایده ای نداره .الان ظاهرا قراره روی کارت ها بنویسن معاف از رزمی رو که باز دردسر میشه .پس بهتره بی خیالش شم .راستی در دروران خدمت احتمال شهید شدن ادم چند درصده ؟
    شهید؟
    واسه چی شهید بشی؟خیلی خیلی خیلی کمه چون کار خطرناکی نیست مین هم ک نمیخای بری خنثی کنی
    یه وقت از اتفاقات نادر بیفته کشته بشی
    خیلی سخت نگیر برو خدمت ایشاا...جای خوب بیفتی با4تا ادم پایه ماکه یه اکیپ باحالیم حتی تنبیهم ک میشیم بخدا میخندیم اون هفته جات خالی همین اکیپ تا سه شب تنبیه میشدیم ولی فقط باخنده ازش یادمیکنیم
    ایشاا...جزو خاطرات میزنم
    پسندیده : bluetang

4. بالای صفحه | پست شماره : 25

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1975
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    150
    پسند گرفته
    98
    امتیاز کاربری
    197

نقل قول نوشته اصلی توسط masih نمایش پست ها
    شهید؟
    واسه چی شهید بشی؟خیلی خیلی خیلی کمه چون کار خطرناکی نیست مین هم ک نمیخای بری خنثی کنی
    یه وقت از اتفاقات نادر بیفته کشته بشی
    خیلی سخت نگیر برو خدمت ایشاا...جای خوب بیفتی با4تا ادم پایه ماکه یه اکیپ باحالیم حتی تنبیهم ک میشیم بخدا میخندیم اون هفته جات خالی همین اکیپ تا سه شب تنبیه میشدیم ولی فقط باخنده ازش یادمیکنیم
    ایشاا...جزو خاطرات میزنم
    اتفاقا اگه نقطه ای باشی که اشرار و تروریست ها از فاصله چند متریت رد میشن احتمال شهید شدن بالای 90 درصد هست.مثل نقطه صفر مرزی که جدیدا اکثر سربازا رو دارن میفرستن همچین جاهایی چون اوضاع خرابه

5. بالای صفحه | پست شماره : 26

نام
    مسیح
    شغل
    محصل
    محل اقامت
    اصفهان
    شماره عضویت
    439
    میانگین ارسال
    0.14
    پسند داده
    767
    پسند گرفته
    2,253
    امتیاز کاربری
    3642

خب اونکه بعله ولی اکثرا هم پذیرشی هستند
    پسندیده : bluetang

6. بالای صفحه | پست شماره : 27

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    2369
    میانگین ارسال
    0.00
    پسند داده
    0
    پسند گرفته
    0
    امتیاز کاربری
    10

سلام به همه
    من 31 شهریور مدت معافیت تحصیلیم تموم میشه
    هرکاری کردم یه نفرو پیدا کنم تا پول بگیره معافیت پزشکی برام درست کنه نشد!
    البته اگه دو سه ماه وقت داشتم پیدا میکردم (ولی خب نشد دیگه بگذریم)
    واسه من زمان خدمت از هرچیزی مهمتره... سختی، بیگاری، توهین، ... اصلا مهم نیست
    فقط یه راهی باشه تا زودتر خدمتم تموم بشه (با توجه به زمان باقی مونده که 31 شهریور میشه)
    چند سوال خیلی مهم دارم لطفا دوستان از روی مستند جواب بدن یعنی نظر شخصی ندن
    من کارشناس کامپیوتر هستم (لیسانس با معدل بالا) و در هر زمینه از کامپیوتر مهارت دارم
    برنامه نویسی(سیستمی، دیتابیس، سوکت، api، ...)، طراحی و گرافیک، امنیت، هک، کرک، کرایپتو گرافی، استگانو گرافی، شبکه و ...
    حالا سوالاتم:
    .1 من شنیدم اگه پروژه ای چیزی انجام بدیم مدت سربازی کم میشه _ مثلا شنیدم یه نفر یه مقاله انگلیسی رو برای فرمانده ترجمه کرد و 6 ماه از خدمتش کسر شد!
    حالا اگه صحت داره، تو ارتش بهتره یا نیرو انتظامی؟
    *من میخوام یک سال یا بیشتر کسری بگیرم!

.2 در خدمت از تخصصی که داریم میتونیم استفاده کنیم؟ یا براشون اصلا مهم نیست؟
    ( من شنیدم همون اول ازتون میپرسن: کی چی بلده؟ هرکی هرچی بلده بگه)

.3 اگه غیبت کنیم ( مثلا چند روز ]یا ماه[ دیرتر دفترچه پست کنیم ) چه اتفاقی می افته؟
    مدت اضافه خدمتش چقدره؟ و غیر این، چه مزایای دیگه رو از دست میدیم؟

.4 آیا ممکنه که من الان نرم خدمت و یه مدتی ( حدود دو سه ماه ) دنبال کسی بگردم که بتونه قانونی منو پزشکی معاف* کنه؟ یا نه به دلیل اینکه غیبت خوردم دیگه نمیشه معاف بشم؟
    *منظورم از معافی حالتیه که یکی پیدا بشه با پزشکا جور باشه یا رشوه بده تا منو معاف کنن وگرنه من هیچیم نیست!

.5 آیا میشه وقتی دفترچه پست کردی ]واسه اینکه غیبت نخوری[ ، یه مدتی وقت داری دیگه تو این مدت بری دنبال معافیت پزشکی؟

.6 شنیدم ب_س_ی_ج فعال 6 ماه کم میکنه، چه کسی باید بگه من بسیج فعال هستم؟ میشه اونو خرید؟ یعنی الکی واسم بسیج فعال صادر کنه

.7 آیا فرمانده اون ارگان میتونه یه همچین کاری بکنه؟ مثلا من باهاش جور بشم یا پول بدم تا یک سال کسری واسم رد کنه (منظورم اینه که اصلا همچین قابلیتی داره؟ یا فقط میتونه بگه برو مرخصی و زمان خدمت اصلا دست اون نیست؟)

.8 آیا مکاتبه با بیت ر_ه_ب_ر_ی یا خود نظام وظیفه در مورد قابلیت هام فایده ای داره؟
    اینکه مثلا بگم من این کارهارو بلدم پس منو یه جایی بذارین تا استفاده کنین ( عوضش کمتر خدمت کنم )

.9 مهمتر اینکه همه ی این کارهارو باید قبل رفتن انجام بدم؟ یعنی اگه برم خدمت اونجا دیگه نمیشه کاری کرد؟

.10 اگه از فرمانده اونجا خوشم نیومد یا خلافی کرد و یا قانون رو نقض کرد و خواستم حالشو بگیرم چه کاری میتونم بکنم؟ مثلا به کی میتونم نامه بنویسم؟ اگه مخ صد نفرو بزنم که همگی باهم نامه بنویسیم و امضا کنیم اون کاری که میخوایم انجام میشه؟!

.11 من فوق العاده روابط عمومی بالایی دارم ( راحت میتونم با هرکی که دلم بخواد دوست بشم ) در خدمت رو مخ کی بیشتر از همه کار کنم به نفعمه؟
    و اینکه در خدمت با همه ی بچه ها دوست بشم و با همه خوب باشم بهتره یا زیاد با کسی جور نشمو کاری به کار کسی نداشته باشم؟
    مثلا من تو دانشگاه با همه خوب بودم و اونا هم همینطور با من ( خیلی خوب ) ولی پشت سرم همیشه حرف بود و یه چیزای عجیب غریبی که اصلا نمیدونم از کجاشون در میومد

.12 حالا اگه بخوام برم دفترچه رو باید چه زمانی پست کنم؟ اگه دقیقا 31 شهریور پست کنم که مشکلی نداره؟ و اینکه چقدر طول میکشه تا برم خدمت؟ (مثلا 2 ماه میشه؟)

.13 در مورد وسایلی که باید همرام ببرم سرچ کردم، یعنی همون اولین روزی که دارم میرم همه ی اینارو ببرم؟ یا وقتی رفتم اونجا چند روز بعد برمیگردیم خونه تا وسایل مورد نیازمونو بیاریم؟

.14 در بردن وسایل محدودیتی نداریم؟ مثلا من میخوام 30 تا کتاب ببرم مشکلی نیست؟
    حالا اگه به وسیله ای گیر بدن، باید این وسیله رو چکار کرد؟ باید بندازیمش؟ یا ازمون میگیرن و آخرسر بهمون برمیگردونن؟

.15 اتاق ها چند نفرست؟ وسایلامون امنیت داره؟ اصلا دوست ندارم کسی وسایلمو بدزده! من که نمیتونم همیشه همه چیزای مهمم رو همرام نگه داشته باشم پس باید چکار کرد؟

.16 کتابی مقاله ای چیزی نیست که مطالعه کنیم اطلاعات عمومیمون بالا بره در مورد خدمت؟ واسه این میگم که اگه فرمانده یه سوال پرسید ما سریع جواب بدیم تشویقی بگیریم خخخ
    مثلا بگه: کی میدونه پدافند یعنی چی؟ ما سریع بگیم ...
    البته چندتا سایت پیدا کردم ولی همشون تکراری بودن و فقط چند مورد اصطلاحات دوره آموزش رو گفتن. من یه چیز جامع میخوام که در مورد همه چی باشه حتی تفنگ ها، درجه های نظامی و غیره...

.17 کادری ها بیشتر با چه جور آدم هایی حال میکنن؟ یعنی اگه چجوری باشی ازت خوششون میاد؟ (همیشه خندون، اخمو، سرحال، با نظم، سنگین، کم حرف، سرخوش، با علم، احمق، با قابلیت، توسری خور، متدین، خجالتی، شجاع، باهوش، قوی و هیکلی، ورزشکار، ...)

.18 من زیاد آب میخورم (روزی 6 لیتر) و زیاد هم دستشویی میرم، مشکلی نداره؟
    و همینطور هم غذا (روزی 7 وعده) آیا امکان داره اونجا خودمون غذا درست کنیم؟
    یا مثلا دوست دختری، آشپزی چیزی پیدا کنیم که واسمون هر روز غذا بیاره! آیا اجازه میدن از بیرون کسی غذا بفرسته داخل؟ (من باید 20 تا سفیده تخم مرغ بخورم هر روز)

.19 اگه کارمون تا ساعت اداری باشه ]و اگه تو یه شهر دور باشیم[ بعد از ساعت 14 باید کجا بریم؟ یعنی باید خونه بگیریم اونجا؟ یا باید تو همون پادگان بمونیم؟ و یا اختیاریه؟

.20 و سوال آخر: من بدنسازی کار میکنم، اونجا باشگاهی چیزی نداره؟ با بردن پودر بدنسازی به داخل پادگان مشکلی ندارن؟ ( گلوتامین، پروتئین، مولتی ویتامین، کراتنین، پمپ ) و استروئید ها ( همون آمپول های بدنسازی )
    اگه اجازه نمیدن ببریم، میتونیم قاچاقی ببریم؟ یا هر روز میان چک میکنن وسایلامونو؟

ببخشید خیلی سوال پرسیدم، ولی اینا کاربردی هستن شاید به درد بقیه بخوره
    اگه لطف کنید جواب های جامع و کاملی بدید ممنون میشم
    هرکس هر موردی رو میدونه جواب بده لطفا
    ممنون از همتون

در آخر اگه کسی آشنایی داره که پول بگیره تا معاف کنه بهم خصوصی بگه
    شیرینی خودشم سر جاشه

7. بالای صفحه | پست شماره : 28

کاربر تاثیرگذار
    نام
    محمد
    محل اقامت
    Abadan
    شماره عضویت
    1100
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    238
    پسند گرفته
    436
    امتیاز کاربری
    771

سلام دوستان ..من این شرایط رو دارم چیکار باید بکنم تا معاف بشم
    کف پام صافه صافه خخخخ
    تک پسرم ( تک فررند نیستم از پسری تکم)
    سیکل سل هستم و دکترا از انجام فعالیت سنگین معافم کردن(پیاده روی.ورزش.و... حتی میگن که نباید عرق کنم)
    دکترا که میگن ندو..بعضی وقتها که لازمه یخورده که بدوم کلیه و طحال و ... میپیچه به هم پا درد میگیرم
    هنوز وقت دارم ولی دارم جلو جلو آمار میگیرم برم دنبالش
    پسندیده : masih

صفحه 4 از 15 نخستنخست 123456789101114 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع