مشاوره در مورد خدمت سربازی - صفحه 5
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 5 از 15 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29 تا 35 , از مجموع 105
  1. بالای صفحه | پست شماره : 29

کاربر متخصص آکواریوم آب شیرین
    نام
    مسیح
    شغل
    محصل
    محل اقامت
    اصفهان
    شماره عضویت
    439
    میانگین ارسال
    0.14
    پسند داده
    767
    پسند گرفته
    2,253
    امتیاز کاربری
    3642

پاسخ : مشاوره در مورد خدمت سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammaD.Gh نمایش پست ها
    سلام دوستان ..من این شرایط رو دارم چیکار باید بکنم تا معاف بشم
    کف پام صافه صافه خخخخ
    تک پسرم ( تک فررند نیستم از پسری تکم)
    سیکل سل هستم و دکترا از انجام فعالیت سنگین معافم کردن(پیاده روی.ورزش.و... حتی میگن که نباید عرق کنم)
    دکترا که میگن ندو..بعضی وقتها که لازمه یخورده که بدوم کلیه و طحال و ... میپیچه به هم پا درد میگیرم
    هنوز وقت دارم ولی دارم جلو جلو آمار میگیرم برم دنبالش
    داداش شما به احتمال زیاد معاف میشی چون اینطورهم ک میگی صافی کف پات صافی استخوانیه نه گوشتی سعیتو بکن معاف بشی نه معاف از رزم
    2 کاربر پسندیده اند: MohammaD.Gh,Rezaei
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 30

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1975
    میانگین ارسال
    0.05
    پسند داده
    150
    پسند گرفته
    98
    امتیاز کاربری
    197

سامانه استعلام وضعیت نظام وظیفه

بر روی لینک دریافت کد سخا کلیک کنید و با وارد کردن مشخصات کد را دریافت و سپس در صفحه اصلی لاگین کنید .

کد PHP:
    http://evazifeh.epolice.ir/faces/home?_adf.ctrl-state=9mxr8pm9_3 
    ویرایش توسط aligator : ۱۳۹۳-۰۷-۲۲ در ساعت 22:32 دلیل: تغییر لینک
    3 کاربر پسندیده اند: aligator,Rezaei,علی بختیاری
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

3. بالای صفحه | پست شماره : 31

کاربر تاثیرگذار
    نام
    محمد
    محل اقامت
    Abadan
    شماره عضویت
    1100
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    238
    پسند گرفته
    436
    امتیاز کاربری
    771

من رفتم و لوگین هم کردم ....هرکدوم رو میزنم میگه درخواستی یافت نشد!!
    برای ارائه مدارک و سابقه بیماری و ... کجا باید برم؟؟ لطفا کسی که تجربه ای داره یه توضیحی به ما بده

4. بالای صفحه | پست شماره : 32

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1975
    میانگین ارسال
    0.05
    پسند داده
    150
    پسند گرفته
    98
    امتیاز کاربری
    197

دوستان من قبل از دانشگاه سال 84 اموزشی توی سپاه افتادم حتی پادگان اموزشی رو هم برام مشخص کرده بودن + تاریخ اعزام، اما چند روز قبل از اعزام به خاطر قبولی دانشگاه معافیت تحصیلی گرفتم و اون قضیه دیگه کنسل شد .حالا میخام بدونم الان بعد از گذشت 10 سال و اتمام تحصیلات دانشگاهی وقتی دفترچه پر کردم دوباره توی سپاه میفتم یا ممکنه توی نیروی انتظامی یا ارتش هم بیفتم ؟ چون شنیدم میگن هر کس تو هر ارگانی که افتاده باشه بعد از دانشگاه دوباره توی همون ارگان میافته اما من فکر میکنم این مورد شامل کسایی میشه که سابقه داشته باشن و دست کم اموزشی رو تموم کرده باشن اما من که قبل از اعزام به اموزشی معافیت گرفتم و اصلا سابقه خدمت ندارم وضعیتم چه طوری میشه ؟ 100 درصدی دوباره میفتم سپاه ؟

اگه کسی میدونه لطفا راهنماییم کنه .
    پسندیده : hasoo

5. بالای صفحه | پست شماره : 33

مدیر انجمن اقتصادی
    نام
    حسن اسدی
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1385
    میانگین ارسال
    0.28
    پسند داده
    4,167
    پسند گرفته
    2,229
    امتیاز کاربری
    3097

نقل قول نوشته اصلی توسط bluetang نمایش پست ها
    دوستان من قبل از دانشگاه سال 84 اموزشی توی سپاه افتادم حتی پادگان اموزشی رو هم برام مشخص کرده بودن + تاریخ اعزام، اما چند روز قبل از اعزام به خاطر قبولی دانشگاه معافیت تحصیلی گرفتم و اون قضیه دیگه کنسل شد .حالا میخام بدونم الان بعد از گذشت 10 سال و اتمام تحصیلات دانشگاهی وقتی دفترچه پر کردم دوباره توی سپاه میفتم یا ممکنه توی نیروی انتظامی یا ارتش هم بیفتم ؟ چون شنیدم میگن هر کس تو هر ارگانی که افتاده باشه بعد از دانشگاه دوباره توی همون ارگان میافته اما من فکر میکنم این مورد شامل کسایی میشه که سابقه داشته باشن و دست کم اموزشی رو تموم کرده باشن اما من که قبل از اعزام به اموزشی معافیت گرفتم و اصلا سابقه خدمت ندارم وضعیتم چه طوری میشه ؟ 100 درصدی دوباره میفتم سپاه ؟

اگه کسی میدونه لطفا راهنماییم کنه .
    سلام دوست عزیز
    چون شما ورود پیدا نکردین به سربازی به هیچ عنوان ممکن نیست بر اساس سال 84 که افتادین سپاه بازم بیوفتین.
    این قضیه شامل کسایی میشه که قبلا حداقل آموزشی رو طی کردن توی سپاه که ادامه خدمت رو دوباره میوفتن سپاه مثل خودم!
    شما دفترچه پست کنی بسته به نیاز نیروهای مسلح ممکنه هرجایی بیوفتید.
    نظر شخصی من اینه که برید دنبال امریه شدن توی یه ارگانی
    پسندیده : bluetang

6. بالای صفحه | پست شماره : 34

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1975
    میانگین ارسال
    0.05
    پسند داده
    150
    پسند گرفته
    98
    امتیاز کاربری
    197

نقل قول نوشته اصلی توسط hasoo نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    چون شما ورود پیدا نکردین به سربازی به هیچ عنوان ممکن نیست بر اساس سال 84 که افتادین سپاه بازم بیوفتین.
    این قضیه شامل کسایی میشه که قبلا حداقل آموزشی رو طی کردن توی سپاه که ادامه خدمت رو دوباره میوفتن سپاه مثل خودم!
    شما دفترچه پست کنی بسته به نیاز نیروهای مسلح ممکنه هرجایی بیوفتید.
    نظر شخصی من اینه که برید دنبال امریه شدن توی یه ارگانی
    چه بد .واقعا کار اشتباهی بود که توی اون سن کم توی نزدیکترین شهر و بهترین ارگان افتادم اما نرفتم الان باید با این سن و سال و کلی وابستگی توی یه جای دور احتمالا خدمت کنم .والا امریه به این سادگی ها نیست دست کم ارشد میخاد هر چند برای لیسانس ها هم میشه اما اولویت با فوق هاست ضمن این که برای امریه فقط و فقط بند پ رو باید داشته باشی که متاسفانه من ندارم .به خدا حاضرم به جای 24 ماه 48 ماه امریه بشم ولی سربازی نرم .
    پسندیده : hasoo

7. بالای صفحه | پست شماره : 35

مدیر انجمن اقتصادی
    نام
    حسن اسدی
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1385
    میانگین ارسال
    0.28
    پسند داده
    4,167
    پسند گرفته
    2,229
    امتیاز کاربری
    3097

[QUOTE=bluetang;22181]چه بد .واقعا کار اشتباهی بود که توی اون سن کم توی نزدیکترین شهر و بهترین ارگان افتادم اما نرفتم الان باید با این سن و سال و کلی وابستگی توی یه جای دور احتمالا خدمت کنم .والا امریه به این سادگی ها نیست دست کم ارشد میخاد هر چند برای لیسانس ها هم میشه اما اولویت با فوق هاست ضمن این که برای امریه فقط و فقط بند پ رو باید داشته باشی که متاسفانه من ندارم .به خدا حاضرم به جای 24 ماه 48 ماه امریه بشم ولی سربازی نرم .[/QUOT]

دوست عزیز
    پارتی نمی خواد شما راحت میتونی امریه آموزش و پرورش بشی چون آموزش و پرورش فوق لیسانس نمیخواد فقط لیسانس به پایین!
    شما برو تو سازمان آموزش و پرورش شهرتون ببین کی نام نویسی می کنن برا سرباز معلمی. معمولا برج 11 12 اسم مینویسن که اون زمان شما باید برا سربازی اسم نوشته باشی که برگ سبزت خورده باشه برا برج 12 یا سال آیندش.
    به همین راحتی
    3 کاربر پسندیده اند: aligator,bluetang,kalantar.yahya

صفحه 5 از 15 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع