مشاوره در مورد نگهداری از جراح ها - صفحه 2
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 8 تا 10 , از مجموع 10
  1. بالای صفحه | پست شماره : 8

نویسنده و سردبیر نشریه آبزیان
    شغل
    نویسنده ی کتاب و سر دبیر مجله
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    28
    میانگین ارسال
    0.09
    پسند داده
    139
    پسند گرفته
    1,467
    امتیاز کاربری
    2779

پاسخ : مشاوره در مورد نگهداری از جراح ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bluetang نمایش پست ها
    والا اقای مرادی قبلا راجب این موارد هم باهاش بخث کردم و میگفت اینطور نبوده خودمم چند بار باهاش موقع خرید رفتم بعضی وقتها ماهی های داغونی میخره که منه بی تجربه هم حاضر نیستم بخرم .شاید براتون خنده دار باشه اما خودش میگفت من اصلا به ماهی ها نمیرسم و ماهی رو همینطوری و در بدترین شرایط وارد اکواریوم میکنم و دلیل زنده موندنشون اینه که مومن هستم .میگفت چون خیلی ادم مومنی هستم خدا یه کاری میکنه که ماهی ها نمیرن تا گناهش بیفته گردنم واسه همین اگه ماهی مریض هم بخرم زنده میمونه .به نظر شما راست گفته یا دستمون انداخته؟

سلام
    مومن بودن چه ربطی به نگهداری ماهی داره!! یا شما رو دست انداخته یا واقعاً خودش به این موضوع اعتقاد داره !!! و یا شایدم شما ما رو دست انداختی!
    2 کاربر پسندیده اند: bluetang,siamak398
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 9

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1975
    میانگین ارسال
    0.05
    پسند داده
    150
    پسند گرفته
    98
    امتیاز کاربری
    197

نقل قول نوشته اصلی توسط S.H.Moradi نمایش پست ها
    سلام
    مومن بودن چه ربطی به نگهداری ماهی داره!! یا شما رو دست انداخته یا واقعاً خودش به این موضوع اعتقاد داره !!! و یا شایدم شما ما رو دست انداختی!
    دست شما درد نکنه اقای مرادی .یعنی من اینقدر بیکارم که بیام شما رو دست بندازم .مگه مرض دارم ؟ خودش اینو میگفت اما طوری حرف میزد که معلوم نبود منو دست انداخته یا به خاطر اعتقاده خودشه .کلا فکر کنم مخش هم تعطیل بود.شایدم راست باشه .شما فرض کن کسی که کار خلاف میکنه یا حروم خوره تو زندگیش بلاهای زیادی سرش میاد اما کسی که مومن باشه وسط اتوبان هم که وایسه ماشین زیرش نمیکنه چون خدا هم کمکش میکنه .نمیدونم والا .اما فکر نمیکردم شما این حرف رو به من بزنی.
    پسندیده : siamak398
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

3. بالای صفحه | پست شماره : 10

نویسنده و سردبیر نشریه آبزیان
    شغل
    نویسنده ی کتاب و سر دبیر مجله
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    28
    میانگین ارسال
    0.09
    پسند داده
    139
    پسند گرفته
    1,467
    امتیاز کاربری
    2779

نقل قول نوشته اصلی توسط bluetang نمایش پست ها
    دست شما درد نکنه اقای مرادی .یعنی من اینقدر بیکارم که بیام شما رو دست بندازم .مگه مرض دارم ؟ خودش اینو میگفت اما طوری حرف میزد که معلوم نبود منو دست انداخته یا به خاطر اعتقاده خودشه .کلا فکر کنم مخش هم تعطیل بود.شایدم راست باشه .شما فرض کن کسی که کار خلاف میکنه یا حروم خوره تو زندگیش بلاهای زیادی سرش میاد اما کسی که مومن باشه وسط اتوبان هم که وایسه ماشین زیرش نمیکنه چون خدا هم کمکش میکنه .نمیدونم والا .اما فکر نمیکردم شما این حرف رو به من بزنی.

منظوری نداشتم همینطوری گفتم !
    مسائل اعتقادی ربطی به نگهداری صحیح از ماهی ها نداره
    کسی که مومن واقعی باشه ماهی ها رو تو شرایط بد نگهداری نمیکنه !
    2 کاربر پسندیده اند: bluetang,Rezaei

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع