اخبار روز ( ایران و جهان ) - صفحه 2
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8 تا 14 , از مجموع 24
  1. بالای صفحه | پست شماره : 8

کاربر پیشکسوت
    نام
    یحیی میرکمالی
    شغل
    بیکار علاف میچرخیم تا پنچر شیم
    محل اقامت
    ایران
    شماره عضویت
    683
    میانگین ارسال
    0.26
    پسند داده
    4,889
    پسند گرفته
    3,910
    امتیاز کاربری
    6992

پاسخ : اخبار روز ( ایران و جهان )

وقوع حادثه ای وحشتناک در بانکی در آلمان
    سارقان مسلح پس از انفجار بانکی در برلین آلمان تمامی پول‌های بانک را به سرقت بردند.

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایران، انفجار در ساعت 6 و 50 دقیقه صبح دوشنبه گذشته اتفاق افتاد و شدت انفجار به حدی بود که بسیاری از ساکنان منطقه را از خواب بیدار کرد.پس از فرار دزدان در حالی که شعله‌های آتش از داخل بانک زبانه می‌کشید، مأموران آتش‌‌نشانی به محل حادثه شتافتند و تلاش برای فرو نشاندن حریق را آغاز کردند.

به گفته یک شاهد، سارقان پس از انفجار و ربودن کیسه‌های پول سوار یک اتومبیل نقره‌ای رنگ شده‌ و محل حادثه را ترک کرده‌اند. پلیس می‌گوید سقف، دیوارها و بسیاری از قسمت‌های بانک سوخته و فروریخته است. اکنون جست‌وجوها برای دستگیری دزدان ادامه دارد ولی تاکنون هیچ ردی از آنها به دست نیامده است.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

بارندگی در اهواز حدود یک هزار نفر را راهی مراکز درمانی کرد

اهواز - ایرنا - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپوراهواز گفت: به دنبال بارندگی های دوشنبه شب گذشته تاکنون حدود یک هزار نفر با علایم بیماری های تنفسی به مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه مراجعه کردند.

دکتر 'ایرج نظری' روزچهارشنبه' در گفت و گو با ایرنا افزود: این بیماران به صورت سرپایی درمان و ترخیص شدند و هیچ گونه بیمار بدحالی در هیچ کدام از بیمارستان ها و مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه بستری نشد.

وی گفت: هرچند که ممکن است تعدادی از این موارد نیز به علت حساسیت های معمول فصلی باشد ولی به علت اینکه بعد از بارندگی ایجاد شده ممکن است با موضوع بارندگی ارتباط داشته باشد.

نظری خاطرنشان کرد: بیمارستان های استان در همین راستا در حال آمادگی کامل هستند و جلسات متعددی نیز با حضور رییس دانشگاه در این ارتباط گرفته شده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز تصریح کرد: تمام نیازهای احتمالی نیز تهیه شده و تدابیر لازم برای وقوع بحران احتمالی اتخاذ شده است.

پارسال نیز به دنبال بارندگی هایی که بعضا از آن به عنوان باران های اسیدی نام برده شد شمار زیادی از شهروندان دچار مشکل تنفسی شده و به مراکز درمانی و بیمارستان های استان خوزستان بویژه اهواز مراجعه و مورد درمان قرار گرفتند.

در این سال بدنبال این حادثه مدیرکل محیط زیست استان خوزستان با بیان اینکه عوامل این حادثه در دست بررسی است گفته بود که آلودگی تاسیسات نفتی و صنعتی، آتش زدن مزارع نیشکر، انباشت زباله، سکون هوا و رطوبت 95 درصدی از جمله عوامل باران های اسیدی در اهوازند.

--------- ادغام پست ( فاصله بین ارسالها جهت ادغام نشدن حداقل باید 15 دقیقه باشد ) ------------

زمین لرزه‌ای به بزرگی 3.7 ریشتر لحظاتی پیش منطقه گلزار سیرجان را لرزاند.
    به گزارش بولتن نیوز،این زمین لرزه ساعت 15 و 32 دقیقه و 16 ثانیه امروز در عمق 3 کیلومتری زمین به وقوع پیوست.
    مختصات این زمین لرزه 56.98 طول جغرافیایی و 29.75 عرض جغرافیایی اعلام شده است.
    گلزار در فاصله 60 کیلومتری کرمان واقع است.
    4 کاربر پسندیده اند: aligator,faezeh.aqua,hasoo,rohollajalili
    برای اثر گذاشتن روی دیگران اخم نکن
    پیشانیت چروک میشود ...

از لبخندت استفاده کن !

زیبائی دندانهایت تاثیر بیشتری دارند

مزرعه کوچک ما

آکواریوم های من
    محک : حمایت از کودکان سرطانی

2. بالای صفحه | پست شماره : 9

کاربر پیشکسوت
    نام
    یحیی میرکمالی
    شغل
    محل اقامت
    ایران
    شماره عضویت
    683
    میانگین ارسال
    0.26
    پسند داده
    4,889
    پسند گرفته
    3,910
    امتیاز کاربری
    6992

بدن بی جان 4 نوزاد در انبار پیدا شد

پلیس کانادا از کشف اجساد چهار نوزاد در یک انبار خبر داد.
    به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایسنا، پلیس کانادا در پی دریافت تماسی از یکی از کارگران این انبار به محل اعزام شد و بقایایی از اجساد این چهار نوزاد را پیدا کرد.

بازرسان این پرونده با بیان اینکه بررسی هویت این اجساد در حال انجام است اظهار داشتند: به نظر نمی‌آید این اجساد با هیچ یک از نوزادانی که پیش از این مفقود شدن آنان گزارش شده بود ارتباطی داشته باشند. همچنین مشخص نیست چه مدت زمانی از گذاشتن آنان داخل این انبار می‌گذرد.

پلیس کانادا در حال بررسی علت مرگ این نوزادان و جمع آوری اطلاعات برای روشن شدن جزئیات بیشتر این جنایت است.

--------- ادغام پست ( فاصله بین ارسالها جهت ادغام نشدن حداقل باید 15 دقیقه باشد ) ------------

مرگ فجیع زن باردار مقابل چشمان فرزندانش

مرد افغاني که زن باردار را مقابل چشمان ۲ دختر خردسال وي به طرز فجيعي کشته بود، صبح روز گذشته در بازسازي صحنه جنايت ضمن اعتراف صريح به قتل زن جوان، سرقت ۶ ميليون تومان وجه نقد را انکار کرد.

ه گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از خراسان، مردي حدود ۴۵ ساله که فقط ۴ ساعت پس از ارتکاب جنايت فجيع در مشهد و با صدور دستورات ويژه از سوي «قاضي موحدي راد» در تربت حيدريه دستگير شد صبح روز گذشته در حالي که حلقه هاي قانون بر دستانش گره خورده بود مقابل دوربين قوه قضاييه قرار گرفت و در تشريح ماجرا گفت: چند روز قبل از جنايت، به خاطر مسائل مالي با يکي از هموطنانم درگير شده بودم که ۲ روز بعد ديگران ما را با هم آشتي دادند.

همسر دوستم يکي از بستگانم بود و به همين دليل آن ها وقتي خودرويي را خريد و فروش مي کردند مجبور بودند تا سند آن را به نام همسرمن که ايراني بود ثبت کنند و همسرم مدام براي انجام کارهاي آن ها، سوار خودروي شان مي شد و به اين طرف و آن طرف مي رفت. من از اين موضوع ناراحت بودم تا اين که بيست و سوم اسفند سال گذشته، وارد منزل هموطنم در بولوار دوم طبرسي شدم. مي دانستم همسر او در منزل تنهاست. وقتي وارد اتاق شدم او در حال شکستن پسته بود و ۲ دختر خردسالش کنار ديوار نشسته بودند. چون خيلي به خانه آن ها مي رفتم فرزندانش مرا عمو صدا مي زدند.

متهم اين پرونده جنايي ابتدا سعي مي کرد با تناقض گويي چنين وانمود کند که جنايت را مقابل چشمان فرزندان مقتول انجام نداده است اما وقتي با سوالات تخصصي قاضي ويژه قتل عمد روبه رو شد به ناچار حقيقت ماجرا را بيان کرد و گفت: چاقويي را از روي گاز منزل آن ها برداشتم و در يک لحظه ضربه اي به شکم زن ۲۵ ساله زدم. زن در حالي که ناله مي کرد از فرزندانش خواست تا همسايگان را خبر کند و من در حالي که ۲ ضربه ديگر هم به پشت او وارد مي کردم به طرف حياط دويدم و ۲ دختر خردسال را که وحشت زده گريه مي کردند به داخل اتاق کشيدم.

آن ها از ترس مي لرزيدند که هر دو نفرشان را درون حمام انداختم و زنداني کردم. اين مرد جنايتکار در حالي سرقت پول ها و مدارک داخل صندوقچه را انکار مي کرد که دختر ۶ ساله مقتول ساعتي پس از ارتکاب قتل به قاضي «موحدي راد» گفته بود، من و خواهرم کنار ديوار نشسته بوديم که عمو (متهم) با چاقو مادرم را زد و پس از آن هم کليد صندوقچه را از گردن مادرم بيرون کشيد و پول ها را برداشت!

متهم اين پرونده جنايي که به شيشه و ترياک اعتياد داشت و مدعي بود از ۳۰ سال قبل در ايران زندگي مي کند در ادامه بازسازي صحنه جنايت خود گفت: پول ها را من سرقت نکردم! و پول هايي که هنگام دستگيري ام کشف شد متعلق به خودم بود که پس انداز کرده بودم! در اين لحظه مقام قضايي پرسيد چگونه هر روز که سر کار مي رفتي اين همه پول را هم با خودت مي بردي؟ متهم که پاسخي در برابر اين سوال نداشت پس از مدتي سکوت ادامه داد: ولي آن پول ها را سرقت نکردم!!

وي اضافه کرد: پس از قتل به تربت حيدريه رفتم اما هنوز تازه به منزل يکي از آشنايانم وارد شده بودم که مأموران انتظامي به سراغم آمدند و دستگير شدم. وي درباره اسناد و مدارک شناسايي همسر مقتول نيز که از کيف وي کشف شده بود گفت: آن ها را خودش به من داده بود و من سرقتي انجام ندادم! شايان ذکر است: در آغاز بازسازي صحنه قتل، ابتدا کارآگاه سلطانيان (افسر پرونده) توضيحاتي را درباره چگونگي ماجرا و دستگيري متهم مقابل دوربين قوه قضاييه ارائه کرد و در پايان نيز قاضي موحدي راد با صدور قرار قانوني، عامل اين جنايت هولناک را روانه زندان کرد تا بررسي هاي بيشتري درباره ادعاهاي وي صورت گيرد.

سابقه خبر
    بيست و سوم اسفند سال گذشته، تلفن قاضي ويژه قتل عمد به صدا درآمد و مأموران کلانتري طبرسي شمالي از وقوع جنايتي هولناک در خيابان شهيد قرباني خبر دادند. بررسي هاي قاضي موحدي راد نشان داد زن ۲۵ ساله افغاني در حالي با ضربات چاقو به قتل رسيده است که ۲ دختر ۳ و ۶ ساله مقتول شاهد جنايت بوده اند و با صدور دستورات ويژه اي از سوي مقام قضايي، کارآگاهان متهم را ۴ ساعت بعد در تربت حيدريه ردزني و دستگير کردند که وي پس از انتقال به مشهد به ارتکاب جنايت اعتراف کرد. وي گفت: من نمي دانستم زن جوان جنيني ۷ ماهه را باردار است.

مادر بیرحم، جان کودک دو ساله اش را گرفت

پلیس «لنکشایر» انگلیس زن و شوهر معتادی را در رابطه با مرگ دختربچه دو ساله خانواده که با خوردن متادون به قتل رسیده بود، بازداشت کرد.

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایران، این دختربچه انگلیسی به نام «سوفی جونز» ماده مخدر را از طریق شیشه شیر نوشیده بود که مأموران «میشل کینگ» مادر کودک و «بری جونز» ناپدری کودک را بازداشت کردند، ولی پس از بازجویی، مادر کودک مقصر شناخته شد.

این زن گفت به طور اشتباهی مخدر متادون را در شیشه شیر دخترش ریخته است. شواهد و مدارک پلیس حاکی است هر دو متهم از ماه‌ها قبل به هروئین معتاد بوده‌اند و برای تهیه پول مواد مخدر، دست به قاچاق و خرده‌فروشی مواد مخدر نیز می‌زدند. پزشکان تأیید کرده‌اند که سوفی بر اثر استفاده از مواد مخدر دچار استفراغ و تهوع و در نهایت مسمومیت و مرگ شده است.

وقوع فاجعه ای مرگبار برای دانش آموزان کرمانی

بر اثر واژگوني يکدستگاه وانت حامل دانش‌آموزان در قلعه گنج استان کرمان 3 دانش‌آموز جان باختند و 3 تن ديگر مجروح و راهي بيمارستان شدند.

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ابتکار، برابر اعلام مرکز فرماندهي و کنترل پليس کرمان، ساعت 16 و 30 دقيقه روز دوشنبه يکي از اهالي روستاي آزادشهر شهرستان قلعه گنج اين تماس بلافاصله تيم‌هاي گشت انتظامي و پليس‌راه به همراه تيم‌هاي امداد و نجات به صحنه اعزام شدند.

در بررسي صحنه تصادف از سوي پليس مشخص شد يک دستگاه خودرو پيکان وانت به رانندگي فردي 35 ساله در حالي که تعدادي مسافر دانش‌آموز در قسمت بار خودرو سوار کرده و از طرف کهنوج به سمت قلعه‌گنج در حال حرکت بوده از مسير منحرف و واژگون شد.

بر اثر اين حادثه، «يونس چليپا» 15 ساله فرزند محمد، «عليرضا چليپا» 16 ساله فرزند رضا حين انتقال و «دانيال غلامي»15 ساله فرزند اسحاق در بيمارستان جان باختند.

در اين واژگوني،«يونس پيش‌بين» 15 سالهفرزند ناصر، «مظاهر محمودي»14 ساله فرزند پيرداد و «شهرام غلامي» 16ساله فرزند ابراهيم نيز در اين حادثه مجروح و به بيمارستان منتقل شدند. کارشناس تصادفات ناتواني راننده در کنترل خودرو را علت وقوع اين حادثه اعلام کرد.

تعرض وحشیانه دو جوان به زن صاحب خانه

دو مرد جوان شیطان صفت که پس از سرقت طلا و اموال طعمه‌های خود اقدام به آزار و اذیت شاکیان می‌کردند با تلاش پلیس دستگیر شدند.

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از جام جم،در تاریخ 21/05/1393 فردی با مراجعه به کلانتری 119 مهرآباد جنوبی به مأمورین اعلام کرد: زمانیکه در محل کار حضور داشتم، دو سارق جوان با تهدید سلاح سرد وارد خانه ام شده و متأسفانه ضمن آزار و اذیت همسرم، اقدام به سرقت کلیه وجوه نقد و طلا و جواهرات داخل خانه کرده اند.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "سرقت منزل با سلاح سرد همراه با آزار و اذیت" ، پرونده به دستور شعبه سوم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .با توجه به حساسیت پرونده ، بلافاصله تحقیقات جهت شناسایی متهمین در دستور کار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

همسر مالباخته پس از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : در ساعت 10:00 مورخه 21/05/1393 آقایی زنگ آیفون را زد و گفت : طوطی ما در پشت بام خانه شماست اما من از او خواستم تا زنگ طبقه سوم را بزند ؛ پس از چند دقیقه همین شخص ، مجددا زنگ زد و گفت: طبقه سوم پاسخگو نیست؛ لطفا در را باز کنید. من همسایه تان هستم.

من نیز به تصور اینکه این شخص واقعا همسایه است در را باز کردم؛ بعد از چند لحظه، زنگ واحد ما زده شد و همین شخص درخواست کلید پشت بام را از من کرد؛ بدون آنکه در واحد آپارتمان خودمان را باز کنم درخواست کردم تا کلید پشت بام را از واحد طبقه چهارم بگیرد اما بعد از چند دقیقه دوباره زنگ خانه زده شد و همین شخص مدعی شد که طبقه چهارم او را نزد من فرستاده است. به محض اینکه در واحد را باز کردم، جوانی حدوداً 24-22 ساله وارد خانه شد و با تهدید چاقو مرا مجبور به سکوت کرد.

آن جوان با تهدید اقدام به گرفتن طلا و جواهرات کرد؛ زمانیکه این جوان مشغول بررسی طلاها بود تصمیم گرفتم تا از خانه فرار کنم اما این شخص به زور و با تهدید چاقو مانع از خروج بنده از خانه شد. این فرد تهدید کرد اگر سر و صدا کنی، تو را می کشم. بعد مرا به داخل یکی از اتاق ها برد و غیره؛ پس از آن و از طریق پنجره مشرف به داخل کوچه نفر دوم را صدا زد و نفر دوم نیز... پس از آن مرا در داخل یکی از اتاق ها حبس کرده و هر دو نفر از خانه خارج شدند پس از چند دقیقه و در حالیکه بسیار ترسیده بودم ، زمانیکه دیگر صدایی نمی آمد از اتاق بیرون آمدم و دیدم که آنها رفته اند.

کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی، در سلسله اقدامات پلیسی خود اقدام به چهره نگاری تصاویر دو سارق کرده و با بهره گیری از بانک اطلاعات مجرمین سابقه دار موفق به شناسایی "فرشاد . ق" ( 21 ساله ) شدند که برابر سوابق موجود در پرونده اش ، در سال 1391 به اتهام کیف قاپی توسط پلیس آگاهی شهریار دستگیر و روانه زندان شده بود. با شناسایی تصاویر "فرشاد . ق" از سوی شاکیه ، دستگیری وی در دستور کار کاراگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و کارآگاهان با انجام تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه فرشاد در منطقه نسیم شهر (اکبرآباد ) – خیابان شهید رجایی شدند .

در زمان اجرای عملیات دستگیری ، فرشاد با اطلاع از حضور کارآگاهان در پشت درب خانه قصد داشت تا از بالکن منزل و از طبقه چهارم فرار کند و با این هدف به پشت بام ساختمان دو طبقه ای در کوچه پشتی پرید اما با این وجود کارآگاهان که تمامی احتمالات فرار متهم را پیش بینی کرده بودند ، نهایتا با شلیک چند تیر هوایی موفق به دستگیری وی شدند.

با دستگیری متهم، بلافاصله تحقیقات در همان محل دستگیری و جهت شناسایی دیگر متهم پرونده آغاز شد ؛ فرشاد که چاره ای جز اعتراف و معرفی همدست خود نداشت، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: به همراه یکی از دوستانم بنام محسن به منزلی رفتیم که تنها یک خانم جوان داخل خانه حضور داشت. ابتدا من پائین و در داخل کوچه بر روی موتور منتظر ماندم و محسن به تنهایی داخل ساختمان شد؛ پس از مدتی محسن از داخل پنجره مرا صدا زد و من هم رفتم داخل و ....

با شناسایی مخفیگاه "محسن . الف" ( 22 ساله ) در منطقه نسیم شهر ( اکبراباد ) – شهرک اورین، کارآگاهان به این شهرک رفته و در حالیکه محسن قصد داشت تا با یک دستگاه موتورسیکلت از شهرک خارج شود ، وی را شناسایی و دستگیر کردند. محسن پس از انتقال به اداره شانزدهم ، در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: با موتور و به همراه فرشاد در منطقه مهرآباد جنوبی در حال پرسه زنی و چرخیدن بودیم که متوجه باز بودن درب پارکینگ یک خانه شدیم؛ فرشاد پیش موتور ماند و من رفتم زنگ یکی از طبقات را زدم و به زن صاحبخانه گفتم "طوطی ام به پشت بام ساختمان افتاده؛ لطف کنید کلید پشت بام را بدهید.

چند بار اول خانم صاحبخانه از من درخواست کرد تا کلید پشت بام را از سایر واحدها بگیرم اما نهایتا به اصرار بنده در خانه را باز کرد و من نیز با چاقویی که داشتم او را تهدید کردم و داخل خانه شدم. دیدم که به جز آن خانم جوان کس دیگری داخل خانه نیست؛ به او گفتم: پول ها و طلاهایت را نشان بده که درب کمد را باز کرد و من تمامی طلاها را سرقت کردم. محسن در خصوص آزار و اذیت شاکیه نیز به کارآگاهان گفت: پس از سرقت طلاها، شاکیه را مورد آزار و اذیت قرار داده از طریق پنجره، فرشاد را صدا کردم و او نیز بالا آمد و ...؛ بعد از آن، تمامی طلا و جواهرات داخل خانه را برداشتیم و با موتور فرار کردیم.

در بازرسی از مخفیگاه متهمین، کارآگاهان موفق به کشف تعدادی گوشی تلفن همراه شدند که با بررسی سوابق آنها مشخص شد که تمامی گوشی ها دارای سابقه سرقت به شیوه کیف قاپی و موبایل قاپی هستند. متهمین در ادامه اعترافات خود صراحتا عنوان کردند که در مناطق "غرب" و "جنوب غرب" شهر تهران ، اقدام به کیف قاپی ، موبایل قاپی و گردنبند قاپی کرده اند که با بررسی سوابق سرقت های مشابه تعدادی از شکات پرونده های سرقت در شهرک آزادی ، خیابان پیامبر ، بلوار فردوس شناسایی و به اداره شانزدهم دعوت شدند.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به متأهل بودن هر دو متهم عنوان داشت: هر دو متهم پرونده متأهل بوده و حتی یکی از متهمین بنام "محسن . الف" دارای سه فرزند ! می باشد.

سرهنگ آریا حاجی زاده با اشاره به دستور انتشار بدون پوشش تصاویر هر دو متهم پرونده، گفت: دستور انتشار بدون پوشش تصاویر هر دو متهم از سوی مقام محترم قضایی صادر شده است ؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگان احتمالی که موفق به شناسایی تصاویر متهمین شدند دعوت می شود تا جهت طرح و پیگیری شکایات خود به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه نمایند.

باران های سنگین در نیکاراگوئه 25 قربانی بر جا گذاشت

مادرید- ایرنا- به دلیل باران های سنگینی که از دو هفته قبل در نیکاراگوئه می بارد ، تاکنون 25 نفر جان خود را از دست داده ، بیش از 60 هزار نفر آواره شده اند و دست کم شش هزار و یکصد واحد مسکونی آسیب دیده یا به زیر آب رفته است.

به گزارش ایرنا به نقل از روزنامه ال موندو اسپانیا، 'روساریو موریو' سخنگوی دولت نیکاراگوئه روز چهارشنبه ضمن اعلام آمارهای مذکور ، تصریح کرد که در ساعت های گذشته ، آسیب های بسیار شدیدی به دلیل طغیان چندین رودخانه در استان های 'ماتاگالپا' و 'استلی' واقع در شمال کشور به بار آمده است و تمامی مدارس روستایی این استان ها تعطیل شده اند .

وی ادامه داد: باران ها و سیلاب ها موجب اشباع زمین ها و مسدود شدن جاده های روستایی شده و ارتباط تعداد بیشماری از روستاها را قطع ارتباط کرده است .

موریو همچنین گفت که روز سه شنبه دو رانش زمین در دامنه های غربی آتشفشان 'کنسپسیون' در جزیره 'اومتپه' واقع در جنوب نیکاراگوئه صورت گرفت و این در حالی است که باران ها در روزهای دوشنبه و سه شنبه نیز در حوادث مشابهی در این کشور امریکای مرکزی به بار آورده بود.

سخنگوی دولت نیکاراگوئه که همسر 'دانیل اورتگا' همسر رئیس جمهوری کشور است، خاطرنشان کرد که دولت تاکنون آمار 60 هزار و یک صد نفر آواره را از 262 ناحیه در دست دارد در حالی نزدیک به پنج هزار و 500 نفر دیگر در پناهگاه های موقت به سر می برند .

به گفته موسسه مطالعات ارضی نیکاراگوئه ، باران ها در 17 استان کشور شدید بوده است و انتظار می رود به دلیل وجود یک سامانه فشار پایین جوی و افزایش باد مرطوبی که از اقیانوس آرام می وزد، این بارشها همچنان تداوم یابد .

2 کاربر پسندیده اند: faezeh.aqua,hasoo
    پیشانیت چروک میشود ...

از لبخندت استفاده کن !

مزرعه کوچک ما

آکواریوم های من

3. بالای صفحه | پست شماره : 10

کاربر پیشکسوت
    نام
    یحیی میرکمالی
    شغل
    محل اقامت
    ایران
    شماره عضویت
    683
    میانگین ارسال
    0.26
    پسند داده
    4,889
    پسند گرفته
    3,910
    امتیاز کاربری
    6992

با عوامل شوخی «آبپاشی» برخورد قاطع می‌شود

رییس کل دادگستری استان تهران گفت: دستگاه قضایی با افرادی که تحت عنوان اسید اقدام به پاشیدن آب به صورت زنان می‌کنند، برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد؛ زیرا تهدید افراد و سلب امنیت و آسایش شهروندان در زمره مصادیق مجرمانه به شمار می‌آید.

رییس کل دادگستری استان تهران:

با عوامل شوخی «آبپاشی» برخورد قاطع می‌شود
    به گزارش قدس آنلاین غلامحسین اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در رابطه با حادثه اسیدپاشی اخیرا در استان اصفهان اظهار کرد: آن‌چه که اتفاق افتاده حادثه بسیار تلخ و عمل مجرمانه زشت ضدبشری و ضداخلاقی است.
    وی ادامه داد: پیگیری‌های جدی از سوی همکاران قضایی در دادگستری استان اصفهان انجام شده و پلیس برای شناسایی این فرد یا افراد جنایتکار اقدامات خوبی را انجام داده است. همچنین بنا بر گزارش فرماندهای ناجا سرنخ‌هایی درباره عامل این جنایت به دست آمده است.
    رییس کل دادگستری استان تهران خاطرنشان کرد: دادستان کل کشور تاکیداتی را در رابطه با پیگیری این موضوع داشته‌اند. همچنین عزم دستگاه قضایی بر برخورد جدی با بروز این قبیل حوادث است. قطعا دستگاه قضایی برخورد شایسته و مناسبی را در رابطه با این موضوع انجام خواهد داد.
    اسماعیلی تاکید کرد: این اقدام یک عمل فجیع و یک اقدام مغایر با اصول اخلاقی و انسانی است.
    وی با بیان این‌که «این عمل فجیع هیچگونه ارتباطی با فریضه انسانی امر به معروف و نهی از منکر ندارد» گفت: حاشیه‌ای برای این موضوع توسط برخی از جریانات معاند با نظام و گروه‌هایی که با اقدامات دلسوزان و متدینی که در مسیر احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر تلاش می‌کنند، انجام شد.
    رییس کل دادگستری استان تهران با بیان این‌که «این انتصاب و حاشیه بوجود آمده یک اقدام زننده دیگر است» اظهار کرد: می‌توان گفت ظلم و زشتی این انتصاب از نفس عمل بیشتر است زیرا بررسی‌هایی که انجام شده نشان می‌دهد این اقدامات هیچگونه ارتباطی با جریانات متدین، دلسوز و معتقدین به اجرای امر به معروف و نهی از منکر ندارد و انتصاب آن نیز یک اقدام غیراخلاقی بوده که متاسفانه توسط برخی رسانه‌ها به آن دامن زده شده است.
    اسماعیلی درباره این‌که افرادی با تکرار این عمل به نحو دیگری در برخی از شهرها باعث بوجود آمدن رعب و وحشت بین بانوان می‌شوند، گفت: هم عمل اسیدپاشی اقدام ضدانسانی است و هم اقدامی که در رسانه‌ها مطرح شده که متاسفانه برخی از جوانان از سر شوخی اقدام به پاشیدن آب به صورت زنان می‌کنند. درست است که این موضوع عنوانش اسیدپاشی نیست اما تهدید افراد و سلب امنیت و آسایش شهروندان در زمره مصادیق مجرمانه به شمار می‌آید.
    رییس کل دادگستری استان تهران با بیان این‌که «ایجاد امنیت و آسایش شهروندان مورد اهتمام دستگاه‌های امنیتی و قضایی است» تصریح کرد: افرادی که با این قبیل اقدامات آرامش و آسایش شهروندان را سلب کنند قطعا با آن‌ها برخورد قاطع و قانونی خواهد شد.
    وی ادامه داد: قانونگذار برای کسانی که با هیاهو و جنجال موجب سلب آسایش شهروندان می‌شوند مجازات در نظر گرفته است،بنابراین با این قبیل اقدامات برخورد قاطع خواهد شد.
    اسماعیلی در پایان گفت: دستگاه قضایی و دادگستری استان تهران اعلام می‌کند که با عوامل اینگونه رفتارهای زشت با جدیت برخورد می‌کند.
    5 کاربر پسندیده اند: adn,aligator,faezeh.aqua,hasoo,Rezaei
    پیشانیت چروک میشود ...

از لبخندت استفاده کن !

مزرعه کوچک ما

آکواریوم های من

4. بالای صفحه | پست شماره : 11

کاربر پیشکسوت
    نام
    یحیی میرکمالی
    شغل
    محل اقامت
    ایران
    شماره عضویت
    683
    میانگین ارسال
    0.26
    پسند داده
    4,889
    پسند گرفته
    3,910
    امتیاز کاربری
    6992

فرمانده انتظامی شهرستان "ایرانشهر"استان سیستان و بلوچستان از دستگیری سارق مسلح معروف به "موشک" با هفت فقره سرقت مسلحانه در این شهرستان خبر داد.
    سرهنگ "محمد دفتری" در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، در بیان جزئیات این خبر گفت: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر اقدامات اطلاعاتی خود را برای شناسایی و پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیزمنطقه آغاز کردند.

این مقام مسئول ادامه داد: ماموران پس از شناسایی سارق مسلح شهرستان که معروف به موشک بود با استفاده از منابع اطلاعاتی فرد مورد نظر را که در حال تردد در خیابان بود در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر تصریح کرد: با انتقال فرد مورد نظر به پلیس آگاهی و انجام تحقیقات فنی توسط کارآگاهان پلیس این متهم به هفت فقره سرقت و شرارت مسلحانه اعتراف کرد.

سرهنگ" محمد دفتری" با اشاره به اینکه تاکنون این سارق توسط چند شاکی مورد شناسایی قرار گرفته خاطر نشان کرد: یک قبضه سلاح کلت کمری به همراه مهمات مربوطه از این سارق کشف شده است.

سحرگاه امروز حکم قصاص ریحانه جباری متهم به قتل فردی به نام مرتضی عبدالعلی سربندی به موقع اجرا گذارده شد.
    به گزارش بولتن نیوز، در پی انتشار مطالبی در برخی سایت‌های خبری در خصوص پرونده‌ی موضوع محکومیت ریحانه جباری ملایری فرزند فریدون و با عنایت به اجرای حکم قصاص نفس در خصوص وی در تاریخ 1393.08.03 ، پایگاه اطلاع رسانی دادستانی تهران به منظور تنویر افکار عمومی، شرحی از پرونده‌ قضایی نامبرده را به شرح زیر اعلام می‌کند:

در پی گزارش ارتکاب یک فقره قتل عمد فردی به نام مرحوم "مرتضی عبدالعلی سربندی" در تاریخ شانزدهم تیرماه سال 1386 و پس از کشف تلفن همراه مقتول و دسترسی به آخرین تماس وی با فردی به نام ریحانه جباری، نامبرده به عنوان مظنون ارتکاب قتل تحت تعقیب قرار می‌گیرد. با مراجعه ماموران به محل اقامت ریحانه جباری، از منزل او یک عدد کارد آشپزخانه‌ی آغشته به خون و جلد آن و یک عدد روسری آغشته به خون کشف می‌گردد.

"ریحانه جباری" متولد 1366 در تمام مراحل تحقیق نزد ضابطان، بازپرس و دادگاه به ارتکاب قتل از سوی خود اقرار نموده و برای توجیه اقدام خود مدعی شده بود مرحوم قصد تجاوز به وی را داشته، این در حالی است که:

1 - اظهارات بعدی متهمه خلاف این ادعا را ثابت نموده است؛

2 - محل اصابت ضربه‌ی کارد به مرحوم (میان دو کتف) نشان از آن دارد که قتل در حالت دفاع نبوده است. گزارش معاینه‌ی جسد در سراسر بدن و دست‌ها آثار ضرب و جرح را گواهی کرده است. در پشت تنه یک بریدگی عرضی به طول هشت سانتی‌متر، در سمت راست ناحیه میانی خلف تنه و فاصله دو سانتی متر از خلف وسط و هشت سانتی‌متری در استخوان کتف راست دیده شده است؛

3 - خریدن کارد به منظور ارتکاب قتل، پیش از حادثه حکایت از سبق تصمیم ریحانه جباری بر قتل دارد. در بازرسی از منزل متهمه، جلد مقوایی کارد آشپزخانه کشف می‌شود که نشان می‌دهد آلت قتاله را خود خریداری کرده است. وی به خرید کارد آشپزخانه دو روز پیش از جنایت اقرار کرده است؛

4 - مفاد پیامک ارسالی از سوی ریحانه جباری برای دوست خود مبنی بر این که قصد کشتن فردی را دارد، دلالت بر سبق تصمیم وی برای قتل و نیز کذب بودن ادعای دفاع در مقابل تجاوز است. قاتل در تاریخ 1386.04.13 (سه روز پیش از ارتکاب قتل)، با ارسال پیامکی به یکی از دوستان خود نوشته است: «فکر کنم امشب بکشمش»؛

5- ساکنان مجتمع محل ارتکاب جنایت اظهار داشته‌اند که با شنیدن سر و صدا، بیرون آمده و مشاهده کرده‌اند مقتول در حالی که زخمی و خون‌آلود بوده، با فریاد «دزد دزد» از طبقه پنجم به پایین آمده و در جلوی واحد طبقه‌ی سوم بیهوش می‌شود. این در حالی است که در صورت صحت ادعای قاتل، موجبی برای فرار وی نبوده و نامبرده می‌بایست با ایجاد سر و صدا، همسایگان را آگاه می‌کرده و با حضور آن‌ها احساس امنیت می‌نموده است؛

6- درب آپارتمان از نظر قفل فاقد تخریب بوده و این امر نشان می‌دهد که قصد تجاوزی در میان نبوده است. متهم در خصوص بسته بودن درب و عدم امکان فرار می‌گوید: «در ابتدای ورود درب را باز گذاشتم. ولی او بعد از آمدن به سمت من درب را بست، اما قفل نکرد»؛

متعاقبا در ادامه تحقیقات ریحانه جباری مدعی گردیده قتل از ناحیه‌ی فردی به نام شیخی برنامه‌ریزی شده بود. متهمه هم‌چنین مدعی گردیده که پس از ایراد ضربه به پشت مقتول، شیخی وارد خانه شده و با مقتول درگیر شده است. وی می¬گوید: «شیخی فقط دنبال مدارکی در منزل مقتول می¬گشته و نقشی در قتل نداشته است». در این راستا بازپرس اقدامات بسیاری را در جهت شناسایی شخص مذکور به عمل آورده و پس از شناسایی افرادی با نام‌های مشابه و مواجهه‌ی حضوری بین ریحانه جباری با آن‌ها، در نهایت جباری با اعلام این که افراد مذکور را نمی‌شناسد، اقرار نموده که اظهاراتش در خصوص فردی به نام شیخی صرفاً به منظور انحراف مسیر پرونده بوده است.

گرچه ادعای ریحانه جباری در خصوص شیخی به هیچ وجه اثبات نشده و در مرحله‌ای نیز توسط محکوم انکار گردیده، اما با فرض صحت موضوع ، وی نقش نامبرده را صرفاً حضور در محل جنایت اعلام کرده و به صراحت ارتکاب قتل به تنهایی از ناحیه‌ی خود را پذیرفته است.

متهمه اقرار نموده برای قتل از پیش کارد تهیه کرده بود. هم‌چنین فروشنده‌ی کارد ضمن مواجهه‌ی حضوری با جباری، او را شناسایی کرده بود.

در ادامه تحقیقات صاحب کار و همکاران متهمه به دروغگو بودن وی اذعان نموده و گفته‌اند در روز وقوع قتل اعلام کرد که پدرش یک اتومبیل تویوتا کمری خریده این درحالی است که خودروی مذکور متعلق به مرحوم بوده است. آنها وی را فردی دروغگو توصیف کرده اند که دوست داشت خود را بزرگ‌تر از آنچه که هست نشان دهد.

پس از انجام تحقیقات توسط بازپرس ویژه قتل و برگزاری جلسات رسیدگی در دادگاه کیفری استان، دادگاه نهایتاً با اعلام ختم رسیدگی با احراز اتهام قتل عمد، ریحانه جباری را به قصاص نفس محکوم نمود که رای صادره از سوی شعبه‌ی 27 دیوان‌عالی کشور نیز ابرام گردید.

نظر بر این که طی چند ماه اخیر و پس از قرار گرفتن پرونده در مرحله‌ی اجرا، قاتل ادعاهای قبلی خود را که در جهت احراز صحت یا سقم آن‌ها، تحقیقات بسیاری صورت گرفته و برای مدت زمان طولانی نیز پرونده را از مسیر اصلی منحرف نموده بود، بار دیگر مطرح کرده و به این طریق تلاشی وافر در جهت مظلوم‌نمایی و ایجاد شائبه‌ اشتباه در صدور حکم صورت داد، اعلام می‌گردد تمامی ادعاهای فوق در جریان پرونده بررسی شده و کذب بودن آن‌ها در مراحل مختلف دادرسی توسط بازپرس، قضات دادگاه کیفری استان (پنج نفر) و قضات دیوان عالی کشور احراز گردیده است.

به‌رغم موارد فوق این دادستانی در جهت حصول سازش و کسب رضایت اولیای دم تلاش نموده و با وجود برگزاری جلسه‌ای با حضور اولیای دم و قاتل و خانواده‌ی وی، اولیای دم در نهایت خواستار اجرای حکم قصاص شدند که حکم صادره سحرگاه روز جاری به موقع اجرا گذارده شد.

اسیدپاشی ​2 زن بر روی مرد روستایی

مرد جوان که در یکی از روستاهای هشترود قربانی اسیدپاشی دو زن شده بود، برای درمان به بیمارستان سوانح و سوختگی تهران منتقل شد. پلیس در این پرونده دو مظنون را دستگیر کرده که متهمان منکر هرگونه جرمی شده‌اند.

به گزارش جام جم، مرد سی ساله به نام بابا که اهل یکی از رستاهای شهرستان هشترود در استان آذربایجان شرقی است، بیست و ششم شهریور امسال خانه را برای رفتن به شهر ترک کرد تا در آزمونی شرکت کند. ساعت 11 و 30 دقیقه امتحانش تمام شد و با سوار شدن به خودروی پژویی که از برادرش امانت گرفته بود، به سمت روستا بازگشت. در میانه راه بود که تلفن همراهش زنگ زد. شماره ناشناس بود و وقتی جواب داد، از آن سوی خط مردی شروع به فحاشی کرد. چند بار از مرد غریبه خواست خودش را معرفی کند، اما او همچنان فحاشی می کرد. بناچار تلفن همراهش را خاموش کرد و به مسیرش ادامه داد.

«بابا» وقتی به شهرک صنعتی درحومه هشترود نزدیک شد، چهار سرنشین یک خودروی سواری راهش را سد کردند. مرد جوان با مشاهده چهار زن و مرد، برای اعتراض از ماشین پیاده شد که دو مرد با مشاهده او شروع به فحاشی کردند. مردجوان تصمیم گرفت موضوع را به پلیس اطلاع دهد که دو زن جوان خود را به او رسانده و ظرف اسید را روی صورتش ریختند.

فریاد «سوختم، سوختم» راننده جوان سکوت جاده را شکست. چند قدمی برداشت و بعد کنار خودرو افتاد. دو زن اسید پاش و مردانی که همراه آنها بودند با برداشتن گوشی تلفن و پول های «بابا» سوار خودرویشان شده و محل حادثه را ترک کردند.

مرد جوان فریاد می زد و کمک می خواست اما کسی صدایش را نمی شنید. نیم ساعتی از حادثه گذشته بود که راننده تریلری در حال عبور از همان محل حادثه، صدای ناله های قربانی اسیدپاشی را شنید. راننده سریع خودش را به «بابا» رساند و با آبی که همراهش بود شروع به شستن دست و صورت قربانی اسیدپاشی کرد. بعد هم با پلیس تماس گرفت. با حضور ماموران در محل حادثه آنها به تحقیق از وی پرداختند و مرد مصدوم را به بیمارستان هشترود منتقل کردند. پزشکان در بررسی وضع او متوجه شدند وی مورد اسید پاشی قرار گرفته و به دلیل سوختگی زیاد باید به بیمارستان شهر تبریز منتقل شود.

پس از به هوش آمدن مرد مصدوم و تحقیقات پلیسی مشخص شد، اسیدپاشی از سوی چهار زن و مرد و با انگیزه سرقت انجام شده است.

پس از این حادثه، خانواده مرد جوان با حضور در پلیس آگاهی شهرستان هشترود از متهمان فراری شکایت کردند و چهار مرد و زن ناشناس با دستور دادیار شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب این شهر تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند. سرانجام با تجسس های پلیسی چند روز پیش ماموران سرنخ هایی از هویت دو زن اسیدپاش به دست آوردند و موفق به دستگیری دو مظنون زن در این رابطه شدند. این دو نفر با انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی اظهارات متناقضی را بیان کردند و گفتند قربانی اسید پاشی را نمی شناسند و به او آسیب نرسانده اند.

به گفته برادر قربانی اسیدپاشی، هم اکنون با صدور قرار قانونی این دو زن در بازداشت به سر می برند و تحقیقات پلیس برای رازگشایی از انگیزه اسیدپاشی و نیزدستگیری دو متهم مرد ادامه دارد.

فرد مصدوم نیز از بیمارستان تبریز به بیمارستان شهید مطهری تهران منتقل شده و تحت درمان قرار دارد.

پلیس همچنان در تعقیب اسیدپاش اصفهان

«عوامل اسیدپاشی های سریالی در اصفهان شناسایی شده اند.» این آخرین خبر از پرونده اسیدپاشی است که مسئول دفتر جانشینی فرمانده کل قوا در نیروی انتظامی اعلام کرد و هنوز از دستگیری متهمان خبری منتشر نشده است.

به گزارش جام جم، رسیدگی به پرونده اسیدپاشی در اصفهان همزمان با شکایت چهار زن و دختر در دادسرای این شهر در دستور تیم قضایی ـ انتظامی استان قرار گرفت. پلیس و نیروهای اطلاعاتی در جریان تحقیقات خود سرنخ هایی از عوامل این اسیدپاشی کشف کرده اند که نشان می دهد، اختلالات روحی و روانی، مهم ترین انگیزه در اسیدپاشی روی زنان است.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان دیروز از شناسایی عوامل انتشار شایعات در فضای مجازی خبر داد.

سرهنگ حسین حسین زاده، به خبرگزاری «ایمنا» گفته، متاسفانه عده ای از روی غفلت، اخبار و شایعاتی کذب را در شبکه های مجازی منتشر می کنند و حس امنیت را در مردم از بین می برند به همین دلیل پلیس فتا دو نفر را شناسایی کرده که با این روش، به تشویش اذهان عمومی اقدام می کنند. این دو نفر از خارج از استان اصفهان و در یکی از شهرهای جنوبی کشور هستند و به همین دلیل تیم ویژه ای برای دستگیری آنها به این شهر اعزام شده است.

هفته گذشته اعلام شد، چهار مظنون در این پرونده شناسایی شده اند که حسین زاده درباره سرنوشت این افراد گفت: این افراد، غیرمرتبط با هم بودند و پس از تحقیقات به بی گناهی آنها پی بردیم و آزاد شدند. اکنون، چند نفر مظنون در پلیس آگاهی اصفهان، تحت تحقیقات قرار دارند. بازداشت مظنون اصلی پرونده نیز صحت ندارد.

11 مصدوم اسیدپاشی در سال 93

طی هفته گذشته اخبار متناقضی درباره تعداد قربانیان اسیدپاشی در اصفهان منتشر شد که مسئول روابط عمومی دانشگاه اصفهان به تشریح آخرین آمار پرداخت و به ایرنا گفت: از ابتدای امسال تاکنون 11 نفر به دلیل سوختگی با اسید که ناشی از حادثه یا اسیدپاشی در اثر درگیری و مسائل شخصی یا تهاجم از سوی افراد ناشناس بوده ، به بیمارستان سوانح و سوختگی امام موسی کاظم (ع) شهر اصفهان مراجعه کرده اند.

یکی از این افراد از شهر اهواز به اصفهان منتقل شده بود و جزو آمار حوادث استان اصفهان به شمار نمی آید. یکی دیگر از مراجعه کنندگان خانم «م.ح» است که به طور سهوی، اسید روی وی ریخته بود. از 9 نفر باقیمانده، چهار زن مربوط به ماه مهر بودند که اطلاعات کامل درباره آنها اعلام شده است. از پنج نفر دیگر نیز یک مرد بر اثر اسیدپاشی بستری شد و بقیه سرپایی درمان شده اند.

مردی که با ادعای دروغین احضار جن و ارتباط با امام زمان (عج) از مردم کلاهبرداری می‌کرد، توسط ماموران شناسایی و دستگیر شد.
    به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، مردی 35 ساله اهل صومعه سرا که از طریق رمالی و ادعای دروغین مبنی بر ارتباط با امام زمان (عج) ، حدود 3 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، توسط پلیس ‌شناسایی و دستگیر شد.

ماموران پلیس آگاهی استان گیلان در یکی عملیات ضربتی این مرد رمال را که باعث ایجاد اختلاف در خانواده‌ها شده بود را در خانه‌اش دستگیر کردند و در بازرسی از منزل متهم نیز بیش از 10 جلد کتاب قدیمی دعانویسی و آلات و ادوات رمالی کشف و ضبط کردند.

همچنین عوامل پلیس در بررسی دقیق تر خود توانستند دو قبضه اسلحه گرم نیز که به طرز ماهرانه‌ای در اتاق خانه جاسازی شده بود را‌ پیدا کنند.

یکی از قربانیان این مرد گفت: او تا کنون ده‌ها نفرد را با ادعا‌های دروغین خود مبنی احضار جن و حل مشکلات خانوادگی فریب داده و بیشتر طعمه‌های او نیز زوج‌های جوان بوده‌اند.

گفتنی است ،‌این مرد با ادعای دروغین ارتباط با امام زمان (ع) از مردم برای ساخت مسجد خیالی وجوهی دریافت ‌کرده است.

سرهنگ اردشیر آقاجانی فرمانده نیروی انتظامی صومعه سرا درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: کسانی که توسط این شخص مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند، می‌توانند با حضور در اداره پلیس طرح شکایت کنند.

زمین لرزه ای به بزرگی چهار ریشتر ساعت 19 و یک دقیقه و 31 ثانیه عصر شنبه شهرستان فیروزآباد در استان فارس را تکان داد.
    به گزارش شبکه لرزه نگاری شیراز وابسته به موسسه ژئو فیزیک دانشگاه تهران این زمین لرزه در عرض شمالی 58 /28 و طول شرقی 68 /52

به ثبت رسیده است.

تا کنون از تلفات جانی و یا خسارت های احتمالی این زمین لرزه گزارشی دریافت نشده است.

شهرستان فیروزآباد در فاصله 93 کیلومتری جنوب غرب شیراز واقع شده است.
    4 کاربر پسندیده اند: faezeh.aqua,hasoo,Rezaei,rohollajalili
    پیشانیت چروک میشود ...

از لبخندت استفاده کن !

مزرعه کوچک ما

آکواریوم های من

5. بالای صفحه | پست شماره : 12

کاربر پیشکسوت
    نام
    یحیی میرکمالی
    شغل
    محل اقامت
    ایران
    شماره عضویت
    683
    میانگین ارسال
    0.26
    پسند داده
    4,889
    پسند گرفته
    3,910
    امتیاز کاربری
    6992

اصرار پسر جوان برای ادامه زندگی با زن 45 ساله

این ماجرا واقعي است و با همکاري پليس پيشگيري خراسان رضوي نوشته شده است.

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از خراسان، آرزو داشتم تک پسرم نام دختري را براي ازدواج بر زبانش جاري کند تا من سر تا پاي آن دختر را با طلا زينت بدهم، اما نمي دانم در کجاي تربيت فرزندم اشتباه کردم که امروز نمي توانم سرم را بين دوست و آشنا بلند کنم...

مرد ۵۵ ساله که براي حل مشکل خود به دايره مشاوره و مددکاري کلانتري مشهد مراجعه کرده بود، گفت: ۳ دختر داشتم که ۲ تن از آن ها ازدواج کردند و زندگي خوبي دارند در اين ميان تنها پسرم را که ۲۳ سال دارد نزد خودم نگه داشتم تا در مغازه قصابي به من کمک کند. او پس از آن که ديپلمش را گرفت نتوانست ادامه تحصيل بدهد و بنا به دلايلي نيز از خدمت سربازي معاف شد.

همواره اطرافيان و دوستانم از من مي خواستند که او را داماد کنم، اما هر بار که موضوع ازدواج را پيش مي کشيدم پسرم سکوت مي کرد و من سکوت او را به پاي حجب و حيايش مي گذاشتم چرا که حتي يک بار نديده بودم به دختراني که براي خريد مي آيند نگاه کند، به همين خاطر تصورم بر اين بود که او هنوز قصد ازدواج ندارد. از سوي ديگر و با اصرارهاي همسرم در پي شناسايي دختر محجبه و مناسبي بودم تا او را به پسرم معرفي کنم.

در همين روزها بود که يکي از دوستان قديمي ام به همراه دختري زيبا و محجبه وارد مغازه ام شد. از ديدن او خيلي خوشحال شده بودم چرا که انساني شريف و بامعرفت بود. وقتي دخترش را به من معرفي کرد ديگر تأمل را جايز ندانستم و به نوعي دخترش را براي پسرم خواستگاري کردم. او که متوجه منظورم شده بود اجازه خواست تا رفت و آمد بيشتري پس از سال ها دوري با هم داشته باشيم.

هنوز يک هفته از اين ماجرا نگذشته بود که دوستم با چهره برافروخته و ناراحت وارد مغازه ام شد و پس از سرزنش هاي مکرر که هيچ وقت انتظارش را نداشتم گفت: مگر من چه بدي در حق تو کرده بودم که اين گونه قصد داشتي با آبروي من بازي کني؟ وقتي تعجب مرا ديد ادامه داد: يعني تو نمي دانستي که پسرت از يک سال قبل با زني ۴۵ ساله ازدواج کرده است و با او زندگي مي کند...

با شنيدن اين حرف ها حيرت زده فقط به او نگاه مي کردم و چيزي از سخنانش نمي فهميدم. در همين حال دوست قديمي ام آدرس و شماره تلفن آن زن را روي ميز کارم گذاشت و با دلخوري از مغازه بيرون رفت. لحظاتي بعد و در حالي که حال خودم را نمي فهميدم به همان آدرس رفتم. همه چيز حقيقت داشت و پسرم با زني ازدواج کرده بود که دخترهايش دانشجو بودند.

او وقتي فهميد من پدر همسرش هستم با تمسخر گفت: تا به حال چند بار پسرت را با لگد از خانه بيرون انداختم، اما نمي دانم از جان من چه مي خواهد که برايم ايجاد مزاحمت مي کند تا مدت عقد موقت را تمديد کنم... حالا نمي دانم با اين مشکل چگونه کنار بيايم در حالي که فرزندم رودرروي من ايستاده است و اصراردارد که بايد با همان زن زندگي کند...

قربانیان ابولا رو به افزایش است

سازمان بهداشت جهانی در جدیدترین آمار خود مبتلایان به ویروس مرگبار ابولا را 10هزار نفر اعلام کرد.

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل ز ایران، این در حالی است که شمار قربانیان ابولا به مرز پنج هزار نفر نزدیک می‌شود و به‌رغم تلاش‌های گسترده سازمان ملل و بهداشت جهانی، هنوز راه درمانی برای ویروس مرگ شناخته نشده است.

از سوی دیگر کارشناسان و پزشکان معتقد بودند که کشف واکسن مقابله‌کننده با این ویروس می‌تواند از تلفات بیشتر جلوگیری کند اما عملاً واکسن جدید در غرب آفریقا بی‌تأثیر بوده است. در حالی که تلاش جهانی برای مهار این ویروس مرگبار ادامه دارد 256 پزشک و پرستار هم از کوبا به مناطق غرب آفریقا اعزام شده‌اند.

از سوی دیگر مقام‌های امریکایی از ابتلای یک پزشک اهل نیویورک به ویروس ابولا خبر دادند.

طبق گزارش خبرگزاری‌ها، «کریگ اسپنسر» پزشک 33 ساله پس از درمان بیماران مبتلا به ابولا در کشور گینه و هنگام بازگشت به نیویورک، عامل انتقال ابولا شناخته شد. اسپنسر چهارمین فرد مبتلا به ابولا در امریکا است. «بیل دو بلاستیو» شهردار نیویورک این خبر را تأیید کرد و خواستار تدابیر شدید پزشکی برای سایر شهروندان شد.

زلزله حسینیه خوزستان را لرزاند

استانها - ایرنا- زلزله ای به بزرگی چهار درجه در مقیاس امواج درونی زمین 'ریشتر ' بامدادیکشنبه حوالی حسینیه در استان خوزستان را لرزاند.

به گزارش شبکه لرزه نگاری شیراز وابسته به موسسه ژئو فیزیک دانشگاه تهران این زمین لرزه در ساعت هفت و 24 دقیقه و هشت ثانیه امروز در مرز استانهای ایلام،لرستان و خوزستان حوالی منطقه حسینیه از توابع اندیمشک به وقوع پیوست.

بر اساس این گزارش زمین لرزه مزبور در عرض شمالی 54 /32 و طول شرقی 98 /47 به ثبت رسیده است.

هنوز گزارشی از خسارت احتمالی در این منطقه دریافت نشده است.

حسینیه مرکز بخش الوار گرمسیری با جمعیتی حدود 30 هزار نفر در شمال استان خوزستان واقع است.

جزئیات جدید از مرد زن نمای دستگیر شده در اصفهان

انتشار جزئیات جدید از مردی که با پوشش زنانه سعی در تحریک افراد معترض به اسیدپاشی داشت، احتمال اینکه خود وی عامل این جنایت باشد را تقویت کرد.
    به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از کیهان، دو روز پیش خبر بازداشت یک فرد مشکوک در حوادث اخیر اصفهان توسط یک نهاد امنیتی منتشر شد و روز گذشته نیز اطلاعات جدیدی از این مرد به دست آمد.

از این فرد که «ب.م.ب» نام دارد، متولد 1352 و صاحب یک شرکت مستندسازی است، ادوات ارتباطی و جاسوسی کشف شده است.
    این فرد که در تحریکات خود به بهانه اسیدپاشی در اصفهان، روی مسئله ظلم به زنان تاکید داشته تاکنون دو زن را طلاق داده و درصدد ازدواج با زن سومی است که این زن وکیل برخی عوامل مرتبط با فتنه 88 در اصفهان است.

گفتنی است علاوه بر آرایش زنانه و تحریکات عمومی «ب.م.ب» ،وجود لکه‌هایی بر روی دستان وی که احتمال می‌رود جای سوختگی باشد، شک و تردید ماموران امنیتی را نسبت به احتمال مشارکت وی در سناریوی اسیدپاشی را تقویت کرده است؛ البته این لکه‌های مشکوک در حال آزمایش است و فرضیه دست داشتن نامبرده در حادثه اسیدپاشی قطعی نیست.

پلیس های افتخاری در ماموریت های پر خطر بکار گرفته نمی شوند

تهران - ایرنا - مدیرکل پلیس افتخاری معاونت نیروی انسانی نیروی انتظامی اعلام کرد: اعضای پلیس افتخاری در حین خدمت از نظام حمایتی مثل انواع بیمه ها و پاداش برخوردار هستند و در ماموریت های پر خطر ستادی و پشتیبانی، بکار گرفته نمی شوند.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمدرضا اکرمی» طی یادداشتی به بررسی خاستگاه پلیس افتخاری و مشارکت اجتماعی در این زمینه پرداخته و می افزاید: برابر قانون استخدامی ناجا مصوب سال 1382 در بخش دوم از فصل دوم، تبصره3، ماده 23 اجازه بکارگیری از توان جلب و مشارکت مردمی در تحکیم و توسعه نظم و انضباط اجتماعی با رعایت اصول و قواعدی به ناجا داده شده است تا این افراد پس از احراز صلاحیت، انتخاب، جذب و پس از آموزش های لازم ساماندهی و با عناوینی چون پلیس محلی، مرزیار و پلیس افتخاری بکارگیری شوند.

وی در بخشی دیگر از این یادداشت آورده است: امنیت یک مولفه چند وجهی بوده که با میزان ارتقا دانش جامعه و مشارکت اجتماعی وابستگی تام دارد، اساس کار پلیس جامعه محور بهره گیری از توان، استعداد بالقوه مردم در راستای تحقق حفظ نظم، انضباط، ایجاد آرامش و آسایش برای توده جامعه است.

«خاستگاه پلیس افتخاری استفاده بهینه از مشارکت و ظرفیت اجتماعی با مدیریت نیروی انتظامی بوده و تلاش همه جانبه برای تبدیل توان و استعداد بالقوه مردم و به بالفعل کردن آن و تعامل دو سویه مردم و پلیس که در نهایت منجر به کنش های اصلاحی اجتماعی و احساس امنیت ایجاد می شود، است.»

سرهنگ اکرمی ادامه می دهد: پلیس افتخاری تلاش می کند تا با پیشگیری اجتماعی و احساس مسئولیت، نهادینه سازی نظم و انضباط را در جامعه حاکم کند؛ منظور از پیشگیری اجتماعی سلسله علل و عواملی است که در خنثی کردن یا منفعل کردن شروع جرم و یا اعمال مجرمانه تاثیرگذار بوده و با فرایندی آگاهانه و آموزش های خاص مربوط به زندگی اجتماعی، بلوغ فکری و استعداد جمعی را ارتقا داده و شکوفا می سازد بدیهی است در این نگرش رعایت حقوق شهروندی، انجام آموزش های عمومی و تخصصی پلیس بکار گیرنده، موضوع انگیزش و انگـیزه در افراد متقاضی که به عنوان پلیس افتـخاری با انگیزه الهی و معنـوی خدمت می کند، حائز اهمیت می شود.

وی تاکید می کند: اعضای پلیس افتخاری افراد مورد اعتماد جامعه بوده که در معیت کارکنان پایور زبده و متخصص خدمت می کنند، این افراد در حین خدمت از نظام حمایتی مثل انواع بیمه ها و پاداش بهره مند بوده و از لباس و علائم خاص پلیس تخصصی رده بکار گیرنده نیز استفاده می کنند و در ماموریت های پر خطر ستادی و پشتیبانی بکارگیری نمی شود و پلیس حرفه ای(پایور) در الگو بودن و انتقال تجربه و نوع مدیریت صحیح و منطقی در بازدهی فعالیت های آنان بسیار تاثیرگذار است.
    5 کاربر پسندیده اند: adn,faezeh.aqua,hasoo,Rezaei,rohollajalili
    پیشانیت چروک میشود ...

از لبخندت استفاده کن !

مزرعه کوچک ما

آکواریوم های من

6. بالای صفحه | پست شماره : 13

کاربر پیشکسوت
    نام
    یحیی میرکمالی
    شغل
    محل اقامت
    ایران
    شماره عضویت
    683
    میانگین ارسال
    0.26
    پسند داده
    4,889
    پسند گرفته
    3,910
    امتیاز کاربری
    6992

235 بستری در پی وقوع مسمومیت زاهدان

تهران - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در پی مسمومیت دانش آموزان از تشکیل ستاد بحران در کانون آلوده این شهر خبر داد و اعلام کرد: تا ساعت 2 بامداد امروز 235 نفر بستری شدند که 150 نفر از آنها در سلامت کامل ترخیص شده اند.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر محمودرضا میری بنجار گفت: اوضاع منطقه آلوده کاملا تحت کنترل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و مراجع ذیربط قرار دارد و راهنمایی های لازم توسط وزارت بهداشت در این خصوص به مردم صورت گرفته است.

نامبرده در توضیح علت مسمومیت دانش آموزان زاهدانی گفت: شستشوی بشکه های حاوی باقیمانده های نفت و گازوئیل در حوالی یک منطقه مسکونی، منجر به متصاعد شدن بوی آزاردهنده و اعلام آن توسط ساکنان این منطقه شد.

وی خاطر نشان کرد، این بشکه ها حاوی مواد شیمیایی تاریخ گذشته بودند که با شستشو، منطقه را با وسعت 40 هکتار و جمعیت 200 هزار نفر آلوده کرده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با اشاره به این که کانون آلوده حوالی یک مدرسه دخترانه بوده و به همین علت بیشتر افرادی که مسموم شدند از دانش آموزان این مدرسه هستند، خاطرنشان کرد: به دنبال این حادثه، تیمی از کارشناسان بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به منطقه اعزام و از کانون آلوده نمونه برداری شد.

به گفته میری بنجار، مشخص شده که ماده مسموم کننده چه بوده اما برای تائید، تیمی از کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به زاهدان اعزام شده اند تا امروز از کانون آلوده مجددا نمونه برداری صورت گیرد.

وی با اشاره به اعزام اکیپ های درمانی به خانه های مسموم شدگان گفت: برای جلوگیری از عوارض احتمالی و ابتلای سایر افراد به مسمومیت، تیم های درمانی روزانه به خانه مسموم شدگان اعزام می شوند.

به گفته وی ، امروز تیمی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به همراه معاونت های درمان و بهداشت وزارت بهداشت در منطقه حضور یافتند.

وی با بیان این که اطلاع رسانی کافی در مورد علائم این مسمومیت ها به مردم شده است و امروز مورد جدیدی از ابتلا به مسمومیت نداشتیم، افزود: به مردم اعلام کردیم که اگر کسی دچار علائم مسمومیت از قبیل سرگیجه و تهوع شد، هرچه سریع تر به مراکز درمانی مراجعه کند.

جیش‌العدل مسئولیت سقوط هواپیمای ناجا را برعهده گرفت

گروهک جیش العدل ادعا کرد که مسوولیت سقوط یک فروند هواپیمای نظامی ایرانی را که گفته شده بود چند هفته پیش ناپدید شده، برعهده می‌گیرد.

به گزارش (ایسنا) صلاح الدین فاروقی، فرمانده گروهک جیش العدل در استان سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با روزنامه عربستانی الوطن مدعی شد که نیروهای این گروهک، هواپیمای نظامی را که در تاریخ 11 اکتبر گذشته بر فراز بلوچستان و مشخصا در منطقه کوهستانی نصرت‌آباد در پرواز بود، منهدم کرده است که طی آن هفت تن از افسران ارشد سپاه پاسداران ایران کشته شدند.
    وی با بیان اینکه این عملیات اقدامی برنامه‌ریزی شده نبوده است، گفت: این هواپیما در منطقه نصرت آباد در حال پرواز بود که تعدادی از اعضای گروه جیش العدل هم در آنجا بودند آنها وقتی هواپیما را بالای سرشان دیدند آن را با سلاح‌های معمولی خود هدف قرار دادند.وی افزود: این هواپیما در روز شنبه 2014/10/11 بعد از آن که در هوا منفجر شد، سقوط کرد. دولت ایران اعلام کرد که این هواپیمای نظامی ناپدید شده و بعد از آن هم اعلام کرد که سرنشینان آن از جمله چهار افسر بلندپایه سپاه پاسداران کشته شدند.به گزارش ایسنا، 19 مهرماه امسال حوالی ساعت 20:30 یکی از هواپیماهای ملخی نیروی انتظامی با هفت سرنشین از سمت تهران در حال پرواز به سمت زاهدان بود که در میانه مسیر ارتباط رادیویی‌اش قطع شده و اطلاعات این هواپیما از روی رادار محو شد.بعد از آن مرکز اطلاع‌رسانی نیروی انتظامی نقص فنی و برخورد با مانع را علت سقوط هواپیمای ناجا اعلام و بیان کرد که اجساد شهدای این سانحه قابل شناسایی است.احمدی‌مقدم، رییس پلیس کشور نیز فرضیه احتمال تروریستی بودن حادثه سقوط هواپیما را کاملا مردود دانست و تاکید کرد که برخی تلاش می‌کنند با طرح چنین مباحثی تروریست‌ها را قدرتمند جلوه دهند و فضا را ناامن کنند.احمدی‌مقدم در توضیح بیشتر برای مردود دانستن این فرضیه گفت: هواپیمای ما در ارتفاع 19 هزار پایی در حال پرواز بود اما نوع سلاح‌های قابل حملی که می‌توانست یک هواپیما را بزند نهایتا تا 12 هزار تا بورد دارد بنابراین تاکید می‌کنم که این فرضیه از اساس مردود است.وی ادامه داد: در این حادثه آتش‌سوزی و انفجار نداشتیم. موتورهای هواپیما به دلیلی که هنوز نمی‌دانیم خاموش شده و متاسفانه این حادثه رخ داده است. شاید اگر روز بود با توجه به بال‌های پهن این هواپیما امکان فرود اضطراری وجود داشت اما در تاریکی شب این اتفاق رخ نداده است.

وقتی زمین در گیلان رانش می‌کند
    بر اثر شدت بارندگی محورهای ارتباطی لنگرود به لاهیجان در حد فاصل لیالستان به دیوشل و منطقه «کشلی» در مسیر آستارا‌ ـ تالش دچار رانش زمین شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، بر اثر شدت بارندگی شب گذشته، محورهای ارتباطی لنگرود به لاهیجان در حد فاصل لیالستان به دیوشل و نیز منطقه کشلی در مسیر آستارا به تالش دچار رانش زمین و مسدود شده بود.فرمانده پلیس راه گیلان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از بازگشایی تمام محورهای ارتباطی استان خبر داد و گفت: با توجه به رانش زمین محدوده ترافیکی استان در محدوده لاهیجان به لنگرود به دلیل مسدود شدن این مسیر بود که با تلاش پلیس راه و نیروهای راهداری این محور بازگشایی شد.مهیار رستگار با بیان اینکه هنوز خط عبوری مسیر مذکور از گل و لای پوشیده است، تصریح کرد: از رانندگان می‌خواهیم در این محور با احتیاط رانندگی کنند.وی به رانش زمین در محور آستارا به تالش اشاره کرد و افزود: به دلیل شدت بارندگی محور آستارا به تالش در منطقه «کشلی» دچار رانش زمین و منجر به مسدود شدن مسیر شد که اکنون با تلاش نیروها بازگشایی شده است.فرمانده پلیس راه گیلان با تاکید بر اینکه رانندگان از تردد در مسیرهای آبگرفته به ویژه روی پل‌هایی که دچار آبگرفتگی شده است خودداری کنند، یادآور شد: تردد و توقف روی پل‌های آبگرفته خطر سقوط را به همراه دارد.وی سطح جاده‌های گیلان را به دلیل شدت بارندگی دچار لغزندگی خواند و از رانندگان خواست با رعایت فاصله طولی و سرعت و سبقت مطمئنه رانندگی کنند و از عجله و شتاب بپرهیزند.
    *200 متر مکعب گل و لای محور «کشلی» آستارا به تالش جمع‌آوری شد
    رئیس اداره راه و شهرسازی آستارا نیز درباره وضعیت ریزش کوه در محور کشلی آستارا به تالش اظهار کرد: ریزش کوه در محور آستارا‌ ـ‌ تالش با تلاش نیروهای راهداری جمع‌آوری شده است.انور بی‌نیاز، با بیان اینکه نیروهای راهداری در حالت آماده‌باش کامل هستند، افزود: نیروها با مشاهده نخستین رانش کوه برای پاکسازی حجم رانشی وارد عمل شدند.وی از جمع‌آوری 200 متر مکعب حجم رانشی محور آستارا به تالش توسط عوامل راهداری خبر داد و یادآور شد: تعداد هفت راهدار به همراه پنج دستگاه کامیون، دو دستگاه لودر، یک دستگاه بیل باکو و یک دستگاه گریدر در این محور فعالیت داشتند.کارشناس هواشناسی گیلان امروز در گفت‌وگو با فارس مدت استقرار هوای سرد و بارانی در این استان را یک هفته عنوان کرد و نسبت به آبگرفتگی معابر مختلف و طوفانی شدن دریا هشدار داد.اکنون تمام محورهای اصلی گیلان باز است اما تردد در محورهایی که دچار رانش زمین شده بودند با کندی صورت می‌گیرد.بارندگی شدید گیلان برق 30 روستا در املش را قطع کرده است.

تیم هدف دار و برنامه ریزی شده پشت ماجرای اسیدپاشی نیست

رسول زرگرپور گفت: بررسی دیدگاه روانشناسی بر پرونده اسیدپاشی اثبات کرد که یک تیم هدف دار و برنامه ریزی شده پشت این ماجرا نیست و به محض شناسایی متهم اصلی اسیدپاشی در اصفهان، این مجرم معرفی می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، رسول زرگرپور ظهر امروز در ششمین نشست خبری خود در سال جاری با اصحاب رسانه استان اظهار داشت: در صورت شناسایی متهم اصلی اسید پاشی در اصفهان فارغ از اینکه به چه گروه و دسته ای وابسته است یا در هر لباس و جایگاهی که باشد از سوی دستگاه قضایی به اشد مجازات خواهد رسید.وی بیان داشت: تاکنون پیگیری های دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در این خصوص به جایی نرسیده اگر چه تعداد زیادی افراد مظنون به اسید پاشی دستگیر و حتی برای یک نفر تا ۹۰ درصد پیش رفتیم اما در لحظات آخر رفع اتهام شد.استاندار اصفهان با اعلام اینکه شناسایی متهم اصلی اسید پاشی ها در اصفهان از هر موضوعی برای من مهمتر است زیرا که باعث آرامش خاطر مردم این کلان شهر می‌شود، ادامه داد: با توجه به اینکه تاکنون بنابر نظر کارشناسان و به ویژه بررسی دیدگاه روانشناسی بر این پرونده اثبات کرده که یک تیم هدف دار و برنامه ریزی شده پشت این ماجرا نیستند که اگر بودند شناسایی آنها راحت تر بود.هنوز انگیزه اسیدپاشان مشخص نشده استزرگرپور اضافه کرد: آنچه از برگزاری جلسات شورای تامین استان که هر ۴۸ ساعت یکبار برپا و در جلسات کارشناسی مطرح شده این اقدام از سوی دو یا سه نفر انجام می گیرد که هنوز نیات و انگیزه آنها مشخص نیست.وی ربط دادن جریان اسید پاشی ها در اصفهان به مسئله حجاب و امر به معروف و نهی از منکر را دور از ذهن دانست و با قاطعیت اعلام کرد: این جریان هیچ ارتباطی با مسئله بدحجابی ندارد همانطور که به وضوح از اسیدپاشی بر قربانی "الف" مشخص شده و کسانی که این شایعه را ایجاد کردند تنها از سوی دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی بوده است.استاندار اصفهان در ارتباط با آمار ضد و نقیض در خصوص قربانیان اسیدپاشی گفت: از همان ابتدا گفته شد که جریان اسیدپاشی در اصفهان که از شهریورماه آغاز و تا ۲۳ مهرماه امسال ادامه داشت تنها ۴ نفر بودند که ۲ نفر سرپایی و ۲ نفر بستری بودند البته ۲ نفر دیگر هم در این چند هفته شکایت کردند و خبر از اسیدپاشی دادند که یک نفر توانسته اثبات کند.استاندار اصفهان اعلام داشت: در حال حاضر ۴ نفر در سال جاری از جریان اسید پاشی شکایت کردند که این چهار پرونده بنابر شکایت پیگرد قضایی می شود البته مواردی هم بوده که خانواده بنا بر نظرات خودشان ترجیح دادند، شکایت نکنند.زرگرپور اعلام داشت: از ابتدای سال تا شهریورماه هم مواردی از اسید پاشی ها داشتیم که بعضا با جوهر نمک بوده و منجر به شکایت نشده است.سالانه 1800 مورد اسیدپاشی در سطح دنیا اتفاق می افتدوی با اشاره به اینکه اسید پاشی بر روی زنان جوان موضوعی نیست که تنها خاص این استان و یا کشور ایران باشد ، ادامه داد: سالانه بین یک هزار و ۸۰۰ تا دو هزار مورد از اسید پاشی در سطح دنیا شاهدیم که بیشترین قربانیان آن هم زنان هستند.استاندارد اصفهان با اعلام اینکه بیشترین موارد اسید پاشی به کشورهای آسیایی بر می گردد، ادامه داد: همچنین مواردی از اسید پاشی در کشورهای آمریکایی و اروپایی از جمله انگلیس داریم. بین سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۲ ، ۱۴۴ مورد اسید پاشی را در این کشور شاهدیم که ۸۰ درصد قربانیان آن زنان هستند و این در حالی است که امروز جریان اسید پاشی اصفهان را از طریق رسانه های خود به شدت می کوبند.وی گفت: طرح موارد مذکور از اسید پاشی ها در سطح دنیا دلیل بر عادی سازی این جریان در ایران و اصفهان نیست بلکه این موضوع فاجعه ای ضد بشری به شمار می رود.با افرادی که با آب پاشیدن عامل ترس مردم می شوند برخورد جدی می شودزرگرپور با هشدار جدی به شایعه پردازان اسید پاشی در اصفهان و برخورد جدی با کسانی که با آب پاشیدن سعی در ترساندن مردم دارند، گفت: اسید پاشی موضوعی نیست که مضحکه دست عده ای شود و بخواهند از این طریق باب شوخی و مزاح را باز کند هرچند دراین ارتباط شاهد برخوردهایی از سوی مردم با این دسته افراد بودیم که خواهش کردیم برخورد با این افراد را به نیروهای انتظامی واگذارند.وی با اعلام اینکه بیمارستان سوانح سوختگی تنها مرکزی است که قربانیان اسیدپاشی ها به منظور درمان به این بیمارستان ارجاع داده می شود، گفت: آمار این بیمارستان نیز شفاف و روشن است و جایی برای شک و شبهه نیست.استاندار اصفهان همچنین در خصوص تجمعات مردمی برای جریان اسیدپاشی ها اظهار داشت: تجمعی که مقابل دادگستری اصفهان صورت گرفت با اینکه مجوز قانونی نداشت اما با وجود شعارهای تندی که سر دادند سعه صدر به خرج دادیم تا حرفشان را مطرح کنند هرچند تعدادی از حاضرین افرادی بودند که هویت آنها برای ما کاملا شناسایی شده و افراد عامه نبودند.استانداری با تجمعات غیرقانونی برخورد می کندوی گفت: استانداری اصفهان به جد با تجمعات غیرقانونی برخورد می کند و در یکی از این تجمعات نیز تعدادی را دستگیر کردیم.زرگرپور ادامه داد: تجمعی نیز در میدان امام حسین اصفهان با وجود اینکه مطرح کرده بودیم اجازه هیچ گونه تجمع غیرقانونی را به مردم نخواهیم داد، انجام گرفت که از طریق نیروهای امنیتی و انتظامی آنها را متفرق ساختیم.استاندار اصفهان با تشکر از هوشیاری مردم و بلوغ سیاسی و فرهنگی که مردم این استان به خرج دادند و با حضور پر رنگ خود در دانشگاه ها و مدارس طی دو روز شنبه و یکشنبه سیلی بزرگی بر اهداف دشمنان زدند، گفت: همچنین لازم است از همراهی مسئولان کشوری و همدردی مردم ایران با این واقعه تشکر کنیم.
    4 کاربر پسندیده اند: hasoo,Rezaei,rohollajalili,علی بختیاری
    پیشانیت چروک میشود ...

از لبخندت استفاده کن !

مزرعه کوچک ما

آکواریوم های من

7. بالای صفحه | پست شماره : 14

کاربر پیشکسوت
    نام
    یحیی میرکمالی
    شغل
    محل اقامت
    ایران
    شماره عضویت
    683
    میانگین ارسال
    0.26
    پسند داده
    4,889
    پسند گرفته
    3,910
    امتیاز کاربری
    6992

بازی با آبروی زنان قائم شهری توسط یک مرد

فردي كه به تصاوير شخصي تعدادي از زنان قائم شهر دست يافته بود و اقدام به انتشار آنها در فضاي مجازي مي‌كرد توسط پليس فتاي اين شهرستان دستگير شد.
    به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از اعتماد، هفته گذشته زني هراسان به پليس مراجعه و از انتشار تصاوير شخصي‌اش در فضاي مجازي از سوي فردي ناشناس پرده برداشت. حساسيت موضوع باعث شد تا پيگيري آن در دستور ويژه كار ماموران پليس فتاي قائم شهر قرار گيرد و به اين ترتيب رديابي‌ها در فضاي مجازي براي شناسايي و دستگيري عامل هتك حرمت آغاز شود.
    به گفته سرهنگ بابايي، معاون اجتماعي نيروي انتظامي مازندران ماموران با انجام اقدامات سايبري متهم اصلي انتشار تصاوير شخصي تعدادي از زنان قائم شهر را شناسايي و سريعا عمليات كشف محل اختفاي او را آغاز كردند. سرانجام با شناسايي مخفيگاه، متهم در عملياتي غافلگيرانه از سوي ماموران دستگير و به پليس آگاهي منتقل شد. به گفته سرهنگ بابايي عامل هتك حرمت در بازجويي‌ها به بزه انتسابي اعتراف كرد و گفت: «من براي پيدا كردن تصاوير شخصي زنان قائمشهر در اينترنت جست‌وجو مي‌كردم و وقتي تصاويرشان را پيدا مي‌كردم آنها را در لپ تاپم ذخيره مي‌كردم و در زمان مناسب بر روي اينترنت قرار مي‌دادم.»
    اعترافات متهم نشان مي‌داد كه تصاوير خصوصي تعداد ديگري از زنان قائم شهر در لپ‌تاپ او ذخيره شده و در روزهاي آينده اين احتمال وجود دارد كه آنها نيز منتشر شود به همين دليل گروهي از ماموران پليس پس از كسب مجوز از مراجع قانوني به بازرسي از خانه متهم پرداختند و موفق به كشف يك دستگاه لپ تاپ حاوي تصاوير خصوصي تعدادي ديگر از زنان قائم شهر شدند كه متهم قصد داشت اين تصاوير را نيز در فضاي مجازي منتشر كند اما با اقدام به موقع پليس در انجام نقشه خود ناكام ماند. به اين ترتيب و با تكميل پرونده متهم براي سير مراحل قانوني به مرجع قضايي معرفي شد.

راز پیکر دختر نوجوان در خیابانی در مهرشهر کرج

پیدا شدن جسد دختری نوجوان در یکی از خیابان‌های مهرشهر کرج معمای جنایی پیچیده‌ای را پیش‌روی پلیس قرار داد.

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایران، صبح روز چهارشنبه سی‌ام مهرماه سال جاری رفتگر شهرداری در حالی که مشغول جارو کشیدن خیابان سهرابیه واقع در مهرشهر کرج بود، با جسم بی‌جان پیچیده شده در پتویی کنار خیابان برخورد کرد. وی که به شدت ترسیده بود، بلافاصله پا به فرار گذاشت و با داد و فریاد رهگذران را خبر کرد.

خیلی زود ماجرای این جسد به مرکز 110 کرج اطلاع داده شد و پلیس بعد از 10 دقیقه خود را بالای سر جسد رساند و خود را در برابر جسد دختری دید که بی‌سر بوده و بلوز سفید و شلوار راه‌راه سیاه و سفید به تن داشت. وقتی بازپرس ویژه قتل کرج همراه تیم تخصصی از پزشکی قانونی به معاینه جسد دختر ناشناس پرداختند، پی بردند جسد ناشناس متعلق به دختری 14 تا 16 ساله بوده که در جای دیگری کشته شده و عاملان جنایت جسد را پتوپیچ کرده و در سهرابیه کرج رها کرده‌اند.

تیم تحقیق همزمان با انتقال جسد دختر نوجوان به پزشکی قانونی به بررسی پرونده دختران گمشده پرداختند تا در صورت مشابهت سنی خانواده این قربانی را شناسایی کنند و بتوانند رد‌پایی از روابط اجتماعی قربانی جنایت به دست آورده و به سرنخی از عاملان جنایت فجیع برسند. یکی از مردان در مهرشهر کرج که به شدت از دیدن این صحنه دلخراش ترسیده و احساس نا‌امنی می‌کرد، خواستار رسیدگی هرچه زودتر پلیس و دستگاه قضایی شد.

وی گفت: در محدوده سهرابیه فروش مخدرهای صنعتی بخصوص شیشه و همچنین هروئین زیاد است و نگران سلامتی خانواده‌هایمان هستیم. مرد رفتگر نیز در صحنه پیدا شدن جسد گفت: وقتی به پتو نزدیک شدم، تصور می‌کردم با یک کارتن‌خواب مواجه خواهم شد و می‌خواستم تقاضا کنم بیدار شده و به جای دیگری برود اما با دیدن پتوی خون‌آلود با نگرانی گوشه‌ای از آن را باز کردم و وحشتناک‌ترین صحنه زندگی‌ام را دیدم.

وی افزود: خیلی ترسیده بودم، نمی‌دانستم چه کنم، با داد و فریاد همسایه‌ها را خبر کردم. آنها که می‌دیدند ترسیده‌ام، آرامش به من دادند و بعد با پلیس 110 تماس گرفتند.

سیلاب هزار میلیارد ریال به تاسیسات زیربنایی گیلان خسارت زد

رشت - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان گفت: سیلاب روزهای اخیر، حدود هزار میلیارد ریال به تاسیسات زیربنایی استان خسارت وارد کرده است.

حجت شعبانپور روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: هنوز برآورد دقیقی از خسارت بر جای مانده از سیل انجام نشده اما طبق مشاهده خرابی های راه های روستایی، پل ها و تاسیسات زیربنایی، حدود یک هزار میلیارد ریال خسارت وارد آمده است.

وی ادامه داد: وقوع سیلاب در لنگرود موجب کنده شدن درختان تنومند و خار و خاشاک از مناطق بالادست و بسته شدن مسیرهای عبور آب و آبگرفتگی شدید در حوزه شهری و روستایی شد.

به گفته معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان، بارش شدید باران روزهای گذشته در لنگرود موجب آبگرفتگی بیش از 600 خانوار و 50 مغازه در بخش های مختلف این شهرستان از جمله کومله، شلمان و لنگرود شد.

وی همچنین به خسارات واردآمده در لاهیجان اشاره و اظهار کرد: در دهستان «لیل» و هفت روستای این شهرستان، زمین رانش کرده و خساراتی به پل ها وارد شده، همچنین تخریب منازل و سقوط درخت روی منازل مسکونی نیز گزارش شده است.

شعبانپور با اشاره به خسارات ناشی از آبگرفتگی و سیلاب در غرب گیلان گفت: بارش شدید باران، به سه دهنه پل، 21 خانه و 50 هکتار باغ کیوی و سه راه روستایی شهرستان تالش نیز خساراتی وارد کرد.

وی یادآور شد: معابر و برخی محلات غربی شهر آستارا نیز در پی بالا آمدن آب دو رودخانه مرداب و «خواجه کری» دچار آبگرفتگی شدند.

معاون استاندار گیلان اضافه کرد: با هماهنگی و تعامل دستگاه ها و نهادهای ذیربط، پیامدهای بارش شدید باران طی دو روز گذشته در استان به خوبی مدیریت و تمام امکانات محلی برای مدیریت بحران بسیج شدنده اند.

در پی نفوذ توده هوای سرد و بارش زا به کشور، گیلان از یکشنبه گذشته شاهد بارش باران و در ارتفاعات برف بود و تداوم این بارندگی ها که در برخی ساعات از شدت بیشتری برخوردار بود، موجب آبگرفتگی معابر روستایی و برخی معابر شهری و بالاآمدن سطح آب رودخانه ها و تخریب تعدادی از پل های روستایی در مناطق مختلف استان شد.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی گیلان، اگرچه از امروز (سه شنبه) از شدت بارندگی ها کاسته می شود اما بارندگی ها به تناوب تا پایان این هفته ادامه دارد.

زلزله 4.5 ریشتری خراسان شمالی را لرزاند + جزئیات

زلزله‌‌ای به بزرگ 4.5 ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین خراسان شمالی را لرزاند.

ه گزارش باشگاه خبرنگارن، به نقل از مرکز لرزه نگاری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران؛ زمان این زمین لرزه ساعت 0035 با قدرت 4.5 ریشتر در خراسان شمالی ثبت شده است.

تاريخ وقوع زلزله: سه شنبه، 6 آبان 1393 در 0035
    (وقت محلي - تهران)

2014-10-27 21:00:35
    (utc)
    بزرگي زلزله: ۴.۵
    نوع بزرگي: mn
    موقعيت رومركز زلزله: ۳۷.۴۷ شمالي و ۵۶.۲۷ شرقي
    عمق: ۱۰ كيلومتر
    عدم قطعيت مكاني: ۲.۶۱+/- كيلومتر در جهت شمالي - جنوبي
    ۱.۱۱+/- كيلومتر در جهت شرقي - غربي
    منطقه: استان خراسان شمالي
    فاصله‌ها: 42 كيلومتري قاضي، خراسان شمالي
    56 كيلومتري مراوه تپه، گلستان
    57 كيلومتري شوقان، خراسان شمالي

ناگفته‌های پدر سهیلا از ماجرای اسیدپاشی در اصفهان

حدود یک ماه است که سهیلا جورکش، زیر تیغ جراحی روز و شب می گذراند. شدت سوختگی اش در حدی است که برای هر بار پانسمان باید بیهوشش کنند و تا ماه های آینده حتی اگر بینایی یکی از چشم هایش برگردد، تماشای چهره اش در آیینه برایش ممنوع است تا افسردگی و اضطرابش بیشتر نشود.

خانواده اش اما هر روز از پشت پنجره شیشه ای اتاق ایزوله بیمارستان، به دختر 26 ساله شان خیره می شوند و هر بار دردی عمیق و تمام نشدنی، به قلب شان، چنگ می اندازد.سهیلا، یکی از قربانیان اسیدپاشی در اصفهان است که شدت آسیب دیدگی اش از 3 قربانی دیگر بیشتر بوده و فعلا در بیمارستان ...( نام بیمارستان در دفتر جام جم آنلاین محفوظ است ) چندین جراحی سنگین را تحمل کرده است.ناصر جورکش، پدر سهیلا با انگشت هایی آتل بسته، به استقبالم می آید. تعریف می کند که یک هفته پیش از حادثه اسیدپاشی، انگشت های دستش در کارگاه سنگ بری، خرد شده است. نمی خواهد عکسی از او منتشر شود.از دخترش که حرف می زند، اخم می کند ، بغض می کند اما بغضش، گریه نمی شود . می گوید« اسیدپاش دخترم را باید بدهند به خودم...می دانم چه طور مجازاتش کنم...»مانند دیگر قربانیان اسیدپاشی ، اسید هر روز بیشتر عوارضش را بر بدن سهیلا نمایان می کند اما پدر همچنان امیدوار است بتواند آخرین اجزای باقی مانده از زیبایی و سلامت دخترش را حفظ کند. جورکش در این گپ کوتاه ، از ناگفته های ماجرای اسیدپاشی به دخترش و احساسش نسبت به اسیدپاش حرف می زند.حال سهیلا چه طور است ؟ما فعلا او را از پشت پنجره شیشه ای اتاق ایزوله، می بینیم. امروز بلند بلند با او حرف زدم. فکر می کنم حرف های مان را می شنید. معلم سابقش، خانم همایون نژاد هم از اصفهان آمده است عیادتش. دوستان دیگری هم هستند که حضورشان باعث دلگرمی است.دیروز که تلفنی با شما صحبت می کردم گفتید پشت در اتاق عمل هستید. آن جراحی برای درمان چشم هایش بود ؟جراحی دیروز برای ترمیم بخش هایی از پوستش بود. قسمت هایی از پوست که هنوز سالم است به قسمت هایی که سوخته ، پیوند زدند. حالا بخش هایی از سطوح نسوخته بدنش هم، مجروح شده است.چه میزان از بدن سهیلا سوخته و کدام اعضا بیشتر آسیب دیده است ؟دخترم از ناحیه صورت، گوش چپ، گردن، دست ها و پاها، سوخته است.دردش آنقدر شدید است که هر بار حتی برای عوض کردن پانسمانش باید بیهوش شود. اسید فعلاً بیشترین آسیب را به چشم ها، پوست و ریه اش زده است.چرا اسید اندام های زیادی از بدن او را درگیر کرده است ؟دخترم ساعت 6 عصر نهم مهر امسال وقتی از استخر شنا به خانه بر می گشته و مشغول گفتگوی تلفنی با مادرش بوده ، قربانی اسیدپاشی شده است. ضارب موتوری از پشت خودرو به او نزدیک شده و ناگهان مقدار زیادی اسید را به صورتش پاشیده است اما اسید به حدی زیاد و قوی بود که از روی صورت شره کرده و گردن، دست ها، شانه ها و پاها را سوزانده و حتی لباس ها و بخش هایی از خودرواش را هم تخریب کرده است.من شنیدم ضارب به شیشه کوبیده و تظاهر کرده است که می خواهد نشانی بپرسد . این موضوع حقیقت دارد؟نه. سهیلا شیشه خودرویش را پایین کشیده و ماشین را متوقف کرده بود تا با تلفن همراه گفتگو کند.برخی می گویند سهیلا ادعا کرده فرد دیگری نیز ترک موتور بوده است.در یک ماه پس از اسیدپاشی، سهیلا یا دائما زیر تیغ جراحی بوده یا بیهوش بوده است و کمتر فرصت شده درباره آن حادثه صحبت کند اما به هر حال ضارب از پشت سر به او نزدیک شده و دخترم او را دقیقا ندیده است.از روز اسیدپاشی تا امروز چند بار جراحی شده است؟تا کنون سه جراحی سنگین پوستی و یک جراحی سنگین چشم داشته است که این آخری حدود 8 ساعت طول کشید. به نظرم خداوند به او قدرتی ویژه داده است که می تواند این همه بیهوشی و درد و جراحی را تحمل کند.به نقل از شما در فضای مجازی خواندم که یکی از چشم های سهیلا تخلیه شده است. این خبر را تایید می کنید ؟نه. خوشبختانه هیچکدام از چشم هایش تخلیه نشده است. اولین چشم پزشکان می گفتند صد در صد یکی از چشم هایش را از دست داده و آن دیگری هم فقط 30 درصد بینایی خواهد داشت اما آقای دکتر قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت به همراه یک گروه درمانی بسیار حرفه ای مسئولیت درمان دخترم را به عهده گرفتند.آنها به ما امید داده اند 50 درصد بینایی یک چشمش بر می گردد. خواهش می کنم بنویسید ، تا به حال، انسانی به شرافت دکتر قاضی زاده هاشمی ندیده ام. او به فرزندم به عنوان یک ایرانی احترام گذاشت و شخصاً پیگیر درمانش شد. این برای ما بسیار ارزشمند است. دست تک تک پزشکانی را که در درمان سهیلا نقش دارند ، می بوسم.سهیلا تحصیلات دانشگاهی دارد ؟او دیپلم کامپیوتر دارد اما پیش از حادثه، درس می خواند که در رشته وکالت ادامه تحصیل بدهد.اشاره کردید روز حادثه سهیلا از شنا بر می گشت ، اهل ورزش است؟بله . فیلم ها و عکس هایش را باید ببینید، او یک دختر پر انرژی و ورزشکار است؛ کوهنورد، سوارکار، شناگر و صخره نورد .چند فرزند دیگر دارید؟همین یک دختر است و دو برادر.شما سابقه جبهه دارید ؟من به علت یک سری مسایل و مشکلات، حتی از خدمت سربازی هم معاف شدم .انگشت های دست تان چرا شکسته است؟یک هفته پیش از این حادثه ، شش انگشت دستم در سانحه ای در محل کار، خرد شد.مگر شما چه کاره هستید؟در کارگاه سنگ ساختمان کار می کنم. من نان خانواده ام را از دل سنگ بیرون می کشم. از 13 سالگی که پدرم فوت کرد ، نان آور خانواده ام بودم . سختی زیاد کشیدم ، کارم هم سخت است به همین خاطر، خودم هم مثل سنگ ها سخت شده ام.چه وقت برای سهیلا گریه کردید ؟من مردی نیستم که در انزار گریه کنم، خودم را محکم نگه می دارم ، دردم را می ریزم توی سینه ام بعد در خفا گریه می کنم. از مدتی که دخترم بیمار شده است قلب درد گرفته ام. من و سهیلا پیوند عاطفی عمیقی داریم . او هم دخترم است، هم دوستم . ما ، خیلی با هم صمیمی هستیم.برخی در فضای مجازی ادعا کرده اند سهیلا حجاب کامل نداشته است. نظر شما چیست ؟دختر من از استخر آمده بود. آرایش چندانی نداشت. موهایش را حتی رنگ نزده است. دخترم داخل خودرویش نشسته بود و بنابر این حتی تشخیص این که چطور لباس پوشیده ، غیر ممکن بود.ما در سایت جام جم آنلاین یک بخش نظرسنجی راه انداختیم تا بفهمیم مردم کدام مجازات را برای اسیدپاش ها می پسندند. شمار زیادی قصاص را انتخاب کرده اند، گروه دوم رای به اعدام داده اند و شماری بسیار اندک خواسته اند اسیدپاش ها زندانی شوند یا دیه بپردازند. اگر شما قاضی بودید چه رأیی برای اسیدپاش ها صادر می کردید؟من قاضی نیستم؛ پدرم. اگر آن مجرم بچه ام را با خودرو زیر گرفته بود یا با شلیک گلوله کشته بود، شاید سرانجام او را می بخشیدم اما شخصی که دخترم را به این شکل در آورده حسابش جداست.دلم می خواهد قصاص شود. همانطور که او به صورت دخترم اسید پاشیده است باید با اسید مجازاتش کرد.از پزشکان می خواهم تحقیق کنند و بفهمند والدین این اسیدپاش چگونه این حد از قساوت را به فرزندشان آموخته اند.به نظر من جرم این فرد فقط متوجه من و خانواده ام نیست. او سعی کرده است امنیت ملی ما را خدشه دار کند و آرامش مان را در این کشور به تمسخر بگیرد. خواسته نشان دهد که می تواند یک ظرف اسید دستش بگیرد و آن را بپاشد به چشم جوانان این آب و خاک. این زخم برای همه ایران درد آور است، نه فقط برای من و خانواده ام.کشورما هم دشمن داخلی دارد هم دشمن خارجی. دشمن خارجی آشکار است اما دشمن داخلی منافق است میان مردم عادی پنهان می شود و طبیعتا خطرناک تر است.شنیده ام که در زمان خلافت حضرت علی ( ع) گروهی از اشرار به زنی یهودی حمله کردند و خلخال را از پایش باز کردند حضرت فرمودند که اگر مرد مسلمانی از این رسوایی از اندوه بمیرد، نه تنها نباید ملامتش کرد بلکه مرگ سزاوارتر است.دختر من و خانواده ام همه مسلمانیم و اکنون اعضای خانواده من مورد تعرض قرار گرفته اند. به چشم خودم می بینم که مسئولان کشور چه در حوزه درمان دخترم و چه در حوزه پیگیری اسیدپاش همه تلاش شان را می کنند و همه مسئولان نظام در این زمینه متحد شده اند تا مجرم را پیدا کنند و به سزای عملش برسانند، از آنها سپاسگزارم و تقاضا دارم تا به نتیجه رسیدن این پرونده ، آرام نگیرند. البته من ایمان دارم که آنها را به زودی پیدا می کنند.از زمانی که سهیلا مجروح شده ، شایعات زیادی درباره او در فضای مجازی منتشر شده است پاسخ شما به شایعه سازها چیست؟شایعه همیشه وجود دارد. جلویش را نمی شود گرفت اما به هر حال من واقعیت را به گوش آنهایی که دوست دارند واقعیت را بشنوند ، می رسانم.واقعیت این است که به بچه من ، وسط شهر ، اسید پاشیده شده و به شدت آسیب دیده و هم اکنون در حال گذراندن دوره درمانی اش است.مریم یوشی زاده - خبرنگار جام جم آنلاین
    3 کاربر پسندیده اند: adn,hasoo,rohollajalili
    پیشانیت چروک میشود ...

از لبخندت استفاده کن !

مزرعه کوچک ما

آکواریوم های من

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع