آکواریومه یونس
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 77

Hybrid View

1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کاربر سایت
    نام
    یونس
    شغل
    کارمند
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    2456
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    10
    پسند گرفته
    201
    امتیاز کاربری
    331

پاسخ : آکواریومه یونس

نقل قول نوشته اصلی توسط hashem_stark نمایش پست ها
    سلام یونس جان یکم در مورد این رزینی که استفاده کردی توضیح میدی چند خریدی کجا وصل کردی اگه عکسم بزاری که خیلی خوب میشه یه چیزی هم یاد ما میدی
    سلام هاشم جان . جنابه مرادیه عزیز کامل توضیح دادن . من این رزین که داخاله بک کارتریج بود با هوزینگش 90000 گرفتم و دقیقا نعد از خروجیه ممبران قرار دادم تا آبی با تی دی اسه کاملا صفر داشته باشم . و از همین آب با تی دی اسه صفر برای سیفون و جایگزینیه آبه تبخیری استفاده میکنم ، البته توجه کنید که زمانی که دستگاهه تصفیه شروع بکار میکنه اونرو مستقیم وارد کارتریجه رزین نکنید چون در ابتدایه شروع بکار تصفیه آب ro تی دی اس اون خیلی بالا هستش و باید بذارید از شیر دیگری آب بره تا تی دی اس به پاینترین حد خودش برسه و بعد شیر کارتریجه رزینرو باز کنید در غیر این صورت رزینها خیلی خیلی زود اشباع و کارایشونرو از دست میدن . در واقع من این کارو انجام دادم تا آبی که به آکواریوم اضافه میکنم عاری از هر گونه آلایندهای باشه . پس با این کار من دیگه توسطه آبه شهری نیترات و فسفات و سیلیکات و ...... به آکواریوم وارد نمیشود .
    ویرایش توسط یونس58 : ۱۳۹۳-۰۸-۰۹ در ساعت 16:08
    3 کاربر پسندیده اند: kalantar.yahya,Rezaei,siamak398
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

کلمات کلیدی این موضوع