مشاوره ، اصول تمرینات سر شانه
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 15
  1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کاربر تاثیرگذار
    محل اقامت
    اصفهان
    شماره عضویت
    139
    میانگین ارسال
    0.07
    پسند داده
    391
    پسند گرفته
    319
    امتیاز کاربری
    479

مشاوره ، اصول تمرینات سر شانه

سلام.جناب رضایی نژآد یه سوالی داشتم.به نظر شما بهترین تمرین برای افزایش حجم سرشانه ها کدوم ترکیبه؟من تیپ بدنیم قدرتیه و به راحتی 2 تا 20 تا نشر از جانب میزنم و 25 تا از جلو تا بالا سرم میارمش یعنی حدود 170 درجه نشر میزنم اما هرگز حجم نیورد سرشانه هام فقط قدرت زیاد میکرد.8-10 تا میزنم.پشتش هم سرشانه پرس با 25 میزنم بدون استراحت.نظرتون چیه؟
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 2

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

پاسخ : مشاوره ، اصول تمرینات سر شانه

نقل قول نوشته اصلی توسط rman نمایش پست ها
    سلام.جناب رضایی نژآد یه سوالی داشتم.به نظر شما بهترین تمرین برای افزایش حجم سرشانه ها کدوم ترکیبه؟من تیپ بدنیم قدرتیه و به راحتی 2 تا 20 تا نشر از جانب میزنم و 25 تا از جلو تا بالا سرم میارمش یعنی حدود 170 درجه نشر میزنم اما هرگز حجم نیورد سرشانه هام فقط قدرت زیاد میکرد.8-10 تا میزنم.پشتش هم سرشانه پرس با 25 میزنم بدون استراحت.نظرتون چیه؟
    سلام
    آقا آرمان ؛ بهتر نبود تاپیکتون رو با عنوانی مناسب شروع میکردید؟ (انتقال دادم)

از وزنه ها صحبتی نکردید تعداد بالا زدن به عنوان مثال دمبل 5 کیلو دلیل بر آمادگی عضله یا روش درست تمرینی نیست
    برای حجم گرفتن هر قسمت از بدن باید برنامه و تغذیه و ... بر اساس افزایش حجم باشه

بهترین حرکت برای حجم دادن به سرشانه ===> پرس سرشانه هالتر پشت هست که معمولا ورزشکارها فرار میکنند ازش و تجربه عجیبی دارم از این حرکت
    قبل از مصدومیت مفصل شانه حرکت اصلی برنامم بود اما به دلیل احتیاط و ... مثل سابق جدی و سنگین این حرکت رو انجام نمیدادم خوب شاید بتونید حدس بزنید چی میخوام بگم ، بله قبلا عضله سرشانه به نسبت الان بهتر بود

همینطور بقیه دوستانی که سالها شاهد تمریناتشون در باشگاههای مختلف بودم هر کس از زیر این تمرین فراری بود سرشانه قابل توجهی نداشت و همینطور کسانی که حرکت رو با تقلب انجام میدادن یا به خاطر فیزیولوژی بدنی قادر به اجرای کامل نبودن

اگر این حرکت رو با ضریب اطمینان بالا بخواهید انجام بدین میتونید نیمکت تک سرشانه دمبل رو زیر دستگاه اسمیت بگذارید و استفاده کنید
    3 کاربر پسندیده اند: hasoo,rman,علی بختیاری

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

3. بالای صفحه | پست شماره : 3

کاربر تاثیرگذار
    محل اقامت
    اصفهان
    شماره عضویت
    139
    میانگین ارسال
    0.07
    پسند داده
    391
    پسند گرفته
    319
    امتیاز کاربری
    479

نقل قول نوشته اصلی توسط E M R U Z I نمایش پست ها
    سلام
    آقا آرمان ؛ بهتر نبود تاپیکتون رو با عنوانی مناسب شروع میکردید؟ (انتقال دادم)

از وزنه ها صحبتی نکردید تعداد بالا زدن به عنوان مثال دمبل 5 کیلو دلیل بر آمادگی عضله یا روش درست تمرینی نیست
    برای حجم گرفتن هر قسمت از بدن باید برنامه و تغذیه و ... بر اساس افزایش حجم باشه

بهترین حرکت برای حجم دادن به سرشانه ===> پرس سرشانه هالتر پشت هست که معمولا ورزشکارها فرار میکنند ازش و تجربه عجیبی دارم از این حرکت
    قبل از مصدومیت مفصل شانه حرکت اصلی برنامم بود اما به دلیل احتیاط و ... مثل سابق جدی و سنگین این حرکت رو انجام نمیدادم خوب شاید بتونید حدس بزنید چی میخوام بگم ، بله قبلا عضله سرشانه به نسبت الان بهتر بود

همینطور بقیه دوستانی که سالها شاهد تمریناتشون در باشگاههای مختلف بودم هر کس از زیر این تمرین فراری بود سرشانه قابل توجهی نداشت و همینطور کسانی که حرکت رو با تقلب انجام میدادن یا به خاطر فیزیولوژی بدنی قادر به اجرای کامل نبودن

اگر این حرکت رو با ضریب اطمینان بالا بخواهید انجام بدین میتونید نیمکت تک سرشانه دمبل رو زیر دستگاه اسمیت بگذارید و استفاده کنید
    ببخشید فک کردم همونجا میشه سوالات عمومی رو پرسید
    وزنه ها رو گفتم که 2 عدد وزنه 20 کیلویی نشر جانب و 2 عدد 25 کیلویی نشر جلو.رنج حرکت 170 درجه یعنی از حالت استاده آویزان تا بالای سر با دست مستقیم میاد بالا.تکرارشم 8-10 تا با این وزنه.
    چون چندین ساله ورزش میکنم و با مربی های زیادی چه رزمی چه بدنساز در ارتباطمرمتوجه صحبتتون در مورد تغذیه و ... هستم.چون تاحالا فوکوس خاصصی نداشتم رو سرشانه گفتم قبل از پرسش از دیگران نظر شما رو بدونم.
    پس میفرمایید هالتر سرشانه از پشت درسته؟این میز اسمیت رو ندیدم چیه..
    اهل چیت زدن نیستم خداییش تو تمرین
    ویرایش توسط rman : ۱۳۹۳-۱۱-۰۲ در ساعت 22:43
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

4. بالای صفحه | پست شماره : 4

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

خوب پس شما نشر رو با دستگاه کراس ميزنيد

نشر طرفين رو با دمبل بهتره تمرين کنيد و سعى کنيد چند کليپ از بزرگانى که اصولى تمرين ميکردن مثل دنيس جيمز يا کوين لورون ببينيد و حرکت رو براى خودتون کاملا جا بندازيد
    گرفتن وزنه ، زاويه حرکت ، مقدار بالا آوردن که بهترين حالت تا خط افق پيشانى ست اهميت خيلى زيادى داره
    ميز اسميت نه
    دستگاه اسميت - هالتر مهار شده از دو طرف به وسيله ريل ، شافت يا ...
    نيمکت گشتى دار که براى پرس دمبل سرشانه استفاده ميشه زيرش تنظيم کرده و ...
    3 کاربر پسندیده اند: hessam a,rman,علی بختیاری

استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

5. بالای صفحه | پست شماره : 5

کاربر سایت
    محل اقامت
    ARAK
    شماره عضویت
    1252
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    82
    پسند گرفته
    47
    امتیاز کاربری
    82

سلام.توضیحات لازم رو اقای رضایی نژاد دادن.من هم تجربم روبگم براتون.توی تمرینات سرشانه خودم از تمرین سر شانه با دستگاه12*4 و سر شانه از پشت با هالتر10*4 و نشر از جلو با دمبل متناوب 10*4نتیجه خیلی بهتری گرفتم تا بقیه برنامه هام.این برنامه سومم بود.این ترکیب تمرینی رو توی یه کلیپ از فیل هیث دیدم.نوشته بود تمرین 1ماه قبل از مستر المپیاست.
    3 کاربر پسندیده اند: Rezaei,rman,علی بختیاری

6. بالای صفحه | پست شماره : 6

کاربر تاثیرگذار
    محل اقامت
    اصفهان
    شماره عضویت
    139
    میانگین ارسال
    0.07
    پسند داده
    391
    پسند گرفته
    319
    امتیاز کاربری
    479

نه نشر رو با دمبل میزنم.1 وزنه 20 کیلویی به هر دستم میدم.همزمان هر دو دست رو هم زمان با حفظ زاویه و فرم بدن میارم بالا . و اروم برمیگردونم.
    نشر جلو رو 1 وزنه 25 میدم هر دستم و یکی در میون دستها رو میارم بالا.روششو بلدم جناب رضایی.
    این دستگاه ها رو هم ندیدم سالن داشته باشه.سالنی که میرم خیلی سادست و بیشتر کمپ قهرمانای رشته های رزمیه.ازین سالن مجهزا نیست.به هر حال.سرشانه پرس هالترو داره و چشم سعی میکنم از این شنبه که دارم میزم اجرا کنم. به جز نشر و سرشانه پرس هالتر نظرتون در مورد پرس دمبل چیه؟

7. بالای صفحه | پست شماره : 7

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

نقل قول نوشته اصلی توسط rman نمایش پست ها
    نه نشر رو با دمبل میزنم.1 وزنه 20 کیلویی به هر دستم میدم.همزمان هر دو دست رو هم زمان با حفظ زاویه و فرم بدن میارم بالا . و اروم برمیگردونم.
    نشر جلو رو 1 وزنه 25 میدم هر دستم و یکی در میون دستها رو میارم بالا.روششو بلدم جناب رضایی.
    این دستگاه ها رو هم ندیدم سالن داشته باشه.سالنی که میرم خیلی سادست و بیشتر کمپ قهرمانای رشته های رزمیه.ازین سالن مجهزا نیست.به هر حال.سرشانه پرس هالترو داره و چشم سعی میکنم از این شنبه که دارم میزم اجرا کنم. به جز نشر و سرشانه پرس هالتر نظرتون در مورد پرس دمبل چیه؟
    پرس دمبل هم حرکت مکمل خیلی خوبی برای هالتر پشت هست
    آقا آرمان! اشتباه نمیکنی مقدار وزنه ها رو؟

چند کیلو هستید خودتون و چقدر سابقه تمیرینی دارید؟ شک من در مقدار وزنه ها برای این هست که حتی بزرگان قدیم و جدید این ورزش هم شاید از این وزنه ها در این حرکاتی که شما میگید استفاده نکرده باشند

این کلیپ رو ببینید وزنه مورد استفاده 12 کیلو در هر دست

پسندیده : علی بختیاری

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین