تاپیک ویژه پنل نور دست ساز LED آکواریوم آب شور siamak398 ( سیامک قلی زاده ) - صفحه 2
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8 تا 14 , از مجموع 25
  1. بالای صفحه | پست شماره : 8

کاربر سایت
    نام
    سیامک قلی زاده
    شغل
    کارمند
    محل اقامت
    تبریز
    شماره عضویت
    1903
    میانگین ارسال
    0.02
    پسند داده
    242
    پسند گرفته
    121
    امتیاز کاربری
    161

پاسخ : مشاوره انتخاب تعداد led در نور آکواریوم آب شور

نقل قول نوشته اصلی توسط E M R U Z I نمایش پست ها
    جناب قلی زاده تبریک میگم بهتون
    کارتون تمیز و حساب شده بانجام شده کاش تاپیکی برای این سیستم نور به نام خودتون ایجاد میکردید که پستهای مربوطه هم به اونجا انتقال داده میشد
    مطمئنا کاربران سئوالاتی در مورد این سیستم براشون پیش میاد
    البته اگر خودون مایل هستیئ وگرنه مطرح کردنش در این تاپیک منافاتی با عنوان تاپیک نداره
    سلام دوست عزیز . آقا ممنون . دوست دارم زیاد در این مورد بحث بشه تا هم من کارم رو بهتر انجام بدم هم دوستای دیگه هم استفاده بکنن .جناب رضائی نژاد این زحمت رو به گردن شما بندازم ؟
    2 کاربر پسندیده اند: adn,mohamad360
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 9

کاربر سایت
    شغل
    کارمند
    محل اقامت
    ایران- تهران
    شماره عضویت
    1890
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    514
    پسند گرفته
    22
    امتیاز کاربری
    40

پاسخ : پنل نور دست ساز LED آکواریوم آب شور siamak398 ( سیامک قلی زاده )

سلام
    ضمن تشکر از شما به خاطر به اشتراک گذاشتن تجربیات خوبتون و تبریک به خاطر سلیقه و وسواس به خرج رفته در ساخت این قاب ارزشمند
    یک سوال داشتم ال ای دی ها رو از کجا تهیه کردید |؟ برای منتاژ انها از pcb استفاده کردید یا هیت سینگ ستاره ای ؟
    2 کاربر پسندیده اند: mohamad360,siamak398
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

3. بالای صفحه | پست شماره : 10

کاربر سایت
    نام
    محمد محمدیانیانی
    شغل
    ماهی
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    2529
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    756
    پسند گرفته
    85
    امتیاز کاربری
    3

رله حرارتی اماده بیرون هست ک با چ دمای قطع یا وصل کنه
    3 کاربر پسندیده اند: adn,rohollajalili,siamak398

4. بالای صفحه | پست شماره : 11

کاربر سایت
    نام
    سیامک قلی زاده
    شغل
    کارمند
    محل اقامت
    تبریز
    شماره عضویت
    1903
    میانگین ارسال
    0.02
    پسند داده
    242
    پسند گرفته
    121
    امتیاز کاربری
    161

نقل قول نوشته اصلی توسط adn نمایش پست ها
    سلام
    ضمن تشکر از شما به خاطر به اشتراک گذاشتن تجربیات خوبتون و تبریک به خاطر سلیقه و وسواس به خرج رفته در ساخت این قاب ارزشمند
    یک سوال داشتم ال ای دی ها رو از کجا تهیه کردید |؟ برای منتاژ انها از pcb استفاده کردید یا هیت سینگ ستاره ای ؟

سلام دوست عزیز. ممنون از لطفت. ال ای دی ها رو از تهران گرفتم . از سایت ایران برق. ال ای دی ها رو روی pcb نصب کردم و همشون رو روی یه صفحه آلومینویمی (که من اسمشو گذاشتم شاسی) کار شده و هیت سینگ ها رو روی طرف دیگه شاسی کار کردم. و از هیت سینگ ریلی استفاده شده. راستش تو تبریز به هر کی نشون دادم به سختی باور میکرد که خودم کار کردم به جز دو تا از مغازه دارامون که در جریان کار بودن . دو سه تا عیب داره که به امید خدا تو کار بعدی جبران میشه . منتظر کار جدید باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad360 نمایش پست ها
    رله حرارتی اماده بیرون هست ک با چ دمای قطع یا وصل کنه
    محمد جان سلام . ممنون از پیشنهادت . دیدم رله ها رو . اما یه مدار کنترلر فن دارم که میخوام برنامه ریزی بشه و از اون استفاده کنم .
    2 کاربر پسندیده اند: adn,mohamad360

5. بالای صفحه | پست شماره : 12

کاربر سایت
    شغل
    کارمند
    محل اقامت
    ایران- تهران
    شماره عضویت
    1890
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    514
    پسند گرفته
    22
    امتیاز کاربری
    40

با سلام
    ضمن تشکر از توجه شما
    یک سوال دیگه هم دارم تعداد و همینطور تنوع و ترکیب رنگها رو با توجه به تجربه خودتان انتخاب و اجرا فرمودید ؟ یا از اساتید بزرگوار این سایت کمک و هم فکری گرفتید .؟
    توی پست اول شما این احساس رو کردم که از جناب اقای مرادی همفکری و راهنمای گرفته اید ؟
    سپاسگذارم
    ویرایش توسط adn : ۱۳۹۳-۰۹-۲۰ در ساعت 14:09
    2 کاربر پسندیده اند: mohamad360,siamak398

6. بالای صفحه | پست شماره : 13

کاربر سایت
    نام
    سیامک قلی زاده
    شغل
    کارمند
    محل اقامت
    تبریز
    شماره عضویت
    1903
    میانگین ارسال
    0.02
    پسند داده
    242
    پسند گرفته
    121
    امتیاز کاربری
    161

نقل قول نوشته اصلی توسط adn نمایش پست ها
    با سلام
    ضمن تشکر از توجه شما
    یک سوال دیگه هم دارم تعداد و همینطور تنوع و ترکیب رنگها رو با توجه به تجربه خودتان انتخاب و اجرا فرمودید ؟ یا از اساتید بزرگوار این سایت کمک و هم فکری گرفتید .؟
    توی پست اول شما این احساس رو کردم که از جناب اقای مرادی همفکری و راهنمای گرفته اید ؟
    سپاسگذارم
    سلام دوست عزیز
    ایده استفاده از ال ای دی رو از استاد بزرگوار آقای مرادی گرفتم و پیشنهاد های خوبی رو هم بهم داده بودند. اما در خصوص تعداد و تنوع و نوع ال ای دی ها رو دوست و داداش گلم آقای مندس میرزاده برام محاسبه کرده.کل ماجرا از روی سایت ecotechmarine و ازپنل مدل Radion XR30w Pro Generation 3 استفاده شده . این پنل نوری ساخت این شرکت معتبر برای آکواریوم با گنجایش 300 لیتر مناسب هستش که من نسبت به حجم آکواریوم خودم و توانائی های ال ای دی های موجود با کمک مهندس میرزاده تعداد رو محاسبه کردیم و پنل ساخته شد.
    جا داره همین جا از استاد بزرگوار آقای مرادی تشکر کنم به خاطر صبری که تو جواب دادن به سوال ها مخصوصا به من داشته و از دوست گلم آقای منهدس میرزاده دعوت میکنم که به بحث ما بپیونده . همونطور که صادقانه دونسته هاشو در اختیار من گذاشت و وقت و بی وقت به تلفنم جواب داده و راهنمائیم کرد. چون هم مطالعه ایشون در مورد نور زیاد بوده و به صورت تجربی هم کار کرده.
    از مدیریت سایت خوب امروزی هم درخواست میکنم که آقای مهندس میرزاده رو به عنوان کاربر افتخاری در خصوص نور به دوستان معرفی کنه.
    دوستان مطمئن باشید دونسته هاتون رو به چالش خواهد کشید.
    ممنون از همه دوستان عزیز . من در خدمت همه شما هستم .
    5 کاربر پسندیده اند: adn,adn31,mohamad360,Rezaei,rohollajalili

7. بالای صفحه | پست شماره : 14

کاربر سایت
    شغل
    کارمند
    محل اقامت
    ایران- تهران
    شماره عضویت
    1890
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    514
    پسند گرفته
    22
    امتیاز کاربری
    40

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak398 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ایده استفاده از ال ای دی رو از استاد بزرگوار آقای مرادی گرفتم و پیشنهاد های خوبی رو هم بهم داده بودند. اما در خصوص تعداد و تنوع و نوع ال ای دی ها رو دوست و داداش گلم آقای مندس میرزاده برام محاسبه کرده.کل ماجرا از روی سایت ecotechmarine و ازپنل مدل Radion XR30w Pro Generation 3 استفاده شده . این پنل نوری ساخت این شرکت معتبر برای آکواریوم با گنجایش 300 لیتر مناسب هستش که من نسبت به حجم آکواریوم خودم و توانائی های ال ای دی های موجود با کمک مهندس میرزاده تعداد رو محاسبه کردیم و پنل ساخته شد.
    جا داره همین جا از استاد بزرگوار آقای مرادی تشکر کنم به خاطر صبری که تو جواب دادن به سوال ها مخصوصا به من داشته و از دوست گلم آقای منهدس میرزاده دعوت میکنم که به بحث ما بپیونده . همونطور که صادقانه دونسته هاشو در اختیار من گذاشت و وقت و بی وقت به تلفنم جواب داده و راهنمائیم کرد. چون هم مطالعه ایشون در مورد نور زیاد بوده و به صورت تجربی هم کار کرده.
    از مدیریت سایت خوب امروزی هم درخواست میکنم که آقای مهندس میرزاده رو به عنوان کاربر افتخاری در خصوص نور به دوستان معرفی کنه.
    دوستان مطمئن باشید دونسته هاتون رو به چالش خواهد کشید.
    ممنون از همه دوستان عزیز . من در خدمت همه شما هستم .
    سلام و عرض تشکر
    جناب مرادی که واقعا همه رو شرمنده می کنند بند هم چند سالی است با ایشان اشناشدم و کم و بیش مزاحمتهای از این دسته براشون داشتم . اموزگار و استاد راهنمای خوبی هستن
    پیشنهاد جالب و مفیدی است انتصاب ایشان به این مسئولیت حتما کمک حال دوستان دیگر برای ساخت پنل های مشابه شما خواهند بود و احتمالا ابهامات موجود در مورد استفاده از نور ال ای دی تا حد معقول برطرف میشود
    ویرایش توسط adn : ۱۳۹۳-۰۹-۲۳ در ساعت 09:29
    3 کاربر پسندیده اند: adn31,mohamad360,siamak398

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع