عکس های اکواریوم بامشاد : ) - صفحه 33
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربران فراخوانی شده

صفحه 33 از 37 نخستنخست ... 23262728293031323334353637 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 225 تا 231 , از مجموع 257
  1. بالای صفحه | پست شماره : 225

مدیر آکواریوم های آب شیرین غیر گیاهی
    نام
    meysam pouraghdam
    محل اقامت
    خانه به دوش
    شماره عضویت
    159
    میانگین ارسال
    0.08
    پسند داده
    614
    پسند گرفته
    1,132
    امتیاز کاربری
    1739

پاسخ : عکس های اکواریوم بامشاد : )

سلام آقا محمد گل
    سیستم co2 منو کشته محمد
    جلبک قهوه ای برای این به وجود میاد که کلونی باکتری خوبی نداری یا به عبارت دیگه سیکل تانکت طی نشده یا بازم به یه عبارت دیگه تعداد باکتری های داخل تانکت کمه
    بهترین و سریعترین راه حل اضافه کردن باکتری هست( محصولات مختلفی تو بازار هست یکیشو میتونی انتخاب کنی باکتری اوشن فری هم خوبه قیمتشم مناسبتره نسبت به برندهای دیگه )
    راه حل دیگه اینه که متریال به فیلتر اضافه کنی که یه کم بیشتر طول میکشه تا از بین برن
    کت اسپرت ریز خیلی خوب این جلبکهارو میخوره
    در مورد سیستم co2 هم بطری رو بزرگتر کنی بهتره بعد میتونی به اون سر خروجی شلنگ که تو تانکته چوب گیاه بامبو (وسط بندهای ساقه رو جدا کن پوستشو بکن ،بکن تو سر شلنگ)یا فیلتر سیگار( فیلتر۱ عدد سیگار قسمت پنبه رو فشرده کن مثل چوب بامبو به سر شلنگ اضافه کن ) اینطوری حبابهای دی اکسید خیلی ریز میشن و درصد جذب بالا میره اما یه دردسر هایی هم داره چوب بامبو بعد چند روز میپوسه و باید عوضش کنی فیلتر سیگار هم میگیره که باید اونم هفته ای یه بار عوض کنی
    موفق باشی محمد

--------- ادغام پست ( فاصله بین ارسالها جهت ادغام نشدن حداقل باید 15 دقیقه باشد ) ------------

سلام آقا محمد گل
    سیستم co2 منو کشته محمد
    جلبک قهوه ای برای این به وجود میاد که کلونی باکتری خوبی نداری یا به عبارت دیگه سیکل تانکت طی نشده یا بازم به یه عبارت دیگه تعداد باکتری های داخل تانکت کمه
    بهترین و سریعترین راه حل اضافه کردن باکتری هست( محصولات مختلفی تو بازار هست یکیشو میتونی انتخاب کنی باکتری اوشن فری هم خوبه قیمتشم مناسبتره نسبت به برندهای دیگه )
    راه حل دیگه اینه که متریال به فیلتر اضافه کنی که یه کم بیشتر طول میکشه تا از بین برن
    در مورد سیستم co2 هم بطری رو بزرگتر کنی بهتره بعد میتونی به اون سر خروجی شلنگ که تو تانکته چوب گیاه بامبو (وسط بندهای ساقه رو جدا کن پوستشو بکن ،بکن تو سر شلنگ)یا فیلتر سیگار( فیلتر۱ عدد سیگار قسمت پنبه رو فشرده کن مثل چوب بامبو به سر شلنگ اضافه کن ) اینطوری حبابهای دی اکسید خیلی ریز میشن و درصد جذب بالا میره اما یه دردسر هایی هم داره چوب بامبو بعد چند روز میپوسه و باید عوضش کنی فیلتر سیگار هم میگیره که باید اونم هفته ای یه بار عوض کنی
    موفق باشی محمد
    پسندیده : بامشاد
    کشاکش هاست در جانم کشنده کیست،میدانم/دمی خواهم بیاسایم ولیکن نیستم امکان
    به هر روزم جنون آرد،دگر بازی برون آید/که من بازیچه ی اویم ز بازی های او حیران
    چو جامم گه بگرداند چو ساغر گه بریزد خون/چو خمرم گه بجوشاند چو مستم گه کند ویران

2. بالای صفحه | پست شماره : 226

کاربر متخصص انجمن گل و گیاه
    نام
    Mohammad.A.M
    شغل
    student still
    محل اقامت
    Shahsavar
    شماره عضویت
    2452
    میانگین ارسال
    0.23
    پسند داده
    2,227
    پسند گرفته
    2,109
    امتیاز کاربری
    2684

نقل قول نوشته اصلی توسط fishboy نمایش پست ها
    سلام آقا محمد گل
    سیستم co2 منو کشته محمد
    موفق باشی محمد
    سلام میثم جان

خخخخ همه همینو میگن

دلیلشو میدونستم که چجوری بوجود میاد،اتفاقا همینشم برام جای سوال بود،چون تانکم سیکل طی کرده بنظرم و خیلی وقته از ابگیریش میگذره

ولی اینجا باکتری ساز پیدا نمیشه اصا مطئسفانه،واس همینم مجبوریم سیکلمونو با یه مشت ماهی مریض طی کنیم

ساعات نر دهی رو کم کردم و کربن دی اکسیدو بیشت تا کم بشه یکم،بتونم میرم چنتا جلبک خوار درست حسابی میگیرم خودمو راحت میکنم

این کپسول فعلا امتحانی بود ،چون موفق شدم حتما یه بزرگترشو میسازم

در مورد دیفیوژر هم یکی بهم بستن پارچه دور سنگ هوا رو پیشنهاد داده بود ،امتحانشون میکنم حتما

خیلی خیلی ممنون بابت نظرت،واقعا مفید بود و کیف کردم

بازم به تاپیک ما سر بزن

فدات،سلامت باشی
    پسندیده : fishboy

3. بالای صفحه | پست شماره : 227

نام
    Mohammad.A.M
    شغل
    student still
    محل اقامت
    Shahsavar
    شماره عضویت
    2452
    میانگین ارسال
    0.23
    پسند داده
    2,227
    پسند گرفته
    2,109
    امتیاز کاربری
    2684

سلام

تانک ما فعلا همونجوریه،کپسول 3و2ـش هم نشتس داشت در حال تکمیل هسن البته اینبار بدون دوراهی که دفعه قبلی نشتی از همون بود ولی چون شلنگ دو تیکه بود مجبور شدم کل چسبو باز کنم

دیروز رفتیم واسه اک شن بستر از رود خونه جمع کردیم،فعلا که ضد عفونی فیزیکی و گرفتن اشغال ها رو به پایانه و از این به بعد مرحله پخت و پز و کتک خوردن

ولی این خرچنگو دیروز دیدم گفتم به هر حال ابزیه دیگه براتون ازش عکس گرفتم،خیلی زیاد بودن

فقط هر جا که هستید و میرید خواهشا مواظب جنگل و رودخونه باشید،بعضی جاها واقعا داغون شده،دریا هم که هر روز میبینمش واقعا رو به تخریبه

ممنون ازتون

6 کاربر پسندیده اند: aligator,faezeh.aqua,fishboy,mbz,Rezaei,rohollajalili

4. بالای صفحه | پست شماره : 228

نام
    Mohammad.A.M
    شغل
    student still
    محل اقامت
    Shahsavar
    شماره عضویت
    2452
    میانگین ارسال
    0.23
    پسند داده
    2,227
    پسند گرفته
    2,109
    امتیاز کاربری
    2684

سلام

اقا اینجا ک کسی نظر نمیده ولی ما هر کاری میکنیم نمیشه از این سایتو کاربراش دل بکنیم

عکس تانک واس 1 هفته پیش بعد کاشت گیاه گندومی و یدونه دیگه

الان خیلی بهتر شده اک ولی تو عکس بد افتاده

مارو از نظراتون محروم نکنین خواهشا
    3 کاربر پسندیده اند: faezeh.aqua,fishboy,vahil

5. بالای صفحه | پست شماره : 229

نام
    meysam pouraghdam
    محل اقامت
    خانه به دوش
    شماره عضویت
    159
    میانگین ارسال
    0.08
    پسند داده
    614
    پسند گرفته
    1,132
    امتیاز کاربری
    1739

سلام
    گیاهات به نظر من خیلی کمه مثلا گوشه سمت راست جلوی شیلنگ به نظرم اگه دسته گیاهت رو بزرگتر کنی خیلی بهتر میشه .
    سمت چپ هم همین طور اگه بتونی اون فضای خالی بین گیاه و شیشه آکواریوم رو پر کنی خیلی عالی میشه به نظرم برا این گوشه برگ سیوی خوبه هم زود رشد میکنه هم برگای پهن داره با تعداد کمی میتونی این گوشه رو پر کنی .
    در مورد فیلتر هم تو این تیپ فیلتر ها من که فیلتر تاپ رو بیشتر قبول دارم.
    جلبک های روی شیشه رو با کاردک تمیز کن و در آخر هم فکر میکنم شنهات خیلی درشته ( اینطوری تو عکس دیده میشه ) که اگه درشت باشه برای ریشه گیاها مناسب نیست .
    اینا نظر من بود آقا محمد عزیز
    موفق باشی

6. بالای صفحه | پست شماره : 230

نام
    Mohammad.A.M
    شغل
    student still
    محل اقامت
    Shahsavar
    شماره عضویت
    2452
    میانگین ارسال
    0.23
    پسند داده
    2,227
    پسند گرفته
    2,109
    امتیاز کاربری
    2684

نقل قول نوشته اصلی توسط fishboy نمایش پست ها
    سلام
    گیاهات به نظر من خیلی کمه مثلا گوشه سمت راست جلوی شیلنگ به نظرم اگه دسته گیاهت رو بزرگتر کنی خیلی بهتر میشه .
    سمت چپ هم همین طور اگه بتونی اون فضای خالی بین گیاه و شیشه آکواریوم رو پر کنی خیلی عالی میشه به نظرم برا این گوشه برگ سیوی خوبه هم زود رشد میکنه هم برگای پهن داره با تعداد کمی میتونی این گوشه رو پر کنی .
    در مورد فیلتر هم تو این تیپ فیلتر ها من که فیلتر تاپ رو بیشتر قبول دارم.
    جلبک های روی شیشه رو با کاردک تمیز کن و در آخر هم فکر میکنم شنهات خیلی درشته ( اینطوری تو عکس دیده میشه ) که اگه درشت باشه برای ریشه گیاها مناسب نیست .
    اینا نظر من بود آقا محمد عزیز
    موفق باشی
    سلام میثم جان

دادا من مدتی نبودم ببخش اگر دیر شده ولی همن الان مدیریتتو بهت تبریک میگم

امیدوارم پا ب پای بقیه مدیر های عالی سایت پیشرفت کنی و همیشه از مطالب عالیت قرار بدی

حتما کارایی ک گفتی رو انجام میدم داداش

در مورد بستر هم بگم ک سنگ ها اندازشون از 2 میلیمتر هست تا 8 میلی متر و بزرگتراش بخاطر سیفون ک میکنم میان روی بقیه

خیلی خیلی خیلی ممنون ازت داداش

افتخار دادی تشریف اوردی

فدات
    پسندیده : fishboy

7. بالای صفحه | پست شماره : 231

نام
    meysam pouraghdam
    محل اقامت
    خانه به دوش
    شماره عضویت
    159
    میانگین ارسال
    0.08
    پسند داده
    614
    پسند گرفته
    1,132
    امتیاز کاربری
    1739

ممنونم ازت محمد جان
    ۸ میل درشته یه کم ۴-۵ مناسبه برا گیاه
    اگه کف رو سیفون میکنی یعنی کود بستر نداری ، احتمال داره گیاه اضافه کنی به مشکل بر بخوری یه فکری هم برا کود کن تا گیاهات خراب نشن .

کلمات کلیدی این موضوع