اگر شما هم قصد خرید Honor 6 را دارید!
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 10

Threaded View

1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کاربر تاثیرگذار
    نام
    ایلیا
    محل اقامت
    بیرجند
    شماره عضویت
    22
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    255
    پسند گرفته
    397
    امتیاز کاربری
    591

اگر شما هم قصد خرید Honor 6 را دارید!

سلام دوستان
    چند وقتی که قصد دارم یک گوشی تر و تمیز واسه خودم بخرم که هم قیمتش زیاد بالا نباشه و هم برای 1-2 سال آینده برام گوشی باشه.
    راستش قبل هرچیزی با دوستان مشورت کردم و خودم هم تویه نت کمی سرچ کردم که چی بخرم بدردم بخوره و فهمیدم با این مقدار پول و انتظارهایی که من از گوشی دارم بهتره برم سراغ برند هوآوی Huawei که از قبل هم گوشی های این برند رو داشتم و تقریبا ازش راضی ام
    تا اینکه حامد جان بهم پیشنهاد دادن honor 6 بخرم و رفتم سراغ بازار و یکسری نکاتی رو در مورد این گوشی فهمیدم. واجب دونستم به بقیه دوستان امروزی هم بگم تا مثل من گیج نشن و بهترین انتخاب داشته باشن.
    خب قبل از هر چیزی باید بگم این گوشی هنوز بصورت رسمی وارد بازار ایران نشده و هیچ کدوم از وارد کننده های این برند این مدل رو وارد نکردن پس دنبال گارانتی و اینجور چیزا نباشد و مطمئن باشین اگه هم این گوشی تو مغازه ای دیدین یا خود طرف مستقیم آورده یا...
    تا اینجاش که مشکلی نیست و شما فقط می خواین به گوشی مورد علاقه تون برسین و فکر نمیکنم برای کسی زیاد مهم باشه گوشی چجوری وارد شده و بدستش میرسه
    اما مشکل وقتی شروع شد که من متوجه شدم این گوشی چند مدل داره و هر مدلی هم برای یک سری از کشور خاص و شاید با سیم کارت ها و مخابرات ایران مشکل داشته باشن(گفتم شاید)
    حالا مدل هایی که من دیدم و شاید شما هم تویه بازار باهاشون روبرو بشین
    مدل L02 دو سیم با حافظه 16 گیگ
    مدل L04 تک سیم با حافظه 16 گیگ (این مدل مال کشور هند و تویه بازار همگی این مدل رو دارن و اصلا هم بدرد نمیخوره نخرینش)
    مدل L11 تک سیم با حافظه 32 گیگ
    مدل L12 دو سیم با حافظه 32 گیگ و قابلیت NFC و OTG هم ساپورت میکنه
    مدل L21 که اطلاعات درستی ازش ندارم و ظاهرا همون Extreme Edition !!!
    و مدل های دیگه ای هم شاید داشته باشه که من اطلاعی ندارم و بکارمون هم نمیاد
    قیمت این گوشی هم الان بین 1.100 تا 1.300 البته مدل تک سیم و 16 گیگ که بهتره این مدل رو نخرید چون NFC نداره و تک سیم
    اما مدل 32 گیگ و دو سیم که قابلیت NFC رو هم داره تا 1.700 آب میخوره که واقعا یک قیمت الکی و فروشنده ها بخاطر نبودش الکی این قیمت رو زدن چون واقعا 32 گیگ رم و 1 سیم کارت بیشتر تفاوت قیمتش نباید 500-600 تومن باشه
    بیشتر سایت هایی هم که میگن مدل L12 رو دارن الکی نوشتن و چونکه مشخصات گوشی رو همگی از یکجا کپی میکنن بیشتر جاها میبیند NFC داره
    در صورتی که فقط مدل L12 این گوشی این قابلیت رو داره و کامله و بدرد کاربر های ایرانی میخوره (البته همین مدل هم وای فای مشکل داره و باید آپیدت بشه تا مشکلش حل کنید) پس گول نخورید.
    حالا درباره مشخصات این گوشی اگه بخوام براتون بگم :
    چیپست پردازنده ی این گوشی اسمش Kirin920 مدل توسعه یافته kirin910 این پردازنده چهار هسته با سرعت پردازش 1.3 گیگاهرتزی با معماری ارم و از نوع Cortex-A7 و چهار هسته دیگه با سرعت پردازش 1.7 گیگاهرتز و معماری ارم و از نوع Cortex-A15 که مجموعه 8 هسته ای پردازنده هانر 6 رو تشکیل میدن
    چیپست گرافیکی این مدل قدرتمندترین و پیشرفته ترین پردازنده گرافیکی کمپانی ارم هست که از چهار هسته گرافیکی از نوع Mali-T628 هستش
    حافظه رمش هم 3 گیگ با سرعت 800 مگاهرتز که واقعا عالیه نسبت به قیمتش!!!
    دوربین اصلی این گوشی هم تا جایی که من فهمیدم خیلی خیلی قوی و قابلیت های عالی داره
    رزولوشنش 13 مگاپیکسل و 2 تا فلش داره و از سنسور تصویر سونی مدل Sony IMX 214 Exmor RS استفاده میکنه و ...
    یک نکته ای هم که منو جذب خودش کرد در مورد این گوشی اینه که از شبکه های مخابراتی نسل چهارم 4g پشتیبانی میکنه و مطمئن باشید این امکان در آینده خیلی کارتون راه می اندازه و خیالتون راحت
    خیلی از منابع هم گفتن gorilla glass 3 صفحه اش!!!
    داخل جعبه هم خیلی ها میگن هنزفری داره و خیلی ها میگن نداره من هنوز خودم نخریدم که بدونم واقعا داره یا نه
    و تنها بدی که در مورد این گوشی وجود داره اینکه میگن باطریش قابل تعویض نیست و من مطمئن هستم تا وقتی که عمر این باطری بخواد تموم بشه یک فکری برای باطریش میکنن(از باطریش درست استفاده کنید و بذارین شارژ اولیه درست بشه)
    خلاصه خیلی مزایا و ویژگی های دیگه که بهتره خودتون سرچ کنید و اونوقت که میفهمید این گوشی واقعا نسبت به قیمتش فوق العاده و حامد عزیز الکی پیشنهاد نکردنش

اما اگر قصد خریدش رو مثل من دارین بهتره صبر کنید تا بطور رسمی وارد بشه و مدل L12 رو بتونید بخرید یا قیمت پایین تر چون الان واقعا قیمت هاش الکی

ویرایش توسط mbz : ۱۳۹۳-۰۹-۲۰ در ساعت 13:26
    3 کاربر پسندیده اند: Rezaei,بامشاد,علی بختیاری
    ماندن به پای کسی که دوستش داری

قشنگ ترین اسارت زندگی است !

کلمات کلیدی این موضوع