اگر شما هم قصد خرید Honor 6 را دارید!
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 10
  1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کاربر تاثیرگذار
    نام
    ایلیا
    محل اقامت
    بیرجند
    شماره عضویت
    22
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    255
    پسند گرفته
    397
    امتیاز کاربری
    591

اگر شما هم قصد خرید Honor 6 را دارید!

سلام دوستان
    چند وقتی که قصد دارم یک گوشی تر و تمیز واسه خودم بخرم که هم قیمتش زیاد بالا نباشه و هم برای 1-2 سال آینده برام گوشی باشه.
    راستش قبل هرچیزی با دوستان مشورت کردم و خودم هم تویه نت کمی سرچ کردم که چی بخرم بدردم بخوره و فهمیدم با این مقدار پول و انتظارهایی که من از گوشی دارم بهتره برم سراغ برند هوآوی Huawei که از قبل هم گوشی های این برند رو داشتم و تقریبا ازش راضی ام
    تا اینکه حامد جان بهم پیشنهاد دادن honor 6 بخرم و رفتم سراغ بازار و یکسری نکاتی رو در مورد این گوشی فهمیدم. واجب دونستم به بقیه دوستان امروزی هم بگم تا مثل من گیج نشن و بهترین انتخاب داشته باشن.
    خب قبل از هر چیزی باید بگم این گوشی هنوز بصورت رسمی وارد بازار ایران نشده و هیچ کدوم از وارد کننده های این برند این مدل رو وارد نکردن پس دنبال گارانتی و اینجور چیزا نباشد و مطمئن باشین اگه هم این گوشی تو مغازه ای دیدین یا خود طرف مستقیم آورده یا...
    تا اینجاش که مشکلی نیست و شما فقط می خواین به گوشی مورد علاقه تون برسین و فکر نمیکنم برای کسی زیاد مهم باشه گوشی چجوری وارد شده و بدستش میرسه
    اما مشکل وقتی شروع شد که من متوجه شدم این گوشی چند مدل داره و هر مدلی هم برای یک سری از کشور خاص و شاید با سیم کارت ها و مخابرات ایران مشکل داشته باشن(گفتم شاید)
    حالا مدل هایی که من دیدم و شاید شما هم تویه بازار باهاشون روبرو بشین
    مدل L02 دو سیم با حافظه 16 گیگ
    مدل L04 تک سیم با حافظه 16 گیگ (این مدل مال کشور هند و تویه بازار همگی این مدل رو دارن و اصلا هم بدرد نمیخوره نخرینش)
    مدل L11 تک سیم با حافظه 32 گیگ
    مدل L12 دو سیم با حافظه 32 گیگ و قابلیت NFC و OTG هم ساپورت میکنه
    مدل L21 که اطلاعات درستی ازش ندارم و ظاهرا همون Extreme Edition !!!
    و مدل های دیگه ای هم شاید داشته باشه که من اطلاعی ندارم و بکارمون هم نمیاد
    قیمت این گوشی هم الان بین 1.100 تا 1.300 البته مدل تک سیم و 16 گیگ که بهتره این مدل رو نخرید چون NFC نداره و تک سیم
    اما مدل 32 گیگ و دو سیم که قابلیت NFC رو هم داره تا 1.700 آب میخوره که واقعا یک قیمت الکی و فروشنده ها بخاطر نبودش الکی این قیمت رو زدن چون واقعا 32 گیگ رم و 1 سیم کارت بیشتر تفاوت قیمتش نباید 500-600 تومن باشه
    بیشتر سایت هایی هم که میگن مدل L12 رو دارن الکی نوشتن و چونکه مشخصات گوشی رو همگی از یکجا کپی میکنن بیشتر جاها میبیند NFC داره
    در صورتی که فقط مدل L12 این گوشی این قابلیت رو داره و کامله و بدرد کاربر های ایرانی میخوره (البته همین مدل هم وای فای مشکل داره و باید آپیدت بشه تا مشکلش حل کنید) پس گول نخورید.
    حالا درباره مشخصات این گوشی اگه بخوام براتون بگم :
    چیپست پردازنده ی این گوشی اسمش Kirin920 مدل توسعه یافته kirin910 این پردازنده چهار هسته با سرعت پردازش 1.3 گیگاهرتزی با معماری ارم و از نوع Cortex-A7 و چهار هسته دیگه با سرعت پردازش 1.7 گیگاهرتز و معماری ارم و از نوع Cortex-A15 که مجموعه 8 هسته ای پردازنده هانر 6 رو تشکیل میدن
    چیپست گرافیکی این مدل قدرتمندترین و پیشرفته ترین پردازنده گرافیکی کمپانی ارم هست که از چهار هسته گرافیکی از نوع Mali-T628 هستش
    حافظه رمش هم 3 گیگ با سرعت 800 مگاهرتز که واقعا عالیه نسبت به قیمتش!!!
    دوربین اصلی این گوشی هم تا جایی که من فهمیدم خیلی خیلی قوی و قابلیت های عالی داره
    رزولوشنش 13 مگاپیکسل و 2 تا فلش داره و از سنسور تصویر سونی مدل Sony IMX 214 Exmor RS استفاده میکنه و ...
    یک نکته ای هم که منو جذب خودش کرد در مورد این گوشی اینه که از شبکه های مخابراتی نسل چهارم 4g پشتیبانی میکنه و مطمئن باشید این امکان در آینده خیلی کارتون راه می اندازه و خیالتون راحت
    خیلی از منابع هم گفتن gorilla glass 3 صفحه اش!!!
    داخل جعبه هم خیلی ها میگن هنزفری داره و خیلی ها میگن نداره من هنوز خودم نخریدم که بدونم واقعا داره یا نه
    و تنها بدی که در مورد این گوشی وجود داره اینکه میگن باطریش قابل تعویض نیست و من مطمئن هستم تا وقتی که عمر این باطری بخواد تموم بشه یک فکری برای باطریش میکنن(از باطریش درست استفاده کنید و بذارین شارژ اولیه درست بشه)
    خلاصه خیلی مزایا و ویژگی های دیگه که بهتره خودتون سرچ کنید و اونوقت که میفهمید این گوشی واقعا نسبت به قیمتش فوق العاده و حامد عزیز الکی پیشنهاد نکردنش

اما اگر قصد خریدش رو مثل من دارین بهتره صبر کنید تا بطور رسمی وارد بشه و مدل L12 رو بتونید بخرید یا قیمت پایین تر چون الان واقعا قیمت هاش الکی

ویرایش توسط mbz : ۱۳۹۳-۰۹-۲۰ در ساعت 13:26
    3 کاربر پسندیده اند: Rezaei,بامشاد,علی بختیاری
    ماندن به پای کسی که دوستش داری

قشنگ ترین اسارت زندگی است !

2. بالای صفحه | پست شماره : 2

کاربر تاثیرگذار
    نام
    ایلیا
    محل اقامت
    بیرجند
    شماره عضویت
    22
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    255
    پسند گرفته
    397
    امتیاز کاربری
    591

پاسخ : اگر شما هم قصد خرید Honor 6 را دارید!

سلام دوستان امروز این فایل PDF رو پیدا کردم که دقیقا فرق بین مدل های هانر 6 توضیح داده و می تونه کمک بزرگی به دوستانی که قصد خرید دارن کنه
    گفتم ادامه همین تاپیک که قبلا باز کردم بذارمش شاید بدرد دوستان امروزی هم بخوره

لینک دانلود

فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط mbz : ۱۳۹۳-۱۱-۰۱ در ساعت 18:43
    4 کاربر پسندیده اند: aligator,Rezaei,thosein,بامشاد

3. بالای صفحه | پست شماره : 3

کاربر سایت
    محل اقامت
    isf
    شماره عضویت
    2736
    میانگین ارسال
    0.00
    پسند داده
    1
    پسند گرفته
    0
    امتیاز کاربری
    10

سلام
    مدل l04 گفتی بدرد نمیخوره میشه علتشو بگین؟
    مدل l02 چطوره بنظرت؟
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

4. بالای صفحه | پست شماره : 4

کاربر تاثیرگذار
    نام
    ایلیا
    محل اقامت
    بیرجند
    شماره عضویت
    22
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    255
    پسند گرفته
    397
    امتیاز کاربری
    591

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.s نمایش پست ها
    سلام
    مدل l04 گفتی بدرد نمیخوره میشه علتشو بگین؟
    مدل l02 چطوره بنظرت؟
    مدل l04 رو ماکروتل وارد کرده و با گارانتی می تونید خریداری کنید
    رم داخلی 16 گیگ تک سیم کارت و NFC هم نداره و از همه مهمتر ظاهرا هوآوی براش هیچ آپدیت نرم افزاری هم تا حالا نداده در صورتی که برای مدل L12 آپدیت های زیادی آمده تا الان و جوری که بوش میاد این گوشی براش اندروید 5 هم قرار بیاد!!!
    بهترین و کاملترین مدل این گوشی L12 که خود بنده هم سفارش دادم برام از چین وارد کنن
    البته مدل پلاس هم هست که من زیاد باهاش حال نکردم و قیمتش هم خیلی خیلی بالاست ولی امکانات خوبی داره
    در مورد L02 هم با L12 تفاوت قیمتی نداره من باشم همین L12 رو انتخاب میکنم
    4 کاربر پسندیده اند: aligator,amir.s,Rezaei,علی بختیاری

5. بالای صفحه | پست شماره : 5

کاربر سایت
    محل اقامت
    اراک
    شماره عضویت
    3190
    میانگین ارسال
    0.00
    پسند داده
    0
    پسند گرفته
    0
    امتیاز کاربری
    10

مدل ال12 چه قیمتیه؟
    کجا میشه پیدا کرد؟
    ایا علا الدین داره؟
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

6. بالای صفحه | پست شماره : 6

مدیر آکواریوم های آب شیرین غیر گیاهی
    نام
    meysam pouraghdam
    محل اقامت
    خانه به دوش
    شماره عضویت
    159
    میانگین ارسال
    0.08
    پسند داده
    614
    پسند گرفته
    1,132
    امتیاز کاربری
    1739

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan نمایش پست ها
    مدل ال12 چه قیمتیه؟
    کجا میشه پیدا کرد؟
    ایا علا الدین داره؟
    سلام
    تمام اطلاعات ( قیمت،مشخصات و ...) میتونید از سایت دیجی کالا به دست بیارید که اطلاعاتش هم به روزه
    حتی خرید هم به نظر من بهتره از همین سایت انجام بدید قابل اعتمادتر از علاالدینه دیگه هم نیاز نیست خودتون وقت بزارید
    کشاکش هاست در جانم کشنده کیست،میدانم/دمی خواهم بیاسایم ولیکن نیستم امکان
    به هر روزم جنون آرد،دگر بازی برون آید/که من بازیچه ی اویم ز بازی های او حیران
    چو جامم گه بگرداند چو ساغر گه بریزد خون/چو خمرم گه بجوشاند چو مستم گه کند ویران

7. بالای صفحه | پست شماره : 7

کاربر تاثیرگذار
    نام
    ایلیا
    محل اقامت
    بیرجند
    شماره عضویت
    22
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    255
    پسند گرفته
    397
    امتیاز کاربری
    591

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan نمایش پست ها
    مدل ال12 چه قیمتیه؟
    کجا میشه پیدا کرد؟
    ایا علا الدین داره؟
    سلام دوست من
    بنده سر این گوشی (مدل L12)بدجوری دهنم سرویس شد! و 2 تومن پولم داشت بفنا میرفت حامد جان در جریان هستن
    این گوشی خیلی فوق العاده رو بهتره همین مدل L04 تهیه کنید که تویه بازار هم پیدا میشه براحتی اما اگر L12 خواستی بخری بهم پ خ بده تا راهنماییت کنم و بلایی که سر من اومد سر شما نیاد!!!
    ولی یکم دیگ صبر کن پلاسش رو بخر
    در ضمن میثم جان دی جی فقط اطلاعات مربوط به l04 رو گذاشته دوست من

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع