انواع مرجان های دریایی
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
  1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کاربر سایت
    نام
    سیامک قلی زاده
    شغل
    کارمند
    محل اقامت
    تبریز
    شماره عضویت
    1903
    میانگین ارسال
    0.02
    پسند داده
    242
    پسند گرفته
    121
    امتیاز کاربری
    161

انواع مرجان های دریایی

بازم سلام خدمت دوستان و سروران گرامی
    یکی از موجودات یا منظره هائی که آکواریوم های آب شور رو از آب شیرین یا آکواریوم های دیگه آب شور جدا میکنه و بیشتر به چشم میاد وجود مرجان ها هستش. موجودات بسیار زیبا و دوست داشتنی، با رنگ های دلربا و متنوع . طوری که هر کسی چه سرشته از آکواریوم داشته باشه یا نداشته باشه رو وسوسه میکنه به این که همچین آکواریومی رو راه اندازی بکنه. مثل خود من . خود من بعد از 7 ، 8 سال داشتن انواع آکواریومهای آب شیرین که از انواع و اقسام ماهی ها نگهداری کرده بودم بالاخره تصمیم گرفتم که یه آکواریوم آب شور با مرجان ها راه اندازی کنم .
    چطور وقتی به چهره نفری نگاه میکنی اولین چیزی که به چشم آدم میاد چشم های طرف مقابلتونه! مرجان ها هم مثل چشم آکواریوم های آب شور هستند.
    دوست دارم اساتید محترم بیان و توضیح بیشتر رو در مورد انواع مرجان ها ، نیازها و نحوه نگهداریشون اینجا بدن . تا این بخش هم خالی نباشه .
    استاد گرامی آقای مرادی بازم اینجا به شما زحمت میدم . لطفا عکس هم زحمتشو بکشین. اگر یه حدود قیمت تو بازار امروز رو هم بگید شخصا برای من بد نمیشه.
    بازمم متشکرم . @S.H.Moradi

این هم چند تا عکس از مرجان های مختلف ... به رنگها دقت کنید . واقعا دلربا و زیبا نیست ؟!

ویرایش توسط siamak398 : ۱۳۹۳-۱۰-۰۹ در ساعت 12:10
    5 کاربر پسندیده اند: aligator,Hamzeh,rohollajalili,بامشاد,علی بختیاری
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

کلمات کلیدی این موضوع