درخواست مشاوره برای دکوراسیون داخلی آکواریم محل کار
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
  1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کاربر تاثیرگذار
    نام
    ایلیا
    محل اقامت
    بیرجند
    شماره عضویت
    22
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    255
    پسند گرفته
    397
    امتیاز کاربری
    591

درخواست مشاوره برای دکوراسیون داخلی آکواریم محل کار

سلام به دوستان امروزی
    نزدیک به 2 ماه که خودمو مشغول یک ملک قدیمی (مغازه) که بابام بهم داده کردم و دارم بازسازی میکنمش و کلی توش بنایی کردم و دستی به سر روش کشیدم و خرج انداختم گردن خودم
    تا اگه خدا بخواد بتونم توش یک مغازه نرم افزار و لوازم جانبی کامپیوتر بزنم (البته مغازه از شانس بد من تویه یکی از مسخره ترین خیابون های بیرجند و امیدی به کار کاسبی توش ندارم)
    کارهای بنایی تقریبا تموم شده و دارم دکوراسیون داخلی رو شروع میکنم یک قسمتی رو هم در نظر گرفته بودم برای آکواریم که اولش در نظر داشتم یک آکواریم بزرگ اونجا بذارم اما موقع بنایی چند روز پیش فهمیدم سقف زیر زمین ممکن تحمل چنین وزنی رو نداشته باشه و ... هرچند تویه سقف چندتا تیکه میل گرد اضافی بکار بردم و خوب زیر سازی هاش انجام دادم و محکم شد ولی باز هم خطرناک
    حالا تصمیم دارم یک آکواریم کوچکتر ولی زیبا درست کنم خودم ابعاد 130 طول 40 عرض و ارتفاع 80 در نظر گرفتم(شایدم کوچکتر) لازم به ذکر که بگم فقط قسمت جلوی آکواریم دید داره و یکجورایی انگار بقیه اش پشت دیوار می افته تقریبا مثل ال سی دی چون می خوام اکواریم جایی بذارم که مغازه با ام دی اف 2 قسمت میشه!
    می خواستم از دوستانی که خوش سلیقه هستن مشاوره بگیرم بنظرتون چجور دکور و سبکی کار کنم که درسر کمتر و زیبایی بیشتری داشته باشه
    خودم خیلی تاکید دارم بستر ماسه سفید باشه و با دکور صخره قهوه ای و چوب تزئینش کنم و چندتا ماهی خاص که باهم سازگاری دارن توش بریزم
    البته هیچ مدل دکور خاصی تویه ذهنم نیست اگر دوستان لطف کنن پیشنهاد بدن چیکار کنم و یکسری عکس و فیلم در اختیارم بذارن ممنون میشم
    خودم خیلی سرچ کردم و گشتم اما چیز تازه و جالبی گیرم نیامد
    ممنون از دوستان
    2 کاربر پسندیده اند: mahdi3000,mo.yzr
    ماندن به پای کسی که دوستش داری

قشنگ ترین اسارت زندگی است !

2. بالای صفحه | پست شماره : 2

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

پاسخ : درخواست مشاوره برای دکوراسیون داخلی آکواریم محل کار

نقل قول نوشته اصلی توسط mbz نمایش پست ها
    سلام به دوستان امروزی
    نزدیک به 2 ماه که خودمو مشغول یک ملک قدیمی (مغازه) که بابام بهم داده کردم و دارم بازسازی میکنمش و کلی توش بنایی کردم و دستی به سر روش کشیدم و خرج انداختم گردن خودم
    تا اگه خدا بخواد بتونم توش یک مغازه نرم افزار و لوازم جانبی کامپیوتر بزنم (البته مغازه از شانس بد من تویه یکی از مسخره ترین خیابون های بیرجند و امیدی به کار کاسبی توش ندارم)
    کارهای بنایی تقریبا تموم شده و دارم دکوراسیون داخلی رو شروع میکنم یک قسمتی رو هم در نظر گرفته بودم برای آکواریم که اولش در نظر داشتم یک آکواریم بزرگ اونجا بذارم اما موقع بنایی چند روز پیش فهمیدم سقف زیر زمین ممکن تحمل چنین وزنی رو نداشته باشه و ... هرچند تویه سقف چندتا تیکه میل گرد اضافی بکار بردم و خوب زیر سازی هاش انجام دادم و محکم شد ولی باز هم خطرناک
    حالا تصمیم دارم یک آکواریم کوچکتر ولی زیبا درست کنم خودم ابعاد 130 طول 40 عرض و ارتفاع 80 در نظر گرفتم(شایدم کوچکتر) لازم به ذکر که بگم فقط قسمت جلوی آکواریم دید داره و یکجورایی انگار بقیه اش پشت دیوار می افته تقریبا مثل ال سی دی چون می خوام اکواریم جایی بذارم که مغازه با ام دی اف 2 قسمت میشه!
    می خواستم از دوستانی که خوش سلیقه هستن مشاوره بگیرم بنظرتون چجور دکور و سبکی کار کنم که درسر کمتر و زیبایی بیشتری داشته باشه
    خودم خیلی تاکید دارم بستر ماسه سفید باشه و با دکور صخره قهوه ای و چوب تزئینش کنم و چندتا ماهی خاص که باهم سازگاری دارن توش بریزم
    البته هیچ مدل دکور خاصی تویه ذهنم نیست اگر دوستان لطف کنن پیشنهاد بدن چیکار کنم و یکسری عکس و فیلم در اختیارم بذارن ممنون میشم
    خودم خیلی سرچ کردم و گشتم اما چیز تازه و جالبی گیرم نیامد
    ممنون از دوستان
    بستگی داره که چه ماهیی مد نظرت باشه
    اما یه اشکال میشه از کارت گرفت و اون هم ارتفاع 80 هست ، این ارتفاع دسترسی به کف رو مشکل میکنه بهترین ارتفاع برای عرض 40 ، به نظر من 60 هست

ولی ...
    اگه جا بهت اجازه میده ابعاد رو اینطور در نظر بگیر طول 140 - عرض 50 - ارتفاع 70
    اگر با توجه به سابقه آکواریوم داری که ازت سراغ دارم ( چون تانک مالاوی نداری ) خواستی تانک مالاوی بزنی برای بکگراند از کمپوزیت آماده که به عنوان زمینه و پشت ال سی دی در دکور ساختمان استفاده میشه استفاده کن و چندتا سخره شبیه به بکگراند هم وسط کارکن
    ماسه خاویاری اگه گیرت اومد بریزی جالب میشه یه نمونه ماسه کرم دیگه هم توی بازار اومده که اسم خاصی نداره و بسته هاش 5 کیلوییه اون هم خوب در میاد

و اما پیشنهاد اصلی
    نرم افزار و کامپیوتر رو بیخیال شو ، هیچوقت چیزی رو به این جدیت به کسی توصیه نمیکنم اما چون خودم 11 سال عمر توی این صنف گذاشتم این رو میتونم قطعی بهت بگم که این شغل رو به کسادی ست
    برو طرف موبایل ، تبلت و لپ تاپ ، خواه ناخواه کاربرنامه ریزی اینها رو هم کنارش میتونی انجام بدی اما اسم مغازه رو به هیچ وجه خدمات کامپیوتر در نظر نگیر
    4 کاربر پسندیده اند: aligator,mahdi3000,mbz,علی بختیاری

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

3. بالای صفحه | پست شماره : 3

کاربر تاثیرگذار
    نام
    ایلیا
    محل اقامت
    بیرجند
    شماره عضویت
    22
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    255
    پسند گرفته
    397
    امتیاز کاربری
    591

نقل قول نوشته اصلی توسط E M R U Z I نمایش پست ها
    بستگی داره که چه ماهیی مد نظرت باشه
    اما یه اشکال میشه از کارت گرفت و اون هم ارتفاع 80 هست ، این ارتفاع دسترسی به کف رو مشکل میکنه بهترین ارتفاع برای عرض 40 ، به نظر من 60 هست

ولی ...
    اگه جا بهت اجازه میده ابعاد رو اینطور در نظر بگیر طول 140 - عرض 50 - ارتفاع 70
    اگر با توجه به سابقه آکواریوم داری که ازت سراغ دارم ( چون تانک مالاوی نداری ) خواستی تانک مالاوی بزنی برای بکگراند از کمپوزیت آماده که به عنوان زمینه و پشت ال سی دی در دکور ساختمان استفاده میشه استفاده کن و چندتا سخره شبیه به بکگراند هم وسط کارکن
    ماسه خاویاری اگه گیرت اومد بریزی جالب میشه یه نمونه ماسه کرم دیگه هم توی بازار اومده که اسم خاصی نداره و بسته هاش 5 کیلوییه اون هم خوب در میاد

و اما پیشنهاد اصلی
    نرم افزار و کامپیوتر رو بیخیال شو ، هیچوقت چیزی رو به این جدیت به کسی توصیه نمیکنم اما چون خودم 11 سال عمر توی این صنف گذاشتم این رو میتونم قطعی بهت بگم که این شغل رو به کسادی ست
    برو طرف موبایل ، تبلت و لپ تاپ ، خواه ناخواه کاربرنامه ریزی اینها رو هم کنارش میتونی انجام بدی اما اسم مغازه رو به هیچ وجه خدمات کامپیوتر در نظر نگیر
    میشه منظورت رو از پیشنهاد اصلی بگی چیه؟
    کلا بنظرتون من تویه این مغازه چه شغلی بزنم؟ با توجه به اینکه دنبال کار دولتی هم هستم
    پسندیده : mo.yzr
    ماندن به پای کسی که دوستش داری

قشنگ ترین اسارت زندگی است !

4. بالای صفحه | پست شماره : 4

کاربر سایت
    نام
    مهران پیرهادی
    شغل
    دانش آموز
    محل اقامت
    دورود
    شماره عضویت
    3685
    میانگین ارسال
    0.00
    پسند داده
    0
    پسند گرفته
    2
    امتیاز کاربری
    12

سلام ببخشید من یک اکواریم یک متری دارم ماهیام هم فلاور ، اسکار و پنکوسه یه دکوراسون خوب و قشنگ میخواستم میشه کمکم کنید
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

5. بالای صفحه | پست شماره : 5

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

نقل قول نوشته اصلی توسط msa1998 نمایش پست ها
    سلام ببخشید من یک اکواریم یک متری دارم ماهیام هم فلاور ، اسکار و پنکوسه یه دکوراسون خوب و قشنگ میخواستم میشه کمکم کنید
    سلام عکس نمای گلی آکواریومتون رو بگذارید حتما برای بهتر شدن کمک خواهیم کرد

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
    پسندیده : بامشاد

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

کلمات کلیدی این موضوع