اکواریوم فلاور رضا - صفحه 15
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 589101112131415
نمایش نتایج: از شماره 99 تا 100 , از مجموع 100
  1. بالای صفحه | پست شماره : 99

کاربر سایت
    محل اقامت
    بروجرد
    شماره عضویت
    2775
    میانگین ارسال
    0.02
    پسند داده
    170
    پسند گرفته
    154
    امتیاز کاربری
    164

پاسخ : اکواریوم فلاور رضا

نقل قول نوشته اصلی توسط فریبرز نمایش پست ها
    سلام رضا جان
    البته که هرکاری زحمت خودشو داره ولی منظور من از سخت شدن کار این بود که چون ماهی به این جور شرایط آب عادت میکنه واگر زمانی شما به هر دلیل نتونی مثل قبل تعویض آب داشته باشی ممکنه برای ماهی یه جور شک به حساب بیاد.
    بهرحال خیلی خوبه که اینطور به ماهیت رسیدگی میکنی.
    راستی برنامه غذاییت سری هستش که نمیگی؟!!!
    شوخی کردم.امیدوارم موفق باشی.
    علیرضا جان ازاین زاویه که شما فرمودین نمیدونم ایا واقعا باعث شوک میشه یا نه،من تجربشو ندارم به هرحال شما تجربت بیشتره وهدف از این بحثها استفاده از تجربیات همدیگه است، خیای ممنون ازهمفکریت،
    داش نه بابا چه سری،قبلا گفتم مبنا وبیس غذا رو برپایه 4 روز هامپی معمولا 3وعده درروز هر وعده چهار پنج دونه ودو روز برپایه دستساز که دووعده وهر وعده اندازه پشت ناخن ودر کنار همه وعده ها از تترا لوهان، سرافلاور وبیومار اغشته به استا به عنوان کمکی به تناوب ونوبتی استفاده میکنم مثلا 4تا هامپی ودو تا تترا لوهان و وعده بعد 4تا هامپی و4تا سرا فلاورو...

--------- ادغام پست ( فاصله بین ارسالها جهت ادغام نشدن حداقل باید 15 دقیقه باشد ) ------------

نقل قول نوشته اصلی توسط KAMFA نمایش پست ها
    رضا تگزاس ندارای تو اون منطقه
    به نظرم جواب بده
    و بهتر از پرت باشه
    داش سجاد جدی گفتی تگزاسو،من تاحالا تگزاس با فلاور ننداختم ولی میدونم که تگزاس خیلی قلدره وبه راحتی باج نمیده وفکر میکنم به این سادگی نشه جفتشون کرد مخصوصا برایه تست بنظرم کیس مناسبی نباشه ولی پرت جفت کردم وبدون کوچکترین خشونتی باهم کنار اومدن میشه منظورتو بیشتر باز کنی وتوضیح بدی

--------- ادغام پست ( فاصله بین ارسالها جهت ادغام نشدن حداقل باید 15 دقیقه باشد ) ------------

نقل قول نوشته اصلی توسط KAMFA نمایش پست ها
    رضا تگزاس ندارای تو اون منطقه
    به نظرم جواب بده
    و بهتر از پرت باشه
    داش سجاد جدی گفتی تگزاسو،من تاحالا تگزاس با فلاور ننداختم ولی میدونم که تگزاس خیلی قلدره وبه راحتی باج نمیده وفکر میکنم به این سادگی نشه جفتشون کرد مخصوصا برایه تست بنظرم کیس مناسبی نباشه ولی پرت جفت کردم وبدون کوچکترین خشونتی باهم کنار اومدن میشه منظورتو بیشتر باز کنی وتوضیح بدی
    پسندیده : فریبرز
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 100

کاربر سایت
    محل اقامت
    بروجرد
    شماره عضویت
    2775
    میانگین ارسال
    0.02
    پسند داده
    170
    پسند گرفته
    154
    امتیاز کاربری
    164

پاسخ : اکواریوم فلاور رضا

سلام به همه دوستان
    اغازسال جدید رو با ارزوی سلامتی وموفقیت تبریک میگم واز غیبت چند روزه معذرت میخوام شاد باشید
    5 کاربر پسندیده اند: E-H-S-A-N,hasoo,muhammad76,vahil,بامشاد
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 589101112131415

کلمات کلیدی این موضوع