مشاوره برای مصرف کراتین منوهیدرات - صفحه 3
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15 تا 21 , از مجموع 23
  1. بالای صفحه | پست شماره : 15

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

پاسخ : مشاوره برای مصرف کراتین منوهیدرات

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam a نمایش پست ها
    سلام.این رو از داروخانه گرفتی؟این مارک پی ان سی رو خیلی ها تایید نمی کنن البته خودم مصرف نداشتم ولی 90درصد می گن اشغاله این مارک.کراتین از شرکت معتبر مثل ماسل تچ و بی اس ان همیشه مصرف کن که برای خیلی ها جواب داده.فقط برای بارگیری هفته اول بیشتر از 100گرم نیازه اون وقت این 100گرمه!!!
    آقا حسام به چند پست قبل لطفا دقت کنید
    در مورد جواب دادن یا ندادن کراتین پست زده بودم
    کراتین خوب اون کراتینی نیست که افزایش وزن یاحجم چشم گیر بده ، بر عکس اگر اینطور باشه حتما تقلبیه و استروئید قاطی داره

یک زمان کراتین سوپر پودر 100 گرمی که تولید آمریکا بود ( مارکش یادم نیست ) از خارج برام هدیه آوردن ، که قیمتش به دلار اندازه 900 گرم کراتین توی ایران بود ( بر چسب قیمت داشت )

مصرف کردن اون کراتین که اولین پودری بود استفاده میکردم در طی 20 روز هیچ جواب خاصی بهم نداد فقط بهتر و شادابتر تمرین میکردم ، به این دلیل میشه استدلال کرد که آشغال بوده؟
    در سال بعد یک کراتین ویدر 500گرمی تهیه کردم که در دوره کامل با پروتیین و آمینو استفاده کردم و باز اثر غیر طبیعی و بسیار قابل توجه ندیدم

اما ؛ یک کراتین 300 گرمی پرولپ ( بچه هایی که با سابقه باشن این مارکها حتما یادشونه که الان دیگه وجود خارجی ندارند ) گرفتم و به تنهایی بعد از دوره ای که در بالا گفتم استفاده کردم که مثلا بدن خالی نکنه
    اثر اون یک کراتین بیشتر از کل دوره قبلش بود ، رکوردها بالا رفت حجم بیشتر شد و ... نتیجه پس باید بگیریم که اون کراتین پرولپه عالی بوده و دوره قبلش آشغال ؟

تجربه خیلی چیزها رو در ورزش و یا حتی زندگی به انسان یاد میده که با هیچ چیز دیگه بدست نمیاد سلامتی طولانی مدت ، جلوگیری از حساسیتهای ایجاد شده در آینده به وسیله مواد غیر مجازی که در بعضی از این پودرها هست و عوارض دیگه بسیار با اهمیت تر از حس غروری هست که از نگاه کردن به آینه با دم کردن بیش از اندازه عضله به ورزشکار دست میده

ببخشید که طولانی شد اما اگر میدونم اینها رو و نگفته عبور کنم خیانته

من از این مارک ایرانی اصلا استفاده نکردم حتی به یکی از دوستان توصیه کردم با توجه به مشکلات گوارشی که داشته بهتره از این پودر که تحت کنترل و رسمی تولید میشه مصرف کنه تا چیز نشناخته

شاید این رو همه خواننده های مطلب قبول نداشته باشند اما به نظر من 90% کراتین های موجود در بازار آلوده و حاوی استروئید آنابولیک هست
    در پودرهای دیگه این احتمال کمتره اما کراتین چون ارزونترین و دم دستترین هست خیلی دچار این مشکل شده
    3 کاربر پسندیده اند: aligator,E-H-S-A-N,hasoo

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

2. بالای صفحه | پست شماره : 16

کاربر تاثیرگذار
    نام
    E-H-S-A-N
    شغل
    Employee
    محل اقامت
    I-R-A-N
    شماره عضویت
    2686
    میانگین ارسال
    0.07
    پسند داده
    565
    پسند گرفته
    893
    امتیاز کاربری
    1072

سلام آقا حامد توضیحات حضرتعالی کاملا عالی و خوب بنده رو متوجه همه چیز کرد واقعا ازتون ممنونم ، فقط یه سوال نمیدونم جاش اینجا باشه یا نه چون در مورد استروئید هم صحبت کردید یه توضیح جامع مثل همین توضیح کاملتون در مورد استروئید میدید ؟ ( ناندرلون و تستسترون ) ضمنا اینو هم بگم که امروز ترکیب کردم و زدم....ممنون بابت توجه شما...
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

3. بالای صفحه | پست شماره : 17

کاربر سایت
    محل اقامت
    ARAK
    شماره عضویت
    1252
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    82
    پسند گرفته
    47
    امتیاز کاربری
    82

نقل قول نوشته اصلی توسط E M R U Z I نمایش پست ها
    آقا حسام به چند پست قبل لطفا دقت کنید
    در مورد جواب دادن یا ندادن کراتین پست زده بودم
    کراتین خوب اون کراتینی نیست که افزایش وزن یاحجم چشم گیر بده ، بر عکس اگر اینطور باشه حتما تقلبیه و استروئید قاطی داره

یک زمان کراتین سوپر پودر 100 گرمی که تولید آمریکا بود ( مارکش یادم نیست ) از خارج برام هدیه آوردن ، که قیمتش به دلار اندازه 900 گرم کراتین توی ایران بود ( بر چسب قیمت داشت )

مصرف کردن اون کراتین که اولین پودری بود استفاده میکردم در طی 20 روز هیچ جواب خاصی بهم نداد فقط بهتر و شادابتر تمرین میکردم ، به این دلیل میشه استدلال کرد که آشغال بوده؟
    در سال بعد یک کراتین ویدر 500گرمی تهیه کردم که در دوره کامل با پروتیین و آمینو استفاده کردم و باز اثر غیر طبیعی و بسیار قابل توجه ندیدم

اما ؛ یک کراتین 300 گرمی پرولپ ( بچه هایی که با سابقه باشن این مارکها حتما یادشونه که الان دیگه وجود خارجی ندارند ) گرفتم و به تنهایی بعد از دوره ای که در بالا گفتم استفاده کردم که مثلا بدن خالی نکنه
    اثر اون یک کراتین بیشتر از کل دوره قبلش بود ، رکوردها بالا رفت حجم بیشتر شد و ... نتیجه پس باید بگیریم که اون کراتین پرولپه عالی بوده و دوره قبلش آشغال ؟

تجربه خیلی چیزها رو در ورزش و یا حتی زندگی به انسان یاد میده که با هیچ چیز دیگه بدست نمیاد سلامتی طولانی مدت ، جلوگیری از حساسیتهای ایجاد شده در آینده به وسیله مواد غیر مجازی که در بعضی از این پودرها هست و عوارض دیگه بسیار با اهمیت تر از حس غروری هست که از نگاه کردن به آینه با دم کردن بیش از اندازه عضله به ورزشکار دست میده

ببخشید که طولانی شد اما اگر میدونم اینها رو و نگفته عبور کنم خیانته

من از این مارک ایرانی اصلا استفاده نکردم حتی به یکی از دوستان توصیه کردم با توجه به مشکلات گوارشی که داشته بهتره از این پودر که تحت کنترل و رسمی تولید میشه مصرف کنه تا چیز نشناخته

شاید این رو همه خواننده های مطلب قبول نداشته باشند اما به نظر من 90% کراتین های موجود در بازار آلوده و حاوی استروئید آنابولیک هست
    در پودرهای دیگه این احتمال کمتره اما کراتین چون ارزونترین و دم دستترین هست خیلی دچار این مشکل شده
    همون طور که در پست گفتم من از محصولات این شرکت مصرف نکردم پس نمی تونم در موردشون نظر بدم!ولی 90در صدافراد از جمله مربی خودم این مارک رو تایید نمی کنن.محصولی که تولید مشترک چین و ایران باشه معلومه چیه!
    محصولات ماسل تچ و بی اس ان اصلا نمونه تقلبی توی بازار ندارن و تموم محصولاتشون اصل هستن.
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

4. بالای صفحه | پست شماره : 18

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

نقل قول نوشته اصلی توسط E-H-S-A-N نمایش پست ها
    سلام آقا حامد توضیحات حضرتعالی کاملا عالی و خوب بنده رو متوجه همه چیز کرد واقعا ازتون ممنونم ، فقط یه سوال نمیدونم جاش اینجا باشه یا نه چون در مورد استروئید هم صحبت کردید یه توضیح جامع مثل همین توضیح کاملتون در مورد استروئید میدید ؟ ( ناندرلون و تستسترون ) ضمنا اینو هم بگم که امروز ترکیب کردم و زدم....ممنون بابت توجه شما...
    احسان جان بهتر بود در بخش خودش در مورد استروئید صحبت کنیم اما به دلیل بسیار مهم بودن بحث ، اینجا نظرم رو میگم
    هر چند خیلی از مربی نماها که فقط از مربی گری تحمیل عوارض به جوونای مردم و دور بازو زیاد کردن با مصرف دزهای وحشتناک استروئید رو بلدند ممکنه حرفم به مذاقشون خوش نیاد و معمولا این آقایون چیزهایی که رابطه مستقیم با سود زیاد و جیبشون نداشته باشه رو تایید نمیکنند

خیلی صریح بگم که کار بسیار اشتباهی کردی احسان جان ، اون هم داروهای بسیار بی کیفیت داروخانه ای
    ناندرلون دکانوات و تستسترون آنانت

میدونی ناندرلون دارویی هست که تا 10 سال عوارضش در بدن میمونه و از روزی که شما مصرف میکنی تا 18 ماه در تستهای مختلف دوپینگ به وضوح قابل تشخیصه؟

مصرف استروئید هم راههای خاص خودش رو داره ، دوره ها ، آنتی استروژنها ، پاکسازی ها ، ریکاوری کردن هر کدوم از اینها شامل پروسه های حساسی هست که بزرگان بدنسازی روی بدنهای خودشون انجام دادند
    هر کدوم از اینها رو مختصر توضیح میدم :
    هورمونهای مردانه در طول دوره مصرف که وارد بدن میشن نیمه عمر مفید دارند با طی شدن این نیمه عمر بدون بروبرگرد تبدیل به استروژن (هورمون زنانه ) میشن که این استروژن عوارضی از قبیل دردناک شدن نوک سینه ها ، چرب شدن و جوشهای پوستی که گاهی عمیق و درشت هستند و ... میشه ، آنتی استروژنها برای جلوگیری از این عارضه استفاده میشه که خود انتی استروژن باز سنتز کبدی دراه در بدن و عوارض جانبی دیگه

پاکسازی در یک سوم نهایی دوره مصرف استروئید انجام میشه که باید بدن رو از اوج دز مصرف استروئید پایین اورد

با مصرف استروئید بیضه ها تنبل میشن چون سطح سرمی هورمون در بدن بالا بوده و هیچ نیازی به فعالیتشون نبوده در پایان دوره باید این نقیصه برطرف بشه وگرنه ممکنه هیچوقت برنگرده و فرد مصرف کننده علاوه بر کاهش بسیار شدید میل جنسی نابارور هم بشه علاوه بر اون حالا باید در حین ریکاوری با برنامه های مختلف رشد کاذبی رو که بدن بدست آورده در سطح قابل قبولی نگه داشت و از افتش جلوگیری کرد

مصرف استروئید از دید من فقط برای درمان در مرحله اول و در بدنسازی هم فقط برای کسانی که دنبال قهرمانی هستند فقط از نظر و دید خودشون قابل توجیح هست
    وگرنه بزرگتر از رونی کلمن داریم؟؟ مصرف داروهای پپتیدی چه به سرش آورده؟ با بیماریهای مختلف دست و پنجه نرم کرد و اون بدن آنچنانی نصفش هم نمونده

کوین لورون چی؟ چیزی از اون بدنش مونده؟
    فلکس ویلر؟؟ میدونی یک کلیش رو از بدنش خارج کردند و .....

دوریان یتس چی؟ مونده بدنش؟

همه اینها کسانی هستند که سلامتی خودشون رو با خطر مواجه کردند برای بدست اوردن بدن افسانه ای و قهرمانی ، و استروئید رو هم تازه حساب شده مصرف کردند زیر نظر چندین متخصص
    به کجا رسیدند؟
    پولهایی که از این رشته بدست آوردن جوابگوی سالهای عمرشون که زیر وزنه گذشت هم نیست چه برسه به سلامتی که به مخاطره انداختند

نمونه بارز ایرانیش هم عکسهای علی تبریزی رو سرچ کنید که بعد از قهرمانی های متعدد 2 سال هیچ خبر و اثری ازش نبود و الان هم یک بدن بسیار معمولی داره به عنوان بدنساز قرن ایران هم انتخاب شد
    2 کاربر پسندیده اند: E-H-S-A-N,hasoo

استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

5. بالای صفحه | پست شماره : 19

کاربر تاثیرگذار
    نام
    E-H-S-A-N
    شغل
    Employee
    محل اقامت
    I-R-A-N
    شماره عضویت
    2686
    میانگین ارسال
    0.07
    پسند داده
    565
    پسند گرفته
    893
    امتیاز کاربری
    1072

مرسی آقا حامد اینقدر جامع بود که ترجیح دادم واسه تشکر حتما پست بزنم بابت راهنمایی های خوبتون کمال تشکر رو دارم ...
    پسندیده : Rezaei

6. بالای صفحه | پست شماره : 20

مدیر انجمن اقتصادی
    نام
    حسن اسدی
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1385
    میانگین ارسال
    0.28
    پسند داده
    4,167
    پسند گرفته
    2,229
    امتیاز کاربری
    3097

سلام
    تو خونواده ما سابقه سنگ کلیه وجود داره، دیگه اینکه تو بچگی یرقان گرفتم اینا با کراتین منافاتی نداره؟ (البته بگم به این یه وعده فک نکنم منافاتی داشته باشه)
    بعد اینکه این مطالب گذشته رو خوندم! از کجا باید بدونم که کراتینی خریدیم استروئید داره یا نه؟
    یا همون پپتید و...
    امروزی ها!!!!
    اصل همه ی قوانین گذاشتن احترام به یکدیگر است

7. بالای صفحه | پست شماره : 21

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

نقل قول نوشته اصلی توسط hasoo نمایش پست ها
    سلام
    تو خونواده ما سابقه سنگ کلیه وجود داره، دیگه اینکه تو بچگی یرقان گرفتم اینا با کراتین منافاتی نداره؟ (البته بگم به این یه وعده فک نکنم منافاتی داشته باشه)
    بعد اینکه این مطالب گذشته رو خوندم! از کجا باید بدونم که کراتینی خریدیم استروئید داره یا نه؟
    یا همون پپتید و...
    سلام حسن جان
    پپتاید که احتمالش صفر هست

تنها راه اینکه از افزودنیهای غیر مجاز مطمئن بشی خرید جنس اصله

همراه مصرف کراتین و در طول روز باید آب زیاد مصرف بشه
    سابقه خانوادگی سنگ کلیه نه اما اگر خدایی نکرده خودت درد کلیه یا ... دیگه ای داری که مربوط به کلیه هست از مصرف کلیه مکملهای پودری باید خودداری کنی
    پسندیده : hasoo

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع