توجه ذره بین یازدهم با حضور حسن ( hasoo )
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 20

Hybrid View

1. بالای صفحه | پست شماره : 1

مدیر انجمن اقتصادی
    نام
    حسن اسدی
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1385
    میانگین ارسال
    0.28
    پسند داده
    4,167
    پسند گرفته
    2,229
    امتیاز کاربری
    3097

پاسخ : ذره بین یازدهم با حضور حسن ( hasoo )

نقل قول نوشته اصلی توسط E M R U Z I نمایش پست ها
    به به برادر حسن سلام حامد جان
    کجایی ناپیدا اخوی؟ گفتم نکنه نوروز رفتی مسافرت موندگار شدی خخ نه بابا مسافرت کجا بوده؟ از قبل عیدی یه حجمه کار و گرفتاری یه دفعه آوار شده رو سرمون

و اما از هر چه بگذریم سخن دوست خوشتر است. این فاز اول رو ناسیونالیستی میپرسم

1- اگه کرمان نه ، کجا؟ کرمان اول و نه نداره حالا اگه نشد سواحل آنتالیا!!!! آقا فکرای بد نکنین .
    اصلا کرمان نشد میرم کیش، کیش رو هم دوس دارم

2- اینکه میگن: کرمان دل عالم است و ما اهل دلیم دقیقا یعنی چه؟ خب دیگه کرمونی هستی و میدونی کرمانیا خون گرم و بی شیله پیله(البته خوب و بد همه جا هست) مهمون نوازن
    اهل دل هم که هستن . خب این میشه که میشه دل کل عالم.
    اوه عجب تفسیری

3- کجای کرمان ، کدوم محله مینشینید؟ والا حامد تقریبا همه جای کرمان رو یه دوری زدیم! فعلا یه هشت سالی هست میدون کوثر هستیم
    4- کجای کرمان رو بیشتر دوست داری؟ اگه که منظور محله های کرمان هست که همین جایی فعلا ساکن هستیم. اگه منطقه های کرمانه که باید بگم سیرچ
    5- بهترین خصلت یک کرمانی؟ و بدترین ( البته عمومیت که نداره ، از نظر خودت ) از نظر من خوش رویی و خون گرمی بهترین خصلتشونه و بدترین خصلتشونم اینه که ولششششششش کنن!
    6- بدترین محله کرمان؟

7- پنچشنبه ها عصر ، کجایی معمولا؟ خخخخخ تو راه سیرچ معمولا و اگه اونجا نباشم با دوستم خیابون گردی
    8- با این کلمه ها جمله بساز
    کرمان - شریعنی - هزار و یک شب - حسن - امروزی - کماچدون مسی
    یحیی مدیر انجمن امروزی امد کرمان پیشم داشتیم تو هزار و یک شب قدم میزدیم یه هو الکی گفت بریم تو شریعتی کماجدون مسی بخریم واسه نامزدم!!!!!
    9- فکر کنم اولین و تنها عضو امروزی هستی که من رو از نزدیک دیدی
    تفاوتی که با تصوراتت داشتم یا نه قابل پیشبینی بوده؟ آره یه کم! فک میکردم موهات بلند تر باشن و یه ریش اسنپ داشته باشی. و خشن تر!! خخخخ

10- وقتی فهمیدی که امروزی رو یه همشهری اداره میکنه چه حسی داشتی؟ خیلی خوشم امد و تحسینت کردم به خاطر این جسارت و پشت کارت و پیش خودم گفتم که در حدی که از دستم بر بیاد کمک میکنم

فعلا اینا رو داشته باش تا ... خدا به خیر بگذرونه
    3 کاربر پسندیده اند: kalantar.yahya,Rezaei,بامشاد
    امروزی ها!!!!
    اصل همه ی قوانین گذاشتن احترام به یکدیگر است

کلمات کلیدی این موضوع