مشاوره برای خرید مودم با برد بالا - صفحه 3
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 15 تا 17 , از مجموع 17
  1. بالای صفحه | پست شماره : 15

کاربر تاثیرگذار
    نام
    ایلیا
    محل اقامت
    بیرجند
    شماره عضویت
    22
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    255
    پسند گرفته
    397
    امتیاز کاربری
    591

پاسخ : مشاوره برای خرید مودم با برد بالا

نقل قول نوشته اصلی توسط aligator نمایش پست ها
    اطلاعات زیادی در این موارد ندارم ولی چیزی که تجربمه اینکه که با تعویض مودم مشکل شما حل نمیشه احتمالأ ...
    مودم های خانگی چه 1انتنه چه 2 انتنه که ایلیا بهت معرفی کرده از حلاظ برد مفید زیاد فرقی با هم ندارند و صرفأ سرعت ها فرق میکنه و تعداد مصرف کنندگان هم زمان و ...
    درصورتی که مودم فعلی شما سالم باشه تنها راه حلت جابه جایی اون هست توی همون طبقه بالایی که کارش گذاشتی؛باید جابه جا کردنش بین اتاق ها و بخش های مختلف رو امتحان کنی و محلی رو که بیشترین بردمفید در اون هست پیدا کنی ...
    البته این تجربه شخصی من هست و اگه غلط بود پیشاپیش پوزش میخوام
    سلام دوست من در مورد مودم های خانگی مطلبی که گفتین درست نیست هر مودمی چه تک آنتن چه 2 آنتن تویه مشخصاتش بردش نوشته شده و خیلی با هم فرق دارن
    من مودم هایی دیدم که تویه خونه های آپارتمانی 4 تا طبقه پایین تر هم آنتن داشتن و مشکل طرف برعکس علی بوده و میگفته نمی خوام همسایه ها شبکه وای فا مودم منو پیدا کنن و بقیه ماجرا که خودت میدونی بدست آوردن رمز وای فای کار راحتی و ....
    احتمالا علی آقای ما یک مودمی گرفتن که مدلش یک محدوده کمی رو ساپورت میکنه و نمی تونه تویه زیر زمین خونشون ازش استفاده کنه
    و جوری که بنده فهمیدم زیر زمین هم خط تلفن نداره و حتی اگه داشت و مودم رو به زیر زمین هم منتقل میکرد مطمئنا طبقه بالا باز آنتن نداشت
    راه بدون دردسرش اینکه مودم رو کلا عوض کنه با یک مودم که برد بیشتری نداره و محدوده بیشتری و پوشش میده به همین راحتی
    البته راه های دیگه ای هم هست که بنظرم برای علی به صرف تر همین عوض کردن مودم چون با توجه به قیمت کابل شبکه و این چیزا اگه حساب کنی یک مبلغی تو همین مایه ها میشه
    درکل من متخصص شبکه نیستم ولی به ذهنم همین کار رسید و اگه خودم چنین مشکلی میداشتم اینکارو میکردم حالا امیدوارم برای علی هم جواب بده
    پسندیده : علی بختیاری
    ماندن به پای کسی که دوستش داری

قشنگ ترین اسارت زندگی است !

2. بالای صفحه | پست شماره : 16

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.51
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

سلام به همه

دیروز رفتم بازار و یه گشتی زدم بین مودم ها....اینجور که متوجه شدم مودم های دو انتنه بیشتر روی افزایش تعداد کاربران موثر هستنند تا برد امواج....

با صحبتی هم که با حامد عزیز داشتم بهم پیشنهاد داد که از کسز پوینت استفاده کنم و منم رفتم تو بازار و یک اکسز پوینت تی پی لینک تک انتنه گرفتم.....این وسیله که ظاهرش کاملا مثل مودم معمولی هستش چنتا کاربرد داره که یکی از اونها هم همین تقویت برد امواج هستش که بهش میگن repeater یا تکرار کننده....

فقط وصلش کردم به سیستم و روی حالت ریپیتر تنظیمش کردم....مودم خودم که امواج ضعیفی داشت رو شناسایی کرد و رمز وای فای مودم قبلی رو بهش دادم و راه اندازی شد....

حالا طبقه پایین در تموم نقاط خونه صد درصد انتن دارم.....

البته باید این اکسز پوینت رو در نزدیک ترین جا به مودم قبلی بذاریم تا بتونه اینترنت خوب و بدون دی سی رو بهمون بده....

در حال حاضر خیلی ازش راضی هستم.....

البته بماند که دوستان در مخابرات چه کارها با اینترنتای ما میکنن و سرعتامون داغون میشه.... ماکه رفتیم یه دعوایی کردیم پهنا باندمونو بهمون برگردوندن....
    4 کاربر پسندیده اند: aligator,mahdi3000,mbz,Rezaei

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

3. بالای صفحه | پست شماره : 17

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

بله دقیقا همینطوره

این اشتباه رو‌خیلی ها مرتکب میشن که فکر میکنن مودم دو آنتنه که در مشخصاتش ذکر کرده ۳۰۰k/s در برابر مودم تک آنتن که ۱۵۰k/s نوشته شده سرعت تبادل اطلاعات بالاتر یا قدرت سیگنال بیشتری داره
    در حالی که تنها تفاوتش پهنای باند بیشتره
    به این معنی که مودم دو آنتنه در لحظه به تعداد دیوایس بیشتری میتونه سرویس دهی کنه
    3 کاربر پسندیده اند: aligator,mahdi3000,mbz

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع