مشاوره برای خرید مودم با برد بالا
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 17

Threaded View

1. بالای صفحه | پست شماره : 16

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.50
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

پاسخ : مشاوره برای خرید مودم با برد بالا

سلام به همه

دیروز رفتم بازار و یه گشتی زدم بین مودم ها....اینجور که متوجه شدم مودم های دو انتنه بیشتر روی افزایش تعداد کاربران موثر هستنند تا برد امواج....

با صحبتی هم که با حامد عزیز داشتم بهم پیشنهاد داد که از کسز پوینت استفاده کنم و منم رفتم تو بازار و یک اکسز پوینت تی پی لینک تک انتنه گرفتم.....این وسیله که ظاهرش کاملا مثل مودم معمولی هستش چنتا کاربرد داره که یکی از اونها هم همین تقویت برد امواج هستش که بهش میگن repeater یا تکرار کننده....

فقط وصلش کردم به سیستم و روی حالت ریپیتر تنظیمش کردم....مودم خودم که امواج ضعیفی داشت رو شناسایی کرد و رمز وای فای مودم قبلی رو بهش دادم و راه اندازی شد....

حالا طبقه پایین در تموم نقاط خونه صد درصد انتن دارم.....

البته باید این اکسز پوینت رو در نزدیک ترین جا به مودم قبلی بذاریم تا بتونه اینترنت خوب و بدون دی سی رو بهمون بده....

در حال حاضر خیلی ازش راضی هستم.....

البته بماند که دوستان در مخابرات چه کارها با اینترنتای ما میکنن و سرعتامون داغون میشه.... ماکه رفتیم یه دعوایی کردیم پهنا باندمونو بهمون برگردوندن....
    4 کاربر پسندیده اند: aligator,mahdi3000,mbz,Rezaei

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

کلمات کلیدی این موضوع