✅⭕️ صید ورزشی فیتو فاگ
☜قسمت دوم
چند وقت پیش مطلبی در مورد صید ماهی فیتو فاگ نوشته بودم که متاسفانه احساس میکنم برداشت درستی از آن نشده که البته تقصیر صد در صد متوجه شخص خود من میباشد که توضیحات کامل ارایه نکرده بودم به همین منظور بر این شدم که این مقاله را پیرو مقاله قبلی بنویسم
دوستان وقتی صحبت از یک روش ماهیگیری میشود این به آن معنی نیست که روش ذکر شده همه جا و بدون چون و چرا جواب میدهد مکان و فصل صید و حتی زمان بسیار تاثیر گذارند مثلا در دریاچه مصنوعی احمد اباد دوستان به نان بربری اقدام به صید فیتو فاگ میکنند که دلیلش به نظر بنده شرطی شدن ماهی ها میباشد یا در دریاچه ارم شاهد بودم که شخصی با خمیر باگت موفق به صید فیتو فاگ شد
روش صیدی که در مقاله قبلی به آن اشاره شد روشی است که میتواند درصد موفقیت شما را بالا ببرد و این اصلا به این معنی نیست که شما با بکار بردن آن حتما در صید موفق میشوید
در این روش شمابا ایجاد توده ای از فیتو پلانگتون ها باعث میشوید که ماهی به اطراف قلاب شما آمده و وقتی قصد پمپ کردن توده فیتو پلانگتون را دارد ممکن است که قلاب در دهانش بنشیند و شما موفق به صیدش بشوید
در پایان از همه عزیزان خواهش میکنم که مقالات را بطور کامل مطالعه کنند تا خدای ناکرده شبه ای به وجود نیاید.
✅ نویسنده امید شفقی