راه درمان انگل کبوتر؟
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
  1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کاربر سایت
    محل اقامت
    azerbaijan
    شماره عضویت
    4193
    میانگین ارسال
    0.00
    پسند داده
    0
    پسند گرفته
    2
    امتیاز کاربری
    12

راه درمان انگل کبوتر؟

سلام من کفتری دارم که بنظر انگل داره ...طبق دستور دامپزشک بهش تا 5 روز انرو فلوکساسین و مولتی مینرال و یه پودر نارنجی رنک (لوامیزول)که باید مقداری در ظرف آب میریختم دادم (یعنی به همه کفترهام دادم) یکیشون که خیلی مریض بود چند روز پیش با اینکه کمی بهتر شده بود مرد یکی دیگه ولی اصلا تغییری نگرده و هرچه دانه های مقوی هم بهش میدم اصلا چاق نمیشه و اصطلاحا سینه کاردیه حسابی. و یه کفتر نر کاکلی دارم که خیلی دوس دارمش به هوای اینکه کفترهام خوب شدن اینو گاهی با اونا میذاشتم و الان متوجه شدم که بیماریه شبیه همین سینه کاردی رو گرفته یعنی گاهی بشدت آبکی فضله میندازه لاغر شده و استخوان سینه ش کمی بیرون زده البته مدتی که دارو میدادم به این هم میدادم تا 5 روز حالا میخواستم حداقل این یکی کفترم رو از وخیم شدن اوضاعش نجات بدم و حالشو خوب کنم دونه میخوره ...میپره البته بالشو قیچی کردم قو قو کردنشم همیشه براهه حالا اگر بنظر شماها هم انگل داره بگید چه دارویی بدم ممنون
    ویرایش توسط kopoli : ۱۳۹۶-۰۴-۱۸ در ساعت 14:46
    پسندیده : Morteza.g
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 2

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.51
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

پاسخ : راه درمان انگل کبوتر؟

سلام قربان

سینه کاردی میتونه دلایل زیادی د اشته باشه.انگل روده-انگل چینه دون-عفونت های داخلی-نیوکاسل و.....
    شما کبوترانتون رو واکسن زدید؟؟؟توی این چند وقته کبوتر جدید اضافه کردین؟؟؟رنگ مدفوع پرنده هاتون چه رنگیه؟؟؟
    4 کاربر پسندیده اند: aligator,fishboy,hasoo,Rezaei

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

کلمات کلیدی این موضوع