راه اندازی سالن تکثیر دیسکس
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
  1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کاربر سایت
    نام
    جواد مشرفی
    شغل
    تکثیر کننده و پرورش دهنده ابزیان خاص
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    4441
    میانگین ارسال
    0.00
    پسند داده
    0
    پسند گرفته
    0
    امتیاز کاربری
    10

راه اندازی سالن تکثیر دیسکس

سلام دوستان و اساتید محترم
    من تو زمینه
    دیسکس
    یکمی تازه واردم ولی کتاب زیاد خوندم
    و سایتایه مختلف رفتمو اطالاعات جمع کردم
    فقط میخاستم یه کمکی بکنید و اینکه نکاتی که در تکثیر اقصادی در سالن تکثیر باید رعایت بشه رو بهم بگید
    مثلا برایه تنظیم دما بهرته یه بخاری گازی رو در محل قرار بدم و با اون تنظیم کنم یا واسه هر تانک بخاری داخل ابی بزارم؟
    و اینکه برایه 15 عدد اکواریم 50*50*50 و 100*50*50چه پمپ هوایی بگیرم که جواب بده منظورم از نظر قدرته اگر مدل و برندش رو هم بگید ممنون میشم
    و اینکه بجز میکس دل دیگه چه غذاهایی بهشون بدم که هم واسه کیفیتشون خوب باشه هم بصرفه
    و در اخر برنامه کاریم به این صورته که میخام حدود 20 الی 30 عدد
    دیسکس
    یک اینچی یا کوچیکتر بگیرم و با کیفیت خوب سایز کنم و ازشون جفت بگیرمو از جفت هایه خودم بچه بگیرم
    این رو هم بگم تانک سایز برایه بچه ها هم دارم در ابعاد100*50*50 دو عدد
    تانک قرنطینه و ذخیره اب و دپو اب و تانک درمان بیماری هم دارم
    اب هم از تصفیه اب و اب ار او هستش سختی رویه 30 و کمتر
    یه سوال دیگه هم داشتم phاب رو چجوری میشه تنظیم کرد ؟خوده تصفیه اب تنظیم میکنه یا اونو من باید انجام بدم و چجوری باید انجام بدم؟
    خلاصه میخام یه توضیحی کاملی از راه اندازی سالن
    دیسکس
    موفق بهم بدید دست همتونم درد نکنه
    راستی اینم بگمکلیه مطالب مربوط به سالن و
    دیسکس
    در سایت امروز رو هم خوندم اما میخاستم اینجا تمام نکات و جمع بندی ها باشه کهاگر هم به مشکلی خوردم همینجا مطرح کنم
    ممنون خدافظ
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 2

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

پاسخ : راه اندازی سالن تکثیر دیسکس

نقل قول نوشته اصلی توسط سالن دایمون نمایش پست ها
    سلام دوستان و اساتید محترم
    من تو زمینه
    دیسکس
    یکمی تازه واردم ولی کتاب زیاد خوندم
    و سایتایه مختلف رفتمو اطالاعات جمع کردم
    فقط میخاستم یه کمکی بکنید و اینکه نکاتی که در تکثیر اقصادی در سالن تکثیر باید رعایت بشه رو بهم بگید
    مثلا برایه تنظیم دما بهرته یه بخاری گازی رو در محل قرار بدم و با اون تنظیم کنم یا واسه هر تانک بخاری داخل ابی بزارم؟
    و اینکه برایه 15 عدد اکواریم 50*50*50 و 100*50*50چه پمپ هوایی بگیرم که جواب بده منظورم از نظر قدرته اگر مدل و برندش رو هم بگید ممنون میشم
    و اینکه بجز میکس دل دیگه چه غذاهایی بهشون بدم که هم واسه کیفیتشون خوب باشه هم بصرفه
    و در اخر برنامه کاریم به این صورته که میخام حدود 20 الی 30 عدد
    دیسکس
    یک اینچی یا کوچیکتر بگیرم و با کیفیت خوب سایز کنم و ازشون جفت بگیرمو از جفت هایه خودم بچه بگیرم
    این رو هم بگم تانک سایز برایه بچه ها هم دارم در ابعاد100*50*50 دو عدد
    تانک قرنطینه و ذخیره اب و دپو اب و تانک درمان بیماری هم دارم
    اب هم از تصفیه اب و اب ار او هستش سختی رویه 30 و کمتر
    یه سوال دیگه هم داشتم phاب رو چجوری میشه تنظیم کرد ؟خوده تصفیه اب تنظیم میکنه یا اونو من باید انجام بدم و چجوری باید انجام بدم؟
    خلاصه میخام یه توضیحی کاملی از راه اندازی سالن
    دیسکس
    موفق بهم بدید دست همتونم درد نکنه
    راستی اینم بگمکلیه مطالب مربوط به سالن و
    دیسکس
    در سایت امروز رو هم خوندم اما میخاستم اینجا تمام نکات و جمع بندی ها باشه کهاگر هم به مشکلی خوردم همینجا مطرح کنم
    ممنون خدافظ
    درود
    اگر مطالب رو مطالعه کرده بودید که جواب خیلی از سوالها رو داشتید ، یکی از دلایل عدم ارسال‌های بیهوده و تکراری در امروزی جا افتادن استفاده کاربران از جستجو و گرفتن نتیجه با مطالب مفید و مقالات هدفمند هست و امکان این مورد نیست که برای هدف هر کاربر همه جواب سوالات مورد نظر در یک تاپیک جمع بشه

جواب چندتا از سوالات رو برای جلوگیری از ضرر شما اینجا میدم اما لطفاً اگر هدفتون جدیست برای هر سوال به شکل جداگانه در انجمن سرچ کنید و نتیجه بگیرید کپی پیست یک پست در انجمنهای مختلف برای کوتاه کردن و ساده کردن راه حل خودتون کار درستی نیست

قبل از فکر کردن به سالن یک تانک دیسکس راه اندازی کند و یک گله حداقل ۵ تایی دیسکس سالم و بالای سه اینچ تهیه و به روش اصولی نگهداری کنید که با چم و خم کار آشنا بشید
    به چند دلیل بسیار مهم
    . دیسکس یک اینچی به هیچ وجه کیفیت و نژادش مشخص نیست هزینه و انرژی گذاشتن برای چنین موردی منطقی نیست

. آب به آب و سایز کردن دیسکس این رنج با توجه به شماتیکی که از تجربه خودتون دادید کار شما نیست و قطعا بالای ۷۰ درصد در چند روز اول تلفات میدید

. دیسکس یک اینچ حتی اگر نژادش خوب باشه ، شما از عهده سایز کردن و ضرر ندادنش بر بیاید حداقل یکسال برای مواد سازی وقت میخواد منطقی هست یکسال هزینه و انرژی بگذارید؟ همون هزینه رو میشه دیسکسی خرید که سایز شده ، و پلیک رو طی کرده و هزار و یک مورد دیگه

سرچ کنید در انجمن

مثلاً ph آب رو سرچ کنید همه ارسالها رو خواهید دید
    2 کاربر پسندیده اند: aligator,fishboy

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

3. بالای صفحه | پست شماره : 3

کاربر سایت
    نام
    جواد مشرفی
    شغل
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    4441
    میانگین ارسال
    0.00
    پسند داده
    0
    پسند گرفته
    0
    امتیاز کاربری
    10

پاسخ : راه اندازی سالن تکثیر دیسکس

ممنون از اینکه وقت گزاشتید
    بله بعضیاش هستند ولی یجورایی اونطوری که باید منوجه نشدم باید چیکار.کنم واس همین همشو اینجا پرسیدم که یه جمع بندی 0تا100از سالن تکثیر دیسکس اینجا باشه
    بازم ممنون که جواب دادید حتما بهش فکر میکنم که اینکارو بکنم ینی اینکاری که گفتید بزرگنر بگیرم و اینا
    فقط اگه لطف کنید بگید بخاری گازی بزارم واسه 10تا تانک تو یه محیط 12 متری یا واس هر تانک یه بخاری داخل ابی بزارم؟اینو تو جایی ندیدم که بگن کدومش بهتره

--------- ادغام پست ( فاصله بین ارسالها جهت ادغام نشدن حداقل باید 15 دقیقه باشد ) ------------

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaei نمایش پست ها
    درود
    اگر مطالب رو مطالعه کرده بودید که جواب خیلی از سوالها رو داشتید ، یکی از دلایل عدم ارسال‌های بیهوده و تکراری در امروز جا افتادن استفاده کاربران از جستجو و گرفتن نتیجه با مطالب مفید و مقالات هدفمند هست و امکان این مورد نیست که برای هدف هر کاربر همه جواب سوالات مورد نظر در یک تاپیک جمع بشه

جواب چندتا از سوالات نوبت رو برای جلوگیری از ضرر شما اینجا میدم اما لطفاً اگر هدفتون جدیست برای هر سوال به شکل جداگانه در انجمن سرچ کنید و نتیجه بگیرید کپی پیست یک پست در انجمنهای مختلف برای کوتاه کردن و ساده کردن راه حل خودتون کار درستی نیست

قبل از فکر کردن به سالن یک تانک دیسکس راه اندازی کند و یک گله حداقل ۵ نایب دیسکس سالم و بالای سه اینچ تهیه و به روش اصولی نگهداری کنید که با چم و خم کار آشنا بشید
    به چند دلیل بسیار مهم
    . دیسکس یک اینچی به هیچ وجه کیفیت و نژادش مشخص نیست هزینه و انرژی گذاشتن برای چنین موردی منطقی نیست

. آب به آب و سایز کردن دیسکس این رنج با توجه به شماتیکی که از تجربه خودتون دادید کار شما نیست و قطعا بالای ۷۰ درصد در چند روز اول تلفات میدید

. دیسکس یک اینچ حتی اگر نژادش خوب باشه ، شما از عهده سایز کردن و ضرر ندادنش بر بیاید حداقل یکسال برای مواد سازی وقت میخواد منطقی هست یکسال هزینه و انرژی بگذاذید؟ همون هزینه رو میشه دیسکسیون خرید که سایز شده ، و پلیک رو طی کرده و هزار و یک مورد دیگه

سرچ کنید در انجمن

مثلاً ph آب رو سرچ کنید همه ارسالها رو خواهید دید
    ببخشید خیلی وارد نیستم به سایت
    پیام بالایی رو در جواب شما دادم
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

4. بالای صفحه | پست شماره : 4

کاربر سایت
    نام
    جواد مشرفی
    شغل
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    4441
    میانگین ارسال
    0.00
    پسند داده
    0
    پسند گرفته
    0
    امتیاز کاربری
    10

پاسخ : سالن تکثیر ماهیان آب شیرین حامد رضایی نژاد

سلام
    ببخشید میخاستم بدونم واسه سالن پرورش دیسکس برای تنظیم دما بهرتین گزینه بخاری گازی هست یا بخاری برایه هر تانک جدا جدا باید بزارم؟

5. بالای صفحه | پست شماره : 5

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

پاسخ : سالن تکثیر ماهیان آب شیرین حامد رضایی نژاد

نقل قول نوشته اصلی توسط سالن دایمون نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید میخاستم بدونم واسه سالن پرورش دیسکس برای تنظیم دما بهرتین گزینه بخاری گازی هست یا بخاری برایه هر تانک جدا جدا باید بزارم؟
    بهترین که نمیشه گفت اما گزینه مرسوم استفاده از بخاری گازی به همراه فن جهت جابجایی هوا یا استفاده از چیلرهای گازی فن دار هست
    پسندیده : fishboy

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

کلمات کلیدی این موضوع