دستگاه جوجه کشی علی بختیاری
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 52

Hybrid View

1. بالای صفحه | پست شماره : 1

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.50
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

پاسخ : دستگاه جوجه کشی علی بختیاری

سلام به همه عزیزان
    بیستو شیشم تعداد ۴۰۰ عدد تخم مرغ گذاشتم داخل دستگاه و استارتش کردم.اواسط ماه دیگه باید برم شهرستان و اگر میواستم تخم بوقلمون بذارم تا اون موقع کار دستگاه تموم نمیشد.از محدودیت های دستگاه همینه ک همیشه باید بالا سرش باشم و روزی یکی دوبار مخزنشو اب کنم
    مجبور شدم تخم مرغ هارو از دوجا تهیه کنم.۱۶۵ تا از یک مرکز و ۲۴۰ تا هم از یک مرکز دیگه که چند دونه ترک دار هم داخلشون بود ک وارد دستگاه نکردمشون.
    قیمت هر تخم مرغ هم ۸۵۰ تومن شد.
    جوجه های اینسری هم به قیمت ۲۳۰۰ تومن پیش فروش کردم تا ببینم چ تعداد هچ میشن.
    این سبد های همه کاره یک مشکلی ک دارند در هر ردیفش ۷ عدد تخم مرغ جا میشه ولی یکم فضا خالی میمونه ک باعث میشه وقتی تخم مرغ ها جابجا میشه بعضیهاشون ب بغل بیوفتن ک این خوب نیست.برای همین با مشورتی ک از مشاورین شرکت گرفتم اون فضای خالی رو با ی تیکه یونولیت پر کردم تا تخم هایی ک در اون ردیف ها هستمد بهم کیپ بشن.
    سبد های همه کاره ی خوبی ک دارند اینه ک موقعی ک میخوایم وارد مرحله هچ بشیم دیگه نیازی نیست تخم هارو جابجا کنیم.فقط تیغه بین تخم مرغ هارو برمیداریم و سبد رویی رو میذاریم روشون تا جوجه ها بیرون نیان.

3 کاربر پسندیده اند: aligator,fishboy,sammyhero2003

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

کلمات کلیدی این موضوع