پیشنهاد های کاربران برای پیشرفت سایت - صفحه 11
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 11 از 29 نخستنخست ... 45678910111213141516171821 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 77 , از مجموع 203
  1. بالای صفحه | پست شماره : 71

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.50
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253
    ممنون امیز عزیز

ولی اینکه یه کاربر برای پرسیدن یه سوال و یا گذاشتن یه مطلب بخواد یه مسیر اینجوری رو طی کنه بعلاوه که توی انجمن ها همچین چیزی

مرسوم نیست و کسی نمیدونه باید چیکار کنه به نظرم زیاد جالب نیست و برای جلوگیری از ایجاد اسپم هم فکر میکنم مدیر یه بخش یکی از

کارهاش حذف اسپم ها باشه و مسئله خیلی ناجوری نیست که بخوایم اینجور سخت گیریی براش بکنیم.

ممنون از توجهت داداش امیر

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

2. بالای صفحه | پست شماره : 72

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153
    علی جان روندی که در فروم های معتبر خارجی هست این هست که طرف برای هرسوال با اتخاذ عنوان مناسب یک تاپیک ایجاد کنه که برای جستجو در گوگل و افراد دیگر راحت باشه:
    اطلاعیه ها - قوانین فعالیت
    ولی اگر سوالهای خیلی کلی بود که نیازی به تاپیک نداشت، برای مثال سوال در مورد نور در آکواریم گیاهی بخش هایی رو در سایت قرار دادیم و یا باید قرار داده بشه که طرف بتونه بعد از مطالعه تاپیک های رفرنس و قفل شده در صورت پیدا نکردن جواب کامل بپرسه. در نهایت اون تاپیک ها سوالات کلی در مورد موضوع هست.
    این شیوه ای هست که در سایت امروزی استفاده شده تا دسترسی افراد به جستجو راحت تر باشه که البته در سایتهای فارسی زبان دیگر به این شکل نیست و مشاهده میشه طرف چون حوصله نداره کل تاپیک مثلا گزارش بیماری ماهیان رو بخونه، سوال تکراری میپرسه. در حالیکه در این سبک طرف با دیدن بیماری سوراخ سر آنجل راحت به یک سوال و جواب مشابه خودش در فاصله زمانیه کم میرسه.
    2 کاربر پسندیده اند: Rezaei,علی بختیاری

کوه ها،نهرها،درختان، پرندگان،ستارگان ،همه و همه با ما سخن میگویند. تنها لازم است سکوت کنیم،صبر کنیم و با آرامش به آنها گوش دهیم. Rachel Carson
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالات به صورت پیام خصوصی معذورم - سوالات خودرا در فروم مخصوص خود بپرسید تا دیگران هم استفاده کنند.
    کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

3. بالای صفحه | پست شماره : 73

نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.50
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253
    ممنون امیر عزیز

مثلا برای یکی از گیاه هایی که معرفی کرده بودی من میخواستم بپرسم این همون شویدی خودمون هست یا نه. برای این من باید یه تاپیک بزنم ؟؟

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

4. بالای صفحه | پست شماره : 74

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی بختیاری نمایش پست ها
    ممنون امیز عزیز

ولی اینکه یه کاربر برای پرسیدن یه سوال و یا گذاشتن یه مطلب بخواد یه مسیر اینجوری رو طی کنه بعلاوه که توی انجمن ها همچین چیزی

مرسوم نیست و کسی نمیدونه باید چیکار کنه به نظرم زیاد جالب نیست و برای جلوگیری از ایجاد اسپم هم فکر میکنم مدیر یه بخش یکی از

کارهاش حذف اسپم ها باشه و مسئله خیلی ناجوری نیست که بخوایم اینجور سخت گیریی براش بکنیم.

ممنون از توجهت داداش امیر
    سلام

علی جان تصمیمی هست که برای فروم از ابتدا گرفته شده و بر همین منوال هم به امید خدا پیش خواهیم رفت
    چند بار توضیح دادم در جاهای مختلف ، خصوصی و ... باز هم میگم

1- مشکل اینجاست که کاربران ما بر اساس یکسری سایتهای من درآوردی که برای کاهش استفاده از منابع همه سئوالها رو میریزند توی یک تاپیک و کاربر رو مجبور میکنند در همون تاپیک سئوال بپرسه توقع دارند روال ادامه پیدا کنه

اما خدا رو شکر در امروز ما مشکل منابع مصرفی نداریم ، سایت روی سرور اختصاصی خودم هست و 4 گیگ رم اختصاصی و .... در اختیار داریم پس هیچ لزومی از نظر امکانات برای اینکار نیست

2- در همون فروم هایی که در بالا مثال زدم چند بار سئوالهای تکراری مطرح شده باشه خوبه ؟ حالا به جواب رسیدن یا نرسیدنش بماند ؟
    با این روش شما یک کلمه رو که توی اون کادر خوشکل بالای صفحه اصلی بنویسی و دکمه جستجو رو بزنی کل تاپیکهایی که بر اساس مشکل شما نامگذاری شدن به شما نشون داده میشه و شما میتونی دنبال جواب سئوال باشی

3- با هک خاصی که روی سایت نصب هست و هر کس که ارسال داشته متوجه شده به احتمال زیاد ، عنوانهای مشابه در تاپیک ، لیست میشه و به عنوان مثال شما در مورد بروزر اگرمیخوای سئوال بپرسی و موفق نشدی پیدا کنی ممکنه در همون نامهای مشابه که برای شما میزنه مشکل برطرف بشه

4- و از همه مهمتر وقتی مطلب تخصصی نوشته میشه این مطلب به عنوان مرجع در سایت باید استفاده بشه
    اینها همه اثرات ناشی از سیستم آموزشی ناموفق ماست ، چقدر معلمها بهمون گفتند توی کتابت ننویس ، خط زیر مطالب نکش ... اما خوب این راهش نبود باید آموزش میدادند این مسادل رو

کتابی وقتی نوشته میشه جایی برای یاداشت خواننده گذاشته نمیشه

و در نهایت ; روی صحبتم با همه کاربرهای عزیز امروزیست
    بیاید نظم رو یاد بگیریم نه اینکه هر جا اسمی از نظم بود مهر سخت گیری یزنیم بهش ، جهان به این بزرگی کوچکترین بی نظمی میتونه بهمش بریزه پس نظم هست که همه چیز رو نگه داشته و مدیریت کرده

اگر نظم درست رعایت بشه ، چه لزومی به مدیر و ناظم ؟
    نمیدونم چقدر تجربه انجمنهای خارجی رو دارید ، وقتی مطالب رو باز میکنی کیف میکنی از بس همه چیز بر اساس نظم هست و شاید شما هم مثل من خیلی کم با عنوانهایی مثل moderator یا adminstator یا ... روبرو شده باشید

این آخرین باری بود که در این زمینه حداقل من یکی صحبت کردم به هر شکل سعی شده راه درست به کاربر نشون داده بشه ، اطلاعیه ، توضیحات و ...
    2 کاربر پسندیده اند: DarKfish,علی بختیاری

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

5. بالای صفحه | پست شماره : 75

نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.50
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253
    ممنون حامد عزیز برای توضیحات کاملت.

خب من زیاد در جریان نبودم.

در مورد اون قسمتی هم که وقتی میخوایم یه تاپیک جدید بزنیم لیست تاپیک های مشابه نمایش داده میشه میخواستم تشکر کنم که واقعا کمک کننده و جالبه.

یعنی مثلا من میخواستم در مورد این گیاهی که مهدی معرفی کرده بود بپرسم که این همون شویدی هست یا نه باید یه تاپیک جدا بزنم و بپرسمش؟؟؟ ببخشید من دیر میگیرم یکم !!!!

6. بالای صفحه | پست شماره : 76

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886
    ممنون حامد عزیز برای توضیحات کاملت.

خب من زیاد در جریان نبودم.

در مورد اون قسمتی هم که وقتی میخوایم یه تاپیک جدید بزنیم لیست تاپیک های مشابه نمایش داده میشه میخواستم تشکر کنم که واقعا کمک کننده و جالبه.

یعنی مثلا من میخواستم در مورد این گیاهی که مهدی معرفی کرده بود بپرسم که این همون شویدی هست یا نه باید یه تاپیک جدا بزنم و بپرسمش؟؟؟ ببخشید من دیر میگیرم یکم !!!!
    خواهش میکنم
    هیچ ایرادای نداره علی جان ، یک تاپیک بزن ، عکس گیاه مدنظرت رو بگذار و عکس شویدی رو هم همینطور و از مدیران راهنمایی بخواه
    پسندیده : علی بختیاری

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

7. بالای صفحه | پست شماره : 77

سرپرست انجمن آکواریومهای گیاهی
    شغل
    تعمیرات کامپیوتر - سخت افزار
    محل اقامت
    رشت
    شماره عضویت
    32
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    3,906
    پسند گرفته
    3,886
    امتیاز کاربری
    5580
    سلام دوستان.
    بچه ها من هنوز نمیدونم چرا وقتی یه چیزی معرفی میشه مدیرا قفلش میکنن!!!!! مثلا الان این گیاه هایی که مهدی جان معرفی کردن. اگه کسی در موردشون سوالی داشته باشه نمیتونه بپرسه.
    مرسی
    سلام علی آقا

گیاهایی که داره معرفی میشه بعنوان اطلاعات مرجع هست و فقط برای مطالعه و آگاهی از مشخصات اونها درج شده .

متاسفانه دست بنده باز نیست که بخوام تاپیک جداگانه ای برای سئوال جواب در مورد گیاهان آکواریومی ایجاد کنم

باید از آقا حامد درخواست بشه . نمیدونم چرا ؟ توی 6 تا فروم آزادم ولی اینجا نه . . .
    2 کاربر پسندیده اند: Rezaei,علی بختیاری
    [SIGPIC][/SIGPIC]

کلمات کلیدی این موضوع