پیشنهاد های کاربران برای پیشرفت سایت - صفحه 4
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 4 از 29 نخستنخست 123456789101114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 22 تا 28 , از مجموع 203
  1. بالای صفحه | پست شماره : 22

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886
    نقل قول نوشته اصلی توسط ABOLFAZL نمایش پست ها
    سلام
    یه پیشنهاد کوچک
    بخش جاذبه های گردشگری شمال جنوب هاشو بردارید و اسم استان ها و شهرستان های جایگزین کنید
    من خودم بخواهم مناطق دیدی شهر پیدا کنم دیگه به شمال جنوب بودن کار ندارم به شهر و استان توجه میکنم
    نمی دونم منظورم رسوندم
    ممنون از پیشنهادتون
    در جهت های جغرافیایی که ایجاد شده به تزتیبی که مطلب قرار میگیره اسم استانها هم ایجاد میشه ، به عنوان مثال الان در غرب ، ایلام و کرمانشاه و ... ایجاد شده و در جنوب هم جزایر خلیج فارس و ... به همین منوان جلو خواهیم رفت

این تقسیم بندی جغرافیایی برای این بوده که صفحه اصلی شلوغ نشه ، در آینده با کامل شدن همه جهت ها احتمال اینکه کلا لینکشون رو مستقیم کنم وجود داره

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

2. بالای صفحه | پست شماره : 23

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.50
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253
    سلام حامد جان.

در مورد انجمن پزشکی قرار بود بحث کنیم.

به نظر من اگه بخوایم در حد گسترده روی بخش پزشکی کار کنیم باید یک بخش جدا رو بهش اختصاص بدیم چون زیر مجموعه های زیادی رو داره.به نظرم اگه بتونیم توی مجموعمون ی پزشک داشته باشیم ک بتونه زیر مجموعه هارو مشخص کنه خیلی خوبه.مثلا میشه در بخش پزشکی چمد مجموعه شامل پیرا پزشکی و خود پزشکی داشته باشیم که باز پیرا پزشکی به کلی رشته تقسیم میشه ک یکیش ازمایشهاست ک میشه توی این قسمت تاپیک زد ک تست هارو معرفی کرد و در موردشون کاربرا اگه سوالی دارن همونجا پاسخ داده بشه و همچنین یه جایی میشه برای تبادل نظر افرادی که در مورد اون تست ها اطلاعات دارن.

البته حامد جان این تقسیم بندی هارو ی نفر پزشک حتما باید انجام بده و کار میخواد.ولی ب نپرم اگه روش کار کنیم چیز جالبی میشه چون حداقل من در مورد رشته خودم هیچ انجمن درستی سراغ ندارم که بخوام برم اونجا و با بقیه کارشناسای ازمایشگاه تبادل نظر کنم.
    4 کاربر پسندیده اند: ABOLFAZL,DarKfish,Rezaei,محمد رضا قدیری

3. بالای صفحه | پست شماره : 24

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی بختیاری نمایش پست ها
    سلام حامد جان.

در مورد انجمن پزشکی قرار بود بحث کنیم.

به نظر من اگه بخوایم در حد گسترده روی بخش پزشکی کار کنیم باید یک بخش جدا رو بهش اختصاص بدیم چون زیر مجموعه های زیادی رو داره.به نظرم اگه بتونیم توی مجموعمون ی پزشک داشته باشیم ک بتونه زیر مجموعه هارو مشخص کنه خیلی خوبه.مثلا میشه در بخش پزشکی چمد مجموعه شامل پیرا پزشکی و خود پزشکی داشته باشیم که باز پیرا پزشکی به کلی رشته تقسیم میشه ک یکیش ازمایشهاست ک میشه توی این قسمت تاپیک زد ک تست هارو معرفی کرد و در موردشون کاربرا اگه سوالی دارن همونجا پاسخ داده بشه و همچنین یه جایی میشه برای تبادل نظر افرادی که در مورد اون تست ها اطلاعات دارن.

البته حامد جان این تقسیم بندی هارو ی نفر پزشک حتما باید انجام بده و کار میخواد.ولی ب نپرم اگه روش کار کنیم چیز جالبی میشه چون حداقل من در مورد رشته خودم هیچ انجمن درستی سراغ ندارم که بخوام برم اونجا و با بقیه کارشناسای ازمایشگاه تبادل نظر کنم.
    کاملا با نظرت موافقم علی جان
    مورد اصلی اینجاست که نیروی کارآمد و اهل اینکار رو در دسترس نداریم در این زمینه
    هستند از آشنایان که پزشکند اما اهل اینترنت و انجمن نیستند ، شما یا بقیه دوستان اگر کسی رو سراغ داشتید حتما پیشنهاد بدید
    3 کاربر پسندیده اند: DarKfish,محمد رضا قدیری,علی بختیاری

استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

4. بالای صفحه | پست شماره : 25

نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.50
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253
    سلام مجدد

چشم حامد جان من ب فکرش هستم .من تا شنبه باید خودمو معرفی کنم تا جام دقیق مشخص بشه .ان شاا.. جام دقیق مشخص بشه کارمو جدیتر شروع میکنم.

یا علی
    2 کاربر پسندیده اند: Rezaei,محمد رضا قدیری

5. بالای صفحه | پست شماره : 26

کاربر سایت
    محل اقامت
    قزوین
    شماره عضویت
    109
    میانگین ارسال
    0.00
    پسند داده
    7
    پسند گرفته
    11
    امتیاز کاربری
    30
    سلام دوستان
    میبینم که اساتید اونور جمع شدید اینجا دیدم اونور چقدر خلوته کسی نیست نگو...
    بنظر من برای بهتر شدن سایت اول فقط روی موضوعاتی که خودتون تخصص داریدو میتونید تاپیک هاشو کاملا ساپورت کنید تمرکز کنید و بقیه ی موضوعات رو حذف کنید
    بعد که تعداد کاربراتون زیاد شد با نظر کاربرا کم کم موضوعات جدید اضافه کنید سایت خیلی شلوغه و اکثر موضوعات هم که خالیه.
    راستی آکواریوم 1000لیتریمو اونطرف گذاشتم برای فروش اساتید قدیم برید نگاه کنید نظر بدید یا اگه دیگه اونور نمیرید 1 تاپیک بزنید اینجا بزارم برا فروش:Big grin:
    2 کاربر پسندیده اند: Rezaei,محمد رضا قدیری

6. بالای صفحه | پست شماره : 27

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886
    نقل قول نوشته اصلی توسط curtis نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میبینم که اساتید اونور جمع شدید اینجا دیدم اونور چقدر خلوته کسی نیست نگو...
    بنظر من برای بهتر شدن سایت اول فقط روی موضوعاتی که خودتون تخصص داریدو میتونید تاپیک هاشو کاملا ساپورت کنید تمرکز کنید و بقیه ی موضوعات رو حذف کنید
    بعد که تعداد کاربراتون زیاد شد با نظر کاربرا کم کم موضوعات جدید اضافه کنید سایت خیلی شلوغه و اکثر موضوعات هم که خالیه.
    راستی آکواریوم 1000لیتریمو اونطرف گذاشتم برای فروش اساتید قدیم برید نگاه کنید نظر بدید یا اگه دیگه اونور نمیرید 1 تاپیک بزنید اینجا بزارم برا فروش:Big grin:

سلام و خوش آمدید
    هیچ انجمن و تاپیکی در سایت بدون برنامه ریزی ایجاد نشده ، درسته که شما با تخصص آکواریوم دوستانی که اینجا میشناسید آشنا بودید اما هر کدوم از دوستان در زمینه های دیگه ای هم یا تحصیل کردند و یا تجربه های با ارزشی دارند

به عنوان مثال محسن بهزادی عزیز ، علاوه بر اینکه نیاز به تعریف من در زمینه آکواریوم نیست ، کارشناس حقوق هستند و همینطور در برهه ای عضو تیم ملی کاراته بودند.
    یا دوست عزیزی مثل مهدی 3000 علاوه بر تخصص مثال زدنیشون در پلنت ، در تعمیرات سخت افزاری هم سر رشته دارند یا محمد رضا قدیری عزیز ، علاوه بر اینکه در دیسکس شهره عام و خاص هستند تحصیل کرده و متخصص خودرو سازی هستند
    بنده هم که در خدمتتون هستم کارشناس شیمی و در زمینه فروش سخت افزار و طراحی وب و .. فعالیت دارم همه دوستان به همین ترتیب

نازه اول راه هستیم و 2 ماه از راه اندازی سایت نمیگذره ، اما این سایت نوپا آمار انتشار مطالب تخصصیش بیشتر از بقیه سایتها که شما شاید مد نظر داشته باشید بوده (منظورم ارسال نیست ، مقالات تخصصی هست ) و به امید خدا برنامه ریزی کردیم از همه تخصص دوستانی که به ما لطف دارند استفاده کنیم در این بین تنها مسئله زمان هست و مشکل دیگر خدا رو شکر نداریم

برای فروش تانکتون باید در بخش بازارچه اقدام کنید و برای آزاد شدن ارسال در بخش بازارچه باید به سطح "کاربر سایت "برسید ( درجات کاربری رو مطالعه بفرمایید )
    4 کاربر پسندیده اند: curtis,HEAVENLY,محمد رضا قدیری,علی بختیاری

7. بالای صفحه | پست شماره : 28

نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.50
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253
    سلام بچه ها

یه پیشنهادی دارم برای راه انداختن بخش مطالب مدهبی و فرهنگی.نظرتون چیه؟؟؟ ب نظرم محسن هم بتونه کمک کنه. میشه ی بخش راه انداخت که بچه ها جمله های قشنگ و پر معنیشون رو اونجا بدارن و یا داستان های کوتاه آموزنده بذارن.

ممنون
    2 کاربر پسندیده اند: Amir Masood,DarKfish

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

صفحه 4 از 29 نخستنخست 123456789101114 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع