انتقادهای کاربران - صفحه 4
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 22 تا 28 , از مجموع 62
  1. بالای صفحه | پست شماره : 22

کاربر پیشکسوت
    نام
    Ali Khodadadi
    محل اقامت
    Azərbaycan
    شماره عضویت
    13
    میانگین ارسال
    0.24
    پسند داده
    2,052
    پسند گرفته
    2,143
    امتیاز کاربری
    3419
    نقل قول نوشته اصلی توسط amooemad نمایش پست ها
    سلام
    قبل از اینکه بخوام این انتقادمو بیان کنم جا داره از دوس خوبم علی (Heavenly) برای زحمتای زیادی که کشیده برای قرار دادن این همه موضوع تو سایت تشکر کنم و پست جدیدشم تبریک بگم. و اما انتقادم! انتقاد من هم باز برمیگرده به علی آقا. فکر میکنم بهتر بود این همه موضوع یکدفعه توی سایت قرار نمیگرفتن. اینجوری یدفعه 14-15صفحه موضوع جدید ارسال شد. حالا فرض کن اگه کسی بخواد دنبال یه موضوعی بگرده ببینه آیا ارسال جدید داشته یا نه چقدر معطل میشه. البته درسته از توی انجمن هم بهش دسترسی داره اما به هر حال این چیزی بود که به ذهن من رسید گفتم اینجا مطرح کنم ضرر نداره.
    lممنونم عماد جان به من لطف داری دوست خوبم. من هرکاری میکنم بخاطر سایت هستش.
    و اما در مورد انتقادت. چون این سایت نوپا هست الان کاربری نداره که در حال جستجو باشه و ما باید این سایت رو از مطلب پر کنیم تا کاربر این سایت رو غنی ببینه و فعالیت کنه و اگه به اینصورت کند حرکت کنیم نمیتونیم سایت رو از مطالب پر کنیم الانم هر کاربری میاد برای جستجو نمیاد چون مطلب زیادی تو سایت نیست و اینکه بیشتر کاربرامون البته فعلا آکواریومی هستن و من دیدم که خودبه خود قسمت آکواریوم پر خواهد شد و بقیه قسمت ها خالی خواهد ماند و اون یکپارچگی رو نخواهد داشت مثل فروم های همسایه هرکی هر مدلی تاپیک بخواد میزنه و از نظم میافته بهمین خاطر من به این بخش ها توجه کردم تا با نظم بتونم مطالب رو قرار بدم حالا اگه از نظر دوستان اشکالی در کار بنده هست هرطور میگین عمل کنم. حالا حامد عزیز یا امیرحسین بیان و اگه موردی هست من در خدمتم.
    ارادتمند....
    6 کاربر پسندیده اند: A.R.M,amooemad,boozzai,DarKfish,nasimeyas,Rezaei

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختیار سایت امروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا مترجم، بلامانع است.
    کـــپـــی غـیــر مجـــــاز = اخـــــــراج دائمی

مطرح کردن هرگونه سئوال تخصصی در چت باکس،پیام خصوصی و یاهو مطلقا ممنوع است و در صورت گزارش یا مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد
    کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد

2. بالای صفحه | پست شماره : 23

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886
    نقل قول نوشته اصلی توسط amooemad نمایش پست ها
    سلام
    قبل از اینکه بخوام این انتقادمو بیان کنم جا داره از دوس خوبم علی (Heavenly) برای زحمتای زیادی که کشیده برای قرار دادن این همه موضوع تو سایت تشکر کنم و پست جدیدشم تبریک بگم. و اما انتقادم! انتقاد من هم باز برمیگرده به علی آقا. فکر میکنم بهتر بود این همه موضوع یکدفعه توی سایت قرار نمیگرفتن. اینجوری یدفعه 14-15صفحه موضوع جدید ارسال شد. حالا فرض کن اگه کسی بخواد دنبال یه موضوعی بگرده ببینه آیا ارسال جدید داشته یا نه چقدر معطل میشه. البته درسته از توی انجمن هم بهش دسترسی داره اما به هر حال این چیزی بود که به ذهن من رسید گفتم اینجا مطرح کنم ضرر نداره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط HEAVENLY نمایش پست ها
    lممنونم عماد جان به من لطف داری دوست خوبم. من هرکاری میکنم بخاطر سایت هستش.
    و اما در مورد انتقادت. چون این سایت نوپا هست الان کاربری نداره که در حال جستجو باشه و ما باید این سایت رو از مطلب پر کنیم تا کاربر این سایت رو غنی ببینه و فعالیت کنه و اگه به اینصورت کند حرکت کنیم نمیتونیم سایت رو از مطالب پر کنیم الانم هر کاربری میاد برای جستجو نمیاد چون مطلب زیادی تو سایت نیست و اینکه بیشتر کاربرامون البته فعلا آکواریومی هستن و من دیدم که خودبه خود قسمت آکواریوم پر خواهد شد و بقیه قسمت ها خالی خواهد ماند و اون یکپارچگی رو نخواهد داشت مثل فروم های همسایه هرکی هر مدلی تاپیک بخواد میزنه و از نظم میافته بهمین خاطر من به این بخش ها توجه کردم تا با نظم بتونم مطالب رو قرار بدم حالا اگه از نظر دوستان اشکالی در کار بنده هست هرطور میگین عمل کنم. حالا حامد عزیز یا امیرحسین بیان و اگه موردی هست من در خدمتم.
    ارادتمند....
    سلام

صحبت هر دوی دوستان تا حدودی درست هست باید همه جوانب رو در نظر گرفت و همه جوره تعادل رو حفظ کنیم
    اینجور انتقادات همونطور که در قوانین اومده باید در مرجله اول به شکل خصوصی مطرح بشه و این تاپیک برای انتقاد از عملکرد سایت ، انجمنها و ... هست
    میدونم قصد و نیست هر علی و عماد هر دو خیر هست و برای پیشرفت سایت این مبحث باز شده و خورده هم نمیشه گرفت از هم چون هنوز سایت روال و چهار چوب خودش رو پیدا نکرده انشالله باید دست به دست هم داد و با صمیمیت و رعایت جوانب کار رو انجام داد
    4 کاربر پسندیده اند: DarKfish,HEAVENLY,nasimeyas,محمد رضا قدیری

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

3. بالای صفحه | پست شماره : 24

کاربر سایت
    محل اقامت
    ...
    شماره عضویت
    89
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    57
    پسند گرفته
    90
    امتیاز کاربری
    135
    با سلام خدمت مدیران عزیز

اقا ما الان اگه بخوایم عکس ارسال کنین باید چکار کنیم . یا شاید من نتونستم پیدا کنم
    یه تایپکی زدیم هنوز بدون عکسه . نمیتونیم عکس ارسال کنیم
    به احتمال زیاد به دلیل نوشته های کمه اگه اینطوره بنظرم جالب نیست چون باید یه نقطه شروعی وجود داشته باشه
    پسندیده : nasimeyas

4. بالای صفحه | پست شماره : 25

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886
    نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan14468 نمایش پست ها
    با سلام خدمت مدیران عزیز

اقا ما الان اگه بخوایم عکس ارسال کنین باید چکار کنیم . یا شاید من نتونستم پیدا کنم
    یه تایپکی زدیم هنوز بدون عکسه . نمیتونیم عکس ارسال کنیم
    به احتمال زیاد به دلیل نوشته های کمه اگه اینطوره بنظرم جالب نیست چون باید یه نقطه شروعی وجود داشته باشه
    سلام

خوش امدید به سایت ، در آپلود سنتر عضو بشید با همین نام کاربری و بعد از اپلود ، از عکسها با توجه به آموزشهای سایت در پستهاتون استفاده کنید

+لینک آموزش
    2 کاربر پسندیده اند: HEAVENLY,nasimeyas

استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

5. بالای صفحه | پست شماره : 26

کاربر سایت
    محل اقامت
    ...
    شماره عضویت
    89
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    57
    پسند گرفته
    90
    امتیاز کاربری
    135
    سلام
    اغاز موضوع های من باید 4 تا باشه نه دو تا (فلاور باکس. گرین تیلور. عکسهای خودم . روسونری)
    نوشته هام از 20 تا گذشته هنوز کاربریم
    با تشکر

6. بالای صفحه | پست شماره : 27

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886
    نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan14468 نمایش پست ها
    سلام
    اغاز موضوع های من باید 4 تا باشه نه دو تا (فلاور باکس. گرین تیلور. عکسهای خودم . روسونری)
    نوشته هام از 20 تا گذشته هنوز کاربریم
    با تشکر
    سلام
    این امار چیزی نیست که دستی وارد بشه

انجمنها طرفداران تیمها بخاطر اینکه کاربران برای بالا بردن ارسال خودشون اسپم ندن ، در ارسالها محاسبه نمیشه
    اگر قرار باشه اضافه بشه آمار شما در آپدیت های اتوماتیک 1 ساعته اطلاعات کاربری این اتفاق میوفته

شرایط برای همه یکسان هست
    2 کاربر پسندیده اند: A.R.M,keyvan14468

7. بالای صفحه | پست شماره : 28

کاربر سایت
    محل اقامت
    ...
    شماره عضویت
    89
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    57
    پسند گرفته
    90