سوالات مرتبط با دی اکسید کربن - صفحه 8
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 50 تا 54 , از مجموع 54
  1. بالای صفحه | پست شماره : 50

کاربر سایت
    نام
    صفا
    شغل
    ازاد
    محل اقامت
    چابهار
    شماره عضویت
    4445
    میانگین ارسال
    0.00
    پسند داده
    0
    پسند گرفته
    0
    امتیاز کاربری
    10

پاسخ : سوالات مرتبط با دی اکسید کربن

سلام خسته نباشید من در جای هستم که دسترسی به بعضی لوازم برام مشکله میخواستم بدونم می شود از وسیله یک طرفه کردن رو بطری استفاده نکرد یا دستی ساخت
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 51

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

نقل قول نوشته اصلی توسط pelant نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من در جای هستم که دسترسی به بعضی لوازم برام مشکله میخواستم بدونم می شود از وسیله یک طرفه کردن رو بطری استفاده نکرد یا دستی ساخت

دیفیوزر های دستی

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

3. بالای صفحه | پست شماره : 52

کاربر سایت
    شغل
    پزشک
    محل اقامت
    اورمیه
    شماره عضویت
    4625
    میانگین ارسال
    0.00
    پسند داده
    0
    پسند گرفته
    0
    امتیاز کاربری
    10

سلام من یه سوال داشتم میخواستم بدونم میشه بعد از فیلتر سطلی یه ظرف سر بسته قرار داد و Co2 وارد اونکرد و از اونجا اب وارد تکواریوم کرد؟ میشه همزمان هم co2 و هم هوا رو از این روش استفاده کرد یا نه؟
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

4. بالای صفحه | پست شماره : 53

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

نقل قول نوشته اصلی توسط Sade_127 نمایش پست ها
    سلام من یه سوال داشتم میخواستم بدونم میشه بعد از فیلتر سطلی یه ظرف سر بسته قرار داد و Co2 وارد اونکرد و از اونجا اب وارد تکواریوم کرد؟ میشه همزمان هم co2 و هم هوا رو از این روش استفاده کرد یا نه؟
    سلام
    بله ممکنه اما بستگی به روشن و مکانیزم داره که چقدر جواب بده مثل مقدار و نوع ورودی co2 به ظرف و .... ، اما نه با اگسیژن به شکل همزکان نیازی به اینکار نیست
    ورودی آب هم نباید به شکل آبشاری باشه که co2 رو از دست بده ورودی فیلتر اکسترنال به تانک باید غرق آبی بشه

کلا کارهای شدنی زیاد هست اما باید دید راندمان و نتیجه چی هست میارزه به دردسرهاش یا نه به نظر من که از روشهای متداول استفاده بشه بهتره
    2 کاربر پسندیده اند: aligator,fishboy

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

5. بالای صفحه | پست شماره : 54

مدیر آکواریوم های آب شیرین غیر گیاهی
    نام
    meysam pouraghdam
    محل اقامت
    خانه به دوش
    شماره عضویت
    159
    میانگین ارسال
    0.08
    پسند داده
    614
    پسند گرفته
    1,132
    امتیاز کاربری
    1739

نقل قول نوشته اصلی توسط Sade_127 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اینجور مه متوجه شدم شما فقط دیفیوزر رو حذف کردین،و می خواید co2رو تو سطل در اب حل کنید به نظرم مصرف co2 رو بالا میبرید به این شکل،یا بهتر بگم پرت بیشتر میشه،اگر تجهیزات co2رو به غیر از دیفیوزر دارین به نظر من بهتره اونم تهیه کنید و بی خیال سطل بشین و اگر تجهیزاتتون صفر هست و می خواید یه روشی ابداع کنید تا هزینه هاتون کمتر در بیاد،بازم به نظر من بهتره یه هزینه اولیه کنید و تجهیزات شرکتی تهیه کنید چون به زودی متوجه خواهید شد کم دردسر ترین و به صرفه ترین راه همینه،ولی خب من که این نظراتو میدم خودمم خیلی کارها انجام دادمو را هارو امتحان کردم(اکواریوم داری به نظرم کلا همینه عشق بازی،و خیلی هم لذت داره این راه هارو تجربه کردن).
    ولی وقتی تصمیم میگیرید یه کار حرفه ای انجام بدین اول و اخر میرید سراغ هزینه کردن و تجهیزات شرکتی به همین خاطر گفتم از اول تهیه کنید بهتره.
    توی سطل co2 رو به چه روشی می خواید تو اب حل کنید؟ینی جای دیفیوزر چه تصمیمی گرفتین!!!؟اگه به عملکرد دیفیوزرها دقت کنید از دو حالت خارج نیست یا زمان موندن گاز رو تو اب بیشتر میکنن،یا سطح تماس گاز رو با اب افزایش میدن تا سریعتر گاز تو اب حل بشه و پرت به حداقل برسه.شما هم یه همچین فکری باید بکنید،فقط هواستون به نکته ای که حامد جان گفتن باشه خیلی مهمه که اب حالت ابشاری پیدا نکنه.

موفق باشید
    2 کاربر پسندیده اند: aligator,Rezaei
    کشاکش هاست در جانم کشنده کیست،میدانم/دمی خواهم بیاسایم ولیکن نیستم امکان
    به هر روزم جنون آرد،دگر بازی برون آید/که من بازیچه ی اویم ز بازی های او حیران
    چو جامم گه بگرداند چو ساغر گه بریزد خون/چو خمرم گه بجوشاند چو مستم گه کند ویران

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

کلمات کلیدی این موضوع