هوادارن پرسپولیس - صفحه 9
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 9 از 11 نخستنخست ... 234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 57 تا 63 , از مجموع 72
  1. بالای صفحه | پست شماره : 57

کاربر تاثیرگذار
    شغل
    ساخت و تولید خودرو
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    3
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    1,253
    پسند گرفته
    1,183
    امتیاز کاربری
    1790

پاسخ : هوادارن پرسپولیس

پرسپولیس نیوز : مجموعه عکس های امضای توافقنامه باشگاه پرسپولیس برای جذب امیرحسین حاجی زاده کودک با استعداد اردبیلی:

مبع: پرسپولیس نیوز
    2 کاربر پسندیده اند: aligator,Hamzeh

2. بالای صفحه | پست شماره : 58

سرپرست کل
    متخصص ماکیان
    مدیر نمونه زمستان 92
    نام
    Ali
    محل اقامت
    Esfahan
    شماره عضویت
    33
    میانگین ارسال
    0.48
    پسند داده
    6,652
    پسند گرفته
    7,296
    امتیاز کاربری
    11800

2تا نکته:
    1-ظاهرأ صبح باشگاه پرسپولیس این خبر رو تکذیب کرده.
    2-میتونم به شما این نوید رو بدم که این اقا پسر در بزرگسالی نه تنها در لیگ برتر،که در لیگ دسته n هم نخواهد توانست بازی موفق انجام بده:|
    ومن الله توفیق
    92.7.05
    پسندیده : Hamzeh
    ​تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم...
    قله ها در زير پايم...کهکشانها آشيانم...
    سرکشم چون کوه آتش ،آتشم... آتشفشانم...
    چون سياوش پاک پاکم...همچو رستم پهلوانم...
    کاوه ام آزاده مردم...تار و پود کاويانم...
    من زماد و از هخايم...از ارشک ساسانيانم...
    مازيارم...بابکم...من رهبر آزادگانم...
    جشن يلدا جشن نوروز...هم سده هم مهرگانم...
    نور خورشيد نور چشمم...آسمانها زير پايم...
    زاده پاک اهورا...از نژاد آريايم...
    کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    همچنین کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

3. بالای صفحه | پست شماره : 59

کاربر پیشکسوت
    نام
    حمزه حق پرست
    شغل
    ساخت تراریوم - بونسای - گلخانه
    محل اقامت
    رشت
    شماره عضویت
    205
    میانگین ارسال
    0.25
    پسند داده
    5,296
    پسند گرفته
    4,752
    امتیاز کاربری
    8574

نقل قول نوشته اصلی توسط aligator نمایش پست ها
    2تا نکته:
    1-ظاهرأ صبح باشگاه پرسپولیس این خبر رو تکذیب کرده.
    2-میتونم به شما این نوید رو بدم که این اقا پسر در بزرگسالی نه تنها در لیگ برتر،که در لیگ دسته n هم نخواهد توانست بازی موفق انجام بده:|
    ومن الله توفیق
    92.7.05
    اره خداییش . من پرسپولیسیم ولی اگه هم قرار باشه که بخردش فقط به خاطر منافع خودشه نه این بچه که موفق بشه . بازم علی دایی که گفته اگه بشه هزینه انتقال به رئال رو میده .
    پسندیده : aligator
    سوت پایان را بزنید
    صداقت من حریف دورنگی زمانه نمیشود
    قبول میکنم
    بـــــــــــــــــاختم...

(فکر بدون خلاقیت و کپی شده همیشه در طولانی مدت محکوم به شکست است ،کپی تا کجا ...؟!)

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

4. بالای صفحه | پست شماره : 60

کاربر تاثیرگذار
    شغل
    ساخت و تولید خودرو
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    3
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    1,253
    پسند گرفته
    1,183
    امتیاز کاربری
    1790

نقل قول نوشته اصلی توسط nazgol نمایش پست ها
    اره خداییش . من پرسپولیسیم ولی اگه هم قرار باشه که بخردش فقط به خاطر منافع خودشه نه این بچه که موفق بشه . بازم علی دایی که گفته اگه بشه هزینه انتقال به رئال رو میده .
    اصلا" شم اقتصادی ندارید اگر قرار باشه به رئال یا میلان و اون تیم پرتغالی که با پرسپولیس تفاهم نامه همکاری دارند ( قابل توجه استق لولیها) باید پولشو به باشگاه پرسپولیس بدند چون به مدت 10 سال با پرسپولیس قرارداد داره
    در ضمن امثال خسرو حیدری- منافی- آهی - هادی عقیلی و ... مگه بازیکنان پایه های پرسپولیس نبودند؟ که تا حالا خراب شده؟
    2 کاربر پسندیده اند: aligator,Hamzeh

5. بالای صفحه | پست شماره : 61

سرپرست کل
    متخصص ماکیان
    مدیر نمونه زمستان 92
    نام
    Ali
    محل اقامت
    Esfahan
    شماره عضویت
    33
    میانگین ارسال
    0.48
    پسند داده
    6,652
    پسند گرفته
    7,296
    امتیاز کاربری
    11800

محمد رضا جان مسلمأ تیم پایه پرسپولیس امکاناتش از تیم های محلی بیشتره ولی میشه بگید این بازیکنان از کدوم تیما به شهرت رسیدن؟؟؟؟(معیار فقط حضور مقطعی در پرسپولیس نباید باشه)
    اگه قرار باشه تیمی مدعی بازیکن سازی باشه فکر نمیکنم در مقابل فجر وسپاهان وفولاد خوزستان وامثالهم پرسپولیس بتونه ادعایی داشته باشه....
    پسندیده : Hamzeh
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    همچنین کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

6. بالای صفحه | پست شماره : 62

سرپرست کل
    متخصص ماکیان
    مدیر نمونه زمستان 92
    نام
    Ali
    محل اقامت
    Esfahan
    شماره عضویت
    33
    میانگین ارسال
    0.48
    پسند داده
    6,652
    پسند گرفته
    7,296
    امتیاز کاربری
    11800

اسامي تيم فوتبال ستارگان پرسپوليس براي رويارويي مقابل ستارگان ميلان اعلام شد:

به نقل سايت رسمي باشگاه پرسپوليس پس از برگزاري نشست محمد رويانيان با علي پروين و ديگر اعضاي کميته فني باشگاه پرسپوليس و متعاقب آن نشست بزرگان دهه 40 و 50 پرسپوليس در باشگاه و مشورت و تبادل نظر درباره نحوه انتخاب تيم ستارگان پرسپوليس اسامي اين تيم براي رويارويي با ميلان اعلام شد.

در اين باره علي پروين به سايت رسمي باشگاه پرسپوليس گفت: قبلا هم گفتم و حالا هم تاکيد مي کنم اين بازي مي تواند بهانه اي براي همدلي و اتحاد هرچه بيشتر خانواده بزرگ پرسپوليس باشد. اين بازي بهانه اي شده تا کدورت ها و دلخوري ها را کنار بگذاريم و همه آنهايي که به عشق پرسپوليس و هواداران روزگاري در اين تيم بوده و دوران جواني شان را با اين تيم سپري کرده اند بيايند و کنار هم باشند. خدا را شکر پرسپوليس بزرگان و مردان پرافتخار بسياري دارد و انتخاب يک تيم براي يک بازي شايد سخت ترين کار ممکن باشد اما ماشاالله پرسپوليسي ها آن قدر با معرفت و صميمي هستند که وقتي دور هم جمع شوند اين حرف که کي بازي کند معني و مفهومي پيدا نمي کند.

ما يک جلسه با آقاي رويانيان داشتيم و يک نشست صميمي هم با بزرگان پرسپوليس و آنهايي که باني شکل گيري پرطرفدارترين تيم فوتبال آسيا بودند. با آقايان جاسيمان ، کلاني ، معيني ، طاووسي ، وطنخواه و خوردبين در باشگاه جلسه داشتيم. آقاي ظلي عضو کميته پيشکسوتان فدراسيون فوتبال هم به دعوت بنده قبول زحمت کرده و تشريف آورده بودند تا با فدراسيون هم هماهنگ باشيم. بنده هم روز سه شنبه و هم امروز با اين عزيزان و بزرگان يا جلسه داشتم يا تلفني صحبت کردم ، آقاي رضا وطنخواه چون در تبريز بودند نتوانستند در جلسات حضور يابند ، با آقاي همايون بهزادي هم چون در کرج ساکن هستند و کسالت داشتند تلفني صحبت کردم . اين دوستان ما نظرات و ديدگاه هايي داشتند که آنها را در نظر گرفتيم. بنده هم چند وقتي بود روي اين موضوع فکر مي کردم که چه کنيم و با چه معياري تيم را شکل دهيم. در نهايت سه ليست انتخاب کرديم. يک ليست نفراتي که در تمرينات حضور پيدا مي کنند و از بين آنها 20 الي نهايت 25 نفر براي بازي انتخاب مي شوند. يک ليست هم شامل بزرگان پرسپوليس است که به علت عدم آمادگي جسماني و آسيب ديدگي ها قادر به بازي نيستند اما در مراسم هاي خاص ، تمرينات ، کنفرانس خبري ، خداحافظي مهدوي کيا ، ضيافت شام و ... کنار تيم خواهند بود. همچنين عزيزاني که طي اين سالها از پيشکسوتان و باشگاه به طرق مختلف حمايت مالي و معنوي کرده اند در کنار اين تيم از روز اول خواهند بود. اعضاي کادر تيم هم پس از مشورت با دوستان انتخاب شده اند. البته ممکن است نام افرادي از قلم افتاده باشد که در اين صورت متعاقبا اطلاع رساني خواهيم کرد.

سرمربي تيم فوتبال ستارگان پرسپوليس در ادامه گفت: آقاي رويانيان در جلسه سه روز پيش تاکيد کردند که ملاک انتخاب نفرات موافق بودن يا مخالف بودن پيشکسوتان با ايشان نباشد که بايد از چنين ديدگاهي تقدير کرد . همچنين انصافا ايشان در ليست هيچ دخالتي نکرده و حتي يک بار هم از ما سوالي در اين باره نپرسيدند و صرفا طي يکي دو روز اخير براي تشکر از بنده و ساير بزرگان پرسپوليس تماس هايي با ما داشتند. آقايان منتقمي ، استيلي و قدوسي هم با ما در تماس بوده و امروز هم به دفتر بنده آمدند تا اقدامات مربوط به پشتيباني براي بازي را انجام دهند. ما روز شنبه و يکشنبه و سه شنبه ساعت سه بعدازظهر در ورزشگاه کارگران تمرين مي کنيم و هيچ محدوديتي براي هواداران و رسانه هاي وجود ندارد و جا دارد از همکاري مديران ورزشگاه کارگران که زمين را در اختيار ما قرار دادند تقدير و تشکر کنيم.

علي پروين اسامي اعضاي تيم ستارگان پرسپوليس را به شرح ذيل در اختيار روابط عمومي باشگاه پرسپوليس قرار داد:

بزرگان پرسپوليس که تيم را از زمان شروع تمرينات همراهي خواهند کرد: همايون بهزادي ، جعفر کاشاني ، حسين کلاني ، امير عابديني ، بيوک و رضا وطنخواه ، هادي طاووسي ، فريدون معيني ، فريدون ممبيني ، کاظم رحيمي ، ابراهيم آشتياني ، محمد دادکان ، محمد مايلي کهن ، محمد صادقي ، بهرام ميرشيباني ، عليرضا عزيزي ، محمدحسن انصاري فرد ، عباس کارگر ، وازگن سفريان ، محمد رزمجو ، داريوش مصطفوي ، جواد الله وردي ، جواد منافي ، محمد دستجردي ، محمد زادمهر ، بيژن ذوالفقارنسب ، ناصر نورايي ، يعقوب فاطمي مقدم و مصطفي قنبرپور.

اسامي کادر تيم : حميد جاسميان (مدير) ، محمود خوردبين (سرپرست) ، کاظم سيدعلي خاني و محمد پنجعلي (دستيار) ، علي قرباني (پزشک) ، رضا رياضتي (مدير امور رسانه اي) ، روح الله صابري و علي شاجاني (ماساژور) ، الياس مژده جو و حسين رحيمي کرمانشاهي(تدارکات)

اسامي حامي پيشکسوتان و باشگاه که در کنار تيم خواهند بود: حسين کلاني ، حسين هدايتي ، احمد يوسفي ، آقاي طباطبايي ، شاهين خليج

بازيکنان: حميد درخشان ، ضياء عربشاهي ، حسين کاشي نژاد ، وحيد قليچ ، بهروز سلطاني ، ناصر محمدخاني ، جواد حسن زاده ، روح الله عبادزاده ، مرتضي فنوني زاده ، نادر محمدخاني ، رحيم يوسفي ، محسن عاشوري ، مرتضي کرماني مقدم ، سعيد نعيم آبادي ، حسن شيرمحمدي ، سعيد عزيزيان ، فرشاد پيوس ، حسين عبدي ، حميد استيلي ، مجتبي محرمي ، محمد خاکپور ، نادر باقري ، محمود خوراکچي ، بهزاد داداش زاده ، رضا شاهرودي ، علي دايي ، افشين پيرواني ، احمدرضا عابدزاده ، مهدي مهدوي کيا ، نعيم سعداوي ، نيما نکسيا ، بهروز رهبري فرد ، يحيي گل محمدي ، کريم باقري ، ادموند بزيک ، مهرداد ميناوند ، حامد کاويانپور ، مهدي هاشمي نسب ، اسماعيل هلالي ، داود فنايي ، علي انصاريان ، پايان رافت ، مهدي تارتار ، رحمان رضايي ، رضا جباري ، حسن خان محمدي ، عليرضا امامي فر ، علي کريمي ، پژمان جمشيدي ، هادي مهدوي کيا ، بهنام ابوالقاسم پور

ورزش3
    پسندیده : hesam

7. بالای صفحه | پست شماره : 63

سرپرست کل
    متخصص ماکیان
    مدیر نمونه زمستان 92
    نام
    Ali
    محل اقامت
    Esfahan
    شماره عضویت
    33
    میانگین ارسال
    0.48
    پسند داده
    6,652
    پسند گرفته
    7,296
    امتیاز کاربری
    11800

خب این فصلم تموم شد و بعضی از دوستان هنوز تو حسرت!!!!!
    اقا من یه سوالی داشتم؛ممنون میشم بهش جواب بدید!
    آخرین قهرمانئ پرسپولیس باکدام مربی بوده است؟
    1)ماکسی میلیانوس
    2)نادرشاه
    3)حضرت نوح
    4)هابیل وقابیل
    5)آدم و هوا
    2 کاربر پسندیده اند: kalantar.yahya,Rezaei

صفحه 9 از 11 نخستنخست ... 234567891011 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع